Natrag   Forum.hr > Društvo > Ženski kutak > Kokošinjac

Kokošinjac Nesuvisle i chaterske teme

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 02.01.2015., 11:30   #801
Čekajte malo.. želite reći da si vi ne bi odstranile dojke da otkrijete isto što i ona? Znači da postoji velika mogućnost da će oboliti kao i njena majka koja je umrla u 50 i nekoj...? Vi bi čekale pa šta bude bude? Ja bi ih maknula, bez obzira pušila ne pušila, bila debela il mršava. Imala il ne imala djecu.
Free M. is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.01.2015., 11:31   #802
Sto se tice mrsavosti, cijeli je zivot takva, ne bih rekla da je nesto tanja nego ikada, ljudi jednostavno s godinama gube tonus i vodu pa izgledaju zilavije i "suvlje", tako i ona.


To da je zenska lujka, nije neko cudo, pa sama je pricala da se u mladosti samoozlijedivala, a s onim Billy Bobom je nosila oko vrata epruvete s krvi i svasta nesto. Nije ni cudno obzirom na prilicno lose odnose s ocem, bolesnu majku itd.

Ali, zena se pronasla s vremenom, u pomaganju drugima, skidam joj kapu za to, napravila je humanitarnog vise nego ijedna zvijezda, pa evo cak i u susjednoj nam Bosni, kako je obecala, tako je i izgradila vilu.
I uopce mi nije bitno jel se reze, koliko jede, i koliko puta se i da li se sevi, vrjednujem je kroz ono sto cini za druge.

Znaci, da - volim Anđu, kakva god bila, a po meni su joj najveci adut te njene oci, ima magican pogled. + dobro joj stoji oruzje!
__________________
Watch for the sign of the Saint. He will be back.
Ruza2008987 is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.01.2015., 12:27   #803
Buduci da je krenila rasprava zbog teksta kojeg sam stavila

Moram da objasnim kao i osoba koja je napisala tekst, a to je da ako je netko psihopatska karakterna sturktura, ne znaci da je sociopat. Jednostavno znaci da svaka karakterna stuktura ima svoje slabosti i prednosti. Svi smo mix svih 5, ali nam je obicno jedna ili dvije dominantna u ponašanju.

Morala bi ici u detaljnu raspravu o karakternim strukturama, a toj temi na ovom topicu nije mjesto.
Maddie is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.01.2015., 12:36   #804
Quote:
Maddie kaže: Pogledaj post
Buduci da je krenila rasprava zbog teksta kojeg sam stavila
Svejedno, to što je napisao je glupo i neutemeljeno. Valjda ćovjek ima nula predodžbu što znači imati tako visok rizik za oboljeti od raka. Mislim, jbt, 87 %. Čovječe, da je to vjerojatnost da dobijem na lotu milju igrala bih svaki jbn dan.

Blago rečeno, čaknut mi je svatko tko ne bi odrezao glup komad tijela (to nije jedan od organa bez kojih se umire). Nešto u razini Bob Marleya koji zbog vjere nije išao odstraniti rak, i to, po wiki, s malog nožnog prsta. To je baš poremećeno.

Zadnje uređivanje Lozimka : 02.01.2015. at 12:46.
Lozimka is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.01.2015., 13:50   #805
Lozimka jako puno ljudi ima rizik za rak, samo sto to ne znaju jer se nisu testirali. To isto dosta kosta ako se ne varam. Moja baka je umrla od raka maternice pa sta bi ja sad trebala? Izvadit si sve za svaki slucaj? Rak dojke je barem danas poprilicno izlijeciv, posebno uz redovne kontrole i samopregled. Da, preventivno si rezati sise jer ces mozda obolit od raka jednog dana je ludo.
__________________
Nema tebi smrti bez malja.:o....MacaTZ
a1exa is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.01.2015., 14:14   #806
Jbg, meni ni najmanje nije. Rodila si je djecu, sise može imati i umjetne. Ne vidim razlog za privrženost vlastitim sisama, ako nakon operacije zadrže više manje isti oblik i sve, a uspije ukloniti životnu prijetnju. Kada se rak razvije to je već kompliciranije. Zato se uostalom i preporuča ženama da idu na preglede da ga otkriju što ranije. Bolje ne imati ni jednu stanicu raka u tijelu nego čekati da se pojave i onda poduzimati mjere.
Lozimka is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.01.2015., 15:29   #807
mislim da je njoj i baka umrla od iste bolesti i prabaka? ak se tad znalo za to.
a ona ima 87% šansu. žena je pametna. svako ko to ne razumije njegov problem.
sanjita is online now  
Odgovori s citatom
Old 02.01.2015., 15:39   #808
Quote:
Lozimka kaže: Pogledaj post
Da, zato jer pomaže mora da je munjena.
Bill Gates je opet mason i gušter.
... i tako.
Pomaganje je hvale vrijedno ali ne mozes glumatati da iz solidarnosti ne jedes i neces potrositi par dolara na pristojan obrok a s druge strane nosis odjecu i nakit vrijednu nekoliko desetaka tisuca dolara.

Bill Gates, Warren Buffet i slicni pomazu ali se ne preseravaju ko holivudske zvijezde.

