Natrag   Forum.hr > Društvo > Kutak za školarce i studente > Fakulteti i visoka učilišta

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 29.09.2014., 22:06   #201
Ja isto samo znam da je u novoj zgradi...javi se na pm pa cemo se dogovorit ja sam isto grupa A
bancho101 is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.10.2014., 15:39   #202
Napravljena je nova grupa za studente 1. godine ORS-a (2014/2015) , uclanite se cim prije i olaksajte studiranje sebi i ostalima(zadace, skripte, materijali za ucenje...)
bancho100 is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.10.2014., 17:09   #203
Quote:
bancho100 kaže: Pogledaj post
Napravljena je nova grupa za studente 1. godine ORS-a (2014/2015) , uclanite se cim prije i olaksajte studiranje sebi i ostalima(zadace, skripte, materijali za ucenje...)
Na kojoj društvenoj mreži?
gogo11 is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.11.2014., 21:00   #204
Pozdrav,druga sam godina ORS-a , redovni student i TRAŽIM CIMERA/E studenta/e za stan u Gorici/Zagrebu.Možete se javiti ovdje ili na br. 095 197 6510
BusterPC is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.02.2015., 19:54   #205
jel ima ko da studira vanredno ORS?
4084900 is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.03.2015., 18:43   #206
Quote:
Noel1 kaže: Pogledaj post
o jbmti kruh, dok ja to skuzim hh. ja sam redovni, to znaci da za sad gledam samo ovu drugu stranicu ? dakle, u ponedjeljak ne dolazim na faks jel mi je sve prazno, jel tak ?
Vidi se

Quote:
PetraVVG kaže: Pogledaj post
U jako velikoj sam dvojbi..htjela bih upisati logistiku u VVG, specijalistički diplomski studij ili Fakultet prometnih znanosti, smjer logistika..nikako ne mogu odlučiti, što bih i gdje bih..iskreno, više bi na VVG ali me jako muči zapošljavanje.. Može li mi netko reći, da li se uspio zaposliti kao stručni specijalist logistike? općenito, da li poslodavci gledaju kada zapošljavaju da li završio sveučilište ili veleučilište..
Draga moja posao u hrvatskoj ti ne ovisi o stručnoj spremi... za državnu upravu moraš imati vezu a kod privatnika ćeš morati pokazati određenja predznanja i znanja... dakle za specijalistički logistiku ti mogu reć da poznajem samo jednog profesora koji je kvaitetan i predaje pouzdanost na ORS - profesor Barković... i podosta ljudi će sa ORS-a ići na logistiku nakon dodipolomskog studija... da li je teško ili nije ovisi o tvojem predznanju i sposobnosti da usvojiš nešto što ne znaš no mogu ti samo reći da ako si redovna na predavanjima i redovno ispunjavaš svoje obaveze dvojka ili trojka su ti zagarantirane...

Quote:
4084900 kaže: Pogledaj post
jel ima ko da studira vanredno ORS?
Ima.
knedlaugrlu is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.04.2015., 02:16   #207
Imam zelju upisati upravljanje u kriznim uvjetima dali ima netko tko to studira da mi rece... kako mu je? dali je tesko? uspije li imati privatan zivot uz to(mislim na bavljenje nekim slobodnim aktivnostima i zlascima i drustvu)?
Kakvi su profesori i dali su predavanja dobra?
Ety is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.04.2015., 21:41   #208
Krizni menadžment

Društvo, molim nekoga tko već studira krizni menadžment da napiše koju riječ o studiju. Imam neku predodžbu o čemu se radi (sudeći prema popisu predmeta), ali bi dodatne info dobro došle. Zanima me izvanredni studij jer radim pa ako može i par riječi o terminima predavanja i ispita, može li se s profesorima komunicirati mailom, ima li VVG neki sustav učenja na daljinu i tako to . Hvala! Imate kavu na faksu kad se vidimo
Regoč1 is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.07.2015., 21:18   #209
NE MOGU VIŠE!!!
prijavit ću ti post.
neću ti objašnjavati o čemu je riječ, klikni na bilo koju temu i naći ćeš odgovor.

fuj is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.11.2015., 16:15   #210
Eto!

