Natrag   Forum.hr > Društvo > Politika > Blisko politici

Blisko politici Teme povezane s politikom koje ne spadaju pod ostale podforume

Zatvorena tema
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 20.11.2010., 23:00   #81
Quote:
Aztec kaže: Pogledaj post
I ti si Grunfe poceo pricati bosnjacki... ...
Pa da me lakše razumiju.
Grunf is offline  
Old 20.11.2010., 23:06   #82
Quote:
Grunf kaže: Pogledaj post
Opet se malo pravimo blesavi. :klap: Gle, sve je na vama. Najviše vas je i imate moć. Znaš kak se kaže? Daj čovjeku moć i onda ćeš vidjeti kakav je. Vi imate moć i možete urediti odnose s Hrvatima tako da uredite konačno tu državu, ali ste izabrali put tlačenja. Mislim ne ti, nego Bošnjačka politika. Taj put su odabrali i Srbi u bivšoj Jugi. Zbroji 2 i 2.
Naravno da imamo moć, i uvijek ćemo je i imati. Moć je veoma bitna, jer kada je nemaš onda vidiš koliko si nebitan

Čujemo često u tom kontekstu i izmišljene puteve tlačenja a k tomu još i Srbe u na tom putu

Svi su tu osim Hrvata jer su oni jedina nevinašca ...
__________________
Da biste birali između dva zla, morate isprobati oba.
CondoR is offline  
Old 20.11.2010., 23:09   #83
Quote:
CondoR kaže: Pogledaj post
Naravno da imamo moć, i uvijek ćemo je i imati. Moć je veoma bitna, jer kada je nemaš onda vidiš koliko si nebitan

Čujemo često u tom kontekstu i izmišljene puteve tlačenja a k tomu još i Srbe u na tom putu

Svi su tu osim Hrvata jer su oni jedina nevinašca ...
To su i Srbi mislili. Sive lubanje silo, mi imamo moć. I mislili su da će je uvijek imati. Ah...
Grunf is offline  
Old 20.11.2010., 23:09   #84
Quote:
rama kaže: Pogledaj post
Tko?
HDZ
__________________
Da biste birali između dva zla, morate isprobati oba.
CondoR is offline  
Old 20.11.2010., 23:11   #85
Quote:
CondoR kaže: Pogledaj post
Naravno da imamo moć, i uvijek ćemo je i imati. Moć je veoma bitna, jer kada je nemaš onda vidiš koliko si nebitan
http://www.freewebs.com/chetts/He-Man.jpg

SIVE LUBANJE SILO, JA IMAM MOĆ

Majko mila kako ove Mošnje sami sebi kopaju jamu, a k tome kad se vide primitivni razlozi iz kojih to rade tek se onda srce razgali prosječnom Hrvatu

Imaju moć, a država im je protektorat u kojoj još uvik strana vojska ordinira i nemaju za papar, ni himnu ni državnu zastavu nisu mogli sami postaviti
__________________
"Hrvatska vidje svakojakih čuda, al' ne nađe štrika za toliko juda." (A.G. Matoš)
Modern Gent is offline  
Old 20.11.2010., 23:13   #86
Quote:
Grunf kaže: Pogledaj post
To su i Srbi mislili. Sive lubanje silo, mi imamo moć. I mislili su da će je uvijek imati. Ah...
Ko govori o sili

Kad već u ovu priču imponuješ Srbe, zašto se onda vi toliko ugledate na Srbe, u smislu entiteta u kojem oni imaju ekskluzivitet na sve,
pa i na silu ?
__________________
Da biste birali između dva zla, morate isprobati oba.
CondoR is offline  
Old 20.11.2010., 23:17   #87
Quote:
CondoR kaže: Pogledaj post
Naravno da imamo moć, i uvijek ćemo je i imati. Moć je veoma bitna, jer kada je nemaš onda vidiš koliko si nebitan
:
Pazi da vas neki "nemirniji" uvjeti u budućnosti ne nauče da je moć promjenjiva. U uvjetima kada se onim 500 000 Hrvata iz BiH pridruži 4.5 milijuna iz RH. Pa nas eto 5 milja.
PilotInstruktor is offline  
Old 20.11.2010., 23:17   #88
Quote:
Modern Gent kaže: Pogledaj post
http://www.freewebs.com/chetts/He-Man.jpg

SIVE LUBANJE SILO, JA IMAM MOĆ

Majko mila kako ove Mošnje sami sebi kopaju jamu, a k tome kad se vide primitivni razlozi iz kojih to rade tek se onda srce razgali prosječnom Hrvatu

Imaju moć, a država im je protektorat u kojoj još uvik strana vojska ordinira i nemaju za papar, ni himnu ni državnu zastavu nisu mogli sami postaviti
Ti si daleko ispod prosječnog Hrvata...

btw.

Što to radimo
__________________
Da biste birali između dva zla, morate isprobati oba.
CondoR is offline  
Old 20.11.2010., 23:17   #89
Quote:
Grunf kaže: Pogledaj post
Sive lubanje silo, mi imamo moć. ...
Ajde kvragu Grunfe
__________________
"Hrvatska vidje svakojakih čuda, al' ne nađe štrika za toliko juda." (A.G. Matoš)
Modern Gent is offline  
Old 20.11.2010., 23:19   #90
Quote:
CondoR kaže: Pogledaj post
Ko govori o sili

Kad već u ovu priču imponuješ Srbe, zašto se onda vi toliko ugledate na Srbe, u smislu entiteta u kojem oni imaju ekskluzivitet na sve,
pa i na silu ?
Koliko sam primjetil Bošnjaci se žele ugledati na Srbe i tlačiti Hrvate u svom entitetu pa Hrvati žele imati svoj. Naravno, ne za tlačenje drugih.
Grunf is offline  
Old 20.11.2010., 23:19   #91
Quote:
CondoR kaže: Pogledaj post
Što to radimo
Sami odabirete državnu zastavu i himnu? Riječi himne vam nisu predmet neslaganja? Neovisno upravljate svojom državom bez upliva međunarodne zajednice? Strane vojske vam ne ordiniraju državom?

