Natrag   Forum.hr > Društvo > Ženski kutak > Kokošinjac

Kokošinjac Nesuvisle i chaterske teme

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 12.06.2010., 22:48   #121
Quote:
The White Rabbit kaže: Pogledaj post
a nu. ludih želja.
ne bi ti ja nosala lubenicu, da znaš.
kad si mi simpatiĆna, kad si hiper moš bit još samo bolja. ja ti to volem.

Quote:
Nica kaže: Pogledaj post
Eto, meni nije jasno zašto i kod mene nije tako? Svi govore kako ljeti ne mogu jesti ovo i ono... samo salate, ne mogu po suncu....
Zar samo ja ljeti imam metabolizam isti kao i zimi?
mah, ja ništa osim kave i svježeg voća, povrća i jogurta.
ali ja ne znam kuhati pa tako i inače jedem, ja sam lijena vucibatina.
__________________
I´m disturbed, I´m depressed, I´m inadequate, I´ve got it all!
You'd be surprised what people will say to an interested stranger.
djevojka69 is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.06.2010., 09:52   #122
Quote:
Nica kaže: Pogledaj post
Eto, meni nije jasno zašto i kod mene nije tako? Svi govore kako ljeti ne mogu jesti ovo i ono... samo salate, ne mogu po suncu....
Zar samo ja ljeti imam metabolizam isti kao i zimi?

Ima nas još takvih

Ja imam osjećaj da po ljeti još više jedem
__________________
Kad lopovi počnu braniti ono što su stekli, neće biti ljućih boraca za poštenje.
nemam pojma is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.06.2010., 12:17   #123
jer mi po kući trebaju samo gaćice i kanotjera. ne bi ni to nosila. ali, zbog susjeda, jel.
__________________
Life is not a journey to the grave with the intention of arriving safely in a pretty and well preserved body, but rather to skid in broadside, thoroughly used up, totally worn out, and loudly proclaiming "Wow, what a Ride!"
tilla is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.06.2010., 12:41   #124
Ljeto volim samo iz predivnog osjećaja kada u večernjim ili ranim jutarnjim satim odem na plažu. zbog ničeg više.
 
Odgovori s citatom
Old 13.06.2010., 14:04   #125
Volim kad izađem van navečer u minijaturnoj suknjici i majičici, i ne moram nositi ništa sa sobom za "kad zahladi", i u 4 ujutro mi je i dalje toplo
__________________
štraco retajska šupjaćo najružnija redikulice na modi retaju neodgojiti lajavi peškarušo bracero sa ružnin sisaman. (c) manitusha @forum.hr
Herp is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.06.2010., 18:45   #126
Obozavaaaam ljetoo.
Najvise zbog izlazaka, mogu ispeglat kosu a da mi ne pokisne prije nego sto uopce dođem negdje -.-', ne moram nosati sa sobom jaknu i brinuti se gdje cu je ostaviti da mogu normalno plesati, moze se pit vani na klupicama, vracam se kuci po danu, izlazim po danu.. Milina.
Onda - hranaaa . Tj voce i povrce, tresnje, breskve, visnje, kuhani kukuruz, riba.. Ne treba mi meso uopce.
Kupanje, miris mora, plaza, setnjice, suncee, taman ten, malo odjece, japanke, sandale, suknjice, mimimalno sminke, bazeni, kokteli, nema skole, nema obaveza..
Savrsenstvo, steta sto tako kratko traje.
Rea.* is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.06.2010., 19:01   #127
Volim ljeto...kad uronim u more, u ono plavetnilo, i kao da te nema, kao da si u bestežinskom stanju, samo ti, i ta plava soba. Kad kliziš kroz vodu, kad osjećaš svaki mišić tijela, kad nakon sunca i topline, uroniš u tu svježinu.

Volim kad sjediš uz more, uz zalazak sunca, pa kad se ono razlijeva po površini mora, kad se nebom počinju razlijevat boje.

