Natrag   Forum.hr > Lifestyle > Kozmetika > Kosa

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 28.07.2014., 12:18   #3721
Quote:
klarah kaže: Pogledaj post
meni opet počela jače opadat kosa, a nije jesen. Zima i proljeće se smirilo i sad negdje od 6. mjeseca opet dlake po svuda...
Quote:
MissMisery kaže: Pogledaj post
baš sam se pitala jel taj šampon valja da ga kupim mami, al sam bila skeptična jer je stvarno jeftin izgleda da sam imala predradude probat ćemo ga
Jeste probale možda pit saw palmetto? Meni je od njega kosa bila čudo, savršena!
__________________
What do you mean, "I don't believe in God"?I talk to him every day.What do you mean, "I ain't kind"?I'm just not your kind.
Ereshkigal is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.07.2014., 12:56   #3722
Šta je to pit?
__________________
....ne mogu mi oduzeti snove...
seceruuu is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.07.2014., 15:53   #3723
Quote:
Ereshkigal kaže: Pogledaj post
Jeste probale možda pit saw palmetto? Meni je od njega kosa bila čudo, savršena!
gdje si kupovala navedene tablete ?
vozač is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.07.2014., 17:15   #3724
Smile Opadanje kose

I ja sam dugo imala problem sa opadanjem kose i probala sam svakakve sampone i nista mi nije pomoglo a onda mi je frizerka dala najjednostavniji recept koji mi je pomogao. U deciji sampon (bilo koji) od 250ml doda se 1 bocica AD kapi za bebe, 1 bocica Pantenol rastvora i u to moze se dodati i 1 bocica kapi od koprive. Mnogo je jeftiniji od ovih sto se reklamiraju a pomaze
Mia alegria is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.07.2014., 17:25   #3725
Da li netko zna gdje ima za kupiti Pregain šampon? Thanks!
Marra is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.07.2014., 17:52   #3726
Quote:
Mia alegria kaže: Pogledaj post
I ja sam dugo imala problem sa opadanjem kose i probala sam svakakve sampone i nista mi nije pomoglo a onda mi je frizerka dala najjednostavniji recept koji mi je pomogao. U deciji sampon (bilo koji) od 250ml doda se 1 bocica AD kapi za bebe, 1 bocica Pantenol rastvora i u to moze se dodati i 1 bocica kapi od koprive. Mnogo je jeftiniji od ovih sto se reklamiraju a pomaze
ja sam prošli tjedan išla u ljekarnu sa namjerom da kupim AD kapi i žena mi kaže da se to već jako dugo ne prodaje koji tako da sam odustala od toga šampona a čula sam za njega da je jako dobar
gdje si ih kupila i taj pantenol rastvor, a kapi o koprive misliš na tinkuru od koprive ?
vozač is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.07.2014., 20:55   #3727
Iz prve ruke...prodaju se D3 kapi.
Tinkturu od koprive sam probala...nula bodova. Samo sam se usmrdila i zazelenila jastuk.
Afroditin šampon od koprive s pantenolom mi je dobar za samu kosu, ali mi nije smanjio opadanje. Kao ni Recept, ni Fitoval. Ni Fitoval, Merz i Solgar tablete.
Jedino taj Pregain kojeg više nigdje ne mogu naći.
Marra is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.07.2014., 08:53   #3728
dali je netko probao oba šampona:

Foltene šampon i

vichy DERCOS
ENERGETSKI ŠAMPON PROTIV ISPADANJA KOSE

dvoimim se između ta dva , imam tanku kosu koja se przo masti, opada, vrhovi suhi skloni listanju
__________________
....ne mogu mi oduzeti snove...
seceruuu is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.07.2014., 10:04   #3729
vozac- narucujem ih sa i herba. Kod nas ih isto imas za kupit, ali kao trebalo bi pit 2 tablete po 120 mg, sa 85_95% fatty acids, a bas takve sam nasla na i herbu od nature`s way. Sad sam si ih opet narucila. Probaj malo guglat o saw palmettu i opadanju kose.
__________________
What do you mean, "I don't believe in God"?I talk to him every day.What do you mean, "I ain't kind"?I'm just not your kind.
Ereshkigal is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.08.2014., 12:24   #3730
Vidim sad da spominjete ovaj šampon sa pantenolom i AD kapima..ja sam ga napravila bez AD kapi jer su mi isto rekli da se više ne proizvode.. Mislim da se sad to proizvodi odvojeno, imaju u ljekarnama D3 kapi, ali to je samo D vitamin, bez A vitamina koji je zapravo kljucni sastojak tih AD kapi tj on djeluje na vlasište kose.. i uglavnom, koristila sam šampon mjesec, dva i nije mi nista pomogao, kosa mi pada ko luda sad ne znam kak bi bilo da sam uspjela stavit i te kapi.

