Natrag   Forum.hr > Društvo > Ljubav, erotika, seks

Ljubav, erotika, seks Stvari intimne prirode. Neke teme zahtijevaju i rječnik koji možda nije za jako mlade (i jako stare).

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 22.06.2016., 20:56   #1
Bi li ušli u vezu s osobom koja je varala?

Ok takve stvari se ne bi trebale znati no recimo da u razgovoru dođete do toga i potencijalni partner spomene kako je prevario bivšeg partnera ili više njih..da li bi vam se crvena lampica upalila? Da li bi vam ta spoznaja predstavljala moguću prepreku za ulazak u ozbiljnu vezu s osobom ili nikakav dealbreaker? Sjećam se jednog dejta gdje je ona počela o vezama i kako je ona sve svoje dečke varala, još kako joj je stara tatu ostavila i otišla s drugime..meni se odmah alarm upalio, mislim si to je sigurno u genima..ako bi vam predstavljalo to mogući problem, da li ima veze ako je osoba to učinila jednom, više puta ili svejedno, prevara je prevara, bila ona jednom ili deset puta?
Recimo upoznate osobu, svidi vam se fizički mentalno, kliknete super no slučajno se dotaknete prošlih veza i osoba brutalno iskreno kaže kako je razlog prekida uglavnom bio nevjera..bi li vas bilo strah pokušai nešto s tom osobom, biste li digli sidro ili svejedno pokušali?
Kažu, ljudi ne mjenjaju svoju prirodu, tko jednom učini, učinit će opet..
axepodloga is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.06.2016., 21:06   #2
Ne bih. Jednostavno smatram da takve osobe nemaju potrebne kvalitete da bi bile s menom.
Joshua is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.06.2016., 21:13   #3
Nisam se u zivotu bas nisam nesto puno sretala s nevjerom, tak da mi to uopce nije na umu kao potencijalni nedostatak koji bi mogla imati osoba koju upoznajem (mozda me sljedeci put zapadne, ako bude sljedeceg puta, iako to ne bih zeljela).
Ovisi kako i zasto se to desilo, ne bih bila iskljuciva.

Zadnje uređivanje mantisa : 22.06.2016. at 21:58.
mantisa is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.06.2016., 21:31   #4
dobro je što ti je rečeno-
da ne bude poslije-nisam znao
Racchella is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.06.2016., 21:40   #5
Ne gledam pitanje varanja toliko moralnim očima koliko individualističkim očima. Odakle ti u rasporedu svoga života vremena za dvije osobe za takav tip svrhe? Ako se već nalazim s nekime potrudit ću se da pružim kvalitetu a to ne traje samo sat vremena. Teško da bih mogao pronaći vremena za pružanje kvalitete dvjema osobama istovremeno + moje samotno vrijeme. Ali da, mogle bi mi se istovremeno sviđati 2, 3 žene, to ne pokušavam osporiti. Kada bi dan trajao 30 sati, tko zna, možda bih mogao i varati. Iako mislim da bih ipak tih 6 sati više usmjerio u neku drugu svrhu.
Mallarme is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.06.2016., 21:45   #6
Ta jedna informacija, izvađena iz konteksta, mi ništa ne znači.
__________________
...Free your mind and the rest will follow...
mrafica is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.06.2016., 21:47   #7
Ti baš imaš dara za otvaranje tema
bboy26 is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.06.2016., 21:58   #8
Quote:
bboy26 kaže: Pogledaj post
Ti baš imaš dara za otvaranje tema
i zaključaka.
varanje je u-genima
Racchella is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.06.2016., 22:00   #9
Quote:
Mallarme kaže: Pogledaj post
Ne gledam pitanje varanja toliko moralnim očima koliko individualističkim očima. Odakle ti u rasporedu svoga života vremena za dvije osobe za takav tip svrhe? Ako se već nalazim s nekime potrudit ću se da pružim kvalitetu a to ne traje samo sat vremena. Teško da bih mogao pronaći vremena za pružanje kvalitete dvjema osobama istovremeno + moje samotno vrijeme. Ali da, mogle bi mi se istovremeno sviđati 2, 3 žene, to ne pokušavam osporiti. Kada bi dan trajao 30 sati, tko zna, možda bih mogao i varati. Iako mislim da bih ipak tih 6 sati više usmjerio u neku drugu svrhu.
Pa ne treba ti puno vremena za varanje. Recimo na poslu ti može uzeti 15 minuta za seks, jednom tjedno kroz period od nekoliko mjeseci ili samo jednokratna avantura.

Via Tapatalk
__________________
Faith rarelly calls up on us in the moment of our choosing!
Lady_Tila is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.06.2016., 22:00   #10
A ja pomislila da je otvorio intelduoduo.
Isti su mi.
mantisa is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.06.2016., 22:00   #11
Ha cuj, nije da je super ic u vezu s nekim tko je cheater, ali opet to ako znas ili ne znas a karakterna je osobina, tako i tako ce isplivat na povrsinu, zato treba bit oprezan.