Volim što možeš po doma hodati gol ako baš želiš, spavati gol, što se ne moraš ni po vani puno oblačiti, što se jede fina hrana...evo, kao sada...nakon kupanja, orada u marinadi od limuna, češnjaka, ružmarina, maslinova ulja....i krumpir ispod peke!!!
mišica27 is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.06.2010., 19:05   #128
Quote:
Xena2000 kaže: Pogledaj post
A koji si kuratz ti tak vesela?!
Na svim temama jebeš mačku mater, a ovdje cvjetaš od dragosti i to zbog čega, zbog VRUĆINE.

ovo sam čak i ja ubrala , koja inače ne pratim nešto žk

jel ima koja normalana žena ko ja da mrzi ljeto, vrućine, kad sunce lupi u glavu, osjećaj da mi u glavi kuha? ima?
__________________
ma jebeš potpis
Vilibald is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.06.2010., 19:07   #129
Obožavam haljinice, suknjice, laganu ljetnu odjeću, kupaće kostime svih vrsta, boja i oblika, sandalice na ovaj i onaj način, bez najlonka i čarapa. Volim kad se ono fino upržim na plaži pa uskočim u more/rijeku. Volim kad mi kosa posvijetli pa mi se stopi s pramenovima. Volim duuuuge večernje šetnje, kristalno čisto nebo gdje se svaka zvijezda vidi i one vataste skroz bijele oblačke na obzoru. Volim popodnevno drijemanje.
Volim ljetne parfeme. Volim kad uletim do hladnjaka i zgrabim hladnu bocu vode. Obožavam mamin domaći sok od višnje.
Obožavam lagane, hladne torte i kolačiće. Obožavam sve moguće voće! Obožavam kukuruz.
Volim što nikad nema kiše da mi pokvari planove. Volim sunčane naočale.

To je zasad to, ali bit će još...
__________________

Ona je drukčija, s njom nema šmekanja i mnogo bolje nosi moj stil...
DreamStickle is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.06.2010., 01:04   #130
Quote:
Vilibald kaže: Pogledaj post
jel ima koja normalana žena ko ja da mrzi ljeto, vrućine, kad sunce lupi u glavu, osjećaj da mi u glavi kuha? ima?
Sjo, eno ti kat više puna tema takvih
__________________
štraco retajska šupjaćo najružnija redikulice na modi retaju neodgojiti lajavi peškarušo bracero sa ružnin sisaman. (c) manitusha @forum.hr
Herp is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.06.2010., 11:17   #131
Quote:
aryna kaže: Pogledaj post
pod normalno ih ima u gradu, u vrtovima?
ja sam odrasla u kući okruženoj velikim vrtom, nadomak centru grada (na šalati) pa nikad nisam vidjela bjeloušku u vrtu! nit se sjećam da mi je itko od moje obitelji rekao da ju je vidio u vrtu.

inače znam da žive blizu vode, pretpostavljam da ih ima blizu save i njenih rukavaca, nekih močvara, bara i sl... ali da ih ima u cijelom gradu pod normalno žasu!
Bilo ih je na Ruđeru, kaj ti briješ? I žaba, i ježeva, i svega.
__________________
Osvitli mu! Bila bi šteta da padne i slomije vrat a da to nitko ne vidi.
vrrrlet is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.06.2010., 11:36   #132
volim ljeto jer tada mogu planinariti u kratkom pa dobijem boju i imam dvobojno tijelo
__________________
Men have two emotions: Hungry and Horny. If you see him without an erection, make him a sandwich.
Pješčani sat is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.06.2010., 13:20   #133
Zašto volim ljeto? Zato što konačno mogu hodati bosa po kući. I po gradu. I zato što je vrućina divna stvar. I zato što volim ljetne haljinice. I zato što mogu sjediti vani po čitave dane. I zato što u pravilu nema kiše, a kad i padne, ne smeta jer se mogu smočiti i ne moram se bojati da ću dobiti upalu pluća. I zato što je kupanje u moru najbolja stvar. I zato što se mogu zamusati breskvom u plićaku. I zato što ima najbolje voće i povrće. I zato što je golotinja zakon.
klonka is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.06.2010., 20:19   #134
obožavam!

