Natrag   Forum.hr > Društvo > Ljubav, erotika, seks

Ljubav, erotika, seks Stvari intimne prirode. Neke teme zahtijevaju i rječnik koji možda nije za jako mlade (i jako stare).

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 05.10.2017., 21:14   #1661
Eoo me ja sam taj iz opisa posta, jel kasnim malo na temu jel ?
TechB0ne is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.10.2017., 21:17   #1662
Quote:
ericsson kaže: Pogledaj post
Svrha toga je uparivanje. Jer nam žene trebaju. Kao i mi njima. Ali su okolnosti takve da se mi moramo boriti za njih, a one za nas ne, pa je onda teret borbe na nama.
Kako ne kužiš? Dok god se vi budete borili, one neće
Kad budu morale, da vidiš kako će se borit.

Mogu se načelno složit da jedni drugima trebamo (ili barem, da je ljepše zajedno), ali brate, samo pod normalnim okolnostima. Ništa mi ne treba u tolikoj mjeri da se kompromitiram, a mnogo toga bi bilo lijepo.

Recimo, bilo bi lijepo svako ljeto provest na Bahamima, ali nisam spreman dat oba bubrega u kredit da bih to i ostvario.

Kad se žene prestanu napuhavat, onda ćemo pričat.
Gledam bezvezne klinke po cijeli dan koje misle da su nešto ekstra, razmažene i umišljene do pakla - a zakurac su. Samo što bi mnogi muškarci dali bar pola bubrega da ih odvedu u krevet, a i ja zajedno s njima kad bih zažmirio na to koliko mi se zapravo gadi podilazit nekom tko ne zaslužuje ni poštovanje, a kamoli hvalospjeve.

Apsurdno mi je da sustav nekom dozvoljava da cilja 2 lige iznad sebe, i da se još postavlja kao bogom dan kad to pođe za rukom (ili počne srat kako su muškarci ovakvi ili onakvi jer ti 2 lige iznad neće s njom).

Ne da mi se brate, odavno je to sve izgubilo smisao.
__________________
We must do whatever it takes to justify what we've already done.
The Ambadassor is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.10.2017., 21:18   #1663
Quote:
The Ambadassor kaže: Pogledaj post
Nitko tko cilja previsoko ne može do partnera, pa tako ni ja.
Samo što žene toga nisu svjesne jer "one to zaslužuju", a ja znam da zajebavam eto jer mi se može i oće.

Žena koja je usamljena nema pak koga krivit nego sebe, jer ima izbora koliko oćeš. Nitko mi ne može objasnit da prosječan tip prosječnoj ženi nije dovoljno dobar.
.
Pa to si Ambi u pravu, ali niko znaci - bukvalno niko.
Nema to veza sa polom, moze zena sebe ubediti da vredi u najmanju ruku da bude gospodja Hardy ali ce je realnost spucati u roku od dana.

Po tome sto ti pises ispada da su svi muskarci savrsen i idealan izbor tako da je ona sama kriva sto ne zeli da bude sa bilo kim od njih?
MiSterium is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.10.2017., 21:22   #1664
Quote:
phiber kaže: Pogledaj post
Ali ostali forumi manosfere su itekako takvi. Tak da brijes.
Ok, i?

Generalno ne polažem nade da ću nać velike izvore mudrosti na forumima, jer ono što čovjeka može potaknut na razmišljanje nije samo mudrost već i širina.

Kad želim mudrost, gledam dokumentarce, a kad želim širi spektar ideja onda odem među masu ljudi i čitam, između ostalog, hrpu pizdarija.

Ne zanima me manosfera (ne znam ni šta je to točno), zanima me temeljna ideologija mgtowa, i par popularnih pripadnika sa zanimljivim youtube sadržajima. Ljudi su ljudi, kako god se predstavljali, i većina nije oličenje kombinacije pameti, objektivnosti, otvorenosti uma i ostalih nužnih karakteristika.
__________________
We must do whatever it takes to justify what we've already done.
The Ambadassor is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.10.2017., 21:24   #1665
Quote:
The Ambadassor kaže: Pogledaj post
Ok, i?

