Natrag   Forum.hr > Društvo > Muški kutak

Muški kutak Za poklonike piva, daljinskog i muških spika...
Podforum: Pivnica

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 06.12.2014., 19:28   #1
Foliranja medicinskih sestara

Zamoljavam zensku populaciju da ne ucestvuju na ovom topiku jer ce ga zasrati kao kokos dvoriste. Fala
-------------------------------------
Dakle ovako. Prva susjeda med. sestra. Prijazna je nema govora. Pogotovo kad je stanarina placena. Sanjao sam je nesto pa rekoh da malo raspravimo o med. sestrama.
Pretpostavljam da je ovdje vecina normalna da nema fb, da nisu feministi i sl. pm i tako to. Ja bih prije dao bubreg nego otisao kod doktora. Kod zubara i ne idem sam sam svoj majstor. Ali opet neko se razboli pa moras u bolnicu. Cim dodjes odvali te onaj miris. I onda sjednes s kilom narandze, sokom od borovnice ili brusnice i gledas okolo. I tako sve neki bolesnici. A ovi sto nisu bolesni ili su tu u posjeti ili tu rade. Logicno. Onda izbacis ove bolesne i u posjeti i muske koji to rade i ostanu cistacice, lijecnice i med. sestre. Cistacice se nekako odmah prepoznaju. No sto je interesantno med. sestre izgledaju puno bolje, mislim sredjenije od lijecnica. Zasto?
Mislim ako je gledati po skoli i ugledu trebale bi se lijecnice bolje zriktati. Al ne lezi vraze sve med. sestre kao da idu na izbor za miss ( to je ona izlozba zenskog mesa). I onda skontas da one sve rade kako bi upecale doktora. Ne ovog naseg s MK ( on je khh khh bolestan) vec ove u bijelim mantilima.

Je li to fino od njih posto su neki lijecnici vec ozenjeni a njima se fucka na to?
Vidjeli smo sto krave govore zenama na porodjaju. Nije im to lijelo moram vam priznat
__________________
Izvukla si ciglu
el_mariachi is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.12.2014., 19:36   #2
Hmmm... Pa da... Maminog bratića ( dotura medicine ) je zavela med. sestra i udaljila ga od obitelji. Misliš li da su one možda "coprnice" ( vještice - za vas koji ne znate / niste u mogućnosti zbog vlastitih sposobnosti skužiti kaj to znači )???
Afro Dita is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.12.2014., 19:36   #3
Ne može medicinska sestra upecati doktora jer je on viša kasta, ona njemu može biti eventualno za pod jaja u slobodno vrijeme

a to što one ništa ne rade... pa rade doktori jel bi ti radije htio da te operira doktor ili medicinska sestra?
Krkimir is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.12.2014., 19:41   #4
Quote:
Krkimir kaže: Pogledaj post
jel bi ti radije htio da te operira doktor ili medicinska sestra?
kako kad
K@rlo is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.12.2014., 19:47   #5
Quote:
Krkimir kaže: Pogledaj post
Ne može medicinska sestra upecati doktora jer je on viša kasta, ona njemu može biti eventualno za pod jaja u slobodno vrijeme

