Natrag   Forum.hr > Društvo > Politika > Blisko politici

Blisko politici Teme povezane s politikom koje ne spadaju pod ostale podforume

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 24.09.2005., 01:10   #41
Quote:
Spawn kaže:
ja ću poludit!
Ma nešto mi nije dobro, pa nemoj baš sve slušat... :kašlje:
__________________
Zagrebačkim ulicama
crtica is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.09.2005., 01:15   #42
Quote:
crtica kaže:
Ma nešto mi nije dobro, pa nemoj baš sve slušat... :kašlje:
dobro, omekšala si me.. nisam ni ja od kamena.. popričat ćemo kad ozdraviš
Spawn is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.09.2005., 01:21   #43
Quote:
Spawn kaže:
dobro, omekšala si me.. nisam ni ja od kamena.. popričat ćemo kad ozdraviš
Ma nije ništa zarazno...
__________________
Zagrebačkim ulicama
crtica is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.09.2005., 01:31   #44
Quote:
crtica kaže:
Ma nije ništa zarazno...
šteta.. a baš bi mi dobro došlo malo bolovanja

ajde, laku noć .. i ako si zbilja bolesna, želim brz oporavak
Spawn is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.09.2005., 01:37   #45
Prijavak.

Agent Lipi,
klasa 704-02/05-02-08
ur. broj 752-05-02/201
čelija br. 21, takozvano "sjeverno krilo" (EU doušnik), 23. rujna 2005

JAVLJAM SE NA POZIV! PLACEBO, NA ZAPOVJED KEROVOĐO!
Lipi is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.09.2005., 01:43   #46
Quote:
Bojnik kaže:
A,jel ima koji deputat iz Zagorja?

Eto,ja prijavljujem sebe,i kuma Lipija!

Lipi,oš ženit placebo,il nećeš?

I kakav to buda? Kume,oli si popizidio,i prešo na hinduizma?
Kume.
U vezi buddhe.. objasnit ću ti jednog dana. Nisam budist, al.. ma vidjet ćeš.

Inače naravno. Još želim placebo oženiti.. U zadnje me vrijeme nešto izbjegava, ali ne odustajem.
Jer jedino s njom sebe vidim..
Lipi is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.09.2005., 10:22   #47
Quote:
Spawn kaže:

Za kraj, htio bih vas podsjetiti na obećanje da ću za ona tri metka u dogledno vrijeme dobiti i Walter PPK 7,65.




ask not what your chopor can do for you, ask what you can do for your chopor
__________________
Some things in life are bad, they can really make you mad. Other things just make you swear and curse...
placebo is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.09.2005., 10:47   #48
Quote:
placebo kaže:




ask not what your chopor can do for you, ask what you can do for your chopor
Yes, you can fuck 'em all!
Feniks is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.09.2005., 11:42   #49
Quote:
crtica kaže:
A vidim, nema mi druge nego malo čekirati svoju kolekciju kompromitirajućih slika vodećih ljudi središnjice

Takav prijestup se u našoj supertajnoj organizaciji kažnjava najstrašnijom kaznom koja postoji u statutu...a ta je...da moraš čitati svaki..ali baš svaki post našeg neprijatelja br.1..nepopravljivog i neprobavljivog druga Feniksa...i o svakom njegovom postu urgentno obavještavati središnjicu..pa ti vidi..

a glede vaših potreba..hm..da vidimo šta smo..dakle šta smo i kolika sredstva utrošili na vaše opetovane zahtjeve..

1. sedam perika raznih veličina, dezena i boja u cilju prerušavanja..

2. 12 kompletnih manikir i pedikir tretmana u cilju zavođenja britanskog vojnog atašea..

3. tromjesečno kvarcanje u najskupljem solariju jer kakti..francuski prvi tajnik u veleposlanstvu voli malo zagorene..

4. tri ljetna , četiri proljetna i pet..pazi pet..zimskih kompleta iz najnovije kolekcije jesen-zima poznate modne kuće Nada Dimić..

