Natrag   Forum.hr > Razno > Arhiva > Chat teme

 
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 04.08.2003., 11:02   #61
ej ljudi zakon ste (kad ste normalni)
daklem: ja idem 14og sa nekom madjarskom komapnijom..
zanima me samo nekakv tip za izlazak navecer..bar kvart ako ne i adresa
..ah, da i kakav famous second hand market
milk is offline  
Old 04.08.2003., 19:31   #62
Marketi (ne iskljucivo second-hand...ima svega i svacega): Portobello Road (vikendom) i Camden Market (nadjeljom je najbolje)....obavezno pogledaj ta dva marketa.
Izlasci...hm....ima svega i svacega...ovisi sto te zanima. Ne ide bas po kvartovima, imas u skoro svakom kvartu za izac.
Reci kaj te zanima?
__________________
Travel & Fashion Blog
Kiki is offline  
Old 05.08.2003., 13:58   #63
ma znas nisam bas od volje cijelu noc lunjat u potrazi za nekim klubom a onda platit i upast u pederski bar
..kad bi bas moga birat onda sve osim nekih pegla/partija bi doslo u obzir...alternativnija mjesta..rock..arty/farty....tako nesto..di se mozes zabavit...a ekipa je ok.

ej jel imaju oni nekakav supermarket lanac???
milk is offline  
Old 05.08.2003., 14:49   #64
Malo u obranu RynAira :)

Prvo pozdrav Kiki i pogotovo PBE, ljubim ruke milostiva...
Svojedobno sam RyanAirisao na relaciji London-Trst/Graz i kontra i u 10tak letova, nis mi nisu izgubili, nisu kasnili tak da su me ugodno iznenadili...

Naravno, BA mi je puno drazi, ali kad cijena diktira plovilo...

Nego, kaj se tiče aerodroma Stanstead mi je daleko najljepši i najljudskiji od 3 spomenuta... Kad se sjetim sebe sa 5 kofera i hodanja po Heatrowu... kilometri, kilometri...

Uživaj u Londri... ja ću valjda za Žićbo skočit malo...
EuCryL is offline  
Old 05.08.2003., 15:38   #65
Ako hoces arty farty odi u pop, samo ne znam dal ces upast jer znaju bit strict na door.
Lanac supermarketa (mislis za hranu, ne?)? Ima ih koliko hoces....Sainsbury's, Tesco, Waitrose, Safeway, Kwik Safe, Marks&Spencer, Iceland, ASDA, Netto, Lidl....ma puno ih ima.
Najbolji su Waitrose i Sainsbury i to daleko najbolji. Marks & Spencer je isto jako dobar, al tamo je vise za one koji ne vole kuhat nego su gotovani.
Tesco i Safeway su slijedeci dobri.
Ove ostale izbjegavaj....hrana grozne kvalitete po jeftinim cijenama (nisu jeftini bez razloga).
Ako se osjecas flash, posjeti i food counters u Harvey Nicholls, Selfridges i Fortnum & Mason...tamo ima svega cuda....od nojevih jaja preko krokodilskog mesa do Fructal sokova.
__________________
Travel & Fashion Blog
Kiki is offline  
Old 05.08.2003., 19:39   #66
strict na door????..sta, ne pustaju te ako nemas starke i dreade
...onda je to fancy/shmancy.
nego kad si vec tako dobra jel znas mozda kolko bi me dosla karta london-glasgow...mislim napravit izlet pa ne znam dal mi se isplati...
thanx.
milk is offline  
Old 05.08.2003., 21:33   #67
Svaki klub ima svoju door policy. Brijem da bi te u POP pustili u starkama i dreadsima, a pustili bi te i u visokim petama...samo da imas neku dobru furku. Nije vazno kakvu.
Karta vlakom do Glasgowa nije puno, al se trebas drndat 6 sati. Ne znam tocno kolika je cifra jer sam bila samo jednom u Glasgowu i to prije 11 godina.
__________________
Travel & Fashion Blog
Kiki is offline  
Old 06.08.2003., 02:55   #68
javi se.... ak sam tada u Londonu i ak budem imala vremena... mozda te odvedem u neki malo bolji club
Karenjin is offline  
Old 06.08.2003., 08:39   #69
[QUOTE]Karenjin kaže:
[B]javi se.... ak sam tada u Londonu i ak budem imala vremena... mozda te odvedem u neki malo bolji club

haha..mislis da necu...aj ako budes imala volje i vremena posalji mi mail or something na pm..pa ti se javim
.....
kiki to sta si bila gore prije 11 godina i nije bas neka preporuka da odem ..nego daj di je taj pop????..da ne idem sad ulicom i pitam ljude...
milk is offline  
Old 07.08.2003., 05:00   #70
Pop je off Oxford St.
Ne mogu se sad sjetit tocno imena ulice...ili Greek St ili Dean St ili tako neka ulica...ak se proseces po Oxford St...vidit ces.
__________________
Travel & Fashion Blog
Kiki is offline  
Old 13.08.2003., 22:15   #71
POZDRAV IZ LONDONA!!!


Ovdje sam jos samo 1-2 dana. Steta, mozda sam mogao popiti piche s nekim od lokalni forumasa. Stvarno bi bila fora, ovako u dalekom svijetu...

Jos sam 20 minuta u Subwayu na Trafalgar Squareu, sumnjam da cete me stici pronaci...

Grad je super!
Znam za onu pjesmu "Ca je pusta Londra kontra Splitu gradu",
ali sad bih mogao reci "Ca je pusti Split..."

Jos jednom pozdrav svima, i malo vise pisite o gradu, a manje o avionima.

