Natrag   Forum.hr > Društvo > Roditelji i djeca > Školarci i adolescenti

Pogledaj rezultate ankete: Moj stav prema PLJAČKI po školama:
baš me briga 1 7.69%
brinem, ali čuvam dijete 0 0%
nemam podrške za promjenu 7 53.85%
pridonijet ću promjeni 5 38.46%
Glasovatelji: 13. Ne možete glasovati u ovoj anketi

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 03.10.2009., 08:52   #81
Quote:
katarinaos kaže: Pogledaj post
Ja još uvijek čekam od autorice topica podatak koliko prosječni profesor/učitelj po njenoj procjeni mazne love u jednoj školskoj godini...
Mogu ja?
Zaradi otprilike tijekom školske godine cca 6 slomova živaca (zbog roditelja), cca 1 mjesec u godini (kada se zbroje noći)ne spava od muke.
Nemojte ljudi generalizirati.
Nisu svi učitelji, škole - isti.
Ako imate problem u svojoj školi koji vam smrdi - postoji inspekcija koja se time bavi.
Pa eto - neka se oni prime posla.
A ovako dizati tlak ljudima koji vole svoj posao i koji su puno puta vašu djecu i pomazila, naučila, tješila ih...
Nema stvarno smisla
__________________
Toliko smo postali jedno da kada jedna od nas plaće, druga osjeća okus soli....
Samojedica is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.10.2009., 10:43   #82
Quote:
Samojedica kaže: Pogledaj post
A ovako dizati tlak ljudima koji vole svoj posao i koji su puno puta vašu djecu i pomazila, naučila, tješila ih...
Ovo si jako lijepo rekla.
Orleanska I. is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.10.2009., 00:44   #83
Quote:
Samojedica kaže: Pogledaj post
Mogu ja?
Zaradi otprilike tijekom školske godine cca 6 slomova živaca (zbog roditelja), cca 1 mjesec u godini (kada se zbroje noći)ne spava od muke.
Nemojte ljudi generalizirati.
Nisu svi učitelji, škole - isti.
Ako imate problem u svojoj školi koji vam smrdi - postoji inspekcija koja se time bavi.
Pa eto - neka se oni prime posla.
A ovako dizati tlak ljudima koji vole svoj posao i koji su puno puta vašu djecu i pomazila, naučila, tješila ih...
Nema stvarno smisla
Sa temom uzimanja love bez potvrda - uplatnica, prije dvije godine sam se javila u prosvjetnu inspekciju. Rekli su da nemaju oni ništa s tim.
Nakon, toga, poslala sam mail u Ministarstvo prosvjete, na što sam dobila odgovor da se obratim osnivaču škole - u konkretnom slučaju - Županiji!!!
Da su htjeli, poslali bi barem upit u školu i tražili očitovanje!
Usrana država!
Onoj što me stalno pita koliko to učitelj zaradi od toga, odgovorit ću da nemam pojima!
Uopće nije stvar u tome koliko zarade, već da se u državnoj, tj. javnoj ustanovi konstantno radi mimo propisa.
Ali, od zadnjeg mog postanja, izbile su još dvije afere puno većih razmjera (dijaliza, cjepiva), pa ovo doista izgled smješno.
Moj cilj je OTVORITI nam svima oči.
Sjetila sam se još jednog bisera: bila sam DOSLOVNO PRISILJENA platiti članstvo djeteta u dvije neprofitne udruge (Crveni križ i Društvo naša djeca). Rekla sam da ne želim da djete bude član tih udruga, ali je natezanje trajalo 6 mejseci i nisam više imala snage natezati se za 12 kn. Članske iskaznice niti uplatnice, naravno, nikad nismo dobili!
Annie Dawn is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.10.2009., 21:32   #84
hoće li netko poslati dopis ministarstvu prosvjete?
__________________
B612
alapača is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 22:22.