Quote:
knedlaugrlu kaže: Pogledaj post
Vidi se



Draga moja posao u hrvatskoj ti ne ovisi o stručnoj spremi... za državnu upravu moraš imati vezu a kod privatnika ćeš morati pokazati određenja predznanja i znanja... dakle za specijalistički logistiku ti mogu reć da poznajem samo jednog profesora koji je kvaitetan i predaje pouzdanost na ORS - profesor Barković... i podosta ljudi će sa ORS-a ići na logistiku nakon dodipolomskog studija... da li je teško ili nije ovisi o tvojem predznanju i sposobnosti da usvojiš nešto što ne znaš no mogu ti samo reći da ako si redovna na predavanjima i redovno ispunjavaš svoje obaveze dvojka ili trojka su ti zagarantirane...



Ima.
Eto, da malo "razdrmam" forum - ja zavrsio ORS (izvanredno)-VVG i sada sam "uspješan" student II godine, renomiranog, doktorskog studija u RH.
Još malo i dr.sc...
Može se, može... samo treba volja, želja, znanje, mogućnosti...
bubimirovic is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.01.2016., 02:32   #211
Quote:
bubimirovic kaže: Pogledaj post
Eto, da malo "razdrmam" forum - ja zavrsio ORS (izvanredno)-VVG i sada sam "uspješan" student II godine, renomiranog, doktorskog studija u RH.
Još malo i dr.sc...
Može se, može... samo treba volja, želja, znanje, mogućnosti...
Idem malo bacat hejtove po vvg-u. Volju na tom faksu ima 10% polaznika. Želju imaju svi da dobe diplomu. ZNANJE nemaš. Imas polozenu MAT 1,2,3 a ne znas rjesavat linearne jednadzbe zato jer si na kolokvijima mogao koristit unaprijed rijesene zadatke. EL 1,2 .. To da ne pricam. Ne znas nista prijatelju moj. Pisat ce ti dr.mag itd itd al ti o IT podrucju znas samo kak to od prilike izgleda. Cijena diplome= 42k kn + gubitak od 3 godine.
Dex Durex is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.02.2016., 23:22   #212
Smile Pitanje

Pozdrav!
Imam 2 pitanja u vezi ovog Veleučilišta.
Zanima me ako netko zna kako izgleda posao održavanja zrakoplova i ako je netko to završio kako je brzo pronašao posao nakon tog studija.
Također me isto to zanima i za Održavanje računalnih sustava. I jesam li ja poslije tog studija bas "serviser" računala ili nešto drugo.

Oprostite ako su glupa pitanja, ali me zanima kako je netko zadovoljan s tim.

Hvala!
Slivki is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.02.2016., 04:04   #213
Quote:
Slivki kaže: Pogledaj post
Pozdrav!
Imam 2 pitanja u vezi ovog Veleučilišta.
Zanima me ako netko zna kako izgleda posao održavanja zrakoplova i ako je netko to završio kako je brzo pronašao posao nakon tog studija.
Također me isto to zanima i za Održavanje računalnih sustava. I jesam li ja poslije tog studija bas "serviser" računala ili nešto drugo.

Oprostite ako su glupa pitanja, ali me zanima kako je netko zadovoljan s tim.

