Natrag   Forum.hr > Razno > Arhiva > Chat teme

 
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 05.10.2017., 00:35   #41
Quote:
josuha kaže: Pogledaj post
Pa koji kurac? Pa nije završil volumen 3?
Vauuu dobio si i temu s svojim imenom :klap:
Ne može to svatko heeeej!!
Čestitam
__________________
"Gledam te kako stojiš,ljubiš me i zvijezde brojiš,kako kažeš da su naše sve.."
plavi-safir is offline  
Old 05.10.2017., 00:39   #42
Quote:
ex anais kaže: Pogledaj post
Joj, teretana. Ne volim prenabildane frajere. Umjereno je ok. Što se toliko baš forsaš?
Nisam imao filing da forsam, nego da mogu još toliko ponavljanja. al nećemo pretjerivati. Umjereno. Dok nisam na koljenima završio

Iskreno, ja imam dosta zaliha, od nekadašnje vježbe i teške fizikalije u međuvremenu. Ne bih baš rekao da sam nabildan, iako me i sada znaju pitati bildam li.
__________________
Razmišljam o tome da razmišljam manje...
rocket86 is offline  
Old 05.10.2017., 00:43   #43
Quote:
anovi86 kaže: Pogledaj post


pa se ti frajeriši
pred kime, sve frajeri oko mene bili


Quote:
Zek0slav kaže: Pogledaj post
100 kila?
Možeš dignuti jednu forumašicu s ljesa i jednu s USa zajedno iznad glave.



Pekmez od šljiva i jogurt.
To je 200kg I nisam podigao iznad glave. Legpress. Valjda. Doduše, i to je iznad glave
__________________
Razmišljam o tome da razmišljam manje...
rocket86 is offline  
Old 05.10.2017., 00:46   #44
Quote:
rocket86 kaže: Pogledaj post
To je 200kg
Ona od 150kg je s LJESa?
AngryNomad is offline  
Old 05.10.2017., 00:47   #45
Quote:
rocket86 kaže: Pogledaj post
Ne bih baš rekao da sam nabildan, iako me i sada znaju pitati bildam li.
Suptilna samohvala.
ex anais is offline  
Old 05.10.2017., 00:55   #46
Quote:
ex anais kaže: Pogledaj post
Suptilna samohvala.
U majici tako izgleda. Sada imam 15ak kg više nego tada kad sam bio tip top. Ako gledaš da je puno njih građeno kao stalak za vješati kapute, da, izgledam nabildan. Ja samo iz jednog kuta imam takav dojam.
__________________
Razmišljam o tome da razmišljam manje...
rocket86 is offline  
Old 05.10.2017., 00:55   #47
Quote:
rocket86 kaže: Pogledaj post
To je 200kg
sad si najebao.
Zek0slav is offline  
Old 05.10.2017., 00:57   #48
Quote:
rocket86 kaže: Pogledaj post
U majici tako izgleda. Sada imam 15ak kg više nego tada kad sam bio tip top. Ako gledaš da je puno njih građeno kao stalak za vješati kapute, da, izgledam nabildan. Ja samo iz jednog kuta imam takav dojam.
Ja se nekad pitam jesam ja normalna jer uopće nisam tipična žena po tom pitanju. Lice mi je najbitnije. Tijelo može biti savršeno, ali ako mi lice nije okej, niš od toga. A znam da žene masovno sline na bicepse, tricepse, sve to skupa.
ex anais is offline  
Old 05.10.2017., 01:02   #49
Quote:
ex anais kaže: Pogledaj post
Ja se nekad pitam jesam ja normalna jer uopće nisam tipična žena po tom pitanju. Lice mi je najbitnije. Tijelo može biti savršeno, ali ako mi lice nije okej, niš od toga. A znam da žene masovno sline na bicepse, tricepse, sve to skupa.
Ja sam isto takva.
Nisi jedina
anđeo tame is offline  
Old 05.10.2017., 01:04   #50
Quote:
anđeo tame kaže: Pogledaj post
Ja sam isto takva.
Nisi jedina
Nedavno sam se s frendicom svađala oko toga. Uprla je da sam luda i da tip nije loš jer je tijelo najbitnije i nu ga kako je građen, a ja sam samo gledala to ružno lice i pitala se tko je lud. Pa jebote, kraj toga se moraš buditi svako jutro. Neću mu valjda u dupe gledati.
ex anais is offline  
Old 05.10.2017., 01:07   #51
Jebte se curke. Taman se mi s ružnom facom ponadamo kako ćemo nešto zbarit ako se nabildamo, i sad nam ubijete i tu posljednju nadu.
AngryNomad is offline  
Old 05.10.2017., 01:08   #52
Quote:
ex anais kaže: Pogledaj post
Nedavno sam se s frendicom svađala oko toga. Uprla je da sam luda i da tip nije loš jer je tijelo najbitnije i nu ga kako je građen, a ja sam samo gledala to ružno lice i pitala se tko je lud. Pa jebote, kraj toga se moraš buditi svako jutro. Neću mu valjda u dupe gledati.
Pa da, fućkaš mišiće i dupe, ako ti se lice ne sviđa. Nema tog tijela koje mi može "nadoknaditi" lice koje mi ne odgovara.

