Natrag   Forum.hr > Društvo > Roditelji i djeca > Dojenčad i predškolci

Dojenčad i predškolci Roditeljstvo korak po korak

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 06.10.2011., 13:47   #81
Ajme strasno, koliko negativnih komentara......

Meni je to super, i nama su to govorili, da ga damo za reklame Benetton i takve stvari, a i mi smo htjeli, samo nismo iz zg nego iz Istre i bilo bi teze pa nismo niti trazili.

Inace osim sto je fotogenican stvarno se volio slikati i s 5mj, nekome je to cudno ali on bi se sjeo i nasmijao se cim bi vidio fotic, sto god prije toga radio.


Sada ima 22mj, jos uvijek je fotogenican, odlicno ispadne na slikama i te velike plave okice i plava kosica odlicno izgledaju i na drugoj djeci u reklamama,tj casopisima.

samo, steta sto nismo u velegradu ili jos bolje ne zivimo negdje vani...ah.

Ne bi ga vodila negdje da ga muce, ali da ga slikaju tako za te casopise odjece poznatih ili nepoznatih marki, zasto ne, meni su ta djeca iz casopisa preslatka i volim ih gledati, a i on se voli i oblaciti i presvlaciti, sam nosi odjecu koju da mu obucem tijekom dana vec sada, a zasto bi to onda bilo mucenje.....meni je to skroz ok, i nemam nista protiv toga.

treba biti otvoren prema svemu a ne drzati dijete u staklenom zvonu.
sarari is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.12.2011., 13:45   #82
Quote:
sandrić kaže: Pogledaj post
Šogorica je vodila svoju curicu ( 10god ) u nekakav Studio 8 u Tomićevoj,pa je pitala za mog malog,a oni su rekli da bebe e sad do koliko god jel do 5 ili 8 ne mogu se sitit primaju jedino Rode?!Dakle možda se neka korisna informacija krije na njihovom site-u.
Sorry na (iznimno) kasnom odgovoru, ali...

Šogorica kenja. Takav odgovor Studio 8 NIKAD nije nikome dao.

Kom' se da, nek' izgugla (keywords: studio 8 statisti), i priupita na izvoru.

SF
__________________
"See? All you have to do is lead the Gauls to a Roman patrol, and they forget you. Makes you feel a bit of a swine, but it saves your bacon!"
SusFerox is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.12.2011., 14:18   #83
Quote:
SusFerox kaže: Pogledaj post
Sorry na (iznimno) kasnom odgovoru, ali...

Šogorica kenja. Takav odgovor Studio 8 NIKAD nije nikome dao.

Kom' se da, nek' izgugla (keywords: studio 8 statisti), i priupita na izvoru.

SF
malo uletavam ali vidim da bebe zaista nemaju, imaju curke od 5 g

a tko prima bebe?
__________________
pratim te
lioness is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.12.2011., 14:24   #84
Quote:
SusFerox kaže: Pogledaj post
Sorry na (iznimno) kasnom odgovoru, ali...

Šogorica kenja. Takav odgovor Studio 8 NIKAD nije nikome dao.

Kom' se da, nek' izgugla (keywords: studio 8 statisti), i priupita na izvoru.

SF
Đizus krajst.....
Šta se pališ odma,jesi možda bila tada s njom i čula da joj je to/ili nije netko rekao???Sorry ako jesi onda imaš točnije informacije neg ja i ona..,...Osim toga javljaš se na post star 3 godine,koliko stvari se moglo otad prominit.
Iskreno ,živo mi se j... za studio 8 kako li već se zove.
__________________
Više neman vrimena za ništa.
sandrić is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.12.2011., 17:01   #85
Quote:
sarari kaže: Pogledaj post

treba biti otvoren prema svemu a ne drzati dijete u staklenom zvonu.
a ne dati dijete u takve vode znači držanje djeteta pod staklenim zvonom
pink5 is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.12.2011., 14:51   #86
Quote:
L4C2 kaže: Pogledaj post
Hojla!
Jer meni se čini da je vrlo fotogenična i voli se slikati
Inače dijete ima 5 mjeseci...
__________________
Ostavit ću svitlo da mi vidiš doć.......
ZARA1402 is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.12.2011., 13:45   #87
Quote:
sandrić kaže: Pogledaj post
Đizus krajst.....
Šta se pališ odma,jesi možda bila tada s njom i čula da joj je to/ili nije netko rekao???Sorry ako jesi onda imaš točnije informacije neg ja i ona..,...Osim toga javljaš se na post star 3 godine,koliko stvari se moglo otad prominit.
Iskreno ,živo mi se j... za studio 8 kako li već se zove.
Ja sam vlasnik gore spomenute agencije.

