Natrag   Forum.hr > Društvo > Usamljena srca

Usamljena srca Lonely Hearts Club Band
Podforumi: Druženje forumaša

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 28.05.2016., 17:48   #4221
Quote:
Weedeemer kaže: Pogledaj post
Kriterij sreće??
znači da dobro znaš definirati sreću.

Hoćeš li podijeliti i s nama tu defniciju?
nema definicije, i individualno je, jer svakog nešto drugo usrećuje, jel.
pod sreću sam strpala da imam mir, povjerenje, da mi je lijepo s tom osobom ma šta radila s njom, razumijevanje i nadasve poštivanje.
Bez tih stvari ja sam nesretna i ne mogu kao takva opstat u vezi
i zaboravih...sex mora biti izvanredan
Splicanka123 is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.05.2016., 17:53   #4222
Quote:
Splicanka123 kaže: Pogledaj post
nema definicije, i individualno je, jer svakog nešto drugo usrećuje, jel.
pod sreću sam strpala da imam mir, povjerenje, da mi je lijepo s tom osobom ma šta radila s njom, razumijevanje i nadasve poštivanje.
Bez tih stvari ja sam nesretna i ne mogu kao takva opstat u vezi
i zaboravih...sex mora biti izvanredan
Ne bi li ovo trebalo biti nešto što se podrazumijeva? Mislim, po svemu sudeći, mislim da je to ono što se mojoj curi svidjelo u komunikaciji sa mnom, ali izgleda da to baš i nije česta pojava(iako se nastojim maksimalno fer i korektno ophoditi prema svim osobama kad god je to moguće i koliko god iritantni neki bili )
rocket86 is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.05.2016., 18:03   #4223
Quote:
rocket86 kaže: Pogledaj post
Ne bi li ovo trebalo biti nešto što se podrazumijeva? Mislim, po svemu sudeći, mislim da je to ono što se mojoj curi svidjelo u komunikaciji sa mnom, ali izgleda da to baš i nije česta pojava(iako se nastojim maksimalno fer i korektno ophoditi prema svim osobama kad god je to moguće i koliko god iritantni neki bili )
I ja sam živjela u bajci .Kada naiđes na osobu s kojom nije tako, tada spoznaš da se to očito ne podrazumijeva
...to šta imaš s njom je dragocjeno i po meni su to ključni kriteriji koji mene zadovoljavaju i držu u vezi.
I ne trebam više od toga
Splicanka123 is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.05.2016., 18:11   #4224
Quote:
Splicanka123 kaže: Pogledaj post
Kada naiđes na osobu s kojom nije tako, tada spoznaš da se to očito ne podrazumijeva
ovo samo potvrđuje da nema apriori kriterija.
da treba izvidit' situaciju i onda dat pedalu

a sav uloženi trud padne u vodu.
ostane iskustvo.
Weedeemer is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.05.2016., 18:18   #4225
Quote:
Weedeemer kaže: Pogledaj post
ovo samo potvrđuje da nema apriori kriterija.
da treba izvidit' situaciju i onda dat pedalu

a sav uloženi trud padne u vodu.
ostane iskustvo.
Činjenica je da u ranoj fazi veze ne možeš uvidjeti ako se osoba pretvara šta nije, doduše nema takvih puno ali naleti se
Poanta je u mom slučaju da sam olako shvaćala i da sam očekivala da se podrazumijeva sve to šta sad dižem u nebesa...ja sam naučila lekciju na teži način.
Splicanka123 is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.05.2016., 18:18   #4226
Quote:
Splicanka123 kaže: Pogledaj post
I ja sam živjela u bajci .Kada naiđes na osobu s kojom nije tako, tada spoznaš da se to očito ne podrazumijeva
...to šta imaš s njom je dragocjeno i po meni su to ključni kriteriji koji mene zadovoljavaju i držu u vezi.
I ne trebam više od toga
Ne, to je ono što ona ima sa mnom Meni, osim toga još fali fizička komponenta veze. Mislim, to je jedina stvar koju uistinu bih mjenjao, a s ostalim vjerujem da se mogu nositi. Samo što je sada nezgodna situacija jer zbog tog izostanka seksa ja seks vidim svuda kod cura koje bicikliraju dok ja stojim na semaforu, kod mlade mame koja ruje po jogurtima u kauflandu, kod djevojke koja se isteže pred plivanje(ok, to bi vjerojatno svakom razumnom raspirilo maštu, iako je ženska kao ženska niš posebno, čak niti u badiću, ali istezanje kao stvoreno za isprobavanje aktivnosti iz knjige kamo sutra )
rocket86 is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.05.2016., 18:23   #4227
to mi je super kad vidiš svuda oko sebe

