Natrag   Forum.hr > Društvo > Roditelji i djeca > Dječje zdravlje

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 12.02.2014., 10:25   #41
tigrica, napisala sam ti pp ali mogu i ovako: otpušteni smo prošli petak s odjela pulmologije, 3. kat, i svi su na cijelom katu bili s djecom 24 sata. imaš stolicu uz krevetić.
andreazg is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.02.2014., 13:12   #42
drage mame, je li i tata mogao biti s vama u sobi jedno određeno vrijeme? zanima me i iskustvo mama koje su bile u apartmanu, da li i tata preko dana može biti u apartmanu?
Shannaya is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.02.2014., 13:28   #43
neko vrijeme može biti u sobi ali ne predugo, što mi je OK, ipak su sobe male a ima i 4 kreveta. sestre su znale prigovarati za duži ostanak dvoje ili više ljudi. apartmane je teško dobiti.
andreazg is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.02.2014., 16:25   #44
kakvi su apartmani, znam da ih je teško dobiti, no zanima me može li i tata biti s nama u tom apartmanu, barem preko dana?
Shannaya is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.02.2014., 17:12   #45
Quote:
andreazg kaže: Pogledaj post
tigrica, napisala sam ti pp ali mogu i ovako: otpušteni smo prošli petak s odjela pulmologije, 3. kat, i svi su na cijelom katu bili s djecom 24 sata. imaš stolicu uz krevetić.
hvala, vidjela sam
__________________
Falling in love is the best way to kill your heart because then it's not yours anymore. It's laid in a coffin, waiting to be cremated.

V. V.
Tigrica is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.02.2014., 14:19   #46
dragi moji, nista od 24-satnog boravka uz dijete na odjelu kirurgije (urologija) u klaicevoj! zasto na tom odjelu ne moze, a na drugima moze, nemam pojma!
__________________
Falling in love is the best way to kill your heart because then it's not yours anymore. It's laid in a coffin, waiting to be cremated.

V. V.
Tigrica is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.03.2014., 20:32   #47
Jel postoji u Klaićevoj uopće specijalist nefrolog za djecu??? Mali mi ima urođenu anomaliju, blagu. Imao je uroinfekt i zavrsili na antibiotiku. Obavili sve pretrage i nema refluks ni nista. Samo blago prosirenje pijelona na jednom bubregu. Vodio se kod neke mlade doktorice i ona ga ostavila na antibiotiku. Sad kad smo se htjeli naruciti opet na kontrolu rekli nam nekog drugog doktora, a za nju da NIJE NEFROLOG??? nego je samo bila uskocila?! Za ovog kod kojeg bi trebali ici na isto pitanje nije htjela nista komentirati. Ja ga proguglam a on se bavi bolestima probavnog sustava... Pa ne vjerujem!!! Zanima me ako netko zna jel ta bolnica ima specijalistu nefrologa ili su ostali bez ili ovi na naručivanju nisu pri sebi. Pa nemre to ovako...
__________________
The mind is like a parachute. It doesn’t work unless it’s open.
lujka_x is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.03.2014., 16:23   #48
Imaju. Doktor Martin Cuk, presao je iz vinogradske i sad radi u Klaicevoj. Mi smo kod njega bili u vinigrafskoj,beban ima hidronefrozu bubrega.
Inace je u Klaicevoj radila nefrologica Iva Palcic,ali sada ona radi privatno u poliklinici Helena (gdje se sada i mi vodimo).
__________________
"Lutajući kroz labirinte samoće, ostatke ponosa, ljubavi, inata, uzalud pokušavam spojiti sebe, jer kud got da krenem udarim u tebe i slomim se opet...."
Makena is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.03.2014., 17:43   #49
Quote:
Makena kaže: Pogledaj post
Imaju. Doktor Martin Cuk, presao je iz vinogradske i sad radi u Klaicevoj. Mi smo kod njega bili u vinigrafskoj,beban ima hidronefrozu bubrega.
Inace je u Klaicevoj radila nefrologica Iva Palcic,ali sada ona radi privatno u poliklinici Helena (gdje se sada i mi vodimo).
Hvala na info...To tamo nekaj ne stima. Ako je dijete poslano kod specijaliste za to i to onda je za to i to. Preludo sve skupa. Odlucila sam ici privatno i gotovo.
__________________
The mind is like a parachute. It doesn’t work unless it’s open.
lujka_x is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.03.2014., 13:10   #50
Sad tek vidim ovo. Mi smo u klaicevoj isli kod dr Tokic Pivac u nefrolosku ambulantu i kod zadnjeg narucivanja su mi rekli da nje vise nema, ali da nas mogu naruciti kod dr Abdovic. Sad u 4. mjesecu nam je termin i pretpostavila sam da se radi o lijecniku koji mijenja tu lijecnicu, nije mi receno da je neke druge (sub)specijalizacije.
Super, sad jos i moram razmisljati jesu li me mozda uputili oftamologu

