Natrag   Forum.hr > Informatička tehnologija > Kompjutorske igre

Kompjutorske igre Kultura igranja i ponoćnog ratovanja konzolom i tastaturom. Podforum: Konzole

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 05.05.2010., 18:43   #1
PES 2011 [*]

Vidim da ima tema za PES 2010 ali nema i za PES 2011, a jučer je najavljen! Jučer se nije znalo previše o igri koliko sam vidio, ali sada sam na HCL-u pročitao najavu i imaju dosta informacija.

Kažu da će biti puno bolje animacije igrača, tisuću sati motion capturea itd. Da će biti bolji kontranapadi, kretanje u 360 stupnjeva, sporija ali i zanimljivija igra itd. Zvuči dobro.. imaju tamo i prvi trailer u najavi, pa eto samo jedan link za sve što je dostupno sada.

Pro Evolution Soccer 2011 najava

ako imate više informacija nabacite koji link!
Snyp is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.05.2010., 19:05   #2
Quote:
Snyp kaže: Pogledaj post
Vidim da ima tema za PES 2010 ali nema i za PES 2011, a jučer je najavljen! Jučer se nije znalo previše o igri koliko sam vidio, ali sada sam na HCL-u pročitao najavu i imaju dosta informacija.

Kažu da će biti puno bolje animacije igrača, tisuću sati motion capturea itd. Da će biti bolji kontranapadi, kretanje u 360 stupnjeva, sporija ali i zanimljivija igra itd. Zvuči dobro.. imaju tamo i prvi trailer u najavi, pa eto samo jedan link za sve što je dostupno sada.

Pro Evolution Soccer 2011 najava

ako imate više informacija nabacite koji link!
Evo i LINK sa sluzbene KONAMI stranice!

Po ovome sto pise, ove godine ide preorder!

Zadnje uređivanje teslaCRO : 05.05.2010. at 19:14.
teslaCRO is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.05.2010., 21:49   #3
Lijepo zvuči, ali vidjet ćemo.Slične stvari su najavljivali za 2008 a znamo kak je završilo. Samo se nadam da će popraviti suce jer ovi iz 2010 su živa katastrofa!
crack84 is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.05.2010., 22:39   #4
Quote:
crack84 kaže: Pogledaj post
Lijepo zvuči, ali vidjet ćemo.Slične stvari su najavljivali za 2008 a znamo kak je završilo. Samo se nadam da će popraviti suce jer ovi iz 2010 su živa katastrofa!

Ma gle, 2k8 je bio skroz novi engine i to, pa je ispao gore nego stari! Ali u 2k9 su to jako popravili a 2010 je stvarno odlican! Jedina zamjerka s moje strane su mu fkt najgori sudci u serijalu i jos uvjek zastarjeli online pun lagga!

Ja mislim da ce bit ok 11tica, a ovo mi se najvise sviđa:

"Master League Online: Master League will offer an all-new challenge, as users are invited to try their hand against other managers online. PES 2011 will mark the online debut for its much-loved Master League element, with players bidding against each other for the world’s best players, and attempting to build a squad that can compete with the best against online peers all over the globe."
teslaCRO is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.06.2010., 15:32   #5
Prve informacije i slike PES-a 2011.:

IGN: Hands-on; Interview sa Seabassom
Eurogamer hands-on



Više slika:

Flickr
__________________
Pustim si Simple Mindse, zatvorim oči i zamišljam da sam ja njihov pjevač na velikom koncertu. Odjeven sam u bijelo odijelo i dugi bijeli lagani kaput, imam roza košulju. Oko vrata imam lanac, prstenje na svakoj ruci, a našminkan sam kao Boy George.
iprskal9 is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.06.2010., 20:39   #6
Quote:
iprskal9 kaže: Pogledaj post
Prve informacije i slike PES-a 2011.:

IGN: Hands-on; Interview sa Seabassom
Eurogamer hands-on



Više slika:

Flickr
Thx za info!