meni je super zamišljati kako doticnu osobu razvaljuju Hells Angelsi
Weedeemer is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.05.2016., 18:24   #4228
Quote:
rocket86 kaže: Pogledaj post
Ne, to je ono što ona ima sa mnom Meni, osim toga još fali fizička komponenta veze. Mislim, to je jedina stvar koju uistinu bih mjenjao, a s ostalim vjerujem da se mogu nositi. Samo što je sada nezgodna situacija jer zbog tog izostanka seksa ja seks vidim svuda kod cura koje bicikliraju dok ja stojim na semaforu, kod mlade mame koja ruje po jogurtima u kauflandu, kod djevojke koja se isteže pred plivanje(ok, to bi vjerojatno svakom razumnom raspirilo maštu, iako je ženska kao ženska niš posebno, čak niti u badiću, ali istezanje kao stvoreno za isprobavanje aktivnosti iz knjige kamo sutra )
ahahaha
daj koji joj je vrag, ma di će ti to oduzet .
Po meni imate sve preduvjete za zdrav odnos, ali seks je zaista bitna stvar, pa reci joj da si počeo halucinirati i da malo poradi na tome
Splicanka123 is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.05.2016., 18:28   #4229
Wedamer

Mislim da ne pratiš detaljno razvoj situacije Da imam i tu zadnju puzzlu koja nedostaje, ne bih primjećivao u toj mjeri ovo okolo(ili bih primjetio nešto što sad ne primjetim, zbog fokusa na tu puzzlu)


Splićanka, daj fkt neki kontakt gdje mogu napisati jasnu, prosto proširenu rečenicu, jer mi se čini da vrludaš stotinama milja udaljena od trenutnog činjeničnog stanja
rocket86 is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.05.2016., 18:32   #4230
Quote:
rocket86 kaže: Pogledaj post
Mislim da ne pratiš detaljno razvoj situacije Da imam i tu zadnju puzzlu koja nedostaje, ne bih primjećivao u toj mjeri ovo okolo(ili bih primjetio nešto što sad ne primjetim, zbog fokusa na tu puzzlu)


Splićanka, daj fkt neki kontakt gdje mogu napisati jasnu, prosto proširenu rečenicu, jer mi se čini da vrludaš stotinama milja udaljena od trenutnog činjeničnog stanja
šta sam fulala ceo fudbal , uvatila sam se nedostatka seksa i ne puštam...ko pit bull
Splicanka123 is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.05.2016., 18:36   #4231
Quote:
rocket86 kaže: Pogledaj post
Wedamer

Mislim da ne pratiš detaljno razvoj situacije Da imam i tu zadnju puzzlu koja nedostaje, ne bih primjećivao u toj mjeri ovo okolo(ili bih primjetio nešto što sad ne primjetim, zbog fokusa na tu puzzlu)
kuzim da ti to nešto fali, pa onda vidiš svuda okolo.

...al imaš (valjda) dve zdrave ruke... pa kompenziraj

s druge strane, oglasi su puni.
pljuni parsto eura i hap-cap
Weedeemer is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.05.2016., 19:46   #4232
Quote:
Weedeemer kaže: Pogledaj post
kuzim da ti to nešto fali, pa onda vidiš svuda okolo.