Da oni imaju moć
__________________
"Hrvatska vidje svakojakih čuda, al' ne nađe štrika za toliko juda." (A.G. Matoš)
Modern Gent is offline  
Old 20.11.2010., 23:20   #92
Quote:
PilotInstruktor kaže: Pogledaj post
Pazi da vas neki "nemirniji" uvjeti u budućnosti ne nauče da je moć promjenjiva. U uvjetima kada se onim 500 000 Hrvata iz BiH pridruži 4.5 milijuna iz RH. Pa nas eto 5 milja.
Et, vidiš na to nisam konto
__________________
Da biste birali između dva zla, morate isprobati oba.
CondoR is offline  
Old 20.11.2010., 23:21   #93
Quote:
CondoR kaže: Pogledaj post
Et, vidiš na to nisam konto
Nema beda frende.
PilotInstruktor is offline  
Old 20.11.2010., 23:21   #94
Quote:
Grunf kaže: Pogledaj post
Koliko sam primjetil Bošnjaci se žele ugledati na Srbe i tlačiti Hrvate u svom entitetu pa Hrvati žele imati svoj. Naravno, ne za tlačenje drugih.
Bošnjaci koliko mi je poznato najviše osporavaju entitetsku organizaciju države .

I reci mi koji je to entitet Bošnjački ?
__________________
Da biste birali između dva zla, morate isprobati oba.
CondoR is offline  
Old 20.11.2010., 23:25   #95
Quote:
Modern Gent kaže: Pogledaj post
Sami odabirete državnu zastavu i himnu? Riječi himne vam nisu predmet neslaganja? Neovisno upravljate svojom državom bez upliva međunarodne zajednice? Strane vojske vam ne ordiniraju državom?

Da oni imaju moć
Niko nije svemoćan
__________________
Da biste birali između dva zla, morate isprobati oba.
CondoR is offline  
Old 21.11.2010., 10:22   #96
Quote:
COD2 kaže: Pogledaj post
Vidim otvaraju se teme po zabačenim dijelovima foruma...


Evo dao bih mali doprinos u vidu podizanja svjesnosti o ukupnoj realnosti takvih ideja a glede stavova onih koji se stvarno nešto pita:

Treći entitet nema podršku međunarodne zajednice



ovo je izjavio nakon sastanka US ambasadora sa Čovićem.

http://www.sarajevo-x.com/bih/politika/clanak/101120070


Mene zanima na čemu će sad HDZ graditi politiku?

Ma kakva međunarodna zajednica - sve će oni prihvatiti - sve.
Hrvati su dosta trpjeli za druge.
I bit će to najljepši stijeg na svijetu.
__________________
"U šarmantnoj pozi moderni poganac —Najmio ga stranac, da nam metne lanac.Taj klatež, što o pravdi blebeće —On za korist tuđu laže, kleveće."
SKIDAJTE MARASOVCU BAN
Panonicus is offline  
Old 21.11.2010., 10:24   #97
Quote:
PilotInstruktor kaže: Pogledaj post
Pazi da vas neki "nemirniji" uvjeti u budućnosti ne nauče da je moć promjenjiva. U uvjetima kada se onim 500 000 Hrvata iz BiH pridruži 4.5 milijuna iz RH. Pa nas eto 5 milja.
Iz malog srijemskog mjesta jamčim 2 voda ljudi.
__________________
"U šarmantnoj pozi moderni poganac —Najmio ga stranac, da nam metne lanac.Taj klatež, što o pravdi blebeće —On za korist tuđu laže, kleveće."
SKIDAJTE MARASOVCU BAN
Panonicus is offline  
Old 21.11.2010., 11:12   #98
http://img84.imageshack.us/img84/4754/hemanx.jpg

mislim da smo najebali!
Crni_Bombarder is offline  
Old 21.11.2010., 12:14   #99
ja vam kažem da se nije zajebavat sa muslimanskom odlučnošću.

Ako su oni rekli da nešto ne daju, onda oni to ne daju.

i nema te sile koja će to promjenit.

Ko da bi se republika Srpska napravila da muslimani nisu dali dopuštenje za njezino stvaranje.

Pamet u glavu. Nije se s njima zajebavat. Sila je to bolan.
bećar is offline  
Old 21.11.2010., 12:18   #100
Quote:
Grunf kaže: Pogledaj post
Koja je to komplikovana procedura? Bošnjačke stranke se sastanu s hrvatskim i dogovore se o tome da Hrvatima daju nešto kao entitet tj. da se spoje 4 kantona u jedan. Hrvati zadovoljni, BiH se stabilizira pa su i Bošnjaci zadovoljni i krećemo zajedno na rušenje RS.
Čvrsti, konačni i potpisani dogovor bi se zvao "Da, ne, možda". Stvarno misliš da nismo prerasli tu fazu sisanja vesla? Moramo to ponavljati? Veliš: "Repetitio est mater ...". Ja ne bih.
rama is offline  
Zatvorena tema



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 16:38.