Natrag   Forum.hr > Društvo > Ljubav, erotika, seks

Ljubav, erotika, seks Stvari intimne prirode. Neke teme zahtijevaju i rječnik koji možda nije za jako mlade (i jako stare).

Zatvorena tema
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 25.06.2009., 00:11   #1
Pitanje za cure i dečke: igra toplo-hladno

Jel' vam ide na živce kad upoznate frajera koji vam se svidi i onda počne s vama igrati igru toplo-hladno. Makar mene živcira. Jedan dan te voli, drugi dan te ne voli. Ako mu pošalješ poruku, ne odgovora.
Zašto to dečki rade? Po meni je bolje biti iskren. A ako mu se cura ne sviđa, pa nek'joj ne daje ni povoda da si misli nešto više, makar neće gubiti vrijeme.
helena24 is offline  
Old 25.06.2009., 00:13   #2
To obicno nije igra toplo-hladno nego jednostavno... nezainteresiranost.
Aha, auch!
LaTiTeA is offline  
Old 26.06.2009., 19:29   #3
Quote:
NIKA_LEE kaže: Pogledaj post
tako je

al obicno srce trazi isprike za njegovo ponasanje... istina je da nema isprika... netko tko je normalna osoba i tko tebe percipira kao normalnu osobu ce se i normalno ponasati, pa reci kako stvari stoje

a vjeruj mi, frajer koji je zainteresiran leti kao lud za tobom... i ne pristaj na manje od toga, jer zasluzujes puno vise nego da te netko shvaca zdravo za gotovo

savjet, koliko god da je tesko, otkantaj dok je vrijeme, postedjet ces sebe vece boli

a kad se emocije malo slegnu i pojavi se netko tko ce se tebi svidjeti i tko ce stvarno pokazati interes, nasmijat ces se sama sebi zbog ove dileme... jer ces se osjecati i zeljeno i lijepo i sve ostalo sto covjek osjeca kad je prava stvar u pitanju

neke su stvari jednostavne i ne treba ih komplicirati

drzi se


Iako mi je teško, vidim da je to tako. Istina je da srce traži isprike, a da isprike nema. Meni sigurno ne pada na pamet da se ponovo javljam ili nešto sl., jer imam malo ponosa.
Da mi je samo znati što takvi ljudi imaju u glavi. Po meni, ako te netko ne interesira, onda je bolje izbjegavati ga, ne uopće započinjati neki razgovor s njim, nego davati nekome nadu, a na kraju se ovako ponijeti. Da ti se život zgadi istog trena.
Kad sam vidjela da se ja nekome sviđam, a on meni ne, nisam mu uopće davala nadu ni približavala se više puno. Makar sam toliko poštena.

Hvala na ohrabrenju!
helena24 is offline  
Old 25.06.2009., 00:13   #4
jednostavno, ne sviđaš mu se dovoljno.
a malo si skraćuje vrijeme (i zabavlja) dok ne naiđe (njemu) bolja.
asdfgh is offline  
Old 25.06.2009., 00:13   #5
Daaaaaaaaaaa, nervira me. Samo mislim da takvo ponašanje nije rezervirano za muškarce.
mila_p is offline  
Old 25.06.2009., 00:16   #6
Quote:
mila_p kaže: Pogledaj post
Daaaaaaaaaaa, nervira me. Samo mislim da takvo ponašanje nije rezervirano za muškarce.
Vjeruj mi, ima i takvih muškaraca, nažalost.
helena24 is offline  
Old 26.06.2009., 13:33   #7
Quote:
mila_p kaže: Pogledaj post
Daaaaaaaaaaa, nervira me. Samo mislim da takvo ponašanje nije rezervirano za muškarce.
Naravno da nije
josip_vg is offline  
Old 26.06.2009., 19:57   #8
Quote:
mila_p kaže: Pogledaj post
Daaaaaaaaaaa, nervira me. Samo mislim da takvo ponašanje nije rezervirano za muškarce.
zakaj ne? pa šta nismo ravnopravni?
freeze is offline  
Old 26.06.2009., 20:14   #9
Ma najbolje da si ja nađem nekog drugog. Neće mene nitko ovako zajebavat!A onda ću čekati da se opet javi, pa neka onda on popuši!:asshole:
helena24 is offline  
Old 26.06.2009., 21:30   #10
Hello all...

...ja nova - prijavila se jer mi treba objektivno mišljenje (ili nekoliko njih)... U vezi sam nešto više od pola godine. Tip je užasno zatvoren, ja komunikativna, sve to ok, ali........... Ja dajem puno - toliko i tražim, a on uzima puno, a daje malo. e sad, frajer mi se sviđa, osjećam da bi moglo biti ok, ali ponekad poludim i sigurna sam da ga boli k. za mene. i onda se vidimo, a on - ILI CRNO ILI BIJELO - nema nikakvih skrivenih primisli, igrica toplo-hladno, ...pitanje: da li da mu dam vremena dok će imati povjerenja u mene pa će sam razvezati gubicu ili should I move on? baš je samotnjak - nije tip koji vara, loče uokolo itd - radije je ušuškan u krevet, solo ili sa mnom... Help - should I stay or should I go???
Miuccia Prada is offline  
Old 26.06.2009., 22:06   #11
Quote:
Miuccia Prada kaže: Pogledaj post
...ja nova - prijavila se jer mi treba objektivno mišljenje (ili nekoliko njih)... U vezi sam nešto više od pola godine. Tip je užasno zatvoren, ja komunikativna, sve to ok, ali........... Ja dajem puno - toliko i tražim, a on uzima puno, a daje malo. e sad, frajer mi se sviđa, osjećam da bi moglo biti ok, ali ponekad poludim i sigurna sam da ga boli k. za mene. i onda se vidimo, a on - ILI CRNO ILI BIJELO - nema nikakvih skrivenih primisli, igrica toplo-hladno, ...pitanje: da li da mu dam vremena dok će imati povjerenja u mene pa će sam razvezati gubicu ili should I move on? baš je samotnjak - nije tip koji vara, loče uokolo itd - radije je ušuškan u krevet, solo ili sa mnom... Help - should I stay or should I go???