...al imaš (valjda) dve zdrave ruke... pa kompenziraj

s druge strane, oglasi su puni.
pljuni parsto eura i hap-cap
Desanka ne može zamjeniti ženu, niti žena desanku

To bi ti kao muško trebao znati
rocket86 is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.05.2016., 19:48   #4233
Quote:
rocket86 kaže: Pogledaj post
Desanka ne može zamjeniti ženu, niti žena desanku

To bi ti kao muško trebao znati
kupit ću si lutku i držat ju na stolu, tak da uvijek mogu gledat u nešto lijepo
nešto što ne stari. ne dobiva bore. i nema pms
Weedeemer is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.05.2016., 20:19   #4234
Što ako se probuši?
rocket86 is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.05.2016., 20:25   #4235
Quote:
rocket86 kaže: Pogledaj post
Desanka ne može zamjeniti ženu, niti žena desanku

:
istina,desanka pruža intezivniji osjećaj svršavanja. iako bi trebalo vući paralelu desanka-pušenje.
Otto83 is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.05.2016., 20:27   #4236
Quote:
Weedeemer kaže: Pogledaj post
kupit ću si lutku i držat ju na stolu, tak da uvijek mogu gledat u nešto lijepo
nešto što ne stari. ne dobiva bore. i nema pms
a da nađeš neku i seviš je nekoliko mjeseci?
Otto83 is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.05.2016., 20:34   #4237
Quote:
rocket86 kaže: Pogledaj post
Što ako se probuši?
nisam mislio na takvu lutku.
na klasičnu lutku.. drvo/plastika...

Quote:
Otto83 kaže: Pogledaj post
a da nađeš neku i seviš je nekoliko mjeseci?
nije mi to napeto nisam više narajcani klinac
Weedeemer is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.05.2016., 03:23   #4238
Quote:
rocket86 kaže: Pogledaj post

Splićanka, daj fkt neki kontakt gdje mogu napisati jasnu, prosto proširenu rečenicu, jer mi se čini da vrludaš stotinama milja udaljena od trenutnog činjeničnog stanja
Smijem ja probati?

-Imaš curu koja ti fizički nije napeta.
-S njom si jer si se ti njoj kakti svidio pa bolje i to nego da si sam, a ugodno je društvo
-Niste se nikad seksali (jer ona ne želi, zbog religioznih razloga?, a tebi je seks iznimno bitan u životu).
-ne sviđa ti se konkretna djevojka, nego slika koju ona ima o tebi, bolja je nego ona koju sam imaš o sebi, odnosno, sviđa ti se činjenica da se ti njoj sviđaš i da želi biti s tobom (i sviđaju ti se osjećaji koje kod nje pobuđuješ), a ne ona sama
-Uvjeren si da većina ljudi nije privlačna i kad bi ljudi bili samo s privlačnim ljudima, masa njih bi ostala sama (pri tome zanemaruješ ili ne znaš jednu vrlo bitnu činjenicu, a to je da se ljudi uparuju sa SEBI privlačnim ljudima, a to ne moraju uopće biti ljudi privlačni većini ljudi)
-izracionalizirao si si da ti cure koje ti se sviđaju ionako ne bi odgovarale
-znaš da to nije 'to' (iako si kao u dilemi), ali te strah da 'to' nećeš naći, pa možda bolje ne talasati (nisi u cvijetu mladosti)
-ona je forumašica i zna ti nick i svjesna je svega što ti pišeš

Jesam na dobrom putu?


Evo ja ću ti reći odgovor na tvoje dileme, a zaista si rijetko dopustim ikome takvo što reći-to nije to.

