Natrag   Forum.hr > Društvo > Usamljena srca

Usamljena srca Lonely Hearts Club Band
Podforumi: Druženje forumaša

Zatvorena tema
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 10.09.2009., 20:19   #1
Djevac/ica nad djevcima?

Postoji li netko takav?
dakle nikad nikakav kontakt s osobom suprotnog spola?
De recite godine i sve što želite, silno me zanima.

Npr. evo kako kod mene to izgleda

21 god, single cijelo vrijeme
No fizikal contact, pa čak ni poljubac!
USB-stick is offline  
Old 10.09.2009., 20:42   #2
Nisi ništa propustio, ali opet to je moje mišljenje
Dardevil 1977 is offline  
Old 10.09.2009., 21:42   #3
E tak sam i ja bila s 21 godinom. I taman par mjeseci prije nego je trebalo navršiti 22...
__________________
The only problem/with haiku is that you just/get started and then
rh4ps0dy is offline  
Old 10.09.2009., 21:54   #4
eh tako je i meni...
prije mi je to bilo nesto poput tumora sto sam zeljela sto prije maknuti sa sebe ali sad sam se jednostavno pomirila da sam takva kakva jesam i s time živim. jebiga, nemamo svi srece sa suprotnim spolom
Kinky_Lady is offline  
Old 10.09.2009., 21:57   #5
Quote:
USB-stick kaže: Pogledaj post
Postoji li netko takav?
dakle nikad nikakav kontakt s osobom suprotnog spola?
De recite godine i sve što želite, silno me zanima.

Npr. evo kako kod mene to izgleda

21 god, single cijelo vrijeme
No fizikal contact, pa čak ni poljubac!
Isti slučaj, samo sam godinu dana mlađi.
__________________
morning chaos...noon chaos...midnight chaos...eternity chaos
firestarter_17 is offline  
Old 10.09.2009., 21:59   #6
Quote:
firestarter_17 kaže: Pogledaj post
Isti slučaj, samo sam godinu dana mlađi.
i ja isto
duron1942 is offline  
Old 10.09.2009., 22:52   #7
ajde, ajde...
pa nije to nis strasno
mozda vec sutra poljubis neku bajnu djevu (ne nuzno nad djevama) pa polako ili mozda i malo brze i ne samo to


pogledj samo na LJESU, djevci i djevice u 30 i nekoj... i sta im fali?
mozda njima tako i pase


Quote:
USB-stick kaže: Pogledaj post
Postoji li netko takav?
dakle nikad nikakav kontakt s osobom suprotnog spola?
De recite godine i sve što želite, silno me zanima.

Npr. evo kako kod mene to izgleda

21 god, single cijelo vrijeme
No fizikal contact, pa čak ni poljubac!
rikke is offline  
Old 10.09.2009., 22:54   #8
A što da vam čovjek kaže?
Organizirajte party i razdjevičite se međusobno.
dainty is offline  
Old 11.09.2009., 00:20   #9
wow..svaka čast

a zanima me... zasto je doslo do takve situacije ? jeste to željeli? niste osjetili potrebu? sramežljivost? nešto deseto?

evo npr meni je 19............ i samo puko ljubakanje..... ništa više. al ja sam osoba koja je prelijena za vezu, za trud, za ljubav, osjećaje. to je moj razlog. nisam sramežljiva, nisam ni ružna( bar mi drugi tako kazu).a iskreno, ja ne vjerujem u ljubav i neda mi se truditi za nešto što je po meni lažno i prenapuhano. bolje funkcioniram ovako sama. ja bas zelim ovako živjet.

a vasi razlozi?
pozdrav
the_doll_ is offline  
Old 11.09.2009., 00:34   #10
Pa možeš se seksat svejedno.
dainty is offline  
Old 11.09.2009., 00:37   #11
Quote:
the_doll_ kaže: Pogledaj post
wow..svaka čast

a zanima me... zasto je doslo do takve situacije ? jeste to željeli? niste osjetili potrebu? sramežljivost? nešto deseto?

