Natrag   Forum.hr > Sport > Ostali sportovi > Borilački sportovi i vještine

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 02.11.2014., 23:18   #3101
Quote:
mahavatar kaže: Pogledaj post
......,ne možete vi počistiti ili očistiti niti vaše sa bauštele malko uprljane radne cipelice,a kamoli nešto drugo ili koga drugoga,ha,ha,ha!!!!

...hehehe, hrvati su radili na gradjevini za vrijeme "gastarbeiter-a", i to je bilo tada dobro placeno...a danas, taj isti posao raditi za placu koja se ovdje dobiva, raditi ce samo poljaci i rumuni...mozda netko i iz hrvatske kojima je najveci intelektualni domet "raditi u njemackoj" te ce prihvatiti sve samo zato da se dohvate prestiza koji ce se o njima govoriti po selu...ccc, ovdje se dobije vise na birou ako je neko nezaposlen nego jedan radnik na gradjevini...slabo ste mi upuceni gospodine mahavatar...
__________________
...control your emotions or they will control you...
sun tzu is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.11.2014., 23:31   #3102
Quote:
mahavatar kaže: Pogledaj post
....,gospon Sun tzu.

U Deutschlandu ima dobrih ustanova u domeni javnog zdravstva,a koja u obveznom zdravstvenom osiguranje pokrivaju teže slučajeve psihoze, deluzije i podvojene ličnosti, pa bi možda bilo dobro po Vas da iskoristite priliku dok ste još tamo (mislim u Deutshlandu) i posjetite neku specijaliziranu ustanovu, nači će se nešto za vas i vaš pomalo specifičan slučaj.
To bih otprilike za sada imao poručiti Vama, te nemam što drugo odgovoriti na ovaj vaš napis, osim da čim prije idete pa se krenete lječiti, jer ste očigledno na mentalnoj razini malo dublje zaglibili i nastradali, ali možda je riječ i o genskom nasljeđu, ma tko će to bolje znati od stručnjaka za mentalno zdravlje, zasigurno ćete se oko toga slažiti samnom!!!

...sve je moguce gospodine avatar...ogranicenja definicije zakljucaka o promatranom predmetu, a koje se odnosi na grupno prihvaceno poravila ponasanja onih koji promatraju nalaze se unutar njihovih moralno prihvacenih normi ili onoga sto je opisano kao normalno...i kako onda mogu biti ti isti mjerodavni na nekom vecem spektru...a ako proucite malo kvantnu fiziku, uociti cete da ste i vi samo fikcija...
__________________
...control your emotions or they will control you...
sun tzu is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.11.2014., 23:49   #3103
Quote:
sun tzu kaže: Pogledaj post
...sve je moguce gospodine avatar...ogranicenja definicije zakljucaka o promatranom predmetu, a koje se odnosi na grupno prihvaceno poravila ponasanja onih koji promatraju nalaze se unutar njihovih moralno prihvacenih normi ili onoga sto je opisano kao normalno...i kako onda mogu biti ti isti mjerodavni na nekom vecem spektru...a ako proucite malo kvantnu fiziku, uociti cete da ste i vi samo fikcija...
......,gospon Sun tzu.
Što reči na ovo osim ha,ha,ha.

:klap:
mahavatar is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.11.2014., 23:53   #3104
Quote:
sun tzu kaže: Pogledaj post
...hehehe, hrvati su radili na gradjevini za vrijeme "gastarbeiter-a", i to je bilo tada dobro placeno...a danas, taj isti posao raditi za placu koja se ovdje dobiva, raditi ce samo poljaci i rumuni...mozda netko i iz hrvatske kojima je najveci intelektualni domet "raditi u njemackoj" te ce prihvatiti sve samo zato da se dohvate prestiza koji ce se o njima govoriti po selu...ccc, ovdje se dobije vise na birou ako je neko nezaposlen nego jedan radnik na gradjevini...slabo ste mi upuceni gospodine mahavatar...
dobro je,znaći ništa od bauštele,samo biro,hebiga.

mahavatar is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.11.2014., 00:10   #3105
__________________
...control your emotions or they will control you...
sun tzu is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.11.2014., 00:14   #3106
Quote:
mahavatar kaže: Pogledaj post
,,,,.dobro je gospon Mosquito,dobro je.
Najvažnije je da brlja gospodina Nazifa grije srce i dušu,he,he,he.

...cek cek cek...koliko ja vidim gosp. mosquito je bas optuzio ovakav nacin prakticiranja "brlja" navika kroz poredbu u kojoj explicitno kaze kako se navedena cetvorica mogu svrstati u "demi-monde" nacin ponasanja...ili sam ja nesto krivo zakljucio ...
__________________
...control your emotions or they will control you...
sun tzu is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.11.2014., 23:24   #3107
Quote:
sun tzu kaže: Pogledaj post
...cek cek cek...koliko ja vidim gosp. mosquito je bas optuzio ovakav nacin prakticiranja "brlja" navika kroz poredbu u kojoj explicitno kaze kako se navedena cetvorica mogu svrstati u "demi-monde" nacin ponasanja...ili sam ja nesto krivo zakljucio ...

