Natrag   Forum.hr > Kultura i zabava > Glazba

Glazba Rock around the clock
Podforumi: Play liste, Stvaranje glazbe, Zabavna glazba, Gitaristički kutak

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 23.06.2016., 14:38   #741
Ja normalno vidim evente po RH, al nisam nikad klikao ništa po drugim državama. Čak su i redovno ažurirani, npr. za koncert Dinosaur Jr. u Tvornici piše da je canceled što se saznalo tek prije par dana. Znači da još uvijek radi, sad kaj se vama smrdalo ne znam.
btw. sa spoonmanom mi je compatibility very high. Nevera HC ima super bendove, makar većinu ne slušam, ali glazbeni ukus je za pohvalit .
Chuky1 is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.06.2016., 15:32   #742
Quote:
Chuky1 kaže: Pogledaj post
Ja normalno vidim evente po RH, al nisam nikad klikao ništa po drugim državama. Čak su i redovno ažurirani, npr. za koncert Dinosaur Jr. u Tvornici piše da je canceled što se saznalo tek prije par dana. Znači da još uvijek radi, sad kaj se vama smrdalo ne znam.
e, i meni se popravilo, moguće da je baza podataka pala, ne znam..

Quote:
Chuky1 kaže: Pogledaj post
btw. sa spoonmanom mi je compatibility very high.
daj link da bacim pogled
spoonman039 is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.06.2016., 15:47   #743
Quote:
Chuky1 kaže: Pogledaj post
btw. sa spoonmanom mi je compatibility very high. Nevera HC ima super bendove, makar većinu ne slušam, ali glazbeni ukus je za pohvalit .
hah ,al san malo tu tek ,ne vidi se cijelokupan ukus
ja san udrila spoonmanu follow
zanimljiv ovaj prvi bend na popisu
__________________
And peace all around may be your fortune.
Ostat ćemo sami ti i ja u svijetu kome rod i ne treba
Nevera is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.06.2016., 16:22   #744
Quote:
Nevera HC kaže: Pogledaj post
ja san udrila spoonmanu follow
zanimljiv ovaj prvi bend na popisu
evo i ja sam dao follow. čak i nema puno zajedničkih bendova, šta je dobra stvar, imam poticaj za slušanje nečeg novog
Veruca Salt? jest, super je bend, čak i imam neke njihove cd-ove..
spoonman039 is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.06.2016., 16:12   #745
Bio sam već stavljao ali davno pa evo onda opet:

http://www.last.fm/user/Chuky88#artist-chart-settings

Makar, lista nije baš realna, budući da scrobllam samo zadnje 2-3 godine puno bendova koje sam prije slušao su sad nisko. Ovak ispada da slušam samo američki punk rock .

btw. Veruca Salt nisu uopće loši.
spoonman - šta je dobro od Amy MacDonald osim prvog albuma?
Chuky1 is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.06.2016., 18:13   #746
Quote:
Chuky1 kaže: Pogledaj post
Bio sam već stavljao ali davno pa evo onda opet:
http://www.last.fm/user/Chuky88#artist-chart-settings

Makar, lista nije baš realna, budući da scrobllam samo zadnje 2-3 godine puno bendova koje sam prije slušao su sad nisko. Ovak ispada da slušam samo američki punk rock .
dobra lista, dosta toga već znam, iako nemam scrobblano..
a tako je i meni, fale neki prijašnji izvođači u potpunosti, a neki su premalo scrobblani..



Quote:
Chuky1 kaže: Pogledaj post
btw. Veruca Salt nisu uopće loši.
spoonman - šta je dobro od Amy MacDonald osim prvog albuma?
da, dobri su. promjena članova u bendu je uzrokovala promjenom žanra, šta nije nužno dobra stvar, ali meni je ostavila dojam "bogatijeg" opusa.. sad su opet u originalnoj postavi, i iako sviraju samo pjesme s albuma gdje je originalna postava, nije isključeno da neće svirat i ostale, a i zadnji album je više retrospekcija cijele karijere, nego nastavak na ono šta su prije radili..

hmm, pa prvo Amy Macdonald ima dosta interesantan vokal, kontraalt s tim škotskim naglaskom, koji mi je puno draži od britanskog.. koncept oko akustičnih aranžmana mi se jako sviđa u zadnje vrijeme, a baš se osjeti da joj je prateći bend jako dobar... meni je iskreno prvi album najlošiji (pogotovo ako ne računamo bonus pjesme) a zadnji album mi je najbolji, ali mi je potpuno razumljivo da nekome ne leži takva glazba.. naravno, jedva čekam novi album
spoonman039 is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.06.2016., 09:56   #747
Uzasan je novi last, da su se potrudili toliko ga razjebat, ne bi uspjeli ovako kao sto su sad. Bas me zanima koliko im je pala posjecenost stranice.
nowhere is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.06.2016., 20:13   #748
Sad sam skužil di je problem s ovim oko evenata. Treba odabrat grad pa mi onda prikazuje, ako odaberem državu, onda niš ne prikazuje. Loše
everest is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.07.2016., 11:19   #749
Quote:
Nevera HC kaže: Pogledaj post
Evo nabacala sam nešto pisama u last fm hahah
Šteta šta oko mene nitko ne koristi njega ,bar što ja znam ,družim se sa ljudima koji slušaju dosadnu glazbu i ne posjecuju takve stranice

bilo bi baza naci ljude koji slušaju što i ja pa čakulat s njima šteta šta nema tog chat-a i grupa baš
kad sam si ja radio last, dosta frendova je to koristilo. al sad je to dosta splasnulo u odnosu na prošlih godina. a dok se sjetim da sam tak ljude upoznaval s kojima se još uvijek družim i čujem...