evo npr meni je 19............ i samo puko ljubakanje..... ništa više. al ja sam osoba koja je prelijena za vezu, za trud, za ljubav, osjećaje. to je moj razlog. nisam sramežljiva, nisam ni ružna( bar mi drugi tako kazu).a iskreno, ja ne vjerujem u ljubav i neda mi se truditi za nešto što je po meni lažno i prenapuhano. bolje funkcioniram ovako sama. ja bas zelim ovako živjet.

a vasi razlozi?
pozdrav
Uglavnom sramežljivost i nedostatak samopouzdanja, pa i psihički problemi, anksioznost, strahovi...
__________________
morning chaos...noon chaos...midnight chaos...eternity chaos
firestarter_17 is offline  
Old 11.09.2009., 18:20   #12
Hvala

Hvala na odgovorima!
Vidim ima nas još sličnih sa sličnim "problemom"!
Nema se sreće jbg. al valjda će jednom krenuti i po tom pitanju nešto!
No kod mene se ne nadzire ništa, zato me to i brine!
Možda će me prije pogoditi meteorit iz svemira!
USB-stick is offline  
Old 11.09.2009., 20:03   #13
Quote:
the_doll_ kaže: Pogledaj post
wow..svaka čast

a zanima me... zasto je doslo do takve situacije ? jeste to željeli? niste osjetili potrebu? sramežljivost? nešto deseto?

evo npr meni je 19............ i samo puko ljubakanje..... ništa više. al ja sam osoba koja je prelijena za vezu, za trud, za ljubav, osjećaje. to je moj razlog. nisam sramežljiva, nisam ni ružna( bar mi drugi tako kazu).a iskreno, ja ne vjerujem u ljubav i neda mi se truditi za nešto što je po meni lažno i prenapuhano. bolje funkcioniram ovako sama. ja bas zelim ovako živjet.

a vasi razlozi?
pozdrav
nisam željela takvu situaciju ali ponekad covjek nema izbora ako se stvari lose poklope. spremna sam puno dati i primiti no ne upoznajem decke....nikad. i to je pocetak i kraj moje price o deckima i ljubavnoj sreci. ni ja ne vjerujem u ljubav, nekoc jesam, davno, dok sam bila naivna i mastala o prekrasnom bjelom svijetu koji je daleko od realnoga. sada shvacam da je ta "ljubav" jako relativan pojam pa se držim same sebe jer nemam neki izbor.
Kinky_Lady is offline  
Old 11.09.2009., 20:06   #14
Quote:
Kinky_Lady kaže: Pogledaj post
nisam željela takvu situaciju ali ponekad covjek nema izbora ako se stvari lose poklope. spremna sam puno dati i primiti no ne upoznajem decke....nikad. i to je pocetak i kraj moje price o deckima i ljubavnoj sreci. ni ja ne vjerujem u ljubav, nekoc jesam, davno, dok sam bila naivna i mastala o prekrasnom bjelom svijetu koji je daleko od realnoga. sada shvacam da je ta "ljubav" jako relativan pojam pa se držim same sebe jer nemam neki izbor.
Dakle ti si djevica još uvijek? Koliko imaš godina?
USB-stick is offline  
Old 11.09.2009., 21:49   #15
daj mi broj telefona kako bismo mogli općiti. ja sam djevac, ti si djevica, šta još hoćeš?

