Natrag   Forum.hr > Lifestyle > Kozmetika > Preparativna kozmetika

Pogledaj rezultate ankete: sviđaju li ti se pjegice?
da 176 51.76%
ne 164 48.24%
Glasovatelji: 340. Ne možete glasovati u ovoj anketi

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 15.01.2015., 10:55   #3861
koju koristis sa hidrokinonom,?
__________________
..but you'll never be alone......
I'll be with you from dusk till dawn...
maine coon is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.01.2015., 11:19   #3862
Quote:
maine coon kaže: Pogledaj post
koju koristis sa hidrokinonom,?
preko recepta kupujem kremu napravljenu u ljekarni - rađena je na hipoalergenoj bazi i super mi je... treba je vrlo malo (kao i retina).... mene malo pecka prvih minutu-dvije i zacrvenim se prvih par dana al nakon toga sve super

Koristila sam ju u proljece i super mi je bila al me u jesen napalo neko ceprkanje po lic pa sad to moram sanirat uz ostatke jos ponesto melazme
__________________
Thenebra :broj godina pomnozi sa brojem koliko ti puta pas dnevno jede. i toliko vrecica moras imati sa sobom! znaci npr.. 2(godine) X 2(dnevno puta jede) = 4 vrecice
Wedding is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.01.2015., 15:59   #3863
tako sam i pretpostavila.
morat cu otic do moje prijateljice u ljekarni i reci da mi napravi.
inace moram reci da mi je lice odlicno, uz paula choice daily i weekly resistant, ali mi nikako da ode jedna mala flekica, tocno gdje dode rumenilo, pa mi se ispod nekih, kada ih nanesem primjeti.
__________________
..but you'll never be alone......
I'll be with you from dusk till dawn...
maine coon is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.01.2015., 15:20   #3864
Bok cure..

Ja nikako na kraj sa svojim flekama! Taman sam ih nekako zauzdala u zimskim mjesecima i odselili smo u najsuncaniji dio Amerike. Kapitulacija.

Narucila sam ove dvije stvari, kao neki (naivni) pokusaj.. Cine mi se kao dobar deal, pa dijelim.

http://www.amazon.com/dp/B00J5N0Y4U/...ds=niacinamide

http://www.amazon.com/KOJIE-LIGHTENI...kojie+san+soap

Do mene je bespla shipping, pa nije strasno..