BTW, OMG:

"Penalties now use a system similar to that found in free throws in basketball, with players having to stop the slider on the 'sweet spot' for a good strike, as well as place the shot, which has also had the effect of making penalty shootouts more fun than before. " EPIC
teslaCRO is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.06.2010., 08:45   #7
neman vrimen da čitan sve ali penali nemogu virovati,samo da ne stave strelice za loptu kod fauova ko na fifi 01,02 kojoj već
__________________
My Goal Is To Deny Yours
215023 is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.06.2010., 12:42   #8
Ako vam se ne čitaju previewi, ukratko: igra nije ni blizu gotova, tako da će trebati pričekati GamesCon u Leipzigu tijekom kolovoza, kada će biti prikazana "demo-verzija". Ovo je rani build, mnogo toga nije uvršteno. Od novosti, nove animacije za igrače i golmane (koje se još uvijek dodavaju), mogućnost određivanja brzine igre (od -2 do +2) i novi obrambeni sustav:

Quote:
How does the new defence system work?
Here's the thing: Seabass' described the new defence system one way (using the Right Stick to stand off, or step in, according to our notes), the controls diagram another (using Left Stick + x), and... neither worked in-game, since the new defence system was yet to be implemented, according to a Konami representative. So... we don't know what to say, other than there's a new three stage defence system that used analogue pushes toward, or away, from the attacker allowing you to cover space without stepping in (e.g. to block a cross), waiting for the precise moment to step in and nip the ball away. In theory, it'll offset the power of the new dribbling/trick system - creating a Street Fighter-style mini-battle between attackers and defenders depending on timing and skill.
Od novih licenci trenutno je potvrđen samo Copa Libertadores.

I da, umjesto Marka Lawrensona komentatorski dvojac činit će Jon Champion i Jim Beglin.
__________________
Pustim si Simple Mindse, zatvorim oči i zamišljam da sam ja njihov pjevač na velikom koncertu. Odjeven sam u bijelo odijelo i dugi bijeli lagani kaput, imam roza košulju. Oko vrata imam lanac, prstenje na svakoj ruci, a našminkan sam kao Boy George.
iprskal9 is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.06.2010., 14:57   #9
ne trebaju novi komentatori,samo ih treba popraviti...
btw. http://www.youtube.com/watch?v=GARVdUq6tuI ako kog zanima jimov glas
edit: naleti san na ovo pa me nasmijalo Tell You What Jon!!!
__________________
My Goal Is To Deny Yours

Zadnje uređivanje 215023 : 02.06.2010. at 15:02.
215023 is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.06.2010., 15:58   #10
omg s tim penalima.... pa tko je developer u pesu ko daje takve ideje? samo ce izgubit sve vise i vise fanova. cak i onih zadrtih... uzas....
jerdna is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.06.2010., 16:36   #11
Quote:
215023 kaže: Pogledaj post
ne trebaju novi komentatori,samo ih treba popraviti...
btw. http://www.youtube.com/watch?v=GARVdUq6tuI ako kog zanima jimov glas
edit: naleti san na ovo pa me nasmijalo Tell You What Jon!!!
Quote:
Although previous PES commentator Jon Champion has been retained for the new title, Lawrenson has been replaced by ITV man Jim Beglin.

Some PES players have criticised Lawrenson in the past for sounding disinterested during play.

"We're keeping Jon Champion," European PES team leader Jon Murphy told CVG. "Lawrenson's delivery was a little forced at times. But that was partly him not living it in the studio and partly the way our scripts were written. Neither helped the other.

"With Jon Champion we've always had someone who's better at ad libbing. We've not only changed one member of the commentary team - which I hope people will be really pleased about - but we've gone for a much more live effect with the sound generally.

"We've changed the scripts, the studios we use etc. So we have done a certain amount. I think we've done enough to improve the atmosphere. In addition, the menu screens are a lot less 'Japanese-y'; a lot less clunky than they have been in the past.

"Also, at the end of the day, how are you going to play PES most of the time? It's against mates and the biggest thing you'll hear will be you ripping the p*ss out of your friend because you've just scored a goal against him."


Sutra izlazi PSM3 sa još više informacija o novom PES-u
__________________
Pustim si Simple Mindse, zatvorim oči i zamišljam da sam ja njihov pjevač na velikom koncertu. Odjeven sam u bijelo odijelo i dugi bijeli lagani kaput, imam roza košulju. Oko vrata imam lanac, prstenje na svakoj ruci, a našminkan sam kao Boy George.
iprskal9 is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.06.2010., 02:03   #12
taj PES je svake godine sve dosadniji i dosadniji....
Mortiis is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.06.2010., 03:27   #13
Ja nevolim te nogometne igre nimalo zanimljive nisu.Svake godine su sve gore i gore.
BrUt4L is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.06.2010., 04:33   #14
Quote:
jerdna kaže: Pogledaj post
omg s tim penalima.... pa tko je developer u pesu ko daje takve ideje? samo ce izgubit sve vise i vise fanova. cak i onih zadrtih... uzas....
Mozda skuze da su mutavi!