A to ti je ono, ako netko voli zivotinje, ono kao bas je lud/luda za psima, vjerojatno ju nece preflipat totalno da ne voli pse, tak i ovo isto.
Garys is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.06.2016., 22:01   #12
Quote:
Racchella kaže: Pogledaj post
i zaključaka.
varanje je u-genima
To je stvar karaktera. Možeš zaključit neke stvari o osobi koja je u više veza pribjegla toj metodi.
Joshua is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.06.2016., 22:09   #13
Velika je razlika između "Joj, bio sam kreten, napio sam se i prevario je, ne znam što mi je to trebalo" i "Ma ja ti svaku varam, ja ne mogu biti vjeran, čovjek ionako nije rođen da bude monogaman..."
Tako da, to je li netko prevario mi ne govori puno. Stav o prevari da.
__________________
Fairy tales are more than true:
not because they tell us that dragons exist,
but because they tell us that dragons can be tamed.
Querencia is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.06.2016., 22:11   #14
Quote:
josuha kaže: Pogledaj post
To je stvar karaktera. Možeš zaključit neke stvari o osobi koja je u više veza pribjegla toj metodi.
možeš samo pretpostaviti-ali i ne znati.
imaš osoba koje zatvore dio sebe kao metodi pribjegavanja u više veza.
ne možeš zaključiti zašto.
možeš samo odlučiti dal prihvaćaš ili ne takav start.
Racchella is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.06.2016., 22:11   #15
Quote:
Racchella kaže: Pogledaj post
i zaključaka.
varanje je u-genima
Pa.... kad pogledam neke oko sebe, moglo bi se tako zaključiti... s time da su ti "geni" vjerojatno stvar odgoja i naučenih vrijednosti...
bboy26 is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.06.2016., 22:15   #16
Quote:
Racchella kaže: Pogledaj post
možeš samo pretpostaviti-ali i ne znati.
imaš osoba koje zatvore dio sebe kao metodi pribjegavanja u više veza.
ne možeš zaključiti zašto.
možeš samo odlučiti dal prihvaćaš ili ne takav start.
Ak vara onda nemam kaj pretpostavljati. Pošto za mene ne postoji nikakvo opravdanje za prevaru.Sve mi je kristalno jasno.
Joshua is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.06.2016., 22:15   #17
Quote:
Lady_Tila kaže: Pogledaj post
Pa ne treba ti puno vremena za varanje. Recimo na poslu ti može uzeti 15 minuta za seks, jednom tjedno kroz period od nekoliko mjeseci ili samo jednokratna avantura.
Općenito da, ali ja baš volim ženu detaljno upiti, tako da te brzinske akcije otpadaju. Ni ne pale me te brzinske igre, volim sjesti, pogledati i poslušati ženu, a i teško da bi seks trajao samo 15 minuta. Ne bih mogao samo ševiti i otići jer bih se osjećao kao da nisam upio ženu, a to mi stvara nemir. Moram upiti kompletnu vibru, priča, seks, zajedničko jelo...
Mallarme is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.06.2016., 22:25   #18
Quote:
Querencia kaže: Pogledaj post
"Ma ja ti svaku varam, ja ne mogu biti vjeran, čovjek ionako nije rođen da bude monogaman..."


Sto je nesto najgluplje sto sam cuo, ne od tebe nego od tzv "prevaranata", koji se izvlace na poligamiju. A poligamija je izbor...

Covjek moze biti poligaman i vjeran. I te kako vjeran...

P.S. Moje isprike kaj sam vas dosao kolektivno iritirati, ali Talijani su dosadni...
__________________
...Now, the only thing a rambler needs, is a suitcase and a gun. The only time he's satisfied, is when he's on the run...
Leonida is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.06.2016., 22:51   #19
Quote:
Leonida kaže: Pogledaj post
A poligamija je izbor...
Ako sam ja svog psa, kojem je u prirodi da jede zečeve i kokoši, naučio da ih ne dira, onda si definitivno u pravu, bez obzira na poligamnu prirodu, stvar je izbora!
__________________
Tisuću stepenica do vrha, jedna do dna
Gefutko is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.06.2016., 22:52   #20
Pametne će se prikazat kao svetice, mudro šutit o lošoj prošlosti.

Ma kakve veze danas, samo seks.
__________________
“We are going to have the most diverse and inclusive civilizational collapse in history” — Oilfield Rando on “X”
Basta is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum


Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 17:32.


Powered by vBulletin Version 3.8.4 (hrvatski)
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Site content ©1999-2016 Forum.hr
Ad Management by RedTyger