I da, imam točnije informacije.

SF
__________________
"See? All you have to do is lead the Gauls to a Roman patrol, and they forget you. Makes you feel a bit of a swine, but it saves your bacon!"
SusFerox is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.12.2011., 13:48   #88
Quote:
lioness kaže: Pogledaj post
malo uletavam ali vidim da bebe zaista nemaju, imaju curke od 5 g

a tko prima bebe?
Klikni ovdje, pa raspon godina podesi od 0 do 2...

SF
__________________
"See? All you have to do is lead the Gauls to a Roman patrol, and they forget you. Makes you feel a bit of a swine, but it saves your bacon!"
SusFerox is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.12.2011., 22:42   #89
Bebe do 3 mjeseca se nikako ne bi smjela fotografirat blicevima, a ja svoje osobno sigurno necu do godine dana

O jacini studijske rasvjete necu ni pomisliti

Razmislite dobro zelite li to svojoj bebi
__________________
Moj Zmajek je MPO beba :)

#nemrem
Francesca is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.12.2011., 23:15   #90
Ne znam šta je sa bebama na reklamama za vlažne maramice, pelene, mora da su to roboti a ne živa bića!!!!!!!
Tamo neka is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.12.2011., 23:35   #91
Quote:
Francesca kaže: Pogledaj post
Bebe do 3 mjeseca se nikako ne bi smjela fotografirat blicevima, a ja svoje osobno sigurno necu do godine dana

O jacini studijske rasvjete necu ni pomisliti

Razmislite dobro zelite li to svojoj bebi

ovo boldano - prvi put čujem.... nitko mi to nikada nije rekao pa ni u rodilištu..... ja uredno fotkala bebe kad god bi mi ih donjeli....
i do dana današnjeg nisam isključila blica kad ih fotkam
__________________
L&I 17. 12. 2009.
Twinmama is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.12.2011., 04:58   #92
to s blicom sam i ja negdje procitala i prvih par mjeseci nisam koristila blic, posebno ako se iz bliza slika lice. to nije dobro za zjenicu koja se u tom periodu jos nije formirala.
jest da je malo teze pod tim uvijetima slikati bebu...pogotovo navecer i kad je u movingu..
mogu si zamisliti da su profesionalne kamere i njihovo osvjetljenje jos jaci...tako da prvih par mjeseci to profesionalno fotkanje i nije bas najbolje za bebe
__________________
Moje cure..L i N
zoro007 is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.12.2011., 07:42   #93
Quote:
Francesca kaže: Pogledaj post
Bebe do 3 mjeseca se nikako ne bi smjela fotografirat blicevima, a ja svoje osobno sigurno necu do godine dana
Ne do 3 mjeseca već do 6 mjeseci...!!

Quote:
Francesca kaže: Pogledaj post
O jacini studijske rasvjete necu ni pomisliti
Jačina studijske rasvjete, ako se snima pod pilot-svijetlom (tj svijetlom koje stalno svijetli), je manji problem od bljeskalice. Bljeskalica je problem upravo zbog (iznenadnog) bljeskanja.

Quote:
Twinmama kaže: Pogledaj post
ovo boldano - prvi put čujem.... nitko mi to nikada nije rekao pa ni u rodilištu..... ja uredno fotkala bebe kad god bi mi ih donjeli....
i do dana današnjeg nisam isključila blica kad ih fotkam
Kod djece do 6 mjeseci starosti treba izbjegavati koristiti bljeskalicu. novorođenčad nema razvijene reflekse i stoga je izuzetno osjetljiva na nagle bljeskove intenzivnog svjetla. Svaki bljesak bljeskalice za djete predstavlja velik šok, a višekratno i uzastopno bljeskanje može u nekim slučajevima izazvati čak simptome slične epilepsiji - grčenje i trzanje.
__________________
"Nulta tolerancija" je je klasična isprika ljudi bez mozga koji imaju potrebu primjenjivati fašističke metode.
fotomatik is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 02:44.