Natrag   Forum.hr > Kultura i zabava > Televizija

Televizija Sve što trebam jest komad kruha i TV
Podforumi: Serije, Sapunice, Turske serije, Reality TV, Eurosong, Igre & ostalo (Eurosong)

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 05.06.2016., 11:12   #41
OYO - kraćenje serija

Nedavno sam kupila OYO tv jer sam se navukla na jednu seriju. Sad sam skužila da je redovno krate. Serija traje oko sat vremena, a oni je na oyo odrežu nakon pola sata. Ima li netko iskustva, je li to uobičajena praksa.. jer ako je, otkazat ću ga odmah. Koji mi je smisao da gledam samo pola serije...
marehor is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.06.2016., 12:44   #42
O kojoj seriji je riječ?
deni44 is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.06.2016., 20:25   #43
Quote:
marehor kaže: Pogledaj post
Nedavno sam kupila OYO tv jer sam se navukla na jednu seriju. Sad sam skužila da je redovno krate. Serija traje oko sat vremena, a oni je na oyo odrežu nakon pola sata. Ima li netko iskustva, je li to uobičajena praksa.. jer ako je, otkazat ću ga odmah. Koji mi je smisao da gledam samo pola serije...
Pretpostavljam da je neka turska serija u pitanju (barem se znalo da su oni to radili s njima). Znači skrate epizodu a ostatak prikažu u sljedećem nastavku tako povećaju broj ep
split1995 is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.11.2016., 15:45   #44
Pomooooc !!!
aktivirala sam oyo kako bi migla pratiti farmu ali nema te mogucnosti...dali netko zna kako to ide i dali može ili ne. thx.😧

Poslano sa mog GT-I9300 koristeći Tapatalk
__________________
.........v....................b.................
otu-si is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.11.2016., 03:23   #45
Quote:
otu-si kaže: Pogledaj post
Pomooooc !!!
aktivirala sam oyo kako bi migla pratiti farmu ali nema te mogucnosti...dali netko zna kako to ide i dali može ili ne. thx.😧

Poslano sa mog GT-I9300 koristeći Tapatalk
Nemam Oyo pa ne mogu provjeriti, no trebalo bi biti moguce pratiti 0/24 ovdje.
mezzzzzo is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.11.2016., 08:44   #46
ok.hvala.. probala sam ali ne ide....mozda slijedeci put budem imala vise srece

Poslano sa mog GT-I9300 koristeći Tapatalk
__________________
.........v....................b.................
otu-si is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.11.2016., 18:44   #47
Preko čega gledaš? Vidim da tipkaš sa mobitela, ukoliko gledaš preko mobilne aplikacije tamo nemaš Farme uživo (mislim da ni preko njihove aplikacije za TV je nisam našao), no preko službene stranice uredno radi.

Dakle to je ovaj link, klik na njega i na veliki play trokutić na sred slike i kreće LIVE

http://oyo.dnevnik.hr/product/emisije/27248-farma-0-24
soundvision is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.06.2018., 11:24   #48
Da podignemo malo temu. Oyo laganini dodaje nove stvari u ponudu isko du to telenovele koje su prikazane na HRT. Vidim da ono što mogu prikazuju u HD-u.

Mislim da se boje konkurencije od Mediavisiona koji pokreće novu televiziju T novela i vjerojatno će svi naslovi završiti na Pickboxu.

Osim toga što šire ponudu imaju definitivno najgoru podršku. Napišeš im nešto i tražiš pomoć, a oni odgovaraju potpuno nezainsteresirano i ponekad čak bezobrazno. Najgore je to što uopće ne čitaju zaprimljeni mail nego samo odgovaraju kako im puhne. Još ovaj mjesec i adio pretplata, ima načina za potrošiti 35 kuna.
deni44 is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.06.2018., 15:08   #49
Otkako su OYO Cinema i OYO Family prešli iz OYO paketa u osnovni kod nekih providera - dosta se povećao broj filmova koji emitiraju no sa druge strane totalno su spustili neke tehničke kriterije. Još uvijek kvaliteta slike je dobra no titlovi su kriminalni, osim što su nečitki (premali, bljedunjavi) - vrlo često se pojavljuju kojekakvi znakovi koji ne bi trebali tamo biti - uglate zagrade, hashtag-ovi i sl. Rekao bi da puštaju te filmove direkt iz OYO videoteke jer i tamo su tako loši titlovi i vjerojatno negdje nešto tehnički nije podedešeno kako treba pa titl svašta izbacuje. S obzirom da to tako ide već više od 10tak mjeseci - jako neodgovorno, kao da nikoga nije ni briga bitno da se "vrti nešto". Prije su na OYO Cinema svi filmovi imali titlove kakve ima Nova i Doma i bilo je puno bolje.

soundvision is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.06.2018., 15:44   #50
Upravo o tome pričam, to neodgovorno ponašanje prema pretplatnicima koji plaćanu njihove usluge. Kada ih priupitaš nešto odgovaraju preko one stvari i jednostavno ostavljaju dojam da ih apsolutno nije briga za pretplatnike mada sumnjam da ih imaju puno s obzirom na ponudu drugih. Ta politika Nove Tv ih lagano vodi u propast.

Za ovo da su oyo cinema i oyo family negdje u osnovnom paketu nisam znao. Nekada davno, prije koju godinu, znam da su bili unutar bnet usluge u proširenom paketu. Kako god okreneš ti kanali se mogu gledati možda mjesec-dva dok ne krene sve ispočetka. Meni to toliko ne smeta, ali mi smeta to što se prema pretplatnicima odnose kao prema smeću.

