Natrag   Forum.hr > Kultura i zabava > Televizija

Televizija Sve što trebam jest komad kruha i TV
Podforumi: Serije, Sapunice, Turske serije, Reality TV, Eurosong, Igre & ostalo (Eurosong)

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 07.02.2017., 19:16   #21
u nasem malo pretjeruju s onom 'vojnom' muzikom, ne slaze se s ostatkom
__________________
Always be closing.
593 is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.02.2017., 19:19   #22
Bošnje snimile sranje kao što sam i očekivao. Iščekujem srpski promo.

lemonzoo is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.02.2017., 15:06   #23
Hm, stavili su News Barovce na službenu stranicu. http://www.everysecondcounts.eu/europe.html


Idem pogledat jesu bolji.


https://www.youtube.com/watch?v=CJqUcGBDXkE

Onako, ima dobrih fora. I jedan i drugi video su dobri. Posebno mi se sviđa kraj sa Srbima. I ovaj je na službenoj stranici, dakle, njega će ljudi vjerojatno više gledat. No vidjet ćemo, na kraju odlučuje broj pregleda.

A onaj pravi kraj je ko twist u Shyamalanovom filmu.
__________________
Stop jednoumlju. I dvostrukim mjerilima.

Zadnje uređivanje facersplaca : 09.02.2017. at 15:21.
facersplaca is online now  
Odgovori s citatom
Old 09.02.2017., 21:12   #24
newsbar alac gore:

šarić alac dole:
weasley is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.02.2017., 12:55   #25
Newsbarovci su bolji, bolje su to "produkcijski" složili, nije kao da su sa Youtube-a vadili sve isječke kao Šarić pa je loša slika, isto tako ne petljaju se previše oko politike kao Šarić koji je zaglavio sa kojekakvim stvarima koje su samo nama interesantne jer živimo tu i poznajemo sve to, no strancima je to đumbus bespotrebnih informacija. Ipak, ima i Šarićev video nekih svijetlih točki koje bi stavio u video od Newsbar-a (kravata, Njemačka druga Hrvatska treća i sl) ali opet .. palac gore za News Bar

Zadnje uređivanje soundvision : 10.02.2017. at 13:06.
soundvision is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.02.2017., 16:36   #26
NB je bolji, ali ono oko kolonije nitko neće skužit i umro sam na ličko rukovanje
__________________
Bol u šupku pokreće svijet

Zadnje uređivanje crazy_borna : 10.02.2017. at 16:56.
crazy_borna is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.02.2017., 22:58   #27
ovo s kolonijom je samo za hrvatsku publiku, i to je promaseno. takodjer je promaseno, i to na isti nacin kao i colonia, ono sa scenama iz filma 'ljiljan vidic' u kojima vidimo lik hitlera. da mi je znati koji se jazavac toga sjetio

ali generalno gledano, newsbar video je bolji od onog drugog.
__________________
Always be closing.
593 is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.02.2017., 23:44   #28
Quote:
593 kaže: Pogledaj post
ovo s kolonijom je samo za hrvatsku publiku, i to je promaseno. takodjer je promaseno, i to na isti nacin kao i colonia, ono sa scenama iz filma 'ljiljan vidic' u kojima vidimo lik hitlera. da mi je znati koji se jazavac toga sjetio

ali generalno gledano, newsbar video je bolji od onog drugog.
A gle, ljudi se raspituju iz kojeg je to filma, pa možda ipak ima neku ulogu, ako ništa drugo, barem reklame.
__________________
Stop jednoumlju. I dvostrukim mjerilima.
facersplaca is online now  
Odgovori s citatom
Old 11.02.2017., 16:38   #29
Quote:
crazy_borna kaže: Pogledaj post
NB je bolji, ali ono oko kolonije nitko neće skužit i umro sam na ličko rukovanje
Pa ko da smo mi skužili sve one kulturne reference iz drugih zemalja? Nismo. I to je u redu. Jer ovo se radi i za svoju i za stranu publiku. A originalni video (nizozemci) je nastao kao neki skeč za njihov late night.

E da, NB je bolji.
earthsea is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.02.2017., 18:50   #30
Quote:
facersplaca kaže: Pogledaj post
A gle, ljudi se raspituju iz kojeg je to filma, pa možda ipak ima neku ulogu, ako ništa drugo, barem reklame.
da, reklama za los film
__________________
Always be closing.
593 is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.02.2017., 19:07   #31
https://www.youtube.com/watch?v=XcKkKKUviEg

Evo i srpski. Nasreću, oba naša su bolja. Ovo je baš dosadno.
__________________
Stop jednoumlju. I dvostrukim mjerilima.
facersplaca is online now  
Odgovori s citatom
Old 13.02.2017., 20:05   #32
Na sreću...?

Inače, da, loše urađeno od strane originalnih njuzovaca. Moglo je to puno bolje, bez krađe drugih štoseva i ponavljanja svih onih mantri iz drugih klipova na ovu foru. No, iskreno, ceo ovaj zez je dobrano smorio...bilo je fora sa Holanđanima, ima još par solidno odrađenih (između ostalog i onaj od NB, Šarićev je više mlak), ali je većina dosadnjikava i predvidiva. Ovo se vidi da su odradili jer "moraju" nakon što je postalo viralno, a i ove zemlje iz okruženja su učinile isto, pa eto, daj da i mi nešto smandrljamo.

Jedino što bi me sada zainteresovalo jeste kada bi Severnokorejci napravili njihovu verziju, ali velika je šansa da ni ne znaju za ovo bešovanje narandžastog.
Evribadi is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.02.2017., 22:31   #33
Quote:
facersplaca kaže: Pogledaj post
Božemiprosti, ali srpski humor se okreće u grobu.
earthsea is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.02.2017., 20:17   #34
Srpski je užas, jedino smiješno u njemu je kajlanje nas na kraju.
KLCCLK is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 22:43.