Natrag   Forum.hr > Društvo > Povijest > Vojna povijest i tehnologija

Vojna povijest i tehnologija Od praćke do ratova zvijezda.

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 16.12.2008., 15:32   #41
Zanimljivo kako se razlikuju zapadna i istočna koncepcija borbenog helikoptera - Ruski je velik jer se koristi i kao transporter, a zapadni su manji.
(Mislim da i Rusi imaju nekakav manji)
__________________
I'm just preparing my impromptu remarks.
ice41000 is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.12.2008., 15:41   #42
Quote:
ice41000 kaže: Pogledaj post
Zanimljivo kako se razlikuju zapadna i istočna koncepcija borbenog helikoptera - Ruski je velik jer se koristi i kao transporter, a zapadni su manji.
(Mislim da i Rusi imaju nekakav manji)
Kamov Ka-50
__________________
Fortes Fortuna Adiuvat
Hawker is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.12.2008., 16:53   #43
Quote:
Hawker kaže: Pogledaj post
Kamov Ka-50
I Mi28.
__________________
Mr. Herbert Garrison: Stanley, gay people, well, gay people are evil. Evil right down to their cold black hearts, which pump not blood like yours and mine, but rather a thick, vomitous oil that oozes through their rotten veins and clots in their pea-sized brains which becomes the cause of their Nazi-esque patterns of violent behavior. Do you understand?
9ak is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.12.2008., 18:52   #44
Quote:
Manaslu11 kaže: Pogledaj post
Plus što Mi-35 (i Mi-28, IMO najmoćniji helikopter danas) dijeli dosta dijelova s Mi-8/17/171, što olakšava održavanje.

Mi-28 i Mi-8/17/171 dijele dosta dijelova?

Npr,pogonska skupina Mi-8MTV-1 je identična kao i kod Mi-24.
Dok ni približnu sličnost ne mogu uvidjeti u tvom primjeru.
Jel mogu neki detalji?
Hvala

EDIT-gugl kaže da su motori slični

Zadnje uređivanje Pilatus : 16.12.2008. at 19:01.
Pilatus is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.12.2008., 21:17   #45
Ne mogu naći točnu(li-la) cjenu Mi-28 pomoć
Ri-con is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.12.2008., 23:49   #46
Ka 50 je jednosjed i na zapadu dosta skeptični prema tome,zbog opterečenja tog jednog pilota u borbenim misijama....


A još više su skeptični prema njegovom sjedištu za izbacivane...gledao neku dokumentarac gdje piloti Apache-a govore kako se oni ni za živu glavu ne bi katapultirali ,neg da se oni pouzdaju u robusnost svojih helikoptera i njihovih kompozitnih sjedišta...

Inače se meni osobno Ka-50 ovak sviđa,makar nije za nas...
__________________
Click
Berkut is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.12.2008., 00:42   #47
Ne znam za točnu cijenu no evo baš nedavne vijesti o turskoj kupnji 32 mi28n navode okvirnu cijenu od jedne milijarde dolara. Dakle cca 30 i kusur milijuna po letjelici. Ne da nam to previše govori al ajde, barem nešto...
el Duderino is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.12.2008., 09:36   #48
Quote:
Pilatus kaže: Pogledaj post
Mi-28 i Mi-8/17/171 dijele dosta dijelova?

Npr,pogonska skupina Mi-8MTV-1 je identična kao i kod Mi-24.
Dok ni približnu sličnost ne mogu uvidjeti u tvom primjeru.
Jel mogu neki detalji?
Hvala

EDIT-gugl kaže da su motori slični
Motore, transmisiju, reduktore, agregate, instrumente, sve su isti proizvođači

Quote:
el Duderino kaže: Pogledaj post
Ne znam za točnu cijenu no evo baš nedavne vijesti o turskoj kupnji 32 mi28n navode okvirnu cijenu od jedne milijarde dolara. Dakle cca 30 i kusur milijuna po letjelici.


Jel to skupo ?
Kontraktnik is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.12.2008., 12:56   #49
Quote:
Kontraktnik kaže: Pogledaj post
Motore, transmisiju, reduktore, agregate, instrumente, sve su isti proizvođači





Jel to skupo ?