a to što one ništa ne rade... pa rade doktori jel bi ti radije htio da te operira doktor ili medicinska sestra?
Sva sreća pa u mojoj familiji ima pun kurac doktora. To mi daje sigurnost da mi neće čistačica prisustvovati operaciji
koker spanijel is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.12.2014., 19:49   #6
afrodita: a staj to koprinica
krkimir: nemoj bit naivan ko onaj stoj rodjen u libanonu a glumijoj sal pacinom u djavoljem advokatu..i tamoje bilo ..najbolja carka vrazija je sto je uvjerio covjeka da on ne postoji. to ti ovako ide..svi ti doturi i sl. su drkadzije..strebanje i tako to..nisu nikad vijdli svjez zrak i svjeze iskopan kanal.. zivot prolazi oni strebaju...osnovna, srednja, faks, specijalizacija, supspecijalizacija, magisterih, primarijusi pa onda doktorar...ne znaju osim svog posla..neki su usli u politiku pa su nam sjebali drzavu..dizaci utega..nisu oni nista posebno osim sto imaju status..to je bilo tako od pamtivijeka..onda se pojavljuje ona..osnovna skola, u srednoj se jedva provukla ...ne zna sto je gedora i makita ali sna sve o sminci..i onda na poslu vide da ih lijecnice ne jebu ni dva posto pa vele nek nas bar jebu lijecnici..i tako ..nadju metu..a ove drkadzije..naivno ko lalovac kad je linic napustio vladu..i nalete.. i tako upadnu u nrezu..a onda diktatura proleterijata..pardon med. sestara..sve one znaju o trikovima..i kad on ide na posao pokusavaju udaljiti mogucu konkurenciju..metode gestapoa ispitivanja, pracenja..ja mogu reci jedno a to su svije stvari :
med. sestre su vrazi
__________________
Izvukla si ciglu
el_mariachi is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.12.2014., 19:50   #7
zna se da med. sestre vataju likare, znam par primjera.
Neg jel onda med. brat vata likaricu il likara?
__________________
♠ Killed By Death ♠
Vasily is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.12.2014., 19:53   #8
Quote:
Vasily kaže: Pogledaj post
zna se da med. sestre vataju likare, znam par primjera.
Neg jel onda med. brat vata likaricu il likara?
ja znam par primjera gdje doktori vataju med. sestre
ko koga sad vata?
K@rlo is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.12.2014., 19:57   #9
Quote:
Vasily kaže: Pogledaj post
Neg jel onda med. brat vata likaricu il likara?
nisam o tom razmisljao..moram ti to priznat

nego posto vidim da neki ne prepoznaju neprijatelje odlucio sam staviti sliku neprijatelja ovdje na forumu


karlo... ima mozda i tog...one se nadaju evo nasjeo je..a ono lovac ispao lovina..kad sam bio mladjan lovac ja
__________________
Izvukla si ciglu
el_mariachi is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.12.2014., 20:03   #10
ako doktori vataju medicinske sestre, koga onda doktorice vataju
strange quark is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.12.2014., 20:04   #11
zna se koje šprice su ove držale u ruci

edith:
Quarče, pa doktorice vataju ostarjele pacijente duboka džepa
K@rlo is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.12.2014., 20:11   #12
a ne znan... mene se vataju pretežno ekonomistice...
strange quark is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.12.2014., 20:11   #13
Quote:
Quark kaže: Pogledaj post
ako doktori vataju medicinske sestre, koga onda doktorice vataju
Ili doktore ili dobrostojeće obrtnike. Tako je uvijek bilo
koker spanijel is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.12.2014., 21:42   #14
danas postoje i muške medicinske sestre - jel oni zavode doktore ili doktorce
Samo jako! 1994 is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.12.2014., 21:44   #15
Quote:
el_mariachi kaže: Pogledaj post
nisam o tom razmisljao..moram ti to priznat

nego posto vidim da neki ne prepoznaju neprijatelje odlucio sam staviti sliku neprijatelja ovdje na forumu