5. 17 kilograma raznog donjeg rublja u rasponu od wondenbra do Lisce i Galeba iz Omiša..

6. đinđuvice, perlice, ogrlice, narukvice, prstenčići, ukosnice, .....


tajna agentice 00000X morate malo voditi o svojim zahtjevima i troškovima..malo ste pretjerali...

hvala na razumijevanju..
Inkvizitor is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.09.2005., 12:26   #50
Quote:
Inkvizitor2002 kaže:
Takav prijestup se u našoj supertajnoj organizaciji kažnjava najstrašnijom kaznom koja postoji u statutu...a ta je...da moraš čitati svaki..ali baš svaki post našeg neprijatelja br.1..nepopravljivog i neprobavljivog druga Feniksa...i o svakom njegovom postu urgentno obavještavati središnjicu..pa ti vidi..

a glede vaših potreba..hm..da vidimo šta smo..dakle šta smo i kolika sredstva utrošili na vaše opetovane zahtjeve..

1. sedam perika raznih veličina, dezena i boja u cilju prerušavanja..

2. 12 kompletnih manikir i pedikir tretmana u cilju zavođenja britanskog vojnog atašea..

3. tromjesečno kvarcanje u najskupljem solariju jer kakti..francuski prvi tajnik u veleposlanstvu voli malo zagorene..

4. tri ljetna , četiri proljetna i pet..pazi pet..zimskih kompleta iz najnovije kolekcije jesen-zima poznate modne kuće Nada Dimić..

5. 17 kilograma raznog donjeg rublja u rasponu od wondenbra do Lisce i Galeba iz Omiša..

6. đinđuvice, perlice, ogrlice, narukvice, prstenčići, ukosnice, .....


tajna agentice 00000X morate malo voditi o svojim zahtjevima i troškovima..malo ste pretjerali...

hvala na razumijevanju..
A,za zagorje opet ništa! Potrebe su nam velike!

Pod hitno trebamo:

1.Šećer,bijeli,pakovanje od 50 kg.,količina 250 tona.

2.Karnisteri za prijenos vode, zapremina 25 l., 100 kom.

3.Kvasac za vino, 10 dk. pakiranje, 250 kg.

4.Vinobran

5.Bačve Inox 18/10,zap. 600 lit. 20 kom.

6.Nova muljača,jer je zadnju Jura razbio Štefu na glavi!

7.Nekoliko pari gumenjaka Borovo!

Namjena: proizvodnja visoko sofisticiranog bojnog otrova,tzv. delanec!
Primjena: za uništavanje neprijateljske žive sile,a ak se zaletimo može i prijateljske!

Dodatna oprema:

1.Kotao za kotlovinu.
2.Meso,svinjsko, 130 kg.
3.Razni začini
4.Razno povrće


Namjena: kod proizvodnje bojnog otrova,tzv, delanca,može doći do slučajnog trovanja proizvođača,kao protuotrov.

Primjena: kod trovanja bojnim otrovom,tzv. delancem,uzimati u neograničenim količinama,kako bi se smanjilo djelovanje otrova.

Napomena:

Bojni otrov,tzv. delanec, nije upotrebljiv kod Zagoraca.Mi smo već imuni na djelovanje spomenutog otrova,pošto je kod nas koncetracija otrova 0,8 promila u zraku!

Pozdrav,i molim hitno dostaviti!
__________________
Zašto su komunisti crveni?

Kao što je Bog stvorio ljude na svoju sliku i priliku,tako je vrag stvorio komuniste,na svoju sliku i priliku!
Bojnik is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.09.2005., 14:39   #51
Quote:
Lipi kaže:
Kume.
U vezi buddhe.. objasnit ću ti jednog dana. Nisam budist, al.. ma vidjet ćeš.

Inače naravno. Još želim placebo oženiti.. U zadnje me vrijeme nešto izbjegava, ali ne odustajem.
Jer jedino s njom sebe vidim..
Tako je,Kume! Ne odustaj!
__________________
Zašto su komunisti crveni?

