Natrag   Forum.hr > Informatička tehnologija > Softver

Softver O programima koje koristite ili namjeravate koristiti

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 12.01.2018., 22:57   #3341
Quote:
Osmi kaže: Pogledaj post
Jesi sa torrenta ili nekog programa skinula office ili? Ako je odgovor DA, moras nabaviti product key da mozes aktivirati office, A to se ne daje besplatno.. Kao sto je netko iznad mene napisao, odi na ebay i tamo imas ključeve za 40ak kuna.
Ne, laptop je kupljen sa Win 10 i office-om, zato mi i nije jasno zasto bi jos trebala kupovati neki kljuc?
Tipkica is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.01.2018., 23:02   #3342
Gdje je kupljen laptop?
Mephisto is online now  
Odgovori s citatom
Old 13.01.2018., 00:30   #3343
To je sigurno dobila promo office od 30ak ili 60 dana.. Pa kad joj istekne ponudit ce joj da kupi full verziju.
__________________
ne znaš se ni oprat
Osmi is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.01.2018., 16:12   #3344
Quote:
Mephisto kaže: Pogledaj post
Gdje je kupljen laptop?
Laptop je kupljen u Protisu. Prevrnula cijelu kutiju, sve papire i nema nis kaj bi slicilo na aktivacijski kljuc.
Tipkica is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.01.2018., 16:15   #3345
Quote:
Osmi kaže: Pogledaj post
To je sigurno dobila promo office od 30ak ili 60 dana.. Pa kad joj istekne ponudit ce joj da kupi full verziju.
Ma kakvi promo...od prvog dana ga nemogu koristiti.

Nasla sam doma office 2010 koji sam za svaki slucaj pohranila na USB, pa sam si ga instalirala, al mi je to malo neozbiljno. Ako vec dam cca 1000 kn za windowse, ocekujem da cu moci normalno koristit bar word i excel
Tipkica is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.01.2018., 16:19   #3346
Imaš link ili nešto gdje se vidi da je Office uključen u cijenu?
Inače, 1000 kn je standardna cijena samo za Win 10, bez Office-a.
Mephisto is online now  
Odgovori s citatom
Old 13.01.2018., 17:19   #3347
Quote:
Mephisto kaže: Pogledaj post
Imaš link ili nešto gdje se vidi da je Office uključen u cijenu?
Inače, 1000 kn je standardna cijena samo za Win 10, bez Office-a.
Protis Vam inace ima ofrlje opise proizvoda, tako da je uvijek potrebno dodatno guglati i dalje neznate kaj cete dobiti...valjda zato da budu pokriveni na sve moguce zalbe.

Ma niti neznam tocno kolika je cijena Win, znam da je otprilike tak nekak...

No, nije niti bitno...ako vec Office i nije bio ukljucen u cijenu, onda ga nisu trebali niti instalirati, nego bi to rijesila ovako kako sam sad rijesila

Nadam se da mi sad dulje vrijeme nece biti potreban novi laptop, al definitivno mijenjam dobavljaca.
Tipkica is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.01.2018., 12:14   #3348
Windows i Office su dva različita proizvoda koji se prodaju odvojeno. Ako su kupljeni isto vrijeme odna bi trebali biti navedeni na računu. Vjerojatnije je da su samo Windowsi kupljeni a Office je trail verzija.
Jarvis is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.01.2018., 21:20   #3349
Imam Windows 10 Enterprise verzija 10.0.16299.19 (Win10 RS3)Nakon update javlja mi ovu poruku (Your device is at risk because it's out of date and missing important security and quality updates. Let's get you back on track so Windows can run more securely. Select this button to get going: ) Ne znam šta su napravili s tim update da sad je sve normalno radilo. Ima ko takav slučaj ili riješenje?
star tracker is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.02.2018., 00:32   #3350
Kako mogu dodati shortcut na direktorij u alatnoj traci dolje? Išao sam prčkat da si maknem nešto što me smeta (osobe i sl.), kliknuo sam desnim klikom na to, odabrao izbornik alatne trake i tamo je bila neka opcija koja je nestala kad sam je isključil, a time i tadašnji shortcutevi -.-
Kako da ju vratim?
pic is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.02.2018., 12:31   #3351
HP 250 G6,iskustva???

