Natrag   Forum.hr > Društvo > Gospodarstvo > Poduzetništvo, računovodstvo i porezi

Poduzetništvo, računovodstvo i porezi Pokrećemo poduzetništvo u Hrvatskoj - za računovođe i one koji ih trebaju

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 18.05.2017., 12:51   #81
Ima li možda slučaja da ste dobili obavijest da samo za 1. fazu?
Naime mi smo prošli prvu fazu i dalje nikakve obavijesti nismo dobivali...
NinaLady is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.05.2017., 12:59   #82
1.fazu smo dobili prep.poštom 12.01.2017.
dadnbadn is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.05.2017., 14:24   #83
Quote:
dadnbadn kaže: Pogledaj post
Dobili smo mailom Obavijest nakon 2.faze,sa prilozima(Obrazac 4. i Izjava o odricanju prava na prigovor) koje treba ispuniti i poslati u HAMAG.
U toj obavijesti je navedeno da predmetna prijava udovoljava zahtjevima,traženi iznos bespovratnih sredstava = odobreni iznos besp.sred.,ocjenjivanje kvalitete = 63,5 ostvarenih bodova (min.je 60),pa kažu da je prijava predložena za donošenje Odluke o financiranju u 3.fazi. E,sad ono što me zanima:1.znači li to da je još moguće da ne prođemo 3.fazu tj.financiranje-zbog malog broja bodova (max 100 bodova) ?
2.piše da ćemo obavijest dobiti i preporučenom poštom ( a nismo),te da u roku 5 dana treba tražene Obrasce poslati (mailom i poštom)-to se računa od kad smo primili mailom?
Otvaraj sampanjac! :klap:
vlastimir is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.05.2017., 14:33   #84
Misliš? Ako je bilo puno zahtjeva (a je,navodno su zato odužili),možda prolaze oni sa više bodova?
dadnbadn is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.05.2017., 14:37   #85
Quote:
dadnbadn kaže: Pogledaj post
Misliš? Ako je bilo puno zahtjeva (a je,navodno su zato odužili),možda prolaze oni sa više bodova?
Kada ste primili Obavijest za prolazak 2. faze? Samo su Vam poslali na mail ili ste dobili i pisanim putem?
NinaLady is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.05.2017., 14:46   #86
samo mail 15.05. u kojem piše da je navedena obavijest poslana i preporučenom poštom,ali još nije stigla.
dadnbadn is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.05.2017., 14:34   #87
Quote:
NinaLady kaže: Pogledaj post
Kada ste primili Obavijest za prolazak 2. faze? Samo su Vam poslali na mail ili ste dobili i pisanim putem?
Ja danas dobio na mail, pushiona, nisam prosao 2. fazu.
RayBan is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.05.2017., 08:47   #88
Quote:
RayBan kaže: Pogledaj post
Ja danas dobio na mail, pushiona, nisam prosao 2. fazu.
Što su Vam napisali, premalo bodova ili neki drugi razlog odbijanja?
hkolar is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.05.2017., 16:00   #89
Quote:
hkolar kaže: Pogledaj post
Što su Vam napisali, premalo bodova ili neki drugi razlog odbijanja?
falilo bodova...nema para bez motike izgleda
RayBan is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.05.2017., 17:01   #90
mi nismo dobili, isto manjak za proći prag u jednom poglavlju (:
K-pax is offline  
Odgovori s citatom
Old 31.05.2017., 17:40   #91
Quote:
K-pax kaže: Pogledaj post
mi nismo dobili, isto manjak za proći prag u jednom poglavlju (:
Na čemu niste imali minimalni broj bodova?
hkolar is offline  
Odgovori s citatom
Old 31.05.2017., 17:41   #92
Quote:
RayBan kaže: Pogledaj post
falilo bodova...nema para bez motike izgleda
Baš mi je žao, nisam još dobio informaciju da netko nije zadovoljio, na kojoj grupi niste imali minimalni broj bodova?
hkolar is offline  
Odgovori s citatom
Old 31.05.2017., 18:06   #93
Odrzivost...

Sent from my SM-G903F using Tapatalk
__________________
SU-SN
K-pax is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.06.2017., 20:38   #94
Quote:
K-pax kaže: Pogledaj post
Odrzivost...

Sent from my SM-G903F using Tapatalk
Nažalost, puno ljudi mi govori da ih je puno palo na tom dijelu. Tko nije upućen u problematiku EU fondova i metodologije teško se snašao u tom dijelu makar je u Prilogu o načinu ocijenjivanja bilo navedeno što se traži. Srećom , projekti koje sam radio nisu imali te prpbleme.
hkolar is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.06.2017., 16:10   #95
Quote:
hkolar kaže: Pogledaj post
Nažalost, puno ljudi mi govori da ih je puno palo na tom dijelu. Tko nije upućen u problematiku EU fondova i metodologije teško se snašao u tom dijelu makar je u Prilogu o načinu ocijenjivanja bilo navedeno što se traži. Srećom , projekti koje sam radio nisu imali te prpbleme.
Danas sam dobio informaciju da tko ima preko 60 bodova da ne mora nužno i dobiti potporu, nego se ide s ranglistom, tj. do isteka sredstava od najviše do najmanje bodova (ali preko 60), tako da nije gotovo dok fatlejdinezapjeva
Hurricane007 is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.06.2017., 16:33   #96
Quote:
hkolar kaže: Pogledaj post
I ove godine će ići Program potpora sličan impulsu 2015. Ima novina: sredstva će biti osigurana iz EU fondova, vraća se projekt žena poduzetnica, ugrožene skupine poduzetnike idr., najava je znatno većeg sredstava za poduzetnike ,nego u 2015.godini što znači i znatno veći broj odobrenih projekata. Prema najavi će za Jačanje konkurentnosti mikro poduzetništva biti osigurano cca. 80 mil.kn.
Natječaji će ići uskoro.
A jel ima program zaova poduzetnica i njene frendice u frizerskom salonu, za koji je EU odvojila jedno 500 milijardi EURa. Tj ono što je preostalo od silnih mjerenja dimenzija krastavaca na što ode najviše budžeta.
rolandus is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.06.2017., 22:35   #97
Quote:
hkolar kaže: Pogledaj post
Baš mi je žao, nisam još dobio informaciju da netko nije zadovoljio, na kojoj grupi niste imali minimalni broj bodova?
Isto odrzivost 3 boda od 11 maksimalnih....ali draga mi je to radila pa nisam imao nikakva novcana ulaganja u Impuls kao neki koji su cak i provizije dogovarali a neki su placali unaprijed.
To nam je prvi put da se prijavljujemo.

Sent from my LG-H960 using Tapatalk
RayBan is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.06.2017., 21:09   #98
Mi platili konzultanta. Za isti rezultat.

Sent from my SM-G903F using Tapatalk
__________________
SU-SN
K-pax is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.06.2017., 11:27   #99
Quote:
K-pax kaže: Pogledaj post
Mi platili konzultanta. Za isti rezultat.

Sent from my SM-G903F using Tapatalk
Baš mi je žao što niste prošli, a imali ste troškove. Poslao sam Vam PM.
hkolar is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.06.2017., 10:56   #100
Quote:
rolandus kaže: Pogledaj post
A jel ima program zaova poduzetnica i njene frendice u frizerskom salonu, za koji je EU odvojila jedno 500 milijardi EURa. Tj ono što je preostalo od silnih mjerenja dimenzija krastavaca na što ode najviše budžeta.
Sada je raspisan manje zahtijevan natječaj za tradicijske i umjetničke obrte s manjom dokumentacijom.
hkolar is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 20:44.