i sad ova verzija je još uvijek beta i možeš im ostavit feedback da štošta izmijene. al prvenstveno mislim da je stvar navike. vjerojatno su vidli da se većina ljudi okreće samo svojim profilima pa vole stavljat ono kaj slušaju... jedino kaj je preglednije su chartovi od prošlih godina, gdje možeš vidjet kaj si i kolko koji dan slušao
__________________
Liberté, égalité, jebalité

Tko god da mi je ukrao antidepresive, nadam se da je sad sretan
Puky Lee is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.07.2016., 18:42   #750
Quote:
Nyssa al Ghul kaže: Pogledaj post
Ja ga imam već 3 i pol godine i ne mogu se zamislit bez njega.
Koliko god da se promijenio dizajn i sve to, volim kad mi scrobla sve šta slušam.
tocno to...
a ja ga imam 10 god (zao mi sto nemam i duze jer sam znao za njega a nisam bio napravio acc)

Quote:
Nevera HC kaže: Pogledaj post
e vidli sam po temi da se sa svakim novim dizajnom dizala buna hahah ,meni je super šta se može priko kompa slušat
al sam skužila da je prije bija nekako bolji ,sad meni pari ok ovako
al sam ga baš kasno otkrila ,vidim tu svi starosijedioci na tom last .fm
pa to mu je osnovni cilj :P
inače ja često scroblam i sa mobitela,i iz auta itd itd...
Mortiis is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.12.2016., 16:49   #751
''your year in music'' i oni chartovi mi je bas dobra nova stvar...

npr jedni od chartova





Mortiis is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.12.2016., 17:50   #752
Fora mi je ovaj year in music al me pomalo deprimira kad vidim koliko sam malo glazbe slušala preko ljeta i slično, pogotovo jer sam uglavnom s moba slušala, a stari mobitel je odbijao scrobblati
Rakkatakka is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.12.2016., 18:18   #753
hvala bogu do sada na svakom mobitelu na kojem sam scroblao nikakvih problema nemam

meni bome otkako sam se ozenio slusanje glazbe sve vise i vise opada...(ali mislim da gore od ovog nemoze,pa ce sad ili se stabilizirati ili krneuti prema gore opet :P )



Mortiis is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.12.2016., 14:23   #754
Ja ne znam hoću li ikad imat toliko glazbe ko na prvom semestru faksa kad je bila tona zadaća pa sam stalno otkrivala novu glazbu
Rakkatakka is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.12.2016., 21:36   #755
cak mislim da djelomicno ovo ''opadanje'' glazbe ima i zasluge u tome sto sam luđaćki slusao ''opeth''...a poznato da su dosta njihovih pjesama oko 10 ili vise minuta...
steta sto vise nema onih nekih aplikacija ili sta je to vec,sto si je svatko mogao stavljat na profil (na onom starom lastfm)..pa se tamo moglo stavit i da ti ispisuje tocno koliko minuta si sta slusao
Mortiis is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.12.2016., 21:41   #756
Quote:
nowhere kaže: Pogledaj post
Uzasan je novi last, da su se potrudili toliko ga razjebat, ne bi uspjeli ovako kao sto su sad. Bas me zanima koliko im je pala posjecenost stranice.
meni ova stranica ne lici na nista... unazad godinu dana posjetio sam je 1 put a prije sam stalno visio... uzas
__________________
Rađe nabroj koncerte i što se po diskačima svira
mentalny is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.12.2016., 13:14   #757
Quote:
Mortiis kaže: Pogledaj post
cak mislim da djelomicno ovo ''opadanje'' glazbe ima i zasluge u tome sto sam luđaćki slusao ''opeth''...a poznato da su dosta njihovih pjesama oko 10 ili vise minuta...
steta sto vise nema onih nekih aplikacija ili sta je to vec,sto si je svatko mogao stavljat na profil (na onom starom lastfm)..pa se tamo moglo stavit i da ti ispisuje tocno koliko minuta si sta slusao
Progressive je dost zeznut za scrobblat kad slušaš pjesmu od dvadeset minuta.

Quote:
mentalny kaže: Pogledaj post
meni ova stranica ne lici na nista... unazad godinu dana posjetio sam je 1 put a prije sam stalno visio... uzas
Užasna je, a još uvijek je kao u beti. Ne znam kad bi trebali tu finalnu. Fali mi normalni načini "prijateljstva", a ne ovi following, više nitko ne shout outa, foruma više ni nema koliko vidim (ili ga ne mogu naći) kao ni onih radija po žanrovima i slično.

Prvo grooveshark, zatim last.fm
Rakkatakka is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.12.2016., 13:44   #758
Quote:
nowhere kaže: Pogledaj post
Bas me zanima koliko im je pala posjecenost stranice.
Sudeći po ovoj mojoj infografici dolje, ja koji sam ga posjetio pet puta ove godine, a pojedine mjesece scrobblao okrugle 0 spadam u 20% najaktivnijih korisnika.

__________________
Dedicated follower of fashion.
.Syd is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.12.2016., 21:28   #759








Malo i moje godišnje statistike.
sicky is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.12.2016., 09:32   #760
Quote:
.Syd kaže: Pogledaj post
Sudeći po ovoj mojoj infografici dolje, ja koji sam ga posjetio pet puta ove godine, a pojedine mjesece scrobblao okrugle 0 spadam u 20% najaktivnijih korisnika.

ovo ti je koliko si ukupno razlicitih pjesama slusao u godinu dana...
jbg i nije to bas sad toliko malo... (gledma po tome jer ja nekad znam dosta udarat po jednoj pjesmi)
Mortiis is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 23:14.