Pa i nije baš,negdje u rangu s Mangustom(cca 30mil.$) koja je nešto manja/slabija.Tu negdje se kreće i cijena Vipera(30-35mil.$).Cijena Apachea je cca 40mil.$ dok se cjena Longbowa penje do nekih 45-50mil.$.Ubjedljivo najskuplji zapadni helikopter je Tiger sa nevjerovatnom cijenom od skoro 60mil.$(55-60mil.$)
Do ovih cifri došao sam uspoređujući bezbroj siteova tako da ne mogu tvrditi da su apsolutno točne.Ako netko ima točnije cijene neka ih stavi,bit ću mu zahvalan.

el Duderino



PS- kad sam naveo Mi-35 kao odlično rješenje za nas,zaboravio sam spomenuti da mislim na inačicu s Elbit optronikom
Ri-con is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.12.2008., 13:27   #50
Iako je u sovjetskom savezu sve vezano za istraživanje, razvoj i proizvodnju naoružanja bili dovedeno do savršenstva, prednosti teretnog prostora u Mi 24 koji se koristi za transport vojnika , naoružanja, ranjenika, ili bojnih otrova (u specijalnoj verziji), je anulirana povećanom masom, jačim zamorom materijala i potrošnjim goriva,slabijom agilnošću i po meni nije dobar izbor u pravom ratu, ali je bolji kontrateroristićkim operacijama protiv paravojnih formacija koje imaju ograničen izbor pvo sredstava (Kosovo 1998, Krajina 93-95), zbog psihološkog efekta i vatrene moći

Mangusta i Rooivalk su optimalno dimenzionirani u konkurenciji jurišnih helikoptera. Mi 28 je izlišno velik za moje standarde, Apache izvikan , a Eurokopter preskup ili kombinacije Mi 28, Mi 38 (kad budu imali svoj sopstveni agregat ua njega)

Helikopterska divizija bi trebala da se sastoji od 40 ak Mangusta i 40 ak srednjih evropskih helikoptera (ne znam kako se zove , onaj od čije nabavke je malezija odustala zbog krize)

Zadnje uređivanje Kontraktnik : 17.12.2008. at 13:37.
Kontraktnik is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.12.2008., 13:35   #51
Quote:
Berkut kaže: Pogledaj post
A još više su skeptični prema njegovom sjedištu za izbacivane...gledao neku dokumentarac gdje piloti Apache-a govore kako se oni ni za živu glavu ne bi katapultirali ,neg da se oni pouzdaju u robusnost svojih helikoptera i njihovih kompozitnih sjedišta...
Da, skroz je bolje pasti s helikopterom na tlo nego se katapultirati i u miru sletjeti s padobranom... Čista i notorna glupost... BTW. Piloti Apacha se pouzdaju u kompozitna sjedišta iz razloga što se nemaju u šta drugo pouzdati.... Katapultiranje iz Apachea baš i nije izvedivo... Totalno glup izum to katapultirajuće sjedište... em skupo, em upitne iskoristivosti... zapravo bi i u avione trebalo ugrađivati kompozitne sjedalice da se piloti mogu pouzdati u njih...

Da znam da se katapultiranje iz helikoptera još nije provjerilo kako spada u praksi, ali ispaljivati ovakve gluposti (berkut, ne mislim na tebe) je totalni kretenizam ...
__________________
Bilo kuda Kiki svuda!
Rijecanin is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.12.2008., 17:43   #52
ne pouzdaju se piloti helkača samo u sjedalice nego i otpor rotora te postoji određena vrsta manevra s kojim se helič relativno sigurno može spustiti i bez motora..........tako je meni rečeno

ak netko zna više o tome ....