Ili nam samo treba papirnata vrećica i stvar riješena?
anđeo tame is offline  
Old 05.10.2017., 01:09   #53
Quote:
AngryNomad kaže: Pogledaj post
Jebte se curke. Taman se mi s ružnom facom ponadamo kako ćemo nešto zbarit ako se nabildamo, i sad nam ubijete i tu posljednju nadu.
Pa jesam rekla da kod većine žena to pali.
ex anais is offline  
Old 05.10.2017., 01:09   #54
Quote:
AngryNomad kaže: Pogledaj post
Jebte se curke. Taman se mi s ružnom facom ponadamo kako ćemo nešto zbarit ako se nabildamo, i sad nam ubijete i tu posljednju nadu.
Pa onda nađite neke koje misle drugačije od nas
anđeo tame is offline  
Old 05.10.2017., 01:11   #55
Kako je Joshua došao do pobjede

u 11. rundi, tehničkim nokautom
__________________
“Because the people who are crazy enough to think they can change the world, are the ones who do.”-Steve Jobs
Diego Rivera is offline  
Old 05.10.2017., 01:12   #56
Quote:
anđeo tame kaže: Pogledaj post
Pa da, fućkaš mišiće i dupe, ako ti se lice ne sviđa. Nema tog tijela koje mi može "nadoknaditi" lice koje mi ne odgovara.

Ili nam samo treba papirnata vrećica i stvar riješena?
Ne znam bome, možda se neki zaljubljuju u dupe, štajaznam, ma u biti ne mogu shvatiti čak ni čistu fizičku privlačnost ako je gabor u faci. Šta da radim, gledam sa strane? Vibrator je ipak elegantnije rješenje.

Ali ukusi su strašna stvar. Ja stvarno nisam od onih koji pate za nekim ljepotanima, ali imam svoje granice. Ta moja frendica me pri zdravoj pameti uvjeravala da je tip sasvim okej, a ja stvarno ne volim za ljude reć da su ružni, no brate... I ajd sad vidi, dvije žene, dva svemira. Pomutili joj bicepsi pamet.
ex anais is offline  
Old 05.10.2017., 01:22   #57
Quote:
ex anais kaže: Pogledaj post
Ne znam bome, možda se neki zaljubljuju u dupe, štajaznam, ma u biti ne mogu shvatiti čak ni čistu fizičku privlačnost ako je gabor u faci. Šta da radim, gledam sa strane? Vibrator je ipak elegantnije rješenje.

Ali ukusi su strašna stvar. Ja stvarno nisam od onih koji pate za nekim ljepotanima, ali imam svoje granice. Ta moja frendica me pri zdravoj pameti uvjeravala da je tip sasvim okej, a ja stvarno ne volim za ljude reć da su ružni, no brate... I ajd sad vidi, dvije žene, dva svemira. Pomutili joj bicepsi pamet.
Možda taj netko njima nije toliki gabor u faci, nego im je lice zapravo okej i nije im ružan?
To bi (možda) imalo nekog smisla.
Ma ne znam, koga zanimaju bicepsi, nek ih onda i gleda.
Ja se držim onih čije lice me privlači: D
anđeo tame is offline  
Old 05.10.2017., 01:24   #58
Quote:
Zek0slav kaže: Pogledaj post
sad si najebao.
Ja bacam oko na ove ispod prosječne US-ovke
__________________
Razmišljam o tome da razmišljam manje...
rocket86 is offline  
Old 05.10.2017., 01:24   #59
Quote:
anđeo tame kaže: Pogledaj post
Možda taj netko njima nije toliki gabor u faci, nego im je lice zapravo okej i nije im ružan?
To bi (možda) imalo nekog smisla.
Ma ne znam, koga zanimaju bicepsi, nek ih onda i gleda.
Ja se držim onih čije lice me privlači: D
Možda. Zato i kažem, ukusi su nevjerojatna stvar.
ex anais is offline  
Old 05.10.2017., 01:29   #60
Napišem fuckin roman, i sad ga nema. I ja gledam face i ljudi mi ne vjeruju. Vježbati sam počeo zbog mršavljenja i loših uspjeha na tzk, a i zbog cura. Doduše, rano sam skužio da je to za kurac

Danas je to zbog težine i lakšeg spuštanja iste. Ako osim toga figura bude na nešto ličila, super. Malo i razbibriga.
__________________
Razmišljam o tome da razmišljam manje...
rocket86 is offline  
 


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 18:21.