Natrag   Forum.hr > Društvo > Usamljena srca

Usamljena srca Lonely Hearts Club Band
Podforumi: Druženje forumaša

Zatvorena tema
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 06.09.2017., 15:20   #1
Gdi, kako, kada pronaći stariju gospođu za druženje

Znam da je naslov blago rečeno retard ali priča iza njega i nije. Zašto uopće takvo pitanje. Jbg...doma je žena dobra, vrijedna i sve naj naj i sve joj je to uzvraćeno....ali uvijek postoji ali...ful ful je aseksualna, dano još je do znanja da u odnosu fali intimnosti ali jednostavno u njenom mentalnom sklopu nema mjesta takvim i sličnim potrebama...e tu uletava ili je ideja da uleti starija zrela gospodnična...cca 50 godina. Koja zna što hoće, kojoj isto tako fali svega intimnog po malo, uglađena, diskretna. Kakva su iskustva, jel to igra...mislim ono ima balavica ali to je ono ili auto, para, izlasci a do toga mi nije kao što to nije sad situacija ajmo pucat ego ili liječit neke frustracije....da li ima tko kakvih iskustva sa sličnom situacijom?
Kamikaza84 is offline  
Old 06.09.2017., 15:21   #2
Apeliram da ti se javi Javi mu se starija gospođo
astor pec is offline  
Old 06.09.2017., 20:13   #3
obidi par starackih domova, valjda bu se nekaj naslo
ZgSash is offline  
Old 06.09.2017., 20:20   #4
Quote:
Kamikaza84 kaže: Pogledaj post
mislim ono ima balavica ali to je ono ili auto, para, izlasci
A ti bi jebao bez da puno potrošiš?
Lord Byron is offline  
Old 06.09.2017., 21:51   #5
Quote:
Lord Byron kaže: Pogledaj post
A ti bi jebao bez da puno potrošiš?
Ne bih te volio bacat u bed al i to je moguce

:nerademismajlići:
the33 is offline  
Old 06.09.2017., 21:58   #6
Mila, draga zenica, ma super super zena samo kaj nemre vidjet tvoju kitu ni nacrtanu, ma odlicna zena

A i ti si bas zgoditak, jebo bi babu i to samo ako nebi koju kunu potrosio, ma milina
Svaka ti dala
betty boop 1 is offline  
Old 07.09.2017., 01:30   #7
A smeh Jeste navalili ko seljak na poticaj...s obzirom na napetost i vaše slabo odrađuju svoj posao Starija gospođa bi za mene bila žena od cca 40 do 55 godina (s obzirom na moje godine) a ovo domovi i gerijatrija su vaše maštarije i asocijacije. Ovo je više bio poziv na dijeljenje sličnih iskustava a ne GPS upit. Sigurno ima netko pozitivnih iskustava?
Kamikaza84 is offline  
Old 07.09.2017., 01:31   #8
A smeh Jeste navalili ko seljak na poticaj ...s obzirom na napetost i vaše slabo odrađuju svoj posao Starija gospođa bi za mene bila žena od cca 40 do 55 godina (s obzirom na moje godine) a ovo domovi i gerijatrija su vaše maštarije i asocijacije. Ovo je više bio poziv na dijeljenje sličnih iskustava a ne GPS upit. Sigurno ima netko pozitivnih iskustava?
Kamikaza84 is offline  
Old 07.09.2017., 02:51   #9
Quote:
Kamikaza84 kaže: Pogledaj post
Jeste navalili ko seljak na poticaj ...
Vrh
Quote:
s obzirom na napetost i vaše slabo odrađuju svoj posao
Nadvrh
Ovako duhovitome, ne treba ti forumska rasprava. The sky is the limit.
Lord Byron is offline  
Old 07.09.2017., 12:01   #10
Quote:
Kamikaza84 kaže: Pogledaj post
Znam da je naslov blago rečeno retard ali priča iza njega i nije. Zašto uopće takvo pitanje. Jbg...doma je žena dobra, vrijedna i sve naj naj i sve joj je to uzvraćeno....ali uvijek postoji ali...ful ful je aseksualna, dano još je do znanja da u odnosu fali intimnosti ali jednostavno u njenom mentalnom sklopu nema mjesta takvim i sličnim potrebama...e tu uletava ili je ideja da uleti starija zrela gospodnična...cca 50 godina. Koja zna što hoće, kojoj isto tako fali svega intimnog po malo, uglađena, diskretna. Kakva su iskustva, jel to igra...mislim ono ima balavica ali to je ono ili auto, para, izlasci a do toga mi nije kao što to nije sad situacija ajmo pucat ego ili liječit neke frustracije....da li ima tko kakvih iskustva sa sličnom situacijom?
a kaj mislis da bus sa nekom starijom sjedio doma, jeo burek i bute se vozali na biciklu?
__________________
four wheels move the body — but two wheels move the soul #bikerzone
typhoid_mary is offline  
Zatvorena tema



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 02:20.