Hvala!
Procitaj cijelu temu. Netko je naveo kaj se tiče zrakoplova sve u detalje. Što se tiče odrźavanja tj ORS. , nakon zavrsetka ces imat uvid u malo naprednije koristenje racunala. Prakticni dio nastave ne postoji u istoj ustanovi ali oni ti mogu ponudit da na 3. Godini radis u computer-shopu. Faks je odlican ako znas servisirat racunala i treba ti samo potvrda za to. Ako imas volje, mozes izvuci nesto znanja iz programiranja jer su profesori ok.
Dex Durex is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.02.2016., 12:16   #214
za servisiranje računala ti netreba tri godine više škole. odi u algebru na tečaj
__________________
Kad joysticka nema, miševi kolo vode!!
Jericho is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.02.2016., 12:22   #215
Smile .

Ja ni ne bi servisirao računala, mene zanima kaka posao se može raditi s te 3 godine ORSa i koliko je taj posao tražen?
Slivki is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.02.2016., 21:37   #216
sve ti tu piše, naravno ako se posvetiš i potrudiš naučiti. naravno možeš naučiti i osnovno za dvojiku.
__________________
Kad joysticka nema, miševi kolo vode!!
Jericho is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.05.2016., 22:04   #217
Održavanje računalnih sustava

Zanima me koliko je zahtjevno studiranje na VVG. Srednju školu sam završio prije 15 godina.
Koliko su često predavanja za izvanredne studente koji rade?
Da budem iskren, treba mi diploma, imam deset godina iskustva kao sysadmin, network admin i dba, ali nemam papir, a treba mi ako želim napredovati.
Ronin555 is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.05.2016., 22:46   #218
Pozdrav ekipa, eto tri godine nakon završetka srednje škole i raznoraznih poslova, odlučio sam se upisati na VVG na Održavanje Računalnih Sustava(blizu živim a i struka, završio Tehničara za računalstvo u Zgu[četverogodišnja]). Odlučio sam ići na izvanredni studij pošto trenutno radim, pa uz posao naravno da spojim i studij. Na kraju srednje sam položio maturu sve B razina .Vidio sam na stranici Veleučilišta da su počeli upisi, ali imam neke stvari nejasne. Moja pitanja su ..:

1. Ako sam položio maturu sve B razina, da li je to neki plus prilikom upisa ?
2. Ako ja trenutno ne mogu naći kod sebe svjedodžbe srednje škole, to onda moram ići u svoju srednju podići opet, ili? Da li oni imaju još uvijek spremljene moje svjedodžbe kopirane ili ?
3. Možda će ovo glupo zvučat, ali eto ne znam zato i pitam . Što je zapravo razredbeni postupak ?

Unaprijed hvala!
Matya157 is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.05.2016., 23:23   #219
Quote:
Ronin555 kaže: Pogledaj post
Zanima me koliko je zahtjevno studiranje na VVG. Srednju školu sam završio prije 15 godina.
Koliko su često predavanja za izvanredne studente koji rade?
Da budem iskren, treba mi diploma, imam deset godina iskustva kao sysadmin, network admin i dba, ali nemam papir, a treba mi ako želim napredovati.
Imaš na njihovoj stranici raspored.
Prve dvije god su ti skoro svaki dan popodne predavanja dok se treću smanje na dva-tri dana tjedno.
__________________
Kad joysticka nema, miševi kolo vode!!
Jericho is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.05.2016., 23:41   #220
1. Ako sam položio maturu sve B razina, da li je to neki plus prilikom upisa ?
Razina A je prednost

2. Ako ja trenutno ne mogu naći kod sebe svjedodžbe srednje škole, to onda moram ići u svoju srednju podići opet, ili? Da li oni imaju još uvijek spremljene moje svjedodžbe kopirane ili ?
Naravno da moraš podići, kakvo je to pitanje
Naravno da imaju no ipak smo u HRV pa tko zna

3. Možda će ovo glupo zvučat, ali eto ne znam zato i pitam . Što je zapravo razredbeni postupak ?
To je odabir tko će imat pravo upisa na temelju ocjena i ispita ako ga ima - kreiranje rang liste.
Ne znam točno kak sad to ide kad se polažu mature
__________________
Kad joysticka nema, miševi kolo vode!!
Jericho is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 10:04.