Natrag   Forum.hr > Društvo > Ljubav, erotika, seks

Ljubav, erotika, seks Stvari intimne prirode. Neke teme zahtijevaju i rječnik koji možda nije za jako mlade (i jako stare).

Zatvorena tema
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 08.09.2012., 17:18   #1
Šta uciniti?

Djevojke..sta bi ste uradila da saznate da muskarac sa kojim izlazite ( 2 mjeseca) uveliko svima prica da ste imali sex i da to vec duze vrijeme praktikujete..i uz to ste po njegovoj prici neiskusni i sve vas mora uciti a istina je sasvim drugacija..momak se ne zna ni poljubiti kako treba, stavise postoji velika vjerovatnoca da je jos nevin..i da radi se o momku koji ima 24 godine, vjerski orjentisan i dolazi iz bogate i ugledne porodice. Kako bi ste postupile u toj situaciji?
slatkka89 is offline  
Old 08.09.2012., 17:19   #2
tatin sinek ,nebi trpila nekog da prica o nasem sexualnom zivotu ..ne hvala
adryy is offline  
Old 08.09.2012., 17:35   #3
Pa da je nesto bilo vise od poljupca razumjela bi ..ali ovako jedva ga nauci da se ljubi kako treba .. i sad on frajer prica da se naveliko sexamo, cak sam i losa...Smijesno..ne znam kako postupiti..ignorisem, ali iskreno povrijedilo me jer sam imala potpuno drugacije misljenje o njemu..mislila sam da je fin i vjerovala da ce vremenom da se opusti..da ne treba zuriti ni sa cim, da se sve da nauciti ..da za sve postoji prvi put..i tako evo ispalo da smo mi vec odavno sve probali i da je " jebac" Ne znam sto mi je ovo trebalo
slatkka89 is offline  
Old 08.09.2012., 17:38   #4
Mene bi odbilo to od njega jer bi mi tako pokazao da me ne postuje ni malo kad okolo prica lazi, em sto su te lazi intimne prirode pa se nebi trebalo ni djeliti takve stvari sa svima okolo.
Jasno mi je da svi imamo potrebu nekad reci svojim frendovima/icama neke stvari u vezi svog seksualnog zivota ali opet postoji neka granica...
__________________
Sreća, ljubav i toliko više...
SashaFierce is offline  
Old 08.09.2012., 17:39   #5
Quote:
slatkka89 kaže: Pogledaj post
Djevojke..sta bi ste uradila da saznate da muskarac sa kojim izlazite ( 2 mjeseca) uveliko svima prica da ste imali sex i da to vec duze vrijeme praktikujete..i uz to ste po njegovoj prici neiskusni i sve vas mora uciti a istina je sasvim drugacija..momak se ne zna ni poljubiti kako treba, stavise postoji velika vjerovatnoca da je jos nevin..i da radi se o momku koji ima 24 godine, vjerski orjentisan i dolazi iz bogate i ugledne porodice. Kako bi ste postupile u toj situaciji?
Upalila bih peglu, okrenula na najjače i spustila je na bedro. Onda bih otišla na forum i otvorila temu i pitala što mi je činiti nakon što se koža počne dimiti :kuki:
darkić is offline  
Old 08.09.2012., 17:41   #6
pa pricaj i ti kako je on los jebac
da ne moze ni pupuca skinut prethodnom jebacu
vrati milo za drago
edi_bosanceros is offline  
Old 08.09.2012., 17:44   #7
Quote:
Lord Byron kaže: Pogledaj post
Da pogodim: na ostajanje u vezi s kretenom sigurno te potakla njegova vjerska orijentiranost?
E pa jednim dijelom sam vjerovala da je fin momak,stavise sramila sam se sebe..jer nisam nesto vjerski orjentisana :S
.Nismo vise u vezi..otkacila sam ga ranije ali eto price te tek sad doalze do mene

Quote:
SashaFierce kaže: Pogledaj post
Mene bi odbilo to od njega jer bi mi tako pokazao da me ne postuje ni malo kad okolo prica lazi, em sto su te lazi intimne prirode pa se nebi trebalo ni djeliti takve stvari sa svima okolo.
Jasno mi je da svi imamo potrebu nekad reci svojim frendovima/icama neke stvari u vezi svog seksualnog zivota ali opet postoji neka granica...
Nismo vise skupa..al eto kako stati u kraj tim lažima, ovdje ja ispadam loša a on frajer..koji nema ni f od frajera.

Quote:
darkić kaže: Pogledaj post
Upalila bih peglu, okrenula na najjače i spustila je na bedro. Onda bih otišla na forum i otvorila temu i pitala što mi je činiti nakon što se koža počne dimiti :kuki:
Vidis pametno ti je to

Zadnje uređivanje Teta2U : 09.09.2012. at 14:29. Reason: MULTI QUOTE - koristite ga!!
slatkka89 is offline  
Old 08.09.2012., 18:09   #8
Quote:
slatkka89 kaže: Pogledaj post
Nismo vise skupa..al eto kako stati u kraj tim lažima, ovdje ja ispadam loša a on frajer..koji nema ni f od frajera.
Ako ides siriti lazi o njemu samo ces se spustiti na njegovu razinu. Ja bi se samo lijepo nasmijala kad bi cula da mi netko prica o tome, mozda bi bacila neki dvosmisleni komentar ali nebi se dala isprovocirati s tim, jer bi time pokazala da mi njegovo misljenje nekaj znaci
__________________
Sreća, ljubav i toliko više...
SashaFierce is offline  
Old 08.09.2012., 21:37   #9
Tipovi koji se najviše hvale da su ovo ono, zapravo nisu ništa. I dobro je da si ga napucala. Mislim, koji kreten. O takvim stvarima se ne priča s bilo kime.
Erienne is offline  
Old 08.09.2012., 21:40   #10
nis posevila bih ga da mu oci ispadnu i onda rekla bok.
Zoey is offline  
Old 08.09.2012., 21:43   #11
Zašto se uopće zamaraš s time što kreten priča?
Nije vrijedno ni vremena ni energije koju ulažeš u te gluposti.