zanima me jel netko od vas probao ovo?
http://www.sensilab.hr/nutrishine-2-...paign=FB-sales

trenutno sam ocajna i probala bi bilo šta, a ovo mi stvarno super zvuči i još navodno vraćaju pare ako proizvod ne odgovara..malo sam googlala i nisam nista nasla o tome, tak da sam jako skepticna prema tome
loara is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.08.2014., 21:55   #3731
da li je netko koristio revinal eliksir i revidol šampon, stalno se vrti na tv, imaju jako dobre sastojke ali ne mogu nikakva iskustva pronaći
vozač is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.08.2014., 22:48   #3732
Pozdrav svima, kosa mi već dulje vrijeme opada i zanima me ima li itko iskustva sa Nanogen proizvodima, čuo sam da su dosta dobri i da djeluju pa me zanima ako ih je netko koristio jesu li mu pomogli
hercules9 is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.08.2014., 09:05   #3733
Quote:
hercules9 kaže: Pogledaj post
Pozdrav svima, kosa mi već dulje vrijeme opada i zanima me ima li itko iskustva sa Nanogen proizvodima, čuo sam da su dosta dobri i da djeluju pa me zanima ako ih je netko koristio jesu li mu pomogli
ja sam koristila samo njihov šampon protiv opadanja, ali mi se nije pokazao dobar(kosa mi je bila nekako masna, bez volumena) a skupi je šampon preko 100 kn
ostale proizvode nisam uzimala
vozač is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.08.2014., 11:05   #3734
Kosa mi već zadnjih cca mjesec dana opada više nego inače i jako mi se prorijedila. počela sam korisititi ricinusovo ulje, pola sata prije pranja kose. do sada sam samo 2 puta stavila ulje i pojavio mi se svrbež. jel imao netko sličnih problema??
TinkerBell3 is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.08.2014., 11:38   #3735
Quote:
TinkerBell3 kaže: Pogledaj post
Kosa mi već zadnjih cca mjesec dana opada više nego inače i jako mi se prorijedila. počela sam korisititi ricinusovo ulje, pola sata prije pranja kose. do sada sam samo 2 puta stavila ulje i pojavio mi se svrbež. jel imao netko sličnih problema??
Treba ga ugrijati da se razrijedi, i dobro masirati, barem 15 minuta, tako sam ja ako se koristi samostalno.
Još bolje bi bilo ga kombinirati s drugim uljem da se razrijedi, jer je dosta gusto, ja sam koristila sa kokosom, pšeničnim klicama, sjemenkama grožđa, jojobom, i eteričnim uljima za smanjenje opadanja kose.
Najbolji rezultati su mi bili sa kokosom.
princess_leia is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.08.2014., 12:13   #3736
Quote:
princess_leia kaže: Pogledaj post
Treba ga ugrijati da se razrijedi, i dobro masirati, barem 15 minuta, tako sam ja ako se koristi samostalno.
Još bolje bi bilo ga kombinirati s drugim uljem da se razrijedi, jer je dosta gusto, ja sam koristila sa kokosom, pšeničnim klicama, sjemenkama grožđa, jojobom, i eteričnim uljima za smanjenje opadanja kose.
Najbolji rezultati su mi bili sa kokosom.

a koji si šampon koristila nakon ulja??
TinkerBell3 is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.08.2014., 15:24   #3737
Quote:
TinkerBell3 kaže: Pogledaj post
a koji si šampon koristila nakon ulja??
Koristim šampone bez sls i inih dodataka, pa najčešće imam Alverde za prvo pranje, drugo pranje mi je baby šampon sa eteričnim uljima..
princess_leia is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.08.2014., 22:22   #3738
Mene zanima samo jedno... jel ima koji proizvod da od njega izrasta nova kosa? znači, ne da je ova postojeća gušća, da smanji samo opadanje,nego baš da naraste nova kosa? ja već imam poprilično prorijeđenu kosu, toliko da mi je neugodno kad izađem,ako ne koristim nanofibre, i sve je gore i gore...
Pa ako znate za nešto od čega stvarno naraste nova kosa, na već prorjeđenom djelu vlasišta,molim vas za savjet... Ma koliko koštalo...
Hvala
zhozy is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.08.2014., 00:54   #3739
Quote:
TinkerBell3 kaže: Pogledaj post
Kosa mi već zadnjih cca mjesec dana opada više nego inače i jako mi se prorijedila. počela sam korisititi ricinusovo ulje, pola sata prije pranja kose. do sada sam samo 2 puta stavila ulje i pojavio mi se svrbež. jel imao netko sličnih problema??
meni se od kokosovog ulja bio javio ekstreman svrbez i nakon toga suhoca. mislila sam da cu umrijeti od svrbeza. i trebalo je neko vrijeme da se to smiri i da vlasiste prestane biti suho. nevjerojatno nesto.
__________________
you're so vain - i bet you think this song is about you
sympathy for the devil
*jezebel* is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.08.2014., 11:30   #3740
Quote:
loara kaže: Pogledaj post

zanima me jel netko od vas probao ovo?
http://www.sensilab.hr/nutrishine-2-...paign=FB-sales

trenutno sam ocajna i probala bi bilo šta, a ovo mi stvarno super zvuči i još navodno vraćaju pare ako proizvod ne odgovara..malo sam googlala i nisam nista nasla o tome, tak da sam jako skepticna prema tome
Ne znam kakva je ta firma Sensilab, je li to neka naša, jesu li kvalitetni... Ali, primijetila sam da meni cink jako dobro djeluje na kosu i jako brzo smanjuje opadanje, pa pošto vidim da to sadrži cink, ja bi probala. To je, naravno, samo moje iskustvo... Ako probaš, javi kako si zadovoljna.
Solitary is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 21:07.