Kako bi vi rasporedile nanosenje tih preparata?
Bih li trebala jos nesto ubaciti u rezim? Imam Vichy Liftactiv dnevnu i nocnu kremu - s retinolom.
velika.jabuka is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.01.2015., 23:28   #3865
Došla sam da prijavim da i ja koristim Koji sapun i vrlo sam zadovoljna.
Ispočetka sam samo prala lice s njim, a nakon nekog vremena počela sam ga ostavljati na licu po 5min i tada sam vidjela rezultate ujednačavanja tena i izbjeljivanja. Odlično.
I samo da pozdravim dragu, dragu Wedding.
Pikova dama is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.01.2015., 23:52   #3866
Quote:
Pikova dama kaže: Pogledaj post
Došla sam da prijavim da i ja koristim Koji sapun i vrlo sam zadovoljna.
Ispočetka sam samo prala lice s njim, a nakon nekog vremena počela sam ga ostavljati na licu po 5min i tada sam vidjela rezultate ujednačavanja tena i izbjeljivanja. Odlično.
I samo da pozdravim dragu, dragu Wedding.
On mi je uklonio i one zadnje tvrdokorne ostatke flekica, koje su bile više crvenkaste boje. Ja ću u 4 mjesecu napuniti točno godinu dana da ga koristim. Skoro mi se mliječna više i neda stavljati, jer i nemam neku potrebu. Sad sam dobila iz UK, velika pakiranja, onaj trgovac iz Singapura nije ih imao neko vrijeme i valda zbog veličine mi ovi veliki još bolju i gušću pjenu davaju.
Estee Lauder is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.01.2015., 23:53   #3867
Whitenicious by Dencia, krema o kojoj sam pisala na ovom topiku i koja briše sve živo, doslovno, više se ne dostavlja u Hrvatsku.
Nema sastava, uopće, ali djeluje.
Ja sam bila toliko bahata kad mi se lice skroz sredilo da sam se prošlo ljeto po suncu popela na smokvu, brala smokve bez SPFa.
Mislim totalna budala.
Lice mi planulo i vratile se neke fleke, ali ne tako jake kao prije te kreme.
Kako je nisam mogla više naručiti, nabavila sam 4% hidrokinonsku kremu i sad je sve opet dobro.
Pikova dama is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.01.2015., 23:57   #3868
Quote:
Pikova dama kaže: Pogledaj post
Whitenicious by Dencia, krema o kojoj sam pisala na ovom topiku i koja briše sve živo, doslovno, više se ne dostavlja u Hrvatsku.
Nema sastava, uopće, ali djeluje.
Ja sam bila toliko bahata kad mi se lice skroz sredilo da sam se prošlo ljeto po suncu popela na smokvu, brala smokve bez SPFa.
Mislim totalna budala.
Lice mi planulo i vratile se neke fleke, ali ne tako jake kao prije te kreme.
Kako je nisam mogla više naručiti, nabavila sam 4% hidrokinonsku kremu i sad je sve opet dobro.
Koja ti je to 4%, kako se zove i gdje si je nabavila.
Estee Lauder is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.01.2015., 00:01   #3869
Quote:
Estee Lauder kaže: Pogledaj post
On mi je uklonio i one zadnje tvrdokorne ostatke flekica, koje su bile više crvenkaste boje. Ja ću u 4 mjesecu napuniti točno godinu dana da ga koristim. Skoro mi se mliječna više i neda stavljati, jer i nemam neku potrebu. Sad sam dobila iz UK, velika pakiranja, onaj trgovac iz Singapura nije ih imao neko vrijeme i valda zbog veličine mi ovi veliki još bolju i gušću pjenu davaju.
Preodličan je. I još sam napravila ko neke cure na topiku; uzela bih pinelić, smočila ga i umaljala u sapun. Tako se stvori puno pjene, u dva potezića kistom po sapunu.
Od puste brige oko lica, sve mi nestaje, pa čak i pore. .
Avene Akerat 30 s njim u manje od mjesec dana više nemaš pore.
Pikova dama is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.01.2015., 00:07   #3870
Jedna predobra forumašica mi je pomogla da dođem do pravljene hidrokinonske kreme. U međuvremenu sam saznala kako nabaviti Pigmanorm kremu sa 5 % hidrokinona.
Otiđe se liječniku opće prakse, lijepo se zamoli i dobije se bijeli recept s kojim se ide u ljekarnu i tamo naruči.

Zadnje uređivanje Pikova dama : 30.01.2015. at 00:14.
Pikova dama is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.01.2015., 00:42   #3871
Quote:
Estee Lauder kaže: Pogledaj post
Sad sam dobila iz UK,
Jel taj iz UK jedan od ova dva? :
http://www.ebay.com/itm/Kojie-San-Sk...item4d0492b195

http://www.ebay.com/itm/Genuine-Skin...item25956c9029
nemam-iksicu is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.01.2015., 00:50   #3872
Je, taj prvi, naručila sam dva velika, to mi je kao 4 mala. I do sada su mi najeftinije ispali, s time da je dolar jako skočio. Skočila je i funta, ali ne toliko drastično. Malo mi je nepraktično ispočetka dok se malo ne potroši, koristiti tako veliki, pogotovo kod tijela, ispada mi iz ruku, a ne želim ga rezati.
Estee Lauder is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.01.2015., 00:52   #3873
Quote:
Pikova dama kaže: Pogledaj post
Jedna predobra forumašica mi je pomogla da dođem do pravljene hidrokinonske kreme. U međuvremenu sam saznala kako nabaviti Pigmanorm kremu sa 5 % hidrokinona.
Otiđe se liječniku opće prakse, lijepo se zamoli i dobije se bijeli recept s kojim se ide u ljekarnu i tamo naruči.
Hvala, čula sam za tu kremu.
Estee Lauder is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.01.2015., 00:55   #3874
Quote:
Pikova dama kaže: Pogledaj post
Preodličan je. I još sam napravila ko neke cure na topiku; uzela bih pinelić, smočila ga i umaljala u sapun. Tako se stvori puno pjene, u dva potezića kistom po sapunu.
Od puste brige oko lica, sve mi nestaje, pa čak i pore. .
Avene Akerat 30 s njim u manje od mjesec dana više nemaš pore.
Imala sam to davno, doslovno zbriše pore, ali mi je malo isušivalo lice. Ovaj kojic je isto dobar. Ja ga svaku drugu večer koristim i izmjenjujem sa bioderminim serumom, isto odličan za pore.
Estee Lauder is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.01.2015., 21:04   #3875
Quote:
velika.jabuka kaže: Pogledaj post
Bok cure..