Kao što je Bog stvorio ljude na svoju sliku i priliku,tako je vrag stvorio komuniste,na svoju sliku i priliku!
Bojnik is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.09.2005., 19:01   #52
Quote:
Bojnik kaže:
A,za zagorje opet ništa! Potrebe su nam velike!

Pod hitno trebamo:

1.Šećer,bijeli,pakovanje od 50 kg.,količina 250 tona.

2.Karnisteri za prijenos vode, zapremina 25 l., 100 kom.

3.Kvasac za vino, 10 dk. pakiranje, 250 kg.

4.Vinobran

5.Bačve Inox 18/10,zap. 600 lit. 20 kom.

6.Nova muljača,jer je zadnju Jura razbio Štefu na glavi!

7.Nekoliko pari gumenjaka Borovo!

Namjena: proizvodnja visoko sofisticiranog bojnog otrova,tzv. delanec!
Primjena: za uništavanje neprijateljske žive sile,a ak se zaletimo može i prijateljske!

Dodatna oprema:

1.Kotao za kotlovinu.
2.Meso,svinjsko, 130 kg.
3.Razni začini
4.Razno povrće


Namjena: kod proizvodnje bojnog otrova,tzv, delanca,može doći do slučajnog trovanja proizvođača,kao protuotrov.

Primjena: kod trovanja bojnim otrovom,tzv. delancem,uzimati u neograničenim količinama,kako bi se smanjilo djelovanje otrova.

Napomena:

Bojni otrov,tzv. delanec, nije upotrebljiv kod Zagoraca.Mi smo već imuni na djelovanje spomenutog otrova,pošto je kod nas koncetracija otrova 0,8 promila u zraku!

Pozdrav,i molim hitno dostaviti!

Puno nada polažemo u našu podružnicu Hrvatsko zagorje..


Pošto je ovo vrijeme vrijenja i prilično zamućenih pogleda u tom smislu svim našim članovima izričito zapovijedamo..

1. Obustavu svih gruntovnih parnica koje postoje čak i između naših članova

2. Oduzimanje sjekira, motki i drugih pomagala koje se koriste u parničnom postupku.


Sve ostale prijeko potrebne potrebštine za proizvodnju visokokvalitetnih napojina biće vam dostavljene u najkraćem roku.


kao dodatak biće vam poslano i nekoliko adresa na koje trebate isporučiti stanovite količine preciziranog bojnog otrova kojeg vi tako lako proizvodite..a postoji velika mogućnost da taj otrov liferujemo raznim bjelosvjetskim silama koje imaju grozne napadačke aspiracije prema svojim susjedima i ne prezaju od upotrebe najgroznijih oružja.....tim više što taj otrov još nije zabranjen međ. konvencijama jer jednostavno još nije poznato njegovo potpuno djelovanje na živčani i motorički sustav homo sapiensa. To bi mogla biti velika financijska injekcija za našu organizaciju.

veliki pozdrav našoj vrlo perspektivnoj zagorskoj organizaciji.
Inkvizitor is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.09.2005., 19:42   #53
Re: Važna obavijest

