Natrag   Forum.hr > Kultura i zabava > Televizija > Turske serije

Turske serije Bivši podforum Neprikazano-sapunice

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 03.05.2012., 20:20   #1201
Počelo je hehe. 'Koristi majčino stanje kako bi vas pridobila' luđakinja. Stvarno moraš bit uvrnut za pomislit takvo nešto. Plus bacanje stvari u naletu bijesa zbilja zna bit najgore derle.
mints is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.05.2012., 20:21   #1202
Go Behlul, go Behlul!

"Onda bolje da ne odraste"
__________________
"There's a crack in everything. That's how the light gets in."
_Lolita_ is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.05.2012., 20:24   #1203
"Aj se onesvijesti sada, da te vidimo!"

A Matmazel: "Prolazi kroz muke odrastanja." Šta svi mladi moraju proć kroz fazu ogavnih
stvorenja i derišta prije nego postanu "veliki ljudi"?
Vevaaa is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.05.2012., 20:26   #1204
Quote:
Vevaaa kaže: Pogledaj post
"Aj se onesvijesti sada, da te vidimo!"
Da, da. Ja si ispekla kokice posebno za ovu scenu.

Mala koliko god mi mrska bila, moram priznati da dobro glumi. Možda nam zato toliko i ide na živce.
__________________
"There's a crack in everything. That's how the light gets in."
_Lolita_ is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.05.2012., 20:28   #1205
Quote:
_Lolita_ kaže: Pogledaj post
Mala koliko god mi mrska bila, moram priznati da dobro glumi. Možda nam zato toliko i ide na živce.
ovo vrijedi i za Đemile..i ja sam si razmišljala jesu jednostavo prirodno takve da to pršti iz njih ili stvarno jako dobro glume
__________________
Little Miss Sunshine.
anamonica is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.05.2012., 20:32   #1206
Ova stvarno ide u krajnosti. U jednom trenu ludi zbog Bihter, u drugom joj već peče kolače
__________________
Izgleda da ljubav nije zaboraviti,već sjetiti se svaki put kada vidiš.Koliko god godina prošlo, kada se god pojavi ispred tebe osjetiš isto. -Čak i ako jedno zaboravi?-Čak i ako zaboravi. ❤
Vera Wang is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.05.2012., 20:33   #1207
Kad padne prvi kiss??Nisam gledala prve epizode,kada je Behlul upoznao Bihter?Znaju se od prije ili??
__________________
lola
Lola 27 is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.05.2012., 20:34   #1208
Quote:
anamonica kaže: Pogledaj post
ovo vrijedi i za Đemile..i ja sam si razmišljala jesu jednostavo prirodno takve da to pršti iz njih ili stvarno jako dobro glume
Ma općenito su mi Turci po ovim njihovim serijama jako dobri glumci dok Meksikanci

Nego, ne znam za vas, ali meni je uvijek bilo čudno što Bihter nema neku prijateljicu...neku nepristranu osobu iz vanjskog svijeta, daleko od one proklete kuće Pejker joj je bila i kino i kazalište. Čudno, dime?

Koji osmijeh u Behlula. Tinja oluja u njemu a da ni svjestan nije.
__________________
"There's a crack in everything. That's how the light gets in."
_Lolita_ is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.05.2012., 20:34   #1209
Quote:
Lola 27 kaže: Pogledaj post
Kad padne prvi kiss??Nisam gledala prve epizode,kada je Behlul upoznao Bihter?Znaju se od prije ili??
hodao je s njenom sestrom Pejker...ništa ozbiljno, tipično za njega

sad se tek upoznaju kako spada, ona je za njega mislila da je plitak i površan, a on za nju ledena princeza
__________________
Little Miss Sunshine.
anamonica is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.05.2012., 20:36   #1210
I stiže i Seka
__________________
Izgleda da ljubav nije zaboraviti,već sjetiti se svaki put kada vidiš.Koliko god godina prošlo, kada se god pojavi ispred tebe osjetiš isto. -Čak i ako jedno zaboravi?-Čak i ako zaboravi. ❤
Vera Wang is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.05.2012., 20:37   #1211
Quote:
anamonica kaže: Pogledaj post
hodao je s njenom sestrom Pejker...ništa ozbiljno, tipično za njega

sad se tek upoznaju kako spada, ona je za njega mislila da je plitak i površan, a on za nju ledena princeza
Da, ali znaju se i oni iz tih istanbulskih jet-set krugova. Obje familije su imućne. Jasno je to na dženazi Melih Beya...i Adnan i Behlul su bili tamo.
Vjerujem, da je bilo drugačije, da bi se sreli oni tu i tamo ali teško da bi ikada bilo išta između njih da ih nije spojila Ziyagil vila.
__________________
"There's a crack in everything. That's how the light gets in."
_Lolita_ is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.05.2012., 20:40   #1212
Ne smije Njihalo da pije kafu, narasce joj rep.
 
Odgovori s citatom
Old 03.05.2012., 20:41   #1213
Quote:
Vera Wang kaže: Pogledaj post
I stiže i Seka
Sultanija. I kako će se kasnije ispostaviti, neupućena u puno toga.
Njen lik me blago razočarao. Mislila sam da će ona na ispasti promućurna starija seka kojoj ništa ne promiče ali mudro šuti. Ispade na kraju da je zadnja saznavala većinu toga
__________________
"There's a crack in everything. That's how the light gets in."
_Lolita_ is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.05.2012., 20:43   #1214
Ah, Behlulovi pogledi

Za dugu.
__________________
Izgleda da ljubav nije zaboraviti,već sjetiti se svaki put kada vidiš.Koliko god godina prošlo, kada se god pojavi ispred tebe osjetiš isto. -Čak i ako jedno zaboravi?-Čak i ako zaboravi. ❤
Vera Wang is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.05.2012., 20:44   #1215
"Za dugu".

E moj Behlule, pade ti za domovinu.
__________________
"There's a crack in everything. That's how the light gets in."
_Lolita_ is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.05.2012., 20:48   #1216
Zašto je Belhul onako pogledao zaprepašteno u nju kad je rekla da nema duge?Ne znam meni Turci nisu neki glumci,ponekad mi se čini kao da im izrazi lica nisu uskladu sa situacijom ili onime šta govore.Bihter mi od prve epizode izgleda prilično depresivno.
__________________
lola
Lola 27 is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.05.2012., 20:53   #1217
Quote:
Lola 27 kaže: Pogledaj post
Zašto je Belhul onako pogledao zaprepašteno u nju kad je rekla da nema duge?Ne znam meni Turci nisu neki glumci,ponekad mi se čini kao da im izrazi lica nisu uskladu sa situacijom ili onime šta govore.Bihter mi od prve epizode izgleda prilično depresivno.
u dušu ga dirnula s dugom
__________________
Little Miss Sunshine.
anamonica is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.05.2012., 20:54   #1218
Quote:
anamonica kaže: Pogledaj post
u dušu ga dirnula s dugom


__________________
"There's a crack in everything. That's how the light gets in."
_Lolita_ is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.05.2012., 20:55   #1219
A loli, đenm, bravo Koje oke, koji pogled
__________________
Izgleda da ljubav nije zaboraviti,već sjetiti se svaki put kada vidiš.Koliko god godina prošlo, kada se god pojavi ispred tebe osjetiš isto. -Čak i ako jedno zaboravi?-Čak i ako zaboravi. ❤
Vera Wang is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.05.2012., 20:55   #1220
Kao prvo, pozdrav svima!

Nisam dugo ovdje komentirala jer uistinu ne stignem, no pomno pratim svaku epizodu. Analiziram ih i analiziram te upravo gledam ovu današnju i neprestano mi prolazi kroz glavu koliko je ova Nihal nepodnošljiva. Njezina razmaženost polako, ali sigurno prelazi svaku granicu. Sve što joj je Behlul rekao u svađi definitivno stoji. Mogla bih o njoj zapravo još pisati i pisati, no ponovno se ne stignem osvrnuti onoliko koliko bih željela pa ću barem to pokušati učiniti nekom drugom prilikom. Kao i o mademoiselle.

Slažem se s tobom, Lolita, Behlul već pada na Bihter. Kao da se slika o njoj u njegovoj glavi mijenja, uspijeva raspoznati ono što prije nije bio u mogućnosti. Ne moram ni govoriti koliko su me se dojmile njihove zajedničke scene ovih epizoda zadnjih tjedana, kao i pojedinačne. Ponovno sam uspjela shvatiti bezbroj činjenica koje mi prije nisu bile toliko jasne, a to mi otvara potpuno nov pogled na priču. I samo da dodam još - Bihter mi je postala čak i draža nego prije, proživljavam njezinu, a onda i Behlulovu sudbinu još većom jačinom.

I Lolita, hvala na slici - taj njegov pogled je otkrio toliko toga.
__________________
Kerim & Fatmagul • "My life is an adventure still being written - and so is yours. Start writing the first chapter now! Fill it with adventure and love; happiness. Live the story as you write it!" - N. Vujičić •
Estrella Azul is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 11:12.