EDIT: Nisam jos pronasla sa kojeg je odjela taj lijecnik, ali vidim da ne postoji odjel na kojem je moj malac lezao. Vise se ne zove Odjel za nefrologiju, klinicku farmakologiju i toksikologiju, nego su nefrologiju izbacili iz naziva. Bas dobro da postoji forum jer mi ne bi palo na pamet provjeravati ima li smisla da se moje dijete i dalje tamo lijeci

EDIT no 2: Uspjela sam pronaci 2 web stranice od klaiceve na jednoj ne mogu pronaci nefrologiju, a na drugoj postoji taj odjel i spominje se dr. Palcic. Ako je otisla iz klaiceve, u najboljem slucaju im stranice nisu azurirane. Znaci, najbolje je nazvati, ili otici tamo. Zivi bili pa vidjeli
__________________
majmunčić

Zadnje uređivanje aannjaa : 23.03.2014. at 13:45.
aannjaa is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.07.2015., 23:14   #51
Ako ima koji roditelj s djetetom čije su dijagnoze gastroschisis i/ili sindrom kratkog crijeva, te ako netko ima iskustva s parenteralnom prehranom (bilo u bolnici, bilo doma) molila bih da mi se javi na pm.
Hvala
night angel is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.05.2017., 23:22   #52
Ima netko friskih novosti iz Klaiceve i stanjem sa apartmanima? Urologija me zanima
__________________
Žalostan je čovjek u kojemu nije ostalo ništa dječje.
Lauf is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.07.2017., 11:53   #53
Mi smo bili na odjelu urologije prije dva mjeseca ali ne u apartmanu nego običnoj sobi pa neznam koliko ti mogu pomoći...
brežanka is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.07.2017., 14:52   #54
Sad trenutno ne radi 2.kat i ne moze se uopce u apartmane (ljetna shema).

Poslano sa mog SM-A520F koristeći Tapatalk
__________________
Life is what happens when you're making other plans
dixx is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.07.2017., 15:16   #55
Quote:
brežanka kaže: Pogledaj post
Mi smo bili na odjelu urologije prije dva mjeseca ali ne u apartmanu nego običnoj sobi pa neznam koliko ti mogu pomoći...
moze pomoći naravno mozete mi malo opisati situaciju?koliko vas bude u sobi koliko plaćate i na kraju kako uopće izmudrovati da se dobije bar taj boravak u sobi ako nemoze apartman,hvala puno
__________________
Žalostan je čovjek u kojemu nije ostalo ništa dječje.
Lauf is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.07.2017., 15:18   #56
Quote:
dixx kaže: Pogledaj post
Sad trenutno ne radi 2.kat i ne moze se uopce u apartmane (ljetna shema).

Poslano sa mog SM-A520F koristeći Tapatalk
ma znam da bas sam neki dan razgovarala s urologom.
__________________
Žalostan je čovjek u kojemu nije ostalo ništa dječje.
Lauf is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.07.2017., 16:26   #57
Lauf mi smo bili na nefrologiji, ali se više ne sjećam jel to spada pod urologiju ili ne

uglavnom u sobi preko noći su dali da budu samo mame djece mlađe od 5 godina, svi stariji nisu mogli biti

nakon 1 noći nam se oslobodio apartman i tamo smo bili sa još jednom mamom i dečkićem ali to ne znam kakvo je pravilo sa godinama obzirom da se to plaća

moj je tada imao 4 godine
__________________
Moj Zmajek je MPO beba :)

#nemrem
Francesca is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.08.2017., 20:56   #58
Pozdrav ljudi!
Koliko se ceka na prvi pregled specijaliste? Tocnije, kod dr. Zganjer. U pitanju su ljevkasta prsa kod djeteta 3 i pol godine.
danijelaa is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.08.2018., 10:20   #59
Malo podižem temu...…...nadam se da ce se naći netko sa iskustvom.
Zanima me odjel za torakalnu kirurgiju i kako tamo stvari funkcioniraju, koliko se u prosjeku čeka na operaciju, vrijeme posjeta, boravak uz dijete?
sandaz is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.09.2020., 11:11   #60
Ima li tko iskustva s magnetskom u Klaićevoj? Koliko se čekaju nalazi? I kako izgleda cijeli proces? Približava se naš termin i muka mi je.
koki_753 is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 13:25.