karlo... ima mozda i tog...one se nadaju evo nasjeo je..a ono lovac ispao lovina..kad sam bio mladjan lovac ja
Jab ovu jeba pamakar bila I kuvarica ono dno dna
__________________
Cika Strile kaže: ja imam pravo i izraziti svoje mišljenje na ovom Forumu.
..." ne može se raditi o slobodi govora jer ti nju na ovom forumu zapravo nemaš." by moderator Pizvo
Tudumsson is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.12.2014., 22:13   #16
Quote:
el_mariachi kaže: Pogledaj post
svi ti doturi i sl. su drkadzije..strebanje i tako to..nisu nikad vijdli svjez zrak i svjeze iskopan kanal.. zivot prolazi oni strebaju...osnovna, srednja, faks, specijalizacija, supspecijalizacija, magisterih, primarijusi pa onda doktorar...ne znaju osim svog posla..neki su usli u politiku pa su nam sjebali drzavu..dizaci utega..nisu oni nista posebno osim sto imaju status..to je bilo tako od pamtivijeka..onda se pojavljuje ona..osnovna skola, u srednoj se jedva provukla ...ne zna sto je gedora i makita ali sna sve o sminci..i onda na poslu vide da ih lijecnice ne jebu ni dva posto pa vele nek nas bar jebu lijecnici..i tako ..nadju metu..a ove drkadzije..naivno ko lalovac kad je linic napustio vladu..i nalete.. i tako upadnu u nrezu..a onda diktatura proleterijata..pardon med. sestara..sve one znaju o trikovima..i kad on ide na posao pokusavaju udaljiti mogucu konkurenciju..metode gestapoa ispitivanja, pracenja..ja mogu reci jedno a to su svije stvari :
med. sestre su vrazi
Sad ozbilno, ja poznajem par doktora ( nas ercegovce vjera uči da moraš bit dobar s doktorima i uvijek imat spreman pršut, bocu rakije i kuvertu za njiha) i dvojicu od tih doktora (staroguzani od 45+ godina) su obrlatile medicinske sestre (20-25 godina). Trebam li napominjat da su obe medicinske sestre u roku od tad u roku završile škole za doktorice i odma dobile poso u struci.

Ono što mi je zanimljivo je kako su ti dokori poludili za njiman i kako ih medicinske sestre aka doktorice vodaju ko ćuku na lancu. Šta one kaže - to je za njih svetinja. Znate ono kad za nekog kažeš da je vidio pičku i poludio - e to.

Ja smatram da je izreka "naivan si ko vrancuska sobarica" pogrešna i da bi je trebalo ispravit u "naivan si ko doktor primarijus"
Samo jako! 1994 is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.12.2014., 22:17   #17
Quote:
Quark kaže: Pogledaj post
a ne znan... mene se vataju pretežno ekonomistice...
I kao svi s tim beskorisnim "fakultetom" zajebu se u proračunu.
Računaju da će izvuć neku lovicu od tebe, a dobiju kurac.
__________________
sjela Mare na kamen studenac
hoggar the terrible is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.12.2014., 22:43   #18
Oggi nemoras se naocigled vako sviju uvlacit u prkno celebritiju
Imas dicu I ono zemsko alo
__________________
Cika Strile kaže: ja imam pravo i izraziti svoje mišljenje na ovom Forumu.
..." ne može se raditi o slobodi govora jer ti nju na ovom forumu zapravo nemaš." by moderator Pizvo
Tudumsson is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.12.2014., 22:56   #19
Quote:
Tudum kaže: Pogledaj post
Oggi nemoras se naocigled vako sviju uvlacit u prkno celebritiju
Imas dicu I ono zemsko alo
Molim Te, primi moje najdublje isprike. Trudit ću se ubuduće iz petnih žila izbjegavati bilo kakav upis koji bi Tebi mogao izgledati kao uvlačenje i zasmetati Ti očima i osjećajima.
Još jednom Te najponiznije molim za oproštaj, o Tudume.
Moj grijeh, moj grijeh, moj preveliki grijeh. :bičujeseuznakpokajanja:
__________________
sjela Mare na kamen studenac
hoggar the terrible is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.12.2014., 23:11   #20
Poljubismi prkno
i idi smirom mojin
__________________
Cika Strile kaže: ja imam pravo i izraziti svoje mišljenje na ovom Forumu.
..." ne može se raditi o slobodi govora jer ti nju na ovom forumu zapravo nemaš." by moderator Pizvo
Tudumsson is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum


Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 14:35.


Powered by vBulletin Version 3.8.4 (hrvatski)
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Site content ©1999-2016 Forum.hr
Ad Management by RedTyger