I da, ne vidim razlog zašto ne kupe sadržaj u 26:9 ako takav postoji, a za neke serije postoji koje oni imaju u starom formatu.
deni44 is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.06.2018., 16:24   #51
Quote:
deni44 kaže: Pogledaj post
Za ovo da su oyo cinema i oyo family negdje u osnovnom paketu nisam znao.
Da, idu u osnovnom paketu na VIP TV-u (kabel, iptv) za nove korisnike ili stare koji su produžili ugovor poslije 10tog mjeseca prošle godine.
soundvision is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.09.2018., 12:04   #52
Oyo je danas odaslao mailove da se za korištenje usluge u inozemstvu trebaju dostaviti podaci poput kopije osobne iskaznice. Ovo nemojte raditi ni u ludilu jer da uredba govori o tome svi ponuđači usluge bi nas tražili kopiju osobne iskaznice koja je tajna i nema je pravo tražiti nitko pri sklapanju ugovora preko interneta. U uredbi se navodi da ne smiju zadirati u privatnost potrošača i da imaju načina kako utvrditi boravišnu adresu korisnika bez ovakvih podataka. Netflix i Prime ne traže ove podatke nego vide po izdanom računu stoga to može i oyo.

Samo da znate da je e-mail kao kanal slanja kopije osobne iskaznice nesiguran.
deni44 is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.04.2019., 13:51   #53
Oyo je promijenio ime u Nova Plus a kanali Oyo Cinema i Oyo Family u Nova Cinema i Nova Family.

https://novatv.dnevnik.hr/clanak/zan...---555252.html
demir94 is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.04.2019., 15:12   #54
I taman isprave Nova World logo sa onog razvučenog u normalni 16:9, i onda to ponove na Nova Cinema i Nova Family.. valjda im treba par dana da skuže gdje što treba stisnuti



soundvision is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.03.2020., 16:06   #55
Aktivirao sam Novu Plus probno 7 dana i odmah mi naplatili 2 puta po 35 kn.
Kontaktirao sam ih, kazu da je to samo rezervacija sredstava i da ce biti vraceno jer sam odmah otkazao uslugu (realno, ne vrijedi ni 5, a kamoli 35 kn).

Samo mi nije jasno to naplacivanje 2x 35 ali dobro
Luka030 is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.03.2020., 16:31   #56
Ja je imam aktiviranu od Nove godine ( preko Max tv-a ) ; dok moji doma ponovno pogledaju na Granici i dok supruga pogleda neke turke....nakon toga odjava....
Usluga uistinu ne vrijedi više od 10-15 kuna mjesečno, kao što bi cijenu trebao imati i RTL Premium Play....
ULICA ULICE is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.03.2020., 21:11   #57
I ja ju mislim ukinut... dobro mi je dosla jer nemam na nova tv i doma tv snimalicu, al nista vise zanimljivog mi ne nude...

Drze 5 istih meksickih novela vec 2 godine umjesto da rotiraju jer su ih prije imali preko 60

Hrvatske drze sve i dosta turskih koje nikome vise nisu zanimljive... dobro dodje sto nemas reklama kad gledas al isto mislim da je malo too much (s tim da je tebi cak i skuplje preko hrvatskog telekoma i think)
Apolon is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.03.2020., 22:37   #58
Quote:
Luka030 kaže: Pogledaj post
Aktivirao sam Novu Plus probno 7 dana i odmah mi naplatili 2 puta po 35 kn.
Kontaktirao sam ih, kazu da je to samo rezervacija sredstava i da ce biti vraceno jer sam odmah otkazao uslugu (realno, ne vrijedi ni 5, a kamoli 35 kn).

Samo mi nije jasno to naplacivanje 2x 35 ali dobro
Zanimljivo da odmah skidaju taj iznos, pa vraćaju ako odustaneš. Mislim da su jedini servis koji to radi
I čudno da su skinuli 70 kuna umjesto 35, baš javi hoće li ti vratiti cijeli iznos (i kad) ili će smisliti neku priču.
Daky585 is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.06.2020., 14:54   #59
Pozdrav,

mene zanima kako otkazati pretplatu na nova plus? Kada odem na svoj profil u rubrici pretplata stoji neaktivna, svakog mjeseca dobivam mail o pokusaju uzimanja naknade, no nemam opciju "otkazi pretplatu" kako stoji na njihovim stranicama u uputama.

Prije otprilike godinu dana sam uzela probno kako bih odgledala epizodu Provjerenog i na tom je ostalo. Danas sam u spam posti nasla mail o neuspjelom pokusaju naplate od strane nova plus buduci da sam registrirana preko ziro racuna koji je prazan i shvatila d aje isti dolazio svakog mjeseca.
Voljela bih uslugu u potpunosti deaktivirati, kako vise ne bih dobivala njihove obavijesti o pokusajima naplate. Nadam se da nece novac uzimati retrogradno, buduci da uslugu zaista nisam koristila.
Hvala!
joann00 is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.07.2022., 15:08   #60
Pozdrav. Ima li netko iskustva s reklamacijom (povratom sredstava) pretplate, radi se o Nova TV (Oyo) godišnjoj pretplati koja nije nijednom u godinu dana korištena, naplaćena automatski. Budući da je vidljivo da nisam ulogirana nijednom u godinu dana u račun, ima li nade za uvažavanjem povrata? Hvala 😊
baby voice is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 08:08.