Mene zbog penala ne mogu izgubit, previse sam vremena ostavio za PESom, ali bilo bi vrjeme da pocnu ozbiljno shvacat survey rezultate i da porade na stvarima sto igracima smetaju!

BTW, umro sam od smjeha kad sam procito:

Shingo Takatsuka: I'm not a top level player myself, so I usually change the difficultly setting to a lower, standard one, not the full-on, hardest professional difficulty level.


Ne vjerujem, za one koji ne znaju : "Shingo 'Seabass' Takatsuka is the executive producer of the Pro Evolution Soccer game series."
teslaCRO is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.06.2010., 11:46   #15
Quote:
teslaCRO kaže: Pogledaj post
Mozda skuze da su mutavi!

Mene zbog penala ne mogu izgubit, previse sam vremena ostavio za PESom, ali bilo bi vrjeme da pocnu ozbiljno shvacat survey rezultate i da porade na stvarima sto igracima smetaju!

BTW, umro sam od smjeha kad sam procito:

Shingo Takatsuka: I'm not a top level player myself, so I usually change the difficultly setting to a lower, standard one, not the full-on, hardest professional difficulty level.


Ne vjerujem, za one koji ne znaju : "Shingo 'Seabass' Takatsuka is the executive producer of the Pro Evolution Soccer game series."
imam i pes i fifu 2010 za ps3 i mogu rec da me fifa definitivno osvojila ove gode.. pes je za nekoliko stepenica iza fife... a inace do ove godine sam bio pesovac tako da... neznam.. moraju PUNO toga napravit da se vrate na staru slavu.. a penali i te gluposti im u tomenece pomoc
jerdna is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.06.2010., 17:02   #16
Quote:
jerdna kaže: Pogledaj post
imam i pes i fifu 2010 za ps3 i mogu rec da me fifa definitivno osvojila ove gode.. pes je za nekoliko stepenica iza fife... a inace do ove godine sam bio pesovac tako da... neznam.. moraju PUNO toga napravit da se vrate na staru slavu.. a penali i te gluposti im u tomenece pomoc
Ja igram na PCu jer nema sanse da kupujem PS3!

Ma da ga je8es ja ne mogu igrat tu fifu! No way! Probo i obriso! Igro sam i na PS3 i ni malo me se nije dojmila...

Sta ja znam, igraci mi djeluju ko patuljci, nekako mi igra djeluje "umjetno" ajmo rec!

Pes bi morao bit nevjerovatno ocajan (nesto ko PC verzija ovogodisnje fife) da bi ja presao na fifu!
teslaCRO is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.06.2010., 17:09   #17
Quote:
jerdna kaže: Pogledaj post
imam i pes i fifu 2010 za ps3
Quote:
teslaCRO kaže: Pogledaj post
Ja igram na PCu
I tu vam je odgovor. Ne možete uspoređivati igre za različite platforme, totalno se drugačije ponašaju.
__________________
~ Lord Tywin Lannister did not, in the end, shit gold. ~
Spectre is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.06.2010., 17:23   #18
Quote:
Spec.tre kaže: Pogledaj post
I tu vam je odgovor. Ne možete uspoređivati igre za različite platforme, totalno se drugačije ponašaju.
da razlika u pc i konzola verzijama je neupitna... fifu necu ni spominjat za pc jer nije to ni zasluzila... ali zato za konzole owna...
jerdna is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.06.2010., 21:02   #19
http://www.computerandvideogames.com...49016&site=psm

evo ekipo prvi uvid u pes2011--- ekipa iz psm3 su prvi koji su igrali 4 sata pes11 i mozete vidit Q&A
jerdna is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.06.2010., 14:50   #20
Quote:
jerdna kaže: Pogledaj post
http://www.computerandvideogames.com...49016&site=psm

evo ekipo prvi uvid u pes2011--- ekipa iz psm3 su prvi koji su igrali 4 sata pes11 i mozete vidit Q&A
Thx na infu!

Meni se sve za sad cini ok, osim tih cudnovatih penala!
teslaCRO is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 19:19.