Generalno ne polažem nade da ću nać velike izvore mudrosti na forumima, jer ono što čovjeka može potaknut na razmišljanje nije samo mudrost već i širina.

Kad želim mudrost, gledam dokumentarce, a kad želim širi spektar ideja onda odem među masu ljudi i čitam, između ostalog, hrpu pizdarija.

Ne zanima me manosfera (ne znam ni šta je to točno), zanima me temeljna ideologija mgtowa, i par popularnih pripadnika sa zanimljivim youtube sadržajima. Ljudi su ljudi, kako god se predstavljali, i većina nije oličenje kombinacije pameti, objektivnosti, otvorenosti uma i ostalih nužnih karakteristika.
Ajd sad malo pogledaj sajt koji si naveo i forum. Same shit.

https://www.mgtow.com/forums/forum/blue-pill-hell/
__________________
All You Zombies.
phiber is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.10.2017., 21:26   #1666
Quote:
cd-doll kaže: Pogledaj post
Vlastitim i tuđim iskustvima se vodim i mogu potvrditi da su ljudi koji su prirodni i opušteni zanimljiviji i upravo "zrače" nečime. Ne znam čime ali zrače. I zato su interesantni suporotnom spolu kao potencijalni partneri i kao prijatelji svim spolovima.
Da; "zrace". Svijetle k'o Chernobyl u mraku...


Quote:
Ovo me pošteno nasmijalo. : rofl:


Šalu na stranu, napisala sam ranije već da ako ne možeš naći osobu kakvu želiš da ili moraš sniziti kriterije - promjeniti na sebi nešto, ili odustati od traženja i pomirit se da ćeš biti sam. : ne zna:

U pravilu ne volim taj izraz "sniziti" kriterije, zato sto se najcesce radi o drugom skupu kriterijskih odrednica, jednom kad covjek pocne odrastati.

Da to opet svedem na svoj primjer. Ne pada mi na pamet u ovim godinama traziti karakterne i ine osobine kod zena, koje sam trazio s recimo, 20 godina. Takoder mi ne pada pokusavati ista s nekim tih godina. Nije predrasuda prema intelektualnoj (cesto ni mentalnoj) razini djevojaka tih godina, nego jednostavno shvacam koliko smo iskustveno razliciti i koliko vecina njih jos uvijek zeli stvari koje su meni vec godinama, paaa, onako, "djecje". Uvijek, naravno, postoje iznimke. Ali one vecinom potvrduju pravilo.

P.S. Ma zapravo, do mentalne razine i jest, da se ne lazemo. Cast iznimkama.

Da se razumijemo, izbjegavam i cetrdesetogodisnjakinje istog ili slicnog mentalnog sklopa.

I ne, nemam cetrdeset; samo volim "tete".


Quote:
I to isto, pola njih ima stav joj fuj pivo meni se to tak gadi kak to možeš pit. : bonk: Fala! : mig:



Quote:
Hazen kaže: Pogledaj post
Ovaj "idealan muskarac" u uvodnoj epopeji... Je STERILAN. Hrpa superlativa nabacanih zbog njih samih, jer fino zvuce kad se tako nabroje. Autorica nije cijenila jednog takvog jer joj je bio - dosadan. Nezanimljiv. O onda, kad ga se ostavila, valjda zbog nalijetanja na krive tipove, sastavila je sebi idealni kalup. Kena za Barbiku. Odu vlastitoj sebicnosti. Zabavljaca-jebaca, u sustini. Takav barem ja imam feeling svaki put kad procitam uvodni post.
Njen idealan tip zvuci kao savrsena, nasmijana reklama za kredit. Ili za Mastercard.
Ti jednostavno pogadas u sridu, alkarko...