inače moj favorit je jednomotorna AH-1F Cobra (izgleda kao robustan i jednostavan stroj), 81' zadnji primjerci uvedeni u upotrebu i mislim da su operativne bile manje od 10 god. šteta, možda je to trebalo uzeti kao rabljeno

jel ima kakva cijena za W ili Z inačicu koja se radi za marince
bana002 is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.12.2008., 18:36   #53
Autorotacija.
Manaslu11 is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.12.2008., 00:44   #54
Da, autorotacija u slučaju "običnog" otkazivanja motora. No što ako je uništen repni rotor? Unatoč autorotaciji pad ti neće biti ugodan. Ili npr. u slučaju pogotka u pogonsku jedinicu (kod Mi-24 ispuh točno ispod glavnog rotora), ode glavni rotor i počinje nekontrolirani pad (ako uopće ostaneš živ nakon pogotka). U tom trenutku je bolje imati mogućnost katapultiranje, pa makar bilo uspješno u 50% slučajeva.
Eddington is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.12.2008., 08:00   #55
Da je to katapultiranje iz helikoptera tako dobro imalo bi ga više helikoptera makar ovih iz zemlje porijekla.
Hawk75 is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.12.2008., 12:12   #56
Jebiga, na taj način moš reć i da je pojas u autu tako dobar imali bi ga svi auti još od početka 20. stoljeća...

Mislim da se tu ne radi o tome dobro - loše, nego vojna struka polako premješta težište s očuvanja tehnike na očuvanje ljudsva, jer im postaje jasno koliko jedan pilot košta.

Više nemamo situaciju bitke za Britaniju da kad dođeš do samoj kraja ljudskih resursa, što bi se reklo "u crveno", pokupiš mlađariju i u dva tjedna od njih napraviš hrpu letača, od kojih će se pola njih vratit kao piloti s prve borbene misije, a pola se neće vratit uopće.

To što amerikanci nemaju izbacivanje sad, ne znači ništa. Nek se u nekom ozbiljnijem broju dokaže učinkovitost te tehnologije kod Rusa i vrlo skoro će se i Ameri izbacivat.
__________________
The Sydney was a Chatham class light cruiser, capable of 25.5kts and armed with eight 6in guns. By now the Emden was somewhat below peak condition, and her own top speed was probably somewhat below its 24.1kt best. When the Sydney appeared at 9.15 am on 9 November, the Emden stood and fought.
otompotom is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.12.2008., 13:00   #57
Moze jedno malo glupo pitanje?
Jel ga izbacuju kao kod aviona, prema gore?
Zar rotor nije malo problematican za izbacivanje? Ili i njega raznesu kad i kokpit...
vjetro_M_pir is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.12.2008., 13:31   #58
Quote:
vjetro_M_pir kaže: Pogledaj post
Moze jedno malo glupo pitanje?
Jel ga izbacuju kao kod aviona, prema gore?
Zar rotor nije malo problematican za izbacivanje? Ili i njega raznesu kad i kokpit...
Eksplozivni naboji riješe rotor prije katapultiranja...
__________________
Bilo kuda Kiki svuda!
Rijecanin is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.12.2008., 13:34   #59
Quote:
Hawk75 kaže: Pogledaj post
Da je to katapultiranje iz helikoptera tako dobro imalo bi ga više helikoptera makar ovih iz zemlje porijekla.
Ufff... dakle pilot B-17 u letu iznad Njemačke 1944 je isto tako mogao komentirati "da su ti mlažnjaci tako dobri, imala bi ih i druga zrakoplovstva".... To se zove R A Z V O J ! novih tehnologija... Pojma nemam koliko je učinkovito katapultiranje iz Hookuma, ali pljuvati po njemu bez argumenata je besmisleno... Ok, ako si u niskom letu i zdrma te nešto, možda je pametnije pljusnuti na tlo i nadati se najboljem... .S druge strane, ako te na visini od 2 ili 3 tisuće metara nešto zdrma.... hmmm, ja bih radije povukao Eject negoli se nadao mekom prizemljenju... pa kud pukne da pukne...
__________________
Bilo kuda Kiki svuda!
Rijecanin is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.12.2008., 13:36   #60
Imaš eksplozivna punjenja na mjestu gdje se krakovi spajaju na glavu rotora i oni se aktiviraju prije neg što sjedalo ode gore...

E,i bilo je na tom dokumentarcu par snimki(onak ruskih,ne baš kvalitetnih-vjerovatno snimanih s VHS-om ili 8mm ) izbacivanja..
I ak me sječanje služi(ne uzmite to za zlo),čini se da je ugrađeno modificirano(vjerovatno olakšano za kisik i sl opremu) sjedište K-36D
__________________
Click

Zadnje uređivanje Berkut : 18.12.2008. at 13:42.
Berkut is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 09:52.