Nasmij se i ne komentiraj
__________________
It could have been...
lili p. is offline  
Old 08.09.2012., 21:44   #12
Hahahahaha!

Slatka, ovo kaj si napisala da tvoj bivši izvodi je bila fora među mojim društvom u srednjoj - svi su bili Don Juani, a niko od nas nije curu imao

Sad se pomiri s tim da će te svi zapamtiti po tome, ali možeš to ispraviti tak da ga osramotiš pred njegovim društvom (ono u stilu da se niste sexali, da se loše ljubi, smisli nešto)

To će mu biti dobra lekcija da ne laže okolo
GuestX is offline  
Old 08.09.2012., 21:47   #13
Quote:
lili p. kaže: Pogledaj post
Zašto se uopće zamaraš s time što kreten priča?
Nije vrijedno ni vremena ni energije koju ulažeš u te gluposti.

Nasmij se i ne komentiraj
Ma kakvo j****o nekomentiranje. Oko za oko, zub za zub - to i Biblija kaže
GuestX is offline  
Old 08.09.2012., 22:12   #14
Quote:
GuestX kaže: Pogledaj post
Hahahahaha!

Slatka, ovo kaj si napisala da tvoj bivši izvodi je bila fora među mojim društvom u srednjoj - svi su bili Don Juani, a niko od nas nije curu imao

Sad se pomiri s tim da će te svi zapamtiti po tome, ali možeš to ispraviti tak da ga osramotiš pred njegovim društvom (ono u stilu da se niste sexali, da se loše ljubi, smisli nešto)

To će mu biti dobra lekcija da ne laže okolo
Razmisljala sam o tome ali bi to znacilo da se spustam na njegov nivo..ali eto nahodat ce on meni Hvala ti

Quote:
GuestX kaže: Pogledaj post
Ma kakvo j****o nekomentiranje. Oko za oko, zub za zub - to i Biblija kaže
wahaha nista da kazem da mu je mali

Quote:
Zoey kaže: Pogledaj post
nis posevila bih ga da mu oci ispadnu i onda rekla bok.
ma taj se plasi dodira hahh mislim da bi hitnu i vatrogasce morala zvati hahah hvala ženo

Quote:
lili p. kaže: Pogledaj post
Zašto se uopće zamaraš s time što kreten priča?
Nije vrijedno ni vremena ni energije koju ulažeš u te gluposti.

Nasmij se i ne komentiraj
Upravu si, hvala ti

Zadnje uređivanje Teta2U : 09.09.2012. at 14:28. Reason: MULTI QUOTE - koristite ga!!
slatkka89 is offline  
Old 08.09.2012., 22:20   #15
Quote:
slatkka89 kaže: Pogledaj post
Razmisljala sam o tome ali bi to znacilo da se spustam na njegov nivo..ali eto nahodat ce on meni Hvala ti
Ne spuštaš se na njegov nivo - ti samo vraćaš stvari na svoje mjesto govoreći istinu.

Ima da ga tak napadneš i stisneš pred društvom da ga iduća tri mjeseca zezaju.

A kad to napraviš, doći će pokunjen i ispričati se, ili će te izbjegavati (od sramote)
GuestX is offline  
Old 08.09.2012., 22:32   #16
Quote:
slatkka89 kaže: Pogledaj post
ma taj se plasi dodira hahh mislim da bi hitnu i vatrogasce morala zvati hahah hvala ženo
a onda nis, reci mu da nemas vremena cekati da se on smisli posevit te i bok.
Zoey is offline  
Old 08.09.2012., 22:41   #17
Reci da nisi mogla bolje kad mu je tolko mali.
Erienne is offline  
Old 08.09.2012., 22:49   #18
slatka pa nisi ti bolja od njega cim javno se moras pravdat ili dicit

slatka ako imas nesto s njime to rjesavaj s njime. a ne s okolinom
MillionMan is offline  
Old 08.09.2012., 22:51   #19
Quote:
MillionMan kaže: Pogledaj post
slatka pa nisi ti bolja od njega cim javno se moras pravdat ili dicit

slatka ako imas nesto s njime to rjesavaj s njime. a ne s okolinom
You're missing the point. ON je učinio to javnim i ona ga sad može javno osramotiti, odnosno poraziti njegovim oružjem.
GuestX is offline  
Old 08.09.2012., 23:00   #20
Quote:
GuestX kaže: Pogledaj post
You're missing the point. ON je učinio to javnim i ona ga sad može javno osramotiti, odnosno poraziti njegovim oružjem.
ja kad imam curu , za mene nitko ne potoji osim nje

ocito da sam fula
MillionMan is offline  
Zatvorena tema


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum


Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 00:14.


Powered by vBulletin Version 3.8.4 (hrvatski)
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Site content ©1999-2016 Forum.hr
Ad Management by RedTyger