javi se što prije i idemo u akciju.
DokoniDjoko is offline  
Old 11.09.2009., 23:02   #16
Ovako ja sam jako dugo bila djevica, brojka 30.., zašto sam tako dugo čekala...nadala sam se nećemu, kada sam odbacila sve nade odlučila sam spavati sa muškarcem čisto da prestanem razmišljati o tome i zgražati se sama nad sobom ja sam još djevica, učinila sam to pomalo iz prkosa, da li me usrečilo - pa baš i ne. mr. Firsta naravno nisam niti malo voljela, jedina pozitivna stvar koja je proizašla iz avanture je što sam prestala biti djevica i osjećala sam se kao da mi je pao teret sa srca, nikome nemoram objašnjavati zašto sam tako dugo ostala djevica, e sad da li me takav sex bez emocija usrećio...pa i nije baš, ali da mi je skinuo teret razmišljanja o tome moram priznati da je...moj savjet umjesto da kukate kak ste djevci/djevice što prije se potrudite iskreno zavoljet nekog i doživit obostranu ljubav, pa onda prvi sex, poseksat se samo sexa radi stignete uvijek...da li je meni žao zbog mog postupka - nije - jer sam tako odlučila, da li sam bila zakinuta za emocionalni dio - jesam.
sherry lady is offline  
Old 12.09.2009., 00:41   #17
Quote:
USB-stick kaže: Pogledaj post
Dakle ti si djevica još uvijek? Koliko imaš godina?
ajmee..zgražava me današnji svijet. sve se vrti oko sexa. kao da je sad to primarna stvar dal je netko djevica/djevac ili ne.

da se vise bavis drugim stvarima, mozda bi ti djevicanstvo otislo spontano, usput
the_doll_ is offline  
Old 12.09.2009., 00:48   #18
Slažem se s Doll.

Svijet je toliko zatrovan tim sexualnim pizdarijama. Ono, reklame za omekšivače sadrže seksualni naboj. Ako kupite taj i taj auto, jebat ćete se na svakom koraku. The horror.
I sama sam bila djevica do 20. S razlikom da sam bila u vezicama s ok i starijim dečkima i nije baš da nisam mogla spavati s nekim od njih. Pa sam birala ne učiniti to prije nego što osjetim da mi je vrijeme.
Zaista mi je žao što je mladež pod tolikim nepotrebnim pritiskom. Sex ionako nije najbitnija stvar na svijetu. A ako u glavi nisi spreman za njega, može biti twilight zone.

Zato, ajte vi polako, i kad naiđe netko, onda se upuštajte u to...
__________________
Džaba ti je mijenjati drugove, gradove, države, kad svud ideš nepromijenjen ti.
Scarlet_Letter is offline  
Old 12.09.2009., 10:11   #19
Meni je recimo dosadio taj svijet, fast food seks, jeftine cure, i volio bih za zbiljnu vezu, koja bi vodila u brak, imati djevicu...jer su one drugacije ipak, srdenijih dojmova, misli...
A sve ove Farma, Big Brother cure... Preeedosadno...
SODERTALJE is offline  
Old 12.09.2009., 13:04   #20
Quote:
sherry lady kaže: Pogledaj post
Ovako ja sam jako dugo bila djevica, brojka 30.., zašto sam tako dugo čekala...nadala sam se nećemu, kada sam odbacila sve nade odlučila sam spavati sa muškarcem čisto da prestanem razmišljati o tome i zgražati se sama nad sobom ja sam još djevica, učinila sam to pomalo iz prkosa, da li me usrečilo - pa baš i ne. mr. Firsta naravno nisam niti malo voljela, jedina pozitivna stvar koja je proizašla iz avanture je što sam prestala biti djevica i osjećala sam se kao da mi je pao teret sa srca, nikome nemoram objašnjavati zašto sam tako dugo ostala djevica, e sad da li me takav sex bez emocija usrećio...pa i nije baš, ali da mi je skinuo teret razmišljanja o tome moram priznati da je...moj savjet umjesto da kukate kak ste djevci/djevice što prije se potrudite iskreno zavoljet nekog i doživit obostranu ljubav, pa onda prvi sex, poseksat se samo sexa radi stignete uvijek...da li je meni žao zbog mog postupka - nije - jer sam tako odlučila, da li sam bila zakinuta za emocionalni dio - jesam.
da se meni sada pruži prilika da spavam s nekime, ucinila bih to makar bila zakinuta za emocije jer shvacam da nemogu imati sve i nemogu birati.
ah...ja i obostrana ljubav....ma mislim da se to nebu meni dogodilo. vec sam toliko puta bila zaljubljena ali nažalost nikad obostrano.
ps. jel postoje u hrvatskoj neke eskort usluge koje pružaju muskarci ?
Kinky_Lady is offline  
Zatvorena tema



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 09:18.