Quote:
phiber kaže: Pogledaj post

Ne mislim da je cijeli pokret takav, te smatram da ima itekako svrhu, stovise - smatram da je ok da postoji, jer osim sto pokazuje middle finger jednoj cijeloj generaciji novog vala feminizma, olaksava stvari meni.


Bezobraznice...

Ali, ajd', palac gore za oportunizam...


Quote:
MiSterium kaže: Pogledaj post

Problem je u tom shvatanju da je zivot preseljen u virtualno, pa se ljudi svojski trude da razviju svoje virtuelne vestine koje ce im pomoci da se lakse snadju u virtuelnom svetu, potpuno zapostavljajuci svoje realne komunikacijske vestine i kvalitete. Pa im logicno, u realnom svetu nedostaje i samopouzdanje i mogucnost da se sakriju iza ekrana i tu gube tlo pod nogama.

Ljudi vise rade na unapredjivanju svojih iluzornih virtuelnih vestina nego svojih realnih kvaliteta, zato u svakodnevnom zivotu, kada nema sigurnosti ekrana, dozivljavaju neuspehe.
Jer zive na fejsu i instagramu umesto da zive u stvarnom zivotu.
Uh... Trebat ce nam skoro nova definicija realnosti.


Quote:
cd-doll kaže: Pogledaj post
Uljetala i ponudila cugu i odjebali me. Kao što sam rekla ranije, prije nisam imala sreće u ljubavi. Zašto je to tako teško za shvatiti? Zar je toliko čudno da cura povuće sa strane dečka i pita ga jel hoće na cugu ovo ono? Jel tako čudno da se ona prva javi i pozove na pivu? : kokice:
Pa ovo ti je rijetkost kod nas. Zato i jest "cudno". Ljudima je cudno ono s cime se ne srecu, a tesko pritom shvacaju apstrakciju.
__________________
Kad tiranija postane zakon, otpor postaje dužnost.
Andrew Wiggin is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.10.2017., 21:28   #1667
Zar se na ovoj temi još kuka? Muškarci ovdje ne zalaze više od jednom, tu i tam bace pogled na raspravu dječaka i djevojčica koje kukaju tko je bolji.
Ja ne znam za vas ali imam osjećaj da vas ovdje dosta gubi vrijeme i kuka.
Ja uživam sa svojom novom boljom polovicom.

Dečki dajte se ostavite teme, ženskih gluposti i kukanja. Takve što otvore ovu temu ionako ne zaslužuju pozornost nit će nikad imati takvog muškarca.

Mislim da svi trebate spustiti malo ego na zemlju i očekivanja.

U životu si nađete uvijek onako kako zaslužujete. Kakvi ste prema drugima, takvi su drugi i prema vama.
__________________
Sorry for typos.
oss is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.10.2017., 21:29   #1668
Quote:
MiSterium kaže: Pogledaj post
Pa to si Ambi u pravu, ali niko znaci - bukvalno niko.
Nema to veza sa polom, moze zena sebe ubediti da vredi u najmanju ruku da bude gospodja Hardy ali ce je realnost spucati u roku od dana.
Oće li?
Problem je što je ona svjesna da ne može, ali joj ne ide u glavu zašto. Ona i njen napumpani ego su kakti savršenstvo, a tko to ne prepoznaje je debil.

Vidiš problem?

Quote:
Po tome sto ti pises ispada da su svi muskarci savrsen i idealan izbor tako da je ona sama kriva sto ne zeli da bude sa bilo kim od njih?
Naravno da to nisam htio reć. Nitko nije savršen (osim mene ).

Ona je kriva jedino utoliko što cilja previsoko za svoje mogućnosti a za to krivi druge. Nije problem što cilja previsoko, samo po sebi, jer je to i normalno. S druge strane, pljujem po sustavu koji to nije ukrotio kao što je ukrotio mušku prirodu i ulogu, jedno bez drugog nema smisla i usput daje prednost ženi.

