Natrag   Forum.hr > Društvo > Politika

Politika Najstariji zanat na svijetu
Podforumi: Parlamentarni izbori 2024. Politička scena, Europska unija, Svijet, Blisko politici, Rat u Ukrajini

 
 
Tematski alati Opcije prikaza
Prev Prethodni post   Sljedeći post Next
Old 10.11.2013., 12:10   #11
Quote:
method_man kaže: Pogledaj post
Domoljublja?
Domoljublja my ass. Ovaj zeusxl je zbilja čudan tip. Na avataru mu visi "Otac nacije", ali se zato na svakoj sličnoj temi gorljivo zalaže za i promovira odlazak ljudi iz Hrvatske. Što za jednu zemlju znači odlazak mladih i stručnjaka?

Netko je pitao zašto bi netko htio napustiti Hrvatsku? Svi navode ekonomsku situaciju, a ona nije bajna, to je svima jasno, ali za sad znam 2 primjera osoba koje su otišle u drugu Europsku zemlju i pogodite što - te osobe su ovdje imale dobar i siguran posao te zbilja solidnu plaću. Možda im se nije svidjela priča oko referenduma.

Uglavnom, možda mi mladi (skupa sa starijom generacijom) koji ostajemo uspijemo nešto promijeniti.

Quote:
orah-pita kaže: Pogledaj post
Nema pobune jer jako puno ljudi ima "putra na glavi". Narod muljatora- zmuljaj što god možeš i zlorabi sustav na koji god način ti se pruži prilika.
Svi bi htjeli promjenu na bolje, ali ne na način da krenu od sebe.
Ako se dio ovog stada od naroda ( nema druge riječi ) i pobuni, onda ostali dio stada počne ljutito blejati tjerajući ga nazad u tor. Eto, takav smo mi narod. Pa sad jbg, zavladao je ovaj nek ide dokle ide stav
Istina je da treba krenuti od sebe i da se dobar dio naroda treba mentalno preobratiti. Politička elita takvo stanje i ponašanje potiče već dugo vremena, duže nego je ova država samostalna. Ali vjerujem da se možemo promijeniti.

Zadnje uređivanje Trekkie89 : 10.11.2013. at 12:23.
Trekkie89 is offline  
 


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 17:30.