Glavni cilj je „u se“ uliti što veću količinu brlje, štoka ili kakvog drugog otrova, na se nabacit i ponešto mišića, i ako Bog da, poda se smjestit nešto – može to biti i lutka na napuhavanje a može i wooden dummy..Nakon toga ide prezentacija w.c-na.. i naravno sramoćenje pred publikom koja nešto zna… ,a onda i nekontrolirano arlaukanje i histerični ispadi što su svakako i sastavni dijelovi te zabave,…
a tko nije na sve to popio tekilu (naravno, nakon što je sve to shvatio), totalni je kr…en
.mosquito. is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.11.2014., 22:13   #3108
Wink

Quote:
.mosquito. kaže: Pogledaj post
Glavni cilj je „u se“ uliti što veću količinu brlje, štoka ili kakvog drugog otrova, na se nabacit i ponešto mišića, i ako Bog da, poda se smjestit nešto – može to biti i lutka na napuhavanje a može i wooden dummy..Nakon toga ide prezentacija w.c-na.. i naravno sramoćenje pred publikom koja nešto zna… ,a onda i nekontrolirano arlaukanje i histerični ispadi što su svakako i sastavni dijelovi te zabave,…
a tko nije na sve to popio tekilu (naravno, nakon što je sve to shvatio), totalni je kr…en
....,he,he,he!

:klap:
mahavatar is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.11.2014., 20:52   #3109
Quote:
mahavatar kaže: Pogledaj post
....,he,he,he!

:klap:
...Sifu Bagadur poducava najkvalitetniji Wing Chun sto se moze naci na podrucju cijele Europe ako ne i cijele kugle...on poducava ono sto ce te napraviti drugacijim, sto ce te napraviti cvrscim, ono u cemu ces biti uvijek u prednosti ispred drugih...a kompleksni atraktivni rad ruku, to je samo smece, to svako moze nauciti, to su kao informacije bez inteligencije, beskorisne su...ono sto je sakriveno, je puno puno dalje od toga...pitanje je samo: "dali sam ja to uspio otkriti"?...
__________________
...control your emotions or they will control you...
sun tzu is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.11.2014., 21:54   #3110
Smile

Quote:
sun tzu kaže: Pogledaj post
...Sifu Bagadur poducava najkvalitetniji Wing Chun sto se moze naci na podrucju cijele Europe ako ne i cijele kugle...on poducava ono sto ce te napraviti drugacijim, sto ce te napraviti cvrscim, ono u cemu ces biti uvijek u prednosti ispred drugih...a kompleksni atraktivni rad ruku, to je samo smece, to svako moze nauciti, to su kao informacije bez inteligencije, beskorisne su...ono sto je sakriveno, je puno puno dalje od toga...pitanje je samo: "dali sam ja to uspio otkriti"?...


,,,,,.ha,ha,ha.
Moš mislit da stvarno netko osim možda vas nekolicine vjeruje u te vaše fatamorgane, klasični ili ortodoksni je wing chun baš svuda u svijetu izgubio svoj kredibilitet, ukoliko ga je uopće imao, tako da je od svega ostala samo poznata uzrečica "da,svaki cigo svoga konja hvali, jer drugog za trku nema".
Wing chun od samog početka treba razumijeti i prilagoditi ga sebi i svojim borilačkim sklonostima i kombinirati tehnike iz drugih vještina koje se upotpunjuju sa wc sistemom.
Eto,takve su barem moje spoznaje proizašle iz praktične i teorijske primjene.

mahavatar is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.11.2014., 00:00   #3111
...nema igara, nema pjesama, al necujni zvukovi ispunjavaju sve...
...djeca bez zamora se igraju, hvatajuci nevidljive leptire...
...a leptirova krila bez dodira gube svoj prah...
__________________
...control your emotions or they will control you...
sun tzu is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.12.2014., 12:32   #3112
Mislim da ste obojica ozbiljno zabrijali.
__________________
Pušači su sebični i smrdljivi ovisnici.
morbidangel is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.06.2015., 18:44   #3113
Quote:
mahavatar kaže: Pogledaj post
,,,,,.ha,ha,ha.
Moš mislit da stvarno netko osim možda vas nekolicine vjeruje u te vaše fatamorgane, klasični ili ortodoksni je wing chun baš svuda u svijetu izgubio svoj kredibilitet, ukoliko ga je uopće imao, tako da je od svega ostala samo poznata uzrečica "da,svaki cigo svoga konja hvali, jer drugog za trku nema".
Wing chun od samog početka treba razumijeti i prilagoditi ga sebi i svojim borilačkim sklonostima i kombinirati tehnike iz drugih vještina koje se upotpunjuju sa wc sistemom.
Eto,takve su barem moje spoznaje proizašle iz praktične i teorijske primjene.