Meni se to neda gledat, jednostavno mi se gadi ideja da se nekoj strani toliko podilazi i da onda ta strana još nešto sere. I ja bi toj strani trebao lizat dupe... No gledam to u svakodnevnici i nije vezano uz žene, dapače vezano je jedino uz to da će ljudi radit što god im sustav dozvoli, i zato se divim onima koji imaju veliku moć a ostali su skromni. Za to treba karakter, nije teško bit skroman kad si prosjak.
__________________
We must do whatever it takes to justify what we've already done.
The Ambadassor is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.10.2017., 21:33   #1669
Quote:
Andrew Wiggin kaže: Pogledaj post
Da to opet svedem na svoj primjer. Ne pada mi na pamet u ovim godinama traziti karakterne i ine osobine kod zena, koje sam trazio s recimo, 20 godina. Takoder mi ne pada pokusavati ista s nekim tih godina. Nije predrasuda prema intelektualnoj (cesto ni mentalnoj) razini djevojaka tih godina, nego jednostavno shvacam koliko smo iskustveno razliciti i koliko vecina njih jos uvijek zeli stvari koje su meni vec godinama, paaa, onako, "djecje". Uvijek, naravno, postoje iznimke. Ali one vecinom potvrduju pravilo.
Ma daj, kakve iznimke?

Quote:
Andrew Wiggin kaže: Pogledaj post


Bezobraznice...

Ali, ajd', palac gore za oportunizam...
A gle, znam kako stvari funkcioniraju, naravno da cu iskoristiti.
__________________
All You Zombies.
phiber is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.10.2017., 21:37   #1670
Quote:
phiber kaže: Pogledaj post
Ajd sad malo pogledaj sajt koji si naveo i forum. Same shit.

https://www.mgtow.com/forums/forum/blue-pill-hell/
Zašto forum? I zašto baš taj specifični forum?
https://www.mgtow.com/forums/

Sajt sam pogledao (i odličan je), forum me ne zanima. Jednostavno mi se ne da to čitat, nemam volje. Zvuči glupo jer ovo pišem na forumu, ali ovdje sam više iz nekakve navike. Više je do ljudi, ne znam... Ali forume mi se generalno ne da čitat.

Ne zanima me masa, zanima me ideologija, zanimaju me mudraci, ne učenici. Masa je uvijek načelno glupa, vidi se po demokraciji.
__________________
We must do whatever it takes to justify what we've already done.
The Ambadassor is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.10.2017., 21:39   #1671
Quote:
mantisa kaže: Pogledaj post
Koji je dozivljaj?
Pa dozivljaj mlade cure nekad i sad je da ima dosta muskaraca koji bi se poseksali s tobom, jednako tako i s bilo kojom drugom, koje bas i ne zanimas ti kao osoba i koje bas ne bi bilo briga jel bi i tebi bilo dobro pri tom seksu.
I takve zakljucke izvlace odakle ? Seksale se sa raznim muskarcima i nijednom ili vecini nije bilo stalo do nje kao osobe nit da li ce joj biti dobro pri tom seksu ?
Vecina takvih stavova su krivi, neke predrasude, izvucene sto je najgore iz nicega, jer jedino vlastito iskustvo more potvrdit tako nesto

Ako neki muskarac hoce seks ne znaci da je bezosjecajan, da mu nije stalo da i toj curi bude dobro, nit to znaci da ga ne zanima kao osoba, samo zato sto ne zeli odmah u ozbiljnu vezu sa nekim
orhidej107 is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.10.2017., 21:40   #1672
Quote:
mantisa kaže: Pogledaj post
Ali prica da ce ti pri svakom izlasku pric 5 tipova je daleko pretjerana.
To ovisi o tome koliko dobro žena izgleda, i kakve su konkretne okolnosti (npr. da li je izašla sama ili s društvom, gdje je točno izašla itd.). Ako je superzgodna žena sama došla u neki klub, uvjeravam te da će imati sasvim dovoljno uleta.