Kod njih to ne izgleda tako izvjestaceno i lazno i u svrhu vlastite promocije.
Lucja is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.01.2015., 16:10   #809
I ja bih si otfikarila sise da imam para za nove veće ljepše
Simpsolina is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.01.2015., 16:11   #810
pomoć je pomoć, te priče o preseravanju vs. skromnom pomaganju su bezveze... sve dok nije potpuno anonimna pomoć selebritija služi kao promocija htjeli to oni ili ne, jedino što ti se angelinin način ne mora sviđat i to je to
Druna is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.01.2015., 16:30   #811
Quote:
Lucja kaže: Pogledaj post
Pomaganje je hvale vrijedno ali ne mozes glumatati da iz solidarnosti ne jedes i neces potrositi par dolara na pristojan obrok a s druge strane nosis odjecu i nakit vrijednu nekoliko desetaka tisuca dolara.
Ok, to je posve točno.
Quote:
Druuna Morbus kaže: Pogledaj post
sve dok nije potpuno anonimna pomoć selebritija služi kao promocija htjeli to oni ili ne, jedino što ti se angelinin način ne mora sviđat i to je to
U promociji nema ništa loše. Svi se mi promoviramo na određen način. Osim toga, ne znam zašto bi morali na stvar gledati onako kršćanski (kako tko) da je pomoć vrednija čim je anonimna. To uopće ne stoji već baš obratno. Kada neki selebriti odluči skrenuti pažnju na neki društveni problem onda to utječe na milijune fanova diljem svijeta. Oni imaju mogućnost mase ljudi natjerati da se zamisle. Kao recimo Beyonce (nisam njen fan, ali ipak) kada na pozornici stavi velikim slovima "feminist". To ima jbn ogroman utjecaj.
Lozimka is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.01.2015., 16:39   #812
ne kažem da je vrijednija čim je anonimna, nego da tek onda nije očita promocija, ok možda se bill ne preserava kao angelina, ali promocija je tu. ne kažem da je to loše.
ne vjerujem u nesebičnu pomoć, svi mi/oni imamo neku zadovoljštinu od toga, da se osjećaš kao govno kad nekom pomogneš sumnjam da bi to netko radio... ali ako se na kraju priče nekom pomogne, zaboli me
Druna is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.01.2015., 16:39   #813
Slazem se kao da je tajno pomaganje samim tim bolje.
Beyonce ifeminist mi zvuci ko oksimoron, mozda grijesim.
Maddie is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.01.2015., 20:09   #814
Quote:
Druuna Morbus kaže: Pogledaj post
ne kažem da je vrijednija čim je anonimna, nego da tek onda nije očita promocija, ok možda se bill ne preserava kao angelina, ali promocija je tu. ne kažem da je to loše.
Ne znam kaj će njemu promocija? Lik je najbogatiji čovjek na svijetu.
Quote:
Druuna Morbus kaže: Pogledaj post
ne vjerujem u nesebičnu pomoć, ..
Ne, naravno. Navodno ima dobar učinak na zdravlje, reduciranje stresa, i tako to.
Lozimka is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.01.2015., 22:05   #815
Quote:
Lozimka kaže: Pogledaj post
Ne znam kaj će njemu promocija?
pa to što pomaže vodi između ostalog i do toga da ima dobar imidž u javnosti htio on to ili ne, a sumnjam da se buni. to je također promocija. željena ili neželjena - skroz nebitno, dogodila se. sumnjam da je na odmet.
Druna is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.01.2015., 22:11   #816
Sve ste okrenule
Humanitarne organizacije bezveze uzimaju selebritije za promoviranje pomaganja a mogli su uzet Maricu s 5. kata. Bezveze

Rezanje cica nije izmislila Anđa, rade to i obični ljudi. I cice i maternice. Pa pričali smo o tome već na temi kaj ne?
Test postoji, umru ti mama i teta i baka od toga pa kaj ne bi
Gilda. is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.01.2015., 22:53   #817
Quote:
Free M. kaže: Pogledaj post
Čekajte malo.. želite reći da si vi ne bi odstranile dojke da otkrijete isto što i ona? Znači da postoji velika mogućnost da će oboliti kao i njena majka koja je umrla u 50 i nekoj...? Vi bi čekale pa šta bude bude? Ja bi ih maknula, bez obzira pušila ne pušila, bila debela il mršava. Imala il ne imala djecu.
Slažem se.

Ma meni je Anđa baš nekako draga i izgleda mi iskreno u tome što radi - mislim na humanitarni rad.
__________________
Osmijeh je jeftin način da popraviš svoj izgled :))
Sofia Victoria is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.01.2015., 23:48   #818
Quote:
Gilda. kaže: Pogledaj post
Sve ste okrenule
Humanitarne organizacije bezveze uzimaju selebritije za promoviranje pomaganja a mogli su uzet Maricu s 5. kata.
Ali ovdje ne pričamo o hum. org. već o pojedincima koji na svoju ruku rade što rade.
Ok, da, Bill je napravio zakladu, a Andža je UN-ovska nešto, ali nije ih nitko tražio da ih predstavljaju ovo dvoje jer su selebriti.
Lozimka is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.01.2015., 12:12   #819









Simpsolina is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.01.2015., 13:08   #820
Tu mi se sviđa i očito ima korzet.
Afro Dita is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 22:17.