Ako neko ko posjeduje ovaj laptop može reći riječ-dvije,je li zadovoljan,eventualni nedostaci...Hvala
sezonka is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.02.2018., 13:16   #3352
Pogriješila si temu.
__________________
Svako želi živjeti na vrhu planine, ali sva sreća i radost događa se penjući se na nju.
points is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.02.2018., 15:42   #3353
Exclamation Windows 8.1/10 Mirroring na Smart TV [UPOZORENJE!]

Za one koje koriste Windows 8.1 ili 10 i žele svoj ekran laptopa prebaci na svoj Smart TV koristeći svoju internetsku vezu moraju znati ukoliko koriste internet sa ogranicenim prometom npr. Tele 2 pokućn internet neće moći uraditi Mirror Casting jer Microsoft je samo odobrio to samo sa Internetskim vezama koje imaju neograniceni promet.

- Nisam siguran ako bi Chromcast radio,pa ako netko zna iz iskustva molio bih da mi to kaže
BarutniSnijeg is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.02.2018., 15:44   #3354
Sljedeća nadogradnja Windowsa 10 donijeti će “high-performance” mode
Quote:
Mnogo puta smo hvalili Windowse 10, a i danas ćemo nastaviti u tom tonu. Windowsi 10 su napokon postali ono što smo oduvijek htjeli da budu, odnosno imamo jedne Windowse koji nam konstantno dolaze s novim mogućnostima i nadogradnjama.

Da, i prije ste dobivali nadogradnje, ali sve je to bilo relativno malo u usporedbi s nadogradnjama koje dobiva Windows 10. Svakih 6-12 mjeseci nas iznenade s nečim uzbudljivim, a tako je i danas. Odnosno prije par dana je najavljen novi mod za Windows 10 Pro korisnike koji žele istisnuti i zadnju kap iz svoje mašine.

Riječ je o high-performance modu za sve one koji imaju malo jače mašine i koji žele da njihovo računalo bude iskorišteno u cijelosti. Trenutačno ga još ne možete probati jer se nalazi u Windows 10 Insider Preview Buildu 17101, više o tome možete pročitati ovdje. Dotični mod će biti dostupan široj javnosti u ožujku ili travnju ove godine, pa se strpite još malo.

Trenutačno, defaultni program po kojem Windowsi rade je “Balanced” program koji balansira potrošnju energije i performanse pojedinih komponenti. Novi plan koji ćete moći koristiti (op.a. high-performance ili ultimate performance, vidjet ćemo kako će se zvati) će prioritizirati rad komponenti ispred potrošnje energije.
*Hades* is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.02.2018., 18:34   #3355
wat d fak? u power planu će bit high performance koji već postoji? bravo oni!
saiyadjin is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.02.2018., 21:36   #3356
Ako vec postoji u postavkama, mozda oni misle na nesto jos bolje.

*Hades* is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.02.2018., 16:22   #3357
to će bit nešto kao game mode, muda pod bubrege
hmore85 is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.02.2018., 23:35   #3358
Da li netko ima iskustva s https://www.software-deals.hr/ ?
Skužio sam da se kao prodaje korišteni ili neiskorišteni software ali kako to funkcionira u stvarnosti?
libertas30 is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.02.2018., 09:36   #3359
Quote:
libertas30 kaže: Pogledaj post
Da li netko ima iskustva s https://www.software-deals.hr/ ?
Skužio sam da se kao prodaje korišteni ili neiskorišteni software ali kako to funkcionira u stvarnosti?
Bez veze ,ima ne ebay oem nekorištenih licenci za par dolara ovo lići na neku mulj navlakušu
__________________
ZGB
plisani is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.02.2018., 12:57   #3360
Može li se složiti da Windowsi budu na engleskom (ne na hrvatskom jer mi zna biti nezgodno kad trebam tražiti nešto za promijeniti a gledam po engleskim tekstovima po netu), a da tipkovnica bude ova naša qwertz?
pic is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 00:48.