Quote:
MiSterium kaže: Pogledaj post
Mislim da su toga i zene svesne koliko god da polete ponekad.
Dobro, postoji i taj faktor opreza kojeg si spominjala. Ali budući da imam iskustva s dating portalima, i da se ne smatram trogloditom koji ne zna sročiti nekoliko suvislih rečenica, uvjeravam te da je rudarski posao održati komunikaciju sa ženama na tim portalima, i postići da ta komunikacija rezultira susretom uživo. A za nešto više od susreta uživo bolje da i ne pričam kakve su šanse. Osim, naravno, kada bih u potpunosti eliminirao vlastite kriterije, onda bih imao stopostotne šanse.
ericsson is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.10.2017., 21:42   #1673
Quote:
orhidej107 kaže: Pogledaj post
I takve zakljucke izvlace odakle ? Seksale se sa raznim muskarcima i nijednom ili vecini nije bilo stalo do nje kao osobe nit da li ce joj biti dobro pri tom seksu ?
Vecina takvih stavova su krivi, neke predrasude, izvucene sto je najgore iz nicega, jer jedino vlastito iskustvo more potvrdit tako nesto

Ako neki muskarac hoce seks ne znaci da je bezosjecajan, da mu nije stalo da i toj curi bude dobro, nit to znaci da ga ne zanima kao osoba, samo zato sto ne zeli odmah u ozbiljnu vezu sa nekim
Iz toga sto vidis na koji nacin mnogi prilaze.
Naravno da nisu svi takvi.
mantisa is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.10.2017., 21:44   #1674
Quote:
The Ambadassor kaže: Pogledaj post

Mogu se načelno složit da jedni drugima trebamo (ili barem, da je ljepše zajedno), ali brate, samo pod normalnim okolnostima. Ništa mi ne treba u tolikoj mjeri da se kompromitiram, a mnogo toga bi bilo lijepo.

Recimo, bilo bi lijepo svako ljeto provest na Bahamima, ali nisam spreman dat oba bubrega u kredit da bih to i ostvario.
Citam tvoje postove i jedna stvar mi nije jasna, na koji nacin tacno se muskarac kompromituje da bi bio sa zenom ? Sta on zrtvuje sto se i blizu moze porediti sa davanjem bubrega ? Ma sta zrtvuje uopste , pusti to poredjenje ?

Jer sve sto pricas se bazira na toj zrtvi, na tom kompromitiranju koje zelis izbjeci. I onda ima logike to sto pises. Medjutim, ako toga nema, onda pises besmislice
orhidej107 is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.10.2017., 21:45   #1675
Quote:
mantisa kaže: Pogledaj post
Iz toga sto vidis na koji nacin mnogi prilaze.
Naravno da nisu svi takvi.
Iz toga ne mozes zakljuciti nista. Kao sto rekoh, zakljucke izvlacis iz nicega, nije ni cudo da su pogresni
Rekao sam, jedino seksanje sa tim muskarcima ti moze reci koliko ce njima bit stalo u krevetu, i da li ces im ti bit vazna kao osoba, ovako ne mozes znati
orhidej107 is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.10.2017., 21:46   #1676
Quote:
ericsson kaže: Pogledaj post
To ovisi o tome koliko dobro žena izgleda, i kakve su konkretne okolnosti (npr. da li je izašla sama ili s društvom, gdje je točno izašla itd.). Ako je superzgodna žena sama došla u neki klub, uvjeravam te da će imati sasvim dovoljno uleta.
Ok, vjerujem, ali ja to nisam nikad vidjela uzivo. Mozda nisam imala dovoljno zgodne prijateljice. Ili su se vremena promijenila. Priznajem da nisam bila godinama na takvim mjestima.
mantisa is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.10.2017., 21:48   #1677
Quote:
The Ambadassor kaže: Pogledaj post
Kako ne kužiš? Dok god se vi budete borili, one neće
Ok, "boriti se" je možda bio pogrešan izraz.

Točnije bi bilo reći - truditi se da se podigne vlastiti rejting.
ericsson is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.10.2017., 21:49   #1678
Quote:
Andrew Wiggin kaže: Pogledaj post
U pravilu ne volim taj izraz "sniziti" kriterije, zato sto se najcesce radi o drugom skupu kriterijskih odrednica, jednom kad covjek pocne odrastati.

