Natrag   Forum.hr > Društvo > Ljubav, erotika, seks

Ljubav, erotika, seks Stvari intimne prirode. Neke teme zahtijevaju i rječnik koji možda nije za jako mlade (i jako stare).

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 05.01.2017., 17:44   #1
Ne znam kako dalje...

Pozdrav svima ! Dakle stvari ovako stoje: Imam 19 godina, iz Zagreba sam i trebao bih pomoć.U posljednje vrijeme me muči dosta problema odnosno pitanja jer to nisu problemi sami po sebi već ja od njih radim probleme. Prvi problem je što nemam curu odnosno imam veliku želju naći osobu kojoj ću moći izraziti svoje osjećaje samo ne znam kako i kada napraviti taj korak. Cijelo vrijeme čekam neku pravu priliku i to me već pomalo ljuti jer ne želim samo povaliti curu ili iskorititi i takve stvari nego stvarno želim imati vezu. Naime, za sebe smatram da sam dobra osoba jer ne pušim, ne pijem, bavim se sportom, idem u crkvu, općenito sam ljubazan i spreman pomoći bilo kome. Ne želim da ovo ispadne da se hvalim nečime, samo mi to ne ide u glavu kako postoje gori ljudi od mene pa im je bolje u životu. Znam da nije u redu da se uspoređujem s drugima, ali ne mogu si pomoći. Također ne razumijem zašto me u srednjoj nisu nikad prihvatili iako nikada nisam bio nastrljiv niti sam ogovarao druge i takve stvari.Uglavnom nikada me nitko nigdje ne zove i nemam tu neku povezanost između prijatelja. Oni meni jesu prijatelji, ali ja to ne osjećam.Neki najbanalniji primjer je recimo da mi nitko ne komentira slike tipa na fejsu itd.Takve banalne stvari su nekome potpuno nebitne, ali meni ipak nešto znače.
Nadalje, drugi problem koji me muči je taj što previše razmišljam o svemu.Imam veliku želju za uspjehom ne samo zbog novaca nego istinsku želju da nešto napravim od sebe, da izgradim svoj karakter i da postanem netko i nešto u životu, a konstantno osjećam kao da mi vrijeme ističe.Moj je problem u tome što sam neodlučan odnosno ne mogu se usmjeriti na jednu stvar jer me previše stvari zanima i kad razmišljam što bih mogao raditi uvijek mislim da je sve moguće i da uz mukotrpan rad da se sve može postići iako nekada nije tako.Svaki dan razmišljam kako je moj život monoton i rutinski i kako ja živim pasivno, a ne želim to. I jednu stvar koju sam shvatio je da npr. kad gledam ljude na instagramu i što oni sve rade, kako im je svaki dan avantura lošije se osjećam iako dobro znam da neke stavri uopće nisu istinite i da je to samo za tih 5 miniuta slave. Teško mi je sada prenijeti svoje misli ovdje, ali nadam se da shvaćate poantu. Ako sam krivo iznio temu ili ako je post predugačak unaprijed se ispričavam.
achieve is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.01.2017., 17:58   #2
Tvoj život nije ništa manje uzbudljiv od 95% ljudi, instagram i ostala sranja nisu mjerilo.
Da bi život bio uzbudljiv, cura ti ne treba. Sudeći po tome kaj si napisao, kako si ljubazan, želiš ljubav, mogao bi se gadno razočarati.
Imaš 19 godina, radi šta želiš, radi za sebe, pa će sve ostalo doći.