Ja nikako na kraj sa svojim flekama! Taman sam ih nekako zauzdala u zimskim mjesecima i odselili smo u najsuncaniji dio Amerike. Kapitulacija.

Narucila sam ove dvije stvari, kao neki (naivni) pokusaj.. Cine mi se kao dobar deal, pa dijelim.

http://www.amazon.com/dp/B00J5N0Y4U/...ds=niacinamide

http://www.amazon.com/KOJIE-LIGHTENI...kojie+san+soap

Do mene je bespla shipping, pa nije strasno..

Kako bi vi rasporedile nanosenje tih preparata?
Bih li trebala jos nesto ubaciti u rezim? Imam Vichy Liftactiv dnevnu i nocnu kremu - s retinolom.
Pročitala sam negdje, možda ovdje ali mislim da na Amazonu, da ljudi sapun narežu na male kockice i tako ga pomalo koriste da se ostatak ne moči.

Što mislite o ovom 5% niacinamide serumu koji sam iskopala, cureee? Help!
U Americi sam! Tu nema kavica na kojima se razmjenjuju iskustva! Samo pičiona 100 na sat sa Starbucks to-go kavama!
velika.jabuka is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.01.2015., 22:52   #3876
Quote:
velika.jabuka kaže: Pogledaj post
Pročitala sam negdje, možda ovdje ali mislim da na Amazonu, da ljudi sapun narežu na male kockice i tako ga pomalo koriste da se ostatak ne moči.

Što mislite o ovom 5% niacinamide serumu koji sam iskopala, cureee? Help!
U Americi sam! Tu nema kavica na kojima se razmjenjuju iskustva! Samo pičiona 100 na sat sa Starbucks to-go kavama!
Ovaj postotak niacinamida je odličan, toliki je bio i u našem serumu. Ja ga konstantno koristim godinama. Možeš ga stavljati i ujutro i navečer, sada ne znam dali će ti trebati i dodatna hidratacija preko toga. Sapun koristi svaku večer ili svaku drugu, sama procijeni dali ti isušuje lice ako ga koristiš svakodnevno. Meni se pokazao najbolji svaku drugu večer. Nakon pranja stavljam kremu sa niacinamidom i tako i ti probaj sa serumom.
Estee Lauder is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.02.2015., 02:12   #3877
Hvala!
velika.jabuka is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.02.2015., 21:58   #3878
e sad malo da ovdje izvidin situaciju

dakle,i mene zanima taj sapuncic cudotvorni.
prvo me zanima jel ga stavljate lokalno ili svugdje po licu,oko ociju?

ja bi bila prisritna rijesiti melasmu na nadusnici,takva me depra uvati ka je vidin da van ne mogu opisati

al obziron da san sad u rutinu uvela i AHA i BHA,ne znan kako bi taj sapun ukonponirala,ili da recimo njega stavljan samo na melasmu tj nadusnicu?

stvarno ste se uspile totalno rijesiti mrlja s njin?koje se liti uz spf nisu vratile?

da je uspijen makniti odrekla bi se i suncanja,ili bar ne bi suncala glavu pa kako mi bog da.
__________________
Nije sve u rukama sudbine.
lorena-ny is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.02.2015., 22:10   #3879
Quote:
Estee Lauder kaže: Pogledaj post
Zaboravi staviti link. Evo

http://www.ebay.com/itm/261569376471...%3AMEBIDX%3AIT

Zna imati i po 4 komada i ti se najviše isplate kupovati, ali i ova 3 su odlična cijena.
cek,el se meni cini da ova tri sapuna dodju 698$ ??
__________________
Nije sve u rukama sudbine.
lorena-ny is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.02.2015., 00:33   #3880
Quote:
lorena-ny kaže: Pogledaj post
cek,el se meni cini da ova tri sapuna dodju 698$ ??
Takve su cifre kad ih nema, ali kad ih dobiju vrate normalnu cijenu. Evo vam link iz Uk, isti dućan samo mi je obraćunato u eurima, što još ispadne jeftinije nego u funtama, to su veliki sapuni od 135 grama i isplati se uzeti 2 komada.


http://www.ebay.com/itm/331388380542...%3AMEBIDX%3AIT
Estee Lauder is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 03:13.