Natrag   Forum.hr > Društvo > Usamljena srca

Usamljena srca Lonely Hearts Club Band
Podforumi: Druženje forumaša

Zatvorena tema
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 22.10.2010., 10:34   #50501
Joooooj kako bih ti voljela sve sasuti u lice. Kravo nesposobna, koja ne radi svoj posao, no ipak očekuje da mi radimo jedno 5 puta više nego što bi bilo normalno :2up: Kako ti ne razumiješ da si fulala posao, kako?
I ja se živciram zbog budala... još 2 godine i neću te više nikada vidjeti i sve će biti super.

Vo-lim-te. Da barem ovdje kažem kad ne smijem uživo. Volim te.
__________________
The light at the end is worth the pain...
Gatita is offline  
Old 22.10.2010., 10:45   #50502
Isuse, kako mi ideš na živce.
Maisie is offline  
Old 22.10.2010., 11:02   #50503
imas .. strasno strasno strasno dobro dupe.. volim te gledati golu .. no ti ti sve imam muda rec u facu,stoga neam kaj vise pisati ovdje

sammire sammire crni sammire .. srce si mi slomio.. kako si mogao ? ..znas li ti majmune koliko ja volim dinamo!?
__________________
sistem : žaba guta rodu.
pbeatz is offline  
Old 22.10.2010., 12:07   #50504
Mali, mali.. ja bih se nocas ljubila...s tobom
__________________
"Lakoća kojom određena mišljenja postaju opća, proizlazi iz nesposobnosti većine ljudi da stvore vlastito mišljenje osnovano na vlastitom razmišljanju".
bitchy-as-usual is offline  
Old 22.10.2010., 12:20   #50505
svi su glupi, svi me živciraju, nijedan nije za mene i ne da mi se ne da mi se ne da mi se više ikome davati prilike...kad znam da ono što trebam si ti.
jbte kako su mi prazni ovi dani bez tebe...posebno ovi sad...ti znaš zašto.
__________________
Live what you dream. Just for fun.
slalomskaterica is offline  
Old 22.10.2010., 13:57   #50506
Sve mi više ideš na živce.Shvaćam da ga voliš,al jbg,on je moj dečko i voli mene.Mislila sam da ti je stalo do mene kao prije jer smo ipak bf ali nakon jučerašnjeg razgovora vidim da nije baš tako.I ne očekujem da ćeš mi lajkat svaki video,pogotovo ako je jasno da su njemu posvećeni .Kom drugom će biti,jel.
I da,ja učim pa nemrem baš visit na fejsu po cijeli dan.Žao mi je ako te to smeta.
__________________
Cause you are my heaven.
malečka is offline  
Old 22.10.2010., 15:25   #50507
Tema ima više od 10 000 postova, pa je otvorena nova.
dainty is offline  
Zatvorena tema


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 23:24.