Sent from my Redmi Note 2 using Tapatalk
Huorn is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.01.2017., 18:01   #3
Koliko vidim, ti bi htio nesto, ali ne bi bas poduzimao nesto puno po tom pitanju. Mrdni dupe i promijeni stvari.
Zoey is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.01.2017., 18:03   #4
Quote:
Zoey kaže: Pogledaj post
Koliko vidim, ti bi htio nesto, ali ne bi bas poduzimao nesto puno po tom pitanju. Mrdni dupe i promijeni stvari.
Ja to želim promijeniti samo ne znam gdje početi...
achieve is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.01.2017., 18:09   #5
Quote:
achieve kaže: Pogledaj post
Ja to želim promijeniti samo ne znam gdje početi...
Pocni bilo gdje, samo pocni.
Zoey is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.01.2017., 18:10   #6
Quote:
achieve kaže: Pogledaj post
Ja to želim promijeniti samo ne znam gdje početi...
Za početak, prestani proučavati tuđe instagrame, facebook profile itd. i misliti kako oni imaju savršen život jer su veseli na slikama i komentira ih 100 ljudi, a tvoj je život jadan.
A drugo, nađi si hobi, radi stvari koje voliš, radi na sebi, nađi nove prijatelje ako ti stari ne pašu i ne razmišljaj o tome da moraš sad imati curu. Kad dođe dođe.. (Uostalom, tek ti je 19, imaš vremena za veze)
boemzg is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.01.2017., 18:13   #7
Super si ti ..a veza što se tiče one se ili dese ili ne dese..pričaj što više s devojkama, nauči kako flertati jer djevojke ne vole da im prilaziš kao prijateljici već kao frajer..drugo: poradi na svom izgledu i usmjeri razmišljaje na konkretne stvari a ne na nebitne. Imaš na youtubu dosta tih videa kako prici djevojci i slicno, ako znaš engleski pogledaj par i probaj kako ide. Za pocetak je bitno da se ne fokusiraš samo na jednu curu da ne bi bilo da ti se svijet sruši ako kod nje ne prodješ...probaj prici više cura, na svakoj nadji nešto što ti se svidja.
__________________
Poput lopova zgrabim trenutak i učinim ga svojim.
''Facta, facta, non verba!''
Mme is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.01.2017., 21:13   #8
Daleko najjace : smatram se dobrom osobom jer ne pusim , ne pijem i idem u crkvu

ady- is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.01.2017., 21:21   #9
Quote:
achieve kaže: Pogledaj post
Naime, za sebe smatram da sam dobra osoba jer ne pušim, ne pijem, bavim se sportom, idem u crkvu, općenito sam ljubazan i spreman pomoći bilo kome. Ne želim da ovo ispadne da se hvalim nečime, samo mi to ne ide u glavu kako postoje gori ljudi od mene pa im je bolje u životu. Znam da nije u redu da se uspoređujem s drugima, ali ne mogu si pomoći.
e'o ti medalja.



al' zvucis kao isfrustriran djubar.
__________________
The cake is a lie.
4fun is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.01.2017., 22:08   #10
Quote:
4fun kaže: Pogledaj post
al' zvucis kao isfrustriran djubar.
Što je značenje zadnje riječi?
Notfunny is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.01.2017., 22:39   #11
Quote:
4fun kaže: Pogledaj post
e'o ti medalja.



al' zvucis kao isfrustriran djubar.
A ti ne zvucis kao bas pametna osoba
achieve is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.01.2017., 22:45   #12
Quote:
achieve kaže: Pogledaj post
A ti ne zvucis kao bas pametna osoba
e nek' si ti meni rekao.
__________________
The cake is a lie.
4fun is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.01.2017., 22:56   #13
Quote:
4fun kaže: Pogledaj post
e nek' si ti meni rekao.
Ma nema problema hahah eto sad bar znas istinu
achieve is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.01.2017., 23:16   #14
Prave prilike nema dok se ne ucinis stvar.
Nego cugaš li ti?
__________________
ja ba ... i?
Malevar is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.01.2017., 23:35   #15
Ovako jedan savjet: nemoj se minjat vagina si i gotovo takvi nadju isto ... i corava koka nadje zrno
Neko123 is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.01.2017., 23:48   #16
Quote:
Malevar kaže: Pogledaj post
Prave prilike nema dok se ne ucinis stvar.
Nego cugaš li ti?
Ne pijem
achieve is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.01.2017., 23:49   #17
Quote:
Neko123 kaže: Pogledaj post
Ovako jedan savjet: nemoj se minjat vagina si i gotovo takvi nadju isto ... i corava koka nadje zrno
Kakva vagina, o cem pricas ti?
Vidim ja da je ovo ocito bila pogreska doc ovdje pitat za par savjeta
achieve is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.01.2017., 23:50   #18
Kume moj, duboko razmisli sta sam ti reka, dobija si najbolji moguci savjet da se ne minjas...a ostalo te ja zajebavan
Neko123 is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.01.2017., 00:34   #19
Quote:
Neko123 kaže: Pogledaj post
Kume moj, duboko razmisli sta sam ti reka, dobija si najbolji moguci savjet da se ne minjas...a ostalo te ja zajebavan
Kako god ti kazes
achieve is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.01.2017., 08:45   #20
Quote:
achieve kaže: Pogledaj post
Ja to želim promijeniti samo ne znam gdje početi...
Evo konkretno. Cime se bavis u zivotu? Radis, studiras? Koji su ti hobiji, interesi... osim fejsa i instagrama?
__________________
Listen, smile, agree, and then do whatever the fuck you were gonna do anyway.
nyxter is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum


Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 08:34.


Powered by vBulletin Version 3.8.4 (hrvatski)
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Site content ©1999-2016 Forum.hr
Ad Management by RedTyger