Quote:
Kopernik kaže:
dragi forumaši i forumašice, pripadnici ponosnog hrvatskog naroda, dobio sam i ime našeg malog ali efikasnog društva koje se kolokvijalno i i posprdno od strane naših zakletih neprijatelja naziva.." placebušini kerovi" a u stvari naš pravi naziv je " placebini terijeri" dakle..dobio sam dužnost da vas obavjestim da će se centralni sastanak na kojem će mo odlučiti šta i kako dalje održati ovaj put u Zagrebu. Dobro ćemo razmotrit naše uspjehe kojih je bilo podosta a i neke neuspjehe. u naš najveći uspjeh ubrajamo to što smo spriječili da ovaj Forum postane leglo jugoslovenstva i antihrvatstva. Sjetimo se samo atmosfere i upisa na ovom Forumu prije četiri pet godina. Ali mi smo pod instrukcijama naše nenadmašne placebo, uz mnogo truda, žrtava, uvreda ovaj Forum doveli do toga da se danas smatra da samo zaludjele jedinke pišu onako kako je prije 4-5 godina pisao maltene svaki drugi Forumaš. Danas je Forum Politika skoro totalno pod kontrolom rodoljubnih snaga. Svega toga ne bi bilo bez naše..drage placebo. Kojoj ovim putem opet iskazujem divljenje i veliko poštovanje. Koja je uz svoj odgovorni posao koji obavlja ( ovim putem joj čestitam na unaprjeđenju u jednoj od najekskluzivnijih splitskih firmi...slijedeći korak je nadamo se Zagreb a jednog dana i prva žena-premijer što se usrdno nadamo i za što naša draga placebo ima sve reference) našla vremena i da raskrinka i razbije jugoslovenstvo, četništvo i a svako drugo antihrvatstvo na ovom Forumu. tisuće ispijenih kava, večera, ručkova, sa moderatorima, sa vlasnicima Foruma, sa administratorima, dovelo je do toga da velik dio tih istih želi i opetovano traži da stupi u naše ekskluzivno društvo. Da ne spominjem kakav je uspjeh bio pripadnike židovskog naroda privući u naše jato, zbog njihovog podozrenja i skepse da ne kažem otvorenog neprijateljstva koje su imali prema nama hrvatskim nacionalistima. Ali zahvaljujući mudrosti u umješnosti naše drage placebo danas su oni svi na našoj strani.

Ali da sad sve ne bude u svijetlom tonu, ima i par kritika.. a to je i razlog da se sastajemo. U zadnje vrijeme opijeni pobjedama malo smo se opustili i nedisciplinirali, svak piše kako mu padne na pamet, smjernice se ne poštuju, nismo složni kao nekad kad treba nekoga diskvalificirati, jedan nam se forumaš, neću ga sad imenovati, provlači kroz prste godinama, dapače nerijetko prelazi u kontraofanzivu, to se mora riješit, radi našeg renomea koji nas prati..kerova koji grizu...takav si luksuz ne smijemo dozvolit..


O ostalim detaljima na sastanku..koji će se izuzetno održati u Zagrebu..jer svaka čast Splitu..ali Zagreb je ipak centar Hrvatske i odsada svi sastanci se održavaju u Zagrebu i treba stvarati mreže u Zagrebu ..da kao što smo pobijedili projugoslavenske snage na Forumu ..tako ćemo nadam se i Zagreb učiniti ponovo ponosnim hrvatskim gradom. Svak u tom cilju ima svoj zadatak koji je svima dobro znan i o kome nećemo sad ovdje nego zna se gdje. Svi članovi naše organizacije " placebušini kerovi" dobit će detaljne podatrke na PM kao i oni potencijalni članovi, kojih ima još više ali koji još svojim djelovanjem nisu zaslužili eksluzivnu plemićku titulu " plecebušinog terijera"..

Pozdrav i skoro viđenje...
Je li to drugim rijecima poziv na janjetinu?
matematicar is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.09.2005., 00:07   #54
Quote:
Inkvizitor2002 kaže:
Takav prijestup se u našoj supertajnoj organizaciji kažnjava najstrašnijom kaznom koja postoji u statutu...a ta je...da moraš čitati svaki..ali baš svaki post našeg neprijatelja br.1..nepopravljivog i neprobavljivog druga Feniksa...i o svakom njegovom postu urgentno obavještavati središnjicu..pa ti vidi..

a glede vaših potreba..hm..da vidimo šta smo..dakle šta smo i kolika sredstva utrošili na vaše opetovane zahtjeve..

1. sedam perika raznih veličina, dezena i boja u cilju prerušavanja..

2. 12 kompletnih manikir i pedikir tretmana u cilju zavođenja britanskog vojnog atašea..

3. tromjesečno kvarcanje u najskupljem solariju jer kakti..francuski prvi tajnik u veleposlanstvu voli malo zagorene..