Užasno si prepotentan.. 'poznavalac' svega i svačega... 'majstor' majstora.. 'majstor života i smrti'... Što sam zaboravio nabrojati.. daj me prosvijetli?
Nekvari ljepotu i zadovoljstvo ljudima.. i nepljuj po svemu, a pogotovo nečem o čemu pojma nemaš čak ni osnove definicije.
Pusti ljudima njihove vjerovanja pogotovo ako su im to svetinje i sklonosti kroz koje se duša želi realizirat.. makar malo.. i ako ne diraju u tvoje.
VTmihael is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.06.2015., 18:50   #3114
Quote:
sun tzu kaže: Pogledaj post
...Sifu Bagadur poducava najkvalitetniji Wing Chun sto se moze naci na podrucju cijele Europe ako ne i cijele kugle...on poducava ono sto ce te napraviti drugacijim, sto ce te napraviti cvrscim, ono u cemu ces biti uvijek u prednosti ispred drugih...a kompleksni atraktivni rad ruku, to je samo smece, to svako moze nauciti, to su kao informacije bez inteligencije, beskorisne su...ono sto je sakriveno, je puno puno dalje od toga...pitanje je samo: "dali sam ja to uspio otkriti"?...
Ajmeee koji hvalospjev svome SiFuu... :-)
Nakon ovog više i nije btno je li to istina ili nije, nego to kako se gleda u svog Sifua :-) Svaka čast.. tako i treba ;-)
VTmihael is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.08.2015., 22:50   #3115
Lijepo ali žalosno,,,, jer stranci više poštuju gosp. Slavka Truntića od nas samih...


https://www.youtube.com/watch?v=SWROoub5Uog
https://www.youtube.com/watch?v=Yt8jMX_Ci6U
Ricky is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.09.2015., 18:57   #3116
https://www.youtube.com/watch?v=A_o6wwSLYgI
https://www.youtube.com/watch?v=pdB4E4Lfqvo
zinedine is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.09.2015., 14:38   #3117
Da Ricky, stranci više poštuju Sifu-a Slavka Truntića nego mnogi naši wing chun praktičari...ipak osim stranaca jedna mala grupa prijatelja u Zagrebu, održava redoviti kontakt sa njiim...prvi video koji si postao je napravio Norbert Maday da pokaže svoje poštovanje prema svom prvom Sifu-u, Slavku Truntiću, a drugi video je malo adaptiran za potrebe proslave 30 godišnjice Istočno evropske Wing Tsun organizacije, u Budimpešti u Travnju ove godine ( originalni video je u mom posjedu )...nazočio sam tom događaju u Budimpešti kao izaslanik Sifu-a Truntića, gdje mu je iskazano veliko poštovanje od svih sudionika pa i Leung Tinga sa kojim sam osobno porazgovarao o stanju wing chuna u Hrvatskoj...ipak mnogi u Evropi i u svijetu se još uvijek rado sjećaju Sifu-a Slavka Truntića i njegovog doprinosa u razvoju wing chuna u Evropi...lijep pozdrav svima..
__________________
wo hu cang long
Poljak Mario is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.09.2015., 00:14   #3118
Quote:
Poljak Mario kaže: Pogledaj post
Da Ricky,..prvi video koji si postao je napravio Norbert Maday ....Leung Tinga sa kojim sam osobno porazgovarao o stanju wing chuna u Hrvatskoj.....lijep pozdrav svima..
...stanje wing chuna u RH je prilicno jezovito..grozno..trznica ili ti "plac"..i toga se ne treba sramiti reci..cca na razini praktikanta tipa Norbert Maday i sl.,koji se ovdje spominju i prikazuju na you toubeu..gotovo svi po redu., jadno i bijedno..ali ima lijeka i za to..i nije tako komplicirano., svi znaju na kojoj adresi treba krenuti raditi ispocetka..od nule..prema beskonacnom...lp
.mosquito. is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.10.2015., 22:19   #3119
Quote:
.mosquito. kaže: Pogledaj post
...stanje wing chuna u RH je prilicno jezovito..grozno..trznica ili ti "plac"..i toga se ne treba sramiti reci..cca na razini praktikanta tipa Norbert Maday i sl.,koji se ovdje spominju i prikazuju na you toubeu..gotovo svi po redu., jadno i bijedno..ali ima lijeka i za to..i nije tako komplicirano., svi znaju na kojoj adresi treba krenuti raditi ispocetka..od nule..prema beskonacnom...lp
...jedan prst jedne ruke si turi u guzicu a drugi sa druge ruke cuclaj, po vlastitom izboru, i imati ces zatvoreni strujni krug samojeba koji pak takvim tipovima licnosti najbolje pase ilitiga odgovara...lp

__________________
...control your emotions or they will control you...
sun tzu is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.10.2015., 17:07   #3120
Quote:
sun tzu kaže: Pogledaj post
...jedan prst jedne ruke si turi u guzicu a drugi sa druge ruke cuclaj, po vlastitom izboru, i imati ces zatvoreni