Natrag   Forum.hr > Informatička tehnologija > Audio i video tehnika

Audio i video tehnika HiFi, TV, HD, satelitska, kamere i ostala potrošačka elektronika
Podforum: Sam svoj elektroničar

Zatvorena tema
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 22.11.2005., 20:42   #21
Quote:
martyn kaže:

I dobro kaže Juraj: audio opremu kupuj najbolje na kile!
Znači kad pomisliš "što bi bilo ako bi mi to palo na nogu" i nije te strah, najbolje se okrenit jer to ništa nevalja ?

p.s. a što ako netko kupuje slušalice gdje uz kvalitetu ide kriterij da budu šta lakše/ tj. ugodnije ?
__________________
...
Images is offline  
Old 23.11.2005., 09:42   #22
Quote:
imagine kaže:
Znači kad pomisliš "što bi bilo ako bi mi to palo na nogu" i nije te strah, najbolje se okrenit jer to ništa nevalja ?
Je

Quote:
p.s. a što ako netko kupuje slušalice gdje uz kvalitetu ide kriterij da budu šta lakše/ tj. ugodnije ?
Pitanje je bilo za mini liniju a ne slusalice
Juraj is offline  
Old 23.11.2005., 09:47   #23
Quote:
Juraj kaže:




Pitanje je bilo za mini liniju a ne slusalice
a ja blentav mislio da ja martyn spomenio audio opremu

__________________
...
Images is offline  
Old 23.11.2005., 10:05   #24
No dobro, prihvaćam kritiku, ali iznimke potvrđuju pravilo. Uostalom udobnost (mala masa) slušalica iziskuje određene kompromise glede kvalitete zvuka.
martyn is offline  
Old 23.11.2005., 10:14   #25
Quote:
martyn kaže:
No dobro, prihvaćam kritiku, ali iznimke potvrđuju pravilo.
Ne gledaj to tako oštro....
ja sam ti samo tip koji se voli zafrkavat



Quote:
martyn kaže:

Uostalom udobnost (mala masa) slušalica iziskuje određene kompromise glede kvalitete zvuka.
Oped dođosmo na to da kad imaš sluše na glavi ako ti glava ne bubne od pod onda je to puno kompromisa

__________________
...
Images is offline  
Old 23.11.2005., 10:20   #26
..

Ja nisam jedna od onih što treba super zvučnike, ne znam kako glasno ... meni SAMO treba da kad stisnem play,da svira, i tako narednih BAR 2-3 godine. valjda Quadrom sudeći po odgovorima?
Red_calibra is offline  
Old 23.11.2005., 12:27   #27
Samo ti uzmi Quadro i uživaj. Televizori su im OK za tu cijenu pa što ne bi i linije

Nije mi bila namjera da se prepucavam na tuđoj temi, isprike još jednom
martyn is offline  
Old 23.11.2005., 14:15   #28
Quote:
martyn kaže:


Nije mi bila namjera da se prepucavam na tuđoj temi, isprike još jednom
Prepucavanje???

Ah ljudi ja stvarno nemam pojma šta se to oko mene dešava....

Osoba1: Dobar Dan,izvolite vi prvi
Osoba2: Me ne, slobodno vi....
Osoba1: Ne dopuštam, pa vi ste mlađi
Osoba2: No zar vi niste došli prvi?
Osoba1: Pa zar nećemo poštovat prednost prolaza
Osoba2: ali zaboravljate semafor gospodine
Osoba1: No zar niste spomenili da se vama žuri

bla...bla...bla...




p.s. ja uvjek volim kad meni netko posloži činjenice da mogu sam o nećemu između crtica odlućit nego da mi reće napravi to i to....

ako nešto zahebem u prvom slućaju mogu krivit samo sebe što nisam dovoljno mislio dok ako u drugom slućaju nešto zahebem onda imam drugoga za krivit....

Nadam se da je ona sama zakljućila što želi kupit ....
__________________
...
Images is offline  
Old 24.11.2005., 20:33   #29
Quote:
martyn kaže:
Samo ti uzmi Quadro i uživaj. Televizori su im OK za tu cijenu pa što ne bi i linije

Dobro kaže, al ak ideš nekome u goste tko ima slične uređaje, zamoli ih da ih NE uključuju jer ćeš se JAKO razočarati kad se vratiš kući i uključiš svoju liniju za 500 Kn...
Jer cijena JE mjerilo kvalitete...a ostalo...
__________________
američka serija "Ancient aliens" prikazuje ljudsku civilizaciju u povijesti na puno realniji način od sekte zvana Crkva - preporuka za pogledati!!!
lampion is offline  
Old 05.12.2005., 20:43   #30
quadro=sranje

za 500kn mozes samo plakati pokraj linije tj. ne bacaj pare uzalud
Whi$key is offline  
Old 12.12.2005., 15:31   #31
eh

E da Vam sada kažem nešto...

linija SONY CMT EH10 u Pevecu dođe 548 kn, na akciji...inače 669 kn...

jel netko imao iskustva s ovom linijom... ponuda još malo vrijedi pa moram požuriti s odlukom.

kupiti ili ne,pitanje je sad..?
Red_calibra is offline  
Old 12.12.2005., 16:19   #32
Hm,

svaka roba ima svoga kupca i svoju skupinu na koga cilja ....

tako da netko na govno zabode ćaćkalicu sa natpisom -20% netko bi se našao....a pogotovo ako bi uz to bilo za dva dana je opet -0%


linija za 550 /650 kn? ne kužim jesu luđi prozvođaći što to rade ili kupci što to kupuju...
__________________
...
Images is offline  
Old 12.12.2005., 16:29   #33
Značajke na Soni hr sajtu ....