imam više životne radosti, za razliku od sivih zimskih dana.

obožavam salatu od pomidora s kojom se svakodnevno hranim. obožavam haljinice, kratke hlačice i sandale i manjak kaputa ili bilo kakvog vida jakne.
obožavam ljetna jutra dok je grad još miran. obožavam noću sjedit na prozoru i učiti/čitati. ili jednostavno samo sjediti

obožavam nakon ispita doć doma na more i zapičit na najdraži otok - koliko god puta se vozila istim pravcem, nikad mi ne dosadi. obožavam jutarnje kave i kasnopopodnevno kupanje. obožavam sjedit na svom balkonu uz laganu muziku i pogled na more.
obožavam što tamo mogu isključiti mobitel.

i obožavam što mi je kosa prekrasno kovrčava od soli.

obožavam!
__________________
akutna nejebica je stvar trenutka.
onog trenutka kada shvatiš da je zadnja stvar koja se digla u tvojoj blizini parket (c) shishachpudli
themoment is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.06.2010., 21:03   #135
Quote:
nemam pojma kaže: Pogledaj post
Ima nas još takvih

Ja imam osjećaj da po ljeti još više jedem
Evo i mene... drugi mršave za plažu, a ja se zadovoljno debljam...
(ok, možda ne budem više tak zadovoljna kad budem probala na sebe navući prošlogodišnji badić)
Kaj mogu kad volim ljetnu hranu, u biti jedem isto ako ne i više nego obično, samo jedem više salata i manje mesa...
I puuuuuuno sladoleda
__________________
Teško je biti skroman kad si savršen.
chrissy is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.06.2010., 08:06   #136
Quote:
klonka kaže: Pogledaj post
Zašto volim ljeto? Zato što konačno mogu hodati bosa po kući. I po gradu. I zato što je vrućina divna stvar. I zato što volim ljetne haljinice. I zato što mogu sjediti vani po čitave dane. I zato što u pravilu nema kiše, a kad i padne, ne smeta jer se mogu smočiti i ne moram se bojati da ću dobiti upalu pluća. I zato što je kupanje u moru najbolja stvar. I zato što se mogu zamusati breskvom u plićaku. I zato što ima najbolje voće i povrće. I zato što je golotinja zakon.
Priznaj da zbog zadnje rečenice najviše voliš ljeto.



 
Odgovori s citatom
Old 15.06.2010., 17:22   #137
Gdje je nestalo sunce

Neću kišu , neće dragi htjeti u subotu na more ako bude ružnjikavo vrijeme
__________________
In the midst of winter, I found there was, within me, an invincible summer.../ Salt in the air, sand in my hair...
Sashica is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.06.2010., 19:29   #138
grmi a kada ljeti grmi to znači da će moooožda padat kiša, a ako bude padala mogu izaći van bosa i polugola i pokisnut i neće mi ništa bit
oke...moguć grom u glavurdu ne računam...
__________________
čak i sunce ima pjege
Dalje krunice od moje vunice
:Serek:
The White Rabbit is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.06.2010., 10:33   #139
Quote:
The White Rabbit kaže: Pogledaj post
grmi a kada ljeti grmi to znači da će moooožda padat kiša, a ako bude padala mogu izaći van bosa i polugola i pokisnut i neće mi ništa bit
oke...moguć grom u glavurdu ne računam...
ja sam jučer na putu s posla uspješno ulovila kišu!
__________________
Men have two emotions: Hungry and Horny. If you see him without an erection, make him a sandwich.
Pješčani sat is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.06.2010., 10:37   #140
di je sunce??? nije još bilo dovoljno vruće da smije padat kiša!!
Raedo is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 10:09.