P.S. preporucam i Winsor i Leeds Castle...
Zimske Radosti is offline  
Old 03.09.2003., 09:03   #72
daklem, necu puno pametovat pa samo par savjeta ako se odlucite na put..a trebali bi definitivno..
...
putovati: ako idete u sred sezone (npr. osmi mjesec) sasvim je svejedno kako putujete jer su cijene aviona svih kompanija vise manje iste...croatia, malev, ryan, easy...ista stvar.
ako ne sletite na heathrow..najjeftinije do londona je busom (nat.express)..nekih 8Q..
...
smjestiti se: e to je kako se snadjete..ja bio u drugoj zoni (kensal green)...spavanje+dorucak bilo10Q...prije puta odite na hostellondon.com al nemojte preko njih rezervirat jer su skuplji nego hostel stvarno kosta..
...
jesti: u principu sta uhvatis...sendvici iz ducana, ruzne picete, fish and chips sa po litre ulja...preporuka sainsbury (thanx kiki)..
...
internet: easyinternet naravno...uvjerljivo najjeftiniji..istina na vecini tipkovnica ne radi space al kvragu...
...
vidjeti: sve pobogu..meni je i 10 dana bilo malo...
...
izac: na oxford street ima klubova na bacanje (pop, metro...) i nisu tako strogi na ulazu..samo trebas platit...koncerata ko u prici..bio na becka, hhh, leeds festival...brixton academy..isao bi tamo gledat i tipa na guslama kako je prostor savrsen..
svaka novina ima program svega u tjednu..mozete i bez time outa (koji se placa) i dohvatit metro (besplatni list btw.) u podzemnoj i vidit sta ima..
....
i da li sam zaboravio: camden market
...
u podzemnoj: svercanje malo tesko..kontrola je prilicna..ja kupio tjednu i isplatio je 20 puta...
...
pljacka: 14 funti za tower of london
...
eto..ovo je ukratko...ako vas jos sta zanima vicite...
milk is offline  
Old 01.06.2004., 11:49   #73
London

Sljedeceg tjedan idem u London na 2 tjedna. Besplatni smjestaj

Sto obavezno treba pogledati, i ne mislim samo na turisticke atrakcije, nego zanimljive stvari koje nisu u turistickim vodicima?

Kakve su cijene? Da li znate za neka dobra i jeftina mjesta za jesti?

Uostalom, sve preporuke su dobro dosle

Hvala
Boni is offline  
Old 01.06.2004., 11:52   #74
Najbolje informacije će ti dati Kiki - moderator.

Ona živi u elitnom djelu grada, može ti reći gdje za izać, gdje za dobru klopu itd.

Sretno!
Cro-cutie is offline  
Old 01.06.2004., 12:09   #75
Ok, znaci cekam Kiki sa informacijama
Boni is offline  
Old 01.06.2004., 12:12   #76
Kiki ti putuje trenutno pa mozda odma ne odogovori.
Njoj cu ostavit da ti kaze jucy detalje, a ja cu ti samo rec da je London STRAHOTNO skup. Zivljela sam tamo 3 godine i obozavam taj grad
Indi is offline  
Old 01.06.2004., 12:57   #77
Vratila se Kiki.
Spojila sam topike jer se vec nasiroko pisalo o Londonu pa malo procackaj.

Uglavnom, super ti je to sto imas besplatan smjestaj. To ti je vec vise od pola love sacuvalo.
Inace, ne nadaj se jeftinoci ovdje. Sve je jaaaaaaaaaaaaaakooooooo skupo.
Al, ono...jaaaakooooo.
Jeftini restorani, kao sto vec rekoh....Chinatown, indijski itd...
IZBJEGAVAJ SVE restorane oko Leicester Square i ostalih turistickih rupcaga.
Tamo ni jedan Londoncanin ne bi ni mrtav jeo.
Hrana je katastrofa, a cijene napuhane preko svake normale za turiste.
Kaj jos...klubovi znaju bit skupi, al ima cool barova, a tamo se ulaz ne placa.
Pitaj ak te jos sto konkretno zanima.
__________________
Travel & Fashion Blog
Kiki is offline  
Old 02.06.2004., 21:50   #78
Kikica, nis mi nisi rekla kamo izlazis po Londonu???
freelancer is offline  
Old 03.06.2004., 19:08   #79
Ma jebes klubove. Ako zelis znati kako se provodi vecina domicilnog stanovnistva nadji si lokalnu pub-cinu i urokaj se pivustinom do besvjesti. Kad te izbace van odteturaj se do prvog kebab shop-a i dokrajci se donerom i cipsom koji ce ti zacementirati (garantirano) zile kolesterolom. Nakon toga sjedni na nocni bus, zaspi i probudi se u nekoj pripizdini koju neces naci u 'A to Z'. Cekaj 2 sata provratni nocni bus i probudi se na Tafalgaru. Tada ce vec biti jutro i Tube ce sljakati. Odi doma i prespavaj pola dana. Probudi se sa mamurlukom od dvajs' kila i ponovi sve jos jedanput!
minja is offline  
Old 13.11.2004., 13:22   #80
London (Wycombe)

30.11 putujem u Wycombe ili ti u Englesku. E sad mene zanima jedna stvar oko Vize. Inace imam stalan posao uz to još i studiram. Idem u Englesku na nekih tjedan dana tj prikrpala sam se jednoj osobi koja tamo ide na školovanje.Koliko se ceka Viza?
Ja bi predala zahtijev u ponedjeljak jel se bojim da se viza dugo ceka. Meni ustvari treba turisticka.Putovali bi iz Venecije,cula sam da ima vlak na relaciji Beograd-Zagreb-Venecija. Išli bi ryanairom iz Venecije za London. Najviše me zanima to oko vize pa ono moze li neko napisati ponešto šta mi treba,i kolko cu cekat


Hvala
Shadowfax is offline  
 



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 00:21.