Natrag   Forum.hr > Društvo > Muški kutak

Muški kutak Za poklonike piva, daljinskog i muških spika...
Podforum: Pivnica

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 24.10.2007., 03:14   #21
zazheli od djeda mraza bradu sad za bozhich,, blah
Vitez Koja is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.10.2007., 12:25   #22
prodam ti ja svoje pubes za 12$ pa zamoli bricu neka ti ih priljepi na facu
__________________
Today is even worse than yesterday. Booze I found yesterday is gone, and I got nothing left to drink... Some heads are about to roll...
THE dzubre is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.10.2007., 13:03   #23
ak ti je baš napeto imat bradu...najbolje rješenje je (barem kolko sam ja čuo od ekipe) brijat se svaki dan ili što češče jer tako se dlake jačaju i množe.
osobno neznam zakaj te to tolko jebe...ja imam rijetku bradu i to mi je mrak jer se nemoram zajebavat sa brijanjem svaki ili svaki drugi dan nego se fino obrijem svakih 4-5 dana i u principu nikad nisam neuredan
__________________
only way to feel the noise is when it's good and loud!!!!
motorheadbanger is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.10.2007., 13:45   #24
kupiš macho3, pastu za brijanje, losion poslije brijanja, ugriješ ručnik na pari i uz vjesti s HTVa čekaš.... vjeruj pali!
KRUM is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.10.2007., 01:30   #25
ako te jebe brada što ju nemaš,baci se na testoteronsku hormonalnu terapiju,garantiram uspjeh za tri kure.
žacko is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.10.2007., 13:42   #26
Uzivaj jos u ovim godinama dok nemaš bradu...ja bi...svako jutro digneš se...pogledaš u ogledalo i vidiš da moraš uzet onaj žilet u ruke...dok još ne radiš sve je super...kad počneš raditi...svaki dan...popizditis dobijes...stoga uzivaj vjeruj mi...
__________________
Signature---who gives a fuck baout signature?
blackisback is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.10.2007., 16:08   #27
Quote:
danijel-zg kaže: Pogledaj post
E ovako , jako prosto pitanje , kako da mi pocne brada rasti .. tu i tamo mi se brcici nadziru ali ni traga od brade ..

hvala puno
Još si mlad
Mathias is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.10.2007., 18:46   #28
To je gnjavaža, najradije bi da je mogu nekak zauvijek maknut
__________________
They are Millwall, I don't care!
Shmulex is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.05.2010., 16:34   #29
ma svi smo mi kao mladji htjeli imati bradu da izgledamo starije sta ste odma napali decka
Dr.Bibalo is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.05.2010., 17:13   #30
Quote:
Dr.Bibalo kaže: Pogledaj post
ma svi smo mi kao mladji htjeli imati bradu da izgledamo starije sta ste odma napali decka
od kad je otvorena tema do danas bi već trebao narasti
__________________
kad magarac nauči , magarac zna
mazgov is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.05.2010., 23:20   #31
viš ja kad sam bio mlađi htio sam zgodne cure, bradu i auto sad kad sam stariji htio bi pivu, cure i ćevape a kad bum stariji htjet ću kosu, bilo kakvu curu i zubalo da mogu jest ćevape...
svaki dio života ima svojih čari (osim trećeg on ničem ne koristi osim da te dječurlija balava zajebava i rodbina strpa u dom jer nemreš hodat n jest normalno) tako da treba u njemu uživat i bit budala u umjerenoj granici.
Dex is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.05.2010., 00:13   #32
kako da brada naraste? pa fino, uzmi staroj maskaru i nacrtaj je... tako jedan kojeg vidim kad putujem vlakom, ima 3 dlake na bradi, onako bijele, pa to podebljao maskarom. uf šta sam ga jebao u mozak, reko sine, operi se, zamazan si nekaj, i na kraju sam mu to razmazao po faci...
metalmaniacjb is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.05.2010., 12:22   #33
U apoteci kupi jutroklik i namaži bradu.
__________________
CARPE DIEM
TheBlack Knight is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.05.2010., 12:57   #34
Quote:
metalmaniacjb kaže: Pogledaj post
kako da brada naraste? pa fino, uzmi staroj maskaru i nacrtaj je... tako jedan kojeg vidim kad putujem vlakom, ima 3 dlake na bradi, onako bijele, pa to podebljao maskarom. uf šta sam ga jebao u mozak, reko sine, operi se, zamazan si nekaj, i na kraju sam mu to razmazao po faci...


Možda si golač.

Imaš umjetnu za kupit, ali mislim da će se ljudi čudit kako ti je preko noći tolika narasla.
__________________
It shouldn't make you sad - it should make you happy to see, hear and realize that there's beauty in everything
Falco SM is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.06.2010., 05:02   #35
ma jebo bradu,ni meni ne raste,i drago mi je. iako u mojim godinama,ekipa je vec zarasla
Neodishimus is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.06.2010., 10:44   #36
nisi normalan,oćemo se mijenjat? jase brijem svaki dan,misliš da je to nešto lijepo?
Mesar is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.06.2010., 22:27   #37
svaki put kad obavljaš velku nuždu malo zagrabi i podmaži i vidječeš prve rezultate nakon 2-3 mjeseca
__________________
Ja pijem Karlovačku!!
Katex is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.06.2010., 23:53   #38
Ono najvaznije.. odrasti

Probaj sa nekim kremama ak ti je po volji il se psoteno oznojit jer neki kazu da im tak rastu dlake na prsima kad se oznoje na bausteli po ljeti
JoWaN is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.06.2010., 12:07   #39
Meni brada raste ko kakvom četniku, gusta, čvrsta da mogu njome guliti lak, ali su mi brkovi nekakvi nikakvi slabi, rijetki, sramota A htio bi ih pustiti ko naš Mate Mišo Kovač
__________________
Pušači su sebični i smrdljivi ovisnici.
morbidangel is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.06.2010., 14:22   #40
Quote:
morbidangel kaže: Pogledaj post
A htio bi ih pustiti ko naš Mate Mišo Kovač
a nebi rađe ovako:
http://www.youtube.com/watch?v=jNuu4qPRDiY
Argentinac is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum


Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 13:10.


Powered by vBulletin Version 3.8.4 (hrvatski)
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Site content ©1999-2016 Forum.hr
Ad Management by RedTyger