Da to opet svedem na svoj primjer. Ne pada mi na pamet u ovim godinama traziti karakterne i ine osobine kod zena, koje sam trazio s recimo, 20 godina. Takoder mi ne pada pokusavati ista s nekim tih godina. Nije predrasuda prema intelektualnoj (cesto ni mentalnoj) razini djevojaka tih godina, nego jednostavno shvacam koliko smo iskustveno razliciti i koliko vecina njih jos uvijek zeli stvari koje su meni vec godinama, paaa, onako, "djecje". Uvijek, naravno, postoje iznimke. Ali one vecinom potvrduju pravilo.

P.S. Ma zapravo, do mentalne razine i jest, da se ne lazemo. Cast iznimkama.
Naravno, godine ucine svoje, kriterijumi ne opadaju nego rastu, srazmerno nasem iskustvu ocekujemo barem isto ili priblizno i sa suprotne strane.

Doduse, afiniteti su razliciti kao i ljudske sklonosti.

Quote:
Uh... Trebat ce nam skoro nova definicija realnosti.
Pa naravno da hoce.
Gde je Mastercard tu je i paypal.

Zadnje uređivanje MiSterium : 05.10.2017. at 22:01.
MiSterium is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.10.2017., 21:56   #1679
Quote:
phiber kaže: Pogledaj post
Ma daj, kakve iznimke?



A gle, znam kako stvari funkcioniraju, naravno da cu iskoristiti.


Naravno. Zato palac gore.


Quote:
The Ambadassor kaže: Pogledaj post
Ne zanima me masa, zanima me ideologija, zanimaju me mudraci, ne učenici. Masa je uvijek načelno glupa, vidi se po demokraciji.


Sto se tice boldanog... Čru! Vrd! Ili koja je vec rijec danas in...

Sto se tice idologije... Joj, brate, ideologije su skupovi ideja, najcesce diskriminatornih, blesavih i nelogicnih. Sekularne religije.

Ali kuzim kaj hoces rec'. Svidaju ti se segmenti takve ideologije, odnosno, odredene, specificne ideje za nju vezane.
__________________
Kad tiranija postane zakon, otpor postaje dužnost.
Andrew Wiggin is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.10.2017., 21:57   #1680
Quote:
orhidej107 kaže: Pogledaj post
Iz toga ne mozes zakljuciti nista. Kao sto rekoh, zakljucke izvlacis iz nicega, nije ni cudo da su pogresni
Rekao sam, jedino seksanje sa tim muskarcima ti moze reci koliko ce njima bit stalo u krevetu, i da li ces im ti bit vazna kao osoba, ovako ne mozes znati
Pitas , otkud mi? Iz iskustva.

Posalje mi recimo tip poruku, nesto pita, par recenica.
Nakon toga trazi fotku. Ja kazem da necu slat fotku nekom s kim sam dvije recenice izmijenila. Tip prekida daljnju komunikaciju.

Imam 18 godina, setam po Maksimiru. Dolazi mi stariji tip na biciklu od kojih 50 i pita hocu li mu popusit. Ja ga ignoriram i hodam dalje, nakon tog izvadi novcanicu od 50 neceg i gura mi ju pod nos i nastavlja sa svojom ponudom. Zamalo sam povratila.

Frendica i njena frendica me na moru upoznaju s nekim deckom. Upucava mi se isto vece na nametljiv nacin i naravno uvjerava me da sam mu se ja jako svidjam. Odbijem. Sutra mi frendica kaze da se prije dva dana njoj upucavao. Nakon par dana prohoda s ovom trecom.

Ovo mi je prvo palo na pamet, a mogla bih......
mantisa is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum


Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 06:27.


Powered by vBulletin Version 3.8.4 (hrvatski)
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Site content ©1999-2016 Forum.hr
Ad Management by RedTyger