4. tri ljetna , četiri proljetna i pet..pazi pet..zimskih kompleta iz najnovije kolekcije jesen-zima poznate modne kuće Nada Dimić..

5. 17 kilograma raznog donjeg rublja u rasponu od wondenbra do Lisce i Galeba iz Omiša..

6. đinđuvice, perlice, ogrlice, narukvice, prstenčići, ukosnice, .....

tajna agentice 00000X morate malo voditi o svojim zahtjevima i troškovima..malo ste pretjerali...

hvala na razumijevanju..
Dragi kolega, tajni agent 0000505, ispravak netočnog navoda, donji veš je nabavljan samo od hrvatskih proizvođača, a sve u skladu sa onom našom "Kupujmo hrvatsko"...

Osim toga, nije to zbog mog hira, već je to nužni faktor u našoj teškoj borbi protiv svjetskih mračnih sila...Ujedno upućujem najozbiljniju kritiku na prikupljanje podataka o metama naših akcija, tako da se resursi ne troše nepotrebno obzirom na njihove sklonosti :tajni pozdrav:
__________________
Zagrebačkim ulicama
crtica is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.09.2005., 03:03   #55
Quote:
placebo kaže:




ask not what your chopor can do for you, ask what you can do for your chopor

"Sorry, I'm a little bit dyslexic" - Lone Wolf

časni šefe, ja ne znam od kud ste vi iščitali nekakav egocentrizam koji me je kao, jelte, obuzeo.. složit će te se da bi polučio rezultate na terenu djelatnik ipak treba dobiti i neku logističku podršku.. evo, baš gledam listu po kojoj su na agenta crticu potrošene masne pare, a kad sam ja tražio nove špic-šuze i belo džez odelo dobio sam, da oprostite na izrazu, figu.. morate priznati da je u takvim uvjetima nemoguće raditi
Spawn is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.09.2005., 10:48   #56
Quote:
Spawn kaže:
"Sorry, I'm a little bit dyslexic" - Lone Wolf

časni šefe, ja ne znam od kud ste vi iščitali nekakav egocentrizam koji me je kao, jelte, obuzeo.. složit će te se da bi polučio rezultate na terenu djelatnik ipak treba dobiti i neku logističku podršku.. evo, baš gledam listu po kojoj su na agenta crticu potrošene masne pare, a kad sam ja tražio nove špic-šuze i belo džez odelo dobio sam, da oprostite na izrazu, figu.. morate priznati da je u takvim uvjetima nemoguće raditi
agente Spawn, iako vi vrlo dobro znate da ste mi jedan od najdražih agenata, ako ne i najdraži ja se jednostavno ne mogu dovoljno puta naponavljati koliko je važno da naš rad ostane tajan i da ne treba žaliti sredstava da bi se pojedini agenti svojevrsnom mimikrijom uklopili u okolinu do potpunog neprepoznavanja... nemojte ovo shvatiti kao kritiku vašeg rada, kojim sam iznimno zadovoljna, ali koliko smo vam do sada ponudili alkoholnih pripravaka, a koliko ste ih vi faktički i potrošili? nadalje, nekretnine... pa vi ste nezainteresirani i za vlastite, a kamoli za susjedove... oprostite, je li to ponašanje u vašem kraju uobičajeno? i sad me još pitate za špic-šuze i belo džez odelo? pa i ovako je pitanje dana kad će netko shvatiti čime se zapravo bavite, još bi samo trebalo da i odijelom privučete pozornost javnosti... još jednom ponavljam: ne radi se o nepravednoj raspodjeli sredstava, nego o nuždi ulaganja u tajnost našeg rada... tako se agentici crtici moralo financirati kvarcanje i najfiniji tanga veš, da bi se uklopila u društvo ostalih osoba ženskog spola koje kontaktiraju s osobama zaposlenim u stranim diplomatskim predstavništvima... agentu Inkvizitoru morali smo kupiti najbolji mobitel i automobil marke BMW, jer je to u njegovom okruženju normalno, itd. itd... osim toga, iako je naš budžet (zahvaljujući financijskim injekcijama iz Vatikana) dosta velik, i sami znate koliko nas godišnje košta samo skrivanje generala Gotovine, npr.... da ne spominjem da su pred nama veliki i zahtjevni infrastrukturni projekti... osobito prihvatimo li prijedlog agenta Bojnika o izgradnji tunela prema Zagorju.. i zato molim da se fokusiramo na ono što je za nas kao tajnu grupu najvažnije, a osobne želje i potrebe podredimo zajedničkim interesima...
__________________
Some things in life are bad, they can really make you mad. Other things just make you swear and curse...
placebo is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.09.2005., 12:00   #57
Quote:
placebo kaže:
osim toga, iako je naš budžet (zahvaljujući financijskim injekcijama iz Vatikana) dosta velik, i sami znate koliko nas godišnje košta samo skrivanje generala Gotovine,