CMT-EH10

*Snaga zvučnog pojačala 2 X 7 W
*FM/AM tuner s RDS-om
*30 memoriranih stanica
*CD s MP3 reprodukcijom
*CD/CD-R/CD-RW reprodukcija
*Zvučnici potpunog raspona


2x7 spojeno sa inaće visoko osjetljivim zvućnicima u tim stvarima daju napredan tranzistor u obliku kutije ....
a tek ti zvućnici potpunog raspona..ako je tako evo ja odmah kupim sebi jednu tu liniju ...uzmem zvućnike a liniju bacim


Red_calibra-znam da ti nisam puno pomogao no ukoliko ti nije neka žurba da to moraš imat sad skupi koju kunu više pa traži....
__________________
...
Images is offline  
Old 21.12.2005., 10:39   #34
finaly

Moram Vam se pohvaliti da sam od prije par dana postala ponosna vlasnica mikrolinije Sharp XL-MP45H, platila sam je 700 kn... zvuk je jako jako dobar, jako sam zadovoljna i sretna i nadam se da ćete pozitivno i vi komentirati izbor.

evo je i na webu:
http://www.sharp.se/produkter/produk...=5&id=953&ar=1

hvala svima
Red_calibra is offline  
Old 24.02.2006., 09:35   #35
Imam Technics Stereo Reciver SA-200K pa me zanima jeli netko zna koje je to godište, ja sma ga dobio 2000 g. iz Austrije...... A htio bi prodat, pa me svi pitaju godište.....

Hvala!
__________________
King of Castua
KING112 is offline  
Old 24.02.2006., 13:41   #36
Imam Technicsovu liniju iz 1994. godine i još i danas radi ko zmaj. Nikad nije vidjela popravak, CD-R medije čita malo teže, ali to je normalno jer 1994 playeri nisu ni podržavali CD-R. Nedavno sam je zamijenio sa skupljim komponentama, ali se od starog Tehnicsa neću odvojiti.
Nego, nije mi jasno što se desilo sa technicsom danas?! Pod imenom Technics se proizvode samo gramofoni, komponente više ne proizvode.

http://www.panasonic-europe.com/tech...?s=1&mode=long
glodavac is offline  
Old 24.02.2006., 22:36   #37
Evo da se i ja uključim u klub obožavatelja technicsa Imam pojačalo iz njihove zadnje serije iz 2002/2003 (Technics Su-A707) i cd player nešto stariji (SL-PS 770A) i sve to lijepo upareno sa Jamo Classic 6 zvčnicima i svira ko zmaj.

Martin je dao dobru usporedbu Techncsa sa ostalim markama i slažem se s tim. Usudio bi se čak reći "dosta puno muzike za relativno malo para". Naravno ako je upareno sa solidnim zvučnicima Over end aut
Babaloo is offline  
Old 24.02.2006., 22:42   #38
Quote:
KING112 kaže:
Imam Technics Stereo Reciver SA-200K pa me zanima jeli netko zna koje je to godište, ja sma ga dobio 2000 g. iz Austrije...... A htio bi prodat, pa me svi pitaju godište.....

Hvala!
možda ti ovo pomogne

http://www.vintagetechnics.com/menu.htm
Babaloo is offline  
Old 25.02.2006., 08:28   #39
Imam Technics SL-PS50 CD-player i zvuk mu je odličan. Kad sam ga kupio prije cca 12 godina bio je stari model kojeg nitko nije htio. Zamisli, star godinu dana i nitko ga nije ni gledao jer su došli novi modeli koji su tanji. Glupost. Uglavnom, kupil sam ga i nikad nisam požalil. Dobil sam i popust jer je stari model. Ko da su novi modeli bolji.
@Fancy
Nemoj prema jednom mizernom pojačalu kao taj koji ima STK mislit da su sva Marantzova pojačala takva. To je pojačalo za kuhinju ili garažu a ne za dnevni boravak. Imam Marantza PM 550DC i radi fantastično. I nema STK nutra. A zašto ga i nebi koristili za jeftina pojačalca?
__________________
Tehnika narodu
sudy is offline  
Old 25.02.2006., 18:30   #40
Quote:
miST kaže:
Pa evo ja ću reći da imam Technics-ovu liniju već 10 godina i sve radi za 5, stvarno sam zadovoljan. To je inače "skuplji" Panasonic. Eto, to je sve što ti mogu reći

šta ti to znači??
Za vas koji mislite da je to HI-FI! Technics je samo ime za audio elektroniku iz Matsushita electonic !! Panasonic je za video!!! U stvarnom svijetu spadaju u donju srednju klasu audio uređaja (pročitajte bilo koji strani audio časopis: Stereo, Stereoplay, What HI-Fi, Audio...)
osim gramofona 1210MkII
__________________
američka serija "Ancient aliens" prikazuje ljudsku civilizaciju u povijesti na puno realniji način od sekte zvana Crkva - preporuka za pogledati!!!
lampion is offline  
Zatvorena tema


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 12:16.