Pa možda da još vidiš što će biti, a ako vidiš da nema poboljšanja, da ideš dalje.
Ja za ovog "svog" neću više ni gledati jel'se misli javiti ili ne, zašto bi ja patila. Opet zaslužujem nekoga kome će stvarno biti stalo do mene.
helena24 is offline  
Old 09.07.2009., 12:45   #12
dječica...
postoji cvijet s listovima,pa trgas listove i kazes-voli me,ne voli me,voli me,ne voli me...zadnji ispadne-a joj jos mora jesti zganaca
__________________
Kad pripadam tebi, tad konačno potpuno pripadam i samome
sebi.
librica is offline  
Old 25.06.2009., 00:16   #13
Mene to definitivno ohladi. Cijenim iskrenost, pa kakva god ona bila. Plus, ako vidim da netko nije zasinteresiran za komunikaciju sa mnom, ispod časti mi je na istoj inzistirati.
Tautou is offline  
Old 25.06.2009., 00:18   #14
Quote:
Tautou kaže: Pogledaj post
Mene to definitivno ohladi. Cijenim iskrenost, pa kakva god ona bila. Plus, ako vidim da netko nije zasinteresiran za komunikaciju sa mnom, ispod časti mi je na istoj inzistirati.
A šta raditi kada taj netko kasnije inzistira na komunikaciji, kad ti prestaneš? To je začarani krug, nikad ništa od tih osoba, a nikad ih se riješiti...
Pacificgirl is offline  
Old 25.06.2009., 00:20   #15
Quote:
Pacificgirl kaže: Pogledaj post
A šta raditi kada taj netko kasnije inzistira na komunikaciji, kad ti prestaneš? To je začarani krug, nikad ništa od tih osoba, a nikad ih se riješiti...

To je, makar meni, pravit zajebanciju iz nekoga.
helena24 is offline  
Old 25.06.2009., 00:20   #16
Quote:
Pacificgirl kaže: Pogledaj post
A šta raditi kada taj netko kasnije inzistira na komunikaciji, kad ti prestaneš? To je začarani krug, nikad ništa od tih osoba, a nikad ih se riješiti...
Onda mu kažeš da je prošla baba s kolačima i neka uživa u ostatku svog mizernog života, pitajući se do samog kraja je li propustio štogod lijepo.

Glavu gore.
Tautou is offline  
Old 25.06.2009., 00:22   #17
Quote:
Tautou kaže: Pogledaj post
Onda mu kažeš da je prošla baba s kolačima i neka uživa u ostatku svog mizernog života, pitajući se do samog kraja je li propustio štogod lijepo.

Glavu gore.

Mislim da ću baš tako i napraviti.
helena24 is offline  
Old 25.06.2009., 00:22   #18
Quote:
Tautou kaže: Pogledaj post
Onda mu kažeš da je prošla baba s kolačima i neka uživa u ostatku svog mizernog života, pitajući se do samog kraja je li propustio štogod lijepo.

Glavu gore.
Dobro rečeno, slažem se.
Pacificgirl is offline  
Old 25.06.2009., 00:48   #19
Quote:
Tautou kaže: Pogledaj post
Mene to definitivno ohladi. Cijenim iskrenost, pa kakva god ona bila. Plus, ako vidim da netko nije zasinteresiran za komunikaciju sa mnom, ispod časti mi je na istoj inzistirati.
aj agri
Štijeff is offline  
Old 25.06.2009., 00:18   #20
Quote:
helena24 kaže: Pogledaj post
Jel' vam ide na živce kad upoznate frajera koji vam se svidi i onda počne s vama igrati igru toplo-hladno. Makar mene živcira. Jedan dan te voli, drugi dan te ne voli. Ako mu pošalješ poruku, ne odgovora.
Zašto to dečki rade? Po meni je bolje biti iskren. A ako mu se cura ne sviđa, pa nek'joj ne daje ni povoda da si misli nešto više, makar neće gubiti vrijeme.


jadan dan bi te potrošia drugi dan nebi..
__________________
tata sumo borca!
Sve što imam sam ukra,samo sam vozačku i diplomu kupia.
penzl is offline  
Zatvorena tema



Kreni na podforum


Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 01:52.


Powered by vBulletin Version 3.8.4 (hrvatski)
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Site content ©1999-2016 Forum.hr
Ad Management by RedTyger