LjutiBronxBomber is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.09.2005., 23:44   #58
Quote:
placebo kaže:
agente Spawn, iako vi vrlo dobro znate da ste mi jedan od najdražih agenata, ako ne i najdraži ja se jednostavno ne mogu dovoljno puta naponavljati koliko je važno da naš rad ostane tajan i da ne treba žaliti sredstava da bi se pojedini agenti svojevrsnom mimikrijom uklopili u okolinu do potpunog neprepoznavanja... nemojte ovo shvatiti kao kritiku vašeg rada, kojim sam iznimno zadovoljna, ali koliko smo vam do sada ponudili alkoholnih pripravaka, a koliko ste ih vi faktički i potrošili? nadalje, nekretnine... pa vi ste nezainteresirani i za vlastite, a kamoli za susjedove... oprostite, je li to ponašanje u vašem kraju uobičajeno? i sad me još pitate za špic-šuze i belo džez odelo? pa i ovako je pitanje dana kad će netko shvatiti čime se zapravo bavite, još bi samo trebalo da i odijelom privučete pozornost javnosti... još jednom ponavljam: ne radi se o nepravednoj raspodjeli sredstava, nego o nuždi ulaganja u tajnost našeg rada... tako se agentici crtici moralo financirati kvarcanje i najfiniji tanga veš, da bi se uklopila u društvo ostalih osoba ženskog spola koje kontaktiraju s osobama zaposlenim u stranim diplomatskim predstavništvima... agentu Inkvizitoru morali smo kupiti najbolji mobitel i automobil marke BMW, jer je to u njegovom okruženju normalno, itd. itd... osim toga, iako je naš budžet (zahvaljujući financijskim injekcijama iz Vatikana) dosta velik, i sami znate koliko nas godišnje košta samo skrivanje generala Gotovine, npr.... da ne spominjem da su pred nama veliki i zahtjevni infrastrukturni projekti... osobito prihvatimo li prijedlog agenta Bojnika o izgradnji tunela prema Zagorju.. i zato molim da se fokusiramo na ono što je za nas kao tajnu grupu najvažnije, a osobne želje i potrebe podredimo zajedničkim interesima...



i sad će budale opet dizati topice i pitat se zašto mi našeg šefa pazimo i mazimo i zovemo placebić


dragi moj najdraži šefe, primite izraze mog blagog čuđenja zbog ovakve podrobne analize koja dolazi iz donekle pogrešno postavljenih premisa.. teško mi je kritizirati ove kritike koje nisu kritike i vrlo se nelagodno zbog toga osjećam, ali ako dozvoljavate probat ću u svega par tisuća riječi, kako bi to rekao kolega Phil iz irske podružnice, refutirati vaše argumente, te opravdati operacije i način djelovanja

moram odmah na početku primjetiti da vaša izjava o odijelu implicira da mi je dozlogrdila anonimnost u javnosti, a koju naravno zahtjeva posao i dužnost kojim se bavim.. to uopće nije točno.. naime, kao što vam je poznato, svake se godine u Kumrovcu održava skup pajaca i ako čovjek dođe normalno odjeven riskira prokazivanje kao stranog elementa i bjelosvjetskog plačenika, a što si naravno ne mogu dozvoliti.. ovako opremljen savršeno se uklapam u tamošnji folklor, a što je još bitnije, mislim da na taj način mogu iz osoba suprotnog spola jugoslavenske provenijencije izvući vrijedne informacije igrajući na kartu sentimenta (Tito, John Travolta i tako to)..

nadalje, istina je da sam nezainteresiran za susjedove nekretnine, što me pomalo čini crnom ovcom u domicilnoj sredini, ali nije istina da sam nezainteresiran za svoje vlastite.. evo, prije samo dva i pol mjeseca sam išao očitat električno brojilo za što imam i dva svjedoka.. iako, moram priznati da objašnjenje HEP-a da kao ne znaju koje je moje brojilo je vrlo nezadovoljavajuće i gotovo sam siguran da je to bio način da se razotkrije moj deep undercover identitet.. srećom, dugotrajan rad na terenu i teška obuka rezultirali su munjevitom "search & escape" akcijom, te sa ponosom mogu izvjestiti da su koze site, a vuk u brlogu.. dakle, nezainteresiran nisam, ali kako bi to naš premijer rekao, relaksiran jesam

još bih se samo dotaknuo alkoholne problematike.. znam da se nisam iskazao na tom polju, ali mislim da nemam ni kapacitete za izvršenje tih operacija (točnije, atrofirali su).. tako da bih rješavanje alkoholnih problema ipak prepustio ekspertima na tom području djelovanja

nadam se da vam je sad jasno da sam uvijek djelovao sa mišlju o dobrobiti naše agencije.. a ne kao neki :značajan pogled prema crtici:

na kraju bih vas zamolio da generalu Gotovini u moje ime zaželite svako dobro i uspjeh u njegovim aktivnostima, kolegama iz Opus Dei-a poručite da ostanu najbolji, a što se tiče kapitalnih infrastrukturnih projekata stojim na dispoziciji ako što zaškripi.. ili zapne.. ili treba što dići u zrak

Spawn is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.09.2005., 00:57   #59
Quote:
crtica kaže:
Dragi kolega, tajni agent 0000505, ispravak netočnog navoda, donji veš je nabavljan samo od hrvatskih proizvođača, a sve u skladu sa onom našom "Kupujmo hrvatsko"...

Osim toga, nije to zbog mog hira, već je to nužni faktor u našoj teškoj borbi protiv svjetskih mračnih sila...Ujedno upućujem najozbiljniju kritiku na prikupljanje podataka o metama naših akcija, tako da se resursi ne troše nepotrebno obzirom na njihove sklonosti :tajni pozdrav:
agentice 00000x. Vi ste dobili sve potrebno ali rezultati nisu zadovoljavajući. Nemojte se izvlačiti na raznorazne sklonosti. Kad bi to bilo jednostavno onda bi angažirali neku običnu agenticu.

Plus toga kao što je poznato postoji i unutrašnji nadzor agenata. U vašem slučaju smo otkrili da ste izvjesnu večer koju ste trebali provesti s britanskim vojnim atašeom ( peder pa šta) proveli s jednim poznatim zagrebačkim plejbojem. Dakle naši resursi su potrošeni isključivo u svrhu vaše promocije u đet-set krugovima gdje odkad vas mi financiramo kotirate kao vrlo poželjna i galantna osoba sklona neumjerenom trošenju.

Mi smo bili u dvoumici da li da zagorskoj organizaciji uskratimo prijeko potrebne količine bačava i šećera za njihovo puko preživljavanje jer ste nas vi svojim nerazumnim trošenjem doveli u vrlo neugodnu situaciju..

razmislite malo...
Inkvizitor is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.09.2005., 00:59   #60
Quote:
Inkvizitor2002 kaže:
proveli s jednim poznatim zagrebačkim plejbojem.
To je gnjusna laž. Nije bila sa mnom tu večer.
__________________
Jacu na đubrište.
Whatever is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 11:13.