I ti to znaš (iako veliš da nemaš puno iskustva, ali za to znati ti ne treba iskustvo, samo gut feeling, koji je i kod tebe neiskusnog nepogrešiv i navodi te da si postavljaš prava pitanja), samo ti se ne sviđa to što znaš.
__________________
...Free your mind and the rest will follow...
mrafica is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.05.2016., 03:45   #4239
Možda si u pravu, možda nisi, ne znam Ali i da je tako, da sam samo djelomično zadovoljan situacijom,postoji li problem s time(iako vjerujem da mi samo ta jedna stvar fali da si ne postavljam puno pitanja, a ona koja si postavljam, postavljam si zbog overthinkinga više )

Postojale su cure koje su mi se svidjele, ali svidjele su mi se iz čisto fizičkih razloga, ili mi je nešto leglo kod njih, ali, osim dvije iznimke za koje nisam siguran, to nisu osobe koje bih htio kraj sebe(s vremenom skužih da su neke fufice, ili manipulatorice, ili sponze). Treba li reći da ni s jednom od njih nije bilo dejtanja? I da bude jasno, meni je ugodno s njom, osim kada me nekim svojim postupcima ubedira(ali mušice ima svaka, jedino što će neka druga biti temperamentna, pa pucati češće).

Ja ne žalim zbog toga što sam s njom, koliko god to bila odluka koju većina iskusnijih vjerojatno ne bi donijela, ili koju djevojke koje su mene odbile nisu donijele(iako su zapravo samo zamjenjeni spolovi). Ja čak vjerujem da će se taj problem riješiti na način koji odgovara njenim uvjerenjima, ali me ipak malko plaši što me čeka poslije, jer, de facto, time bi vjenčanjem počeli konzumirati vezu opušteno.
rocket86 is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.05.2016., 03:56   #4240
Quote:
rocket86 kaže: Pogledaj post
Možda si u pravu, možda nisi, ne znam Ali i da je tako, da sam samo djelomično zadovoljan situacijom,postoji li problem s time(iako vjerujem da mi samo ta jedna stvar fali da si ne postavljam puno pitanja, a ona koja si postavljam, postavljam si zbog overthinkinga više )
Ne bih rekla da overthinkaš, thinkaš sasvim normalno za osobu u tvojoj situaciji.


Quote:
rocket86 kaže: Pogledaj post

Postojale su cure koje su mi se svidjele, ali svidjele su mi se iz čisto fizičkih razloga, ili mi je nešto leglo kod njih, ali, osim dvije iznimke za koje nisam siguran, to nisu osobe koje bih htio kraj sebe(s vremenom skužih da su neke fufice, ili manipulatorice, ili sponze). Treba li reći da ni s jednom od njih nije bilo dejtanja? I da bude jasno, meni je ugodno s njom, osim kada me nekim svojim postupcima ubedira(ali mušice ima svaka, jedino što će neka druga biti temperamentna, pa pucati češće).
Postavio si si stvari crno-bijelo da bi si lakše izracionalizirao situaciju.
S jedne strane cure koje ti se sviđaju, ali su sponze i fufice, a s druge strane one (ona) s kojom možeš biti.


Quote:
rocket86 kaže: Pogledaj post
Ja ne žalim zbog toga što sam s njom...
Ovo nije rečenica koju trebaš izgovarati o suputnici svog života.
Ja ne žalim što sam s tobom. Možda nisi ni svjestan žalosti te rečenice, ne znam.



Quote:
rocket86 kaže: Pogledaj post

..., koliko god to bila odluka koju većina iskusnijih vjerojatno ne bi donijela, ili koju djevojke koje su mene odbile nisu donijele(iako su zapravo samo zamjenjeni spolovi). Ja čak vjerujem da će se taj problem riješiti na način koji odgovara njenim uvjerenjima, ali me ipak malko plaši što me čeka poslije, jer, de facto, time bi vjenčanjem počeli konzumirati vezu opušteno.
Bojim se da te čeka razočaranje.

Inače, odgovor na pitanje iz prve rečenice-ne, nema nikakvog problema ako si se odlučio na ovo, samo sam ti odgovorila na tvoju dvojbu da to nije to.
Ljudi odabiru svakojake živote i partnere, nije ni ovo tvoje najčudnije što postoji.
__________________
...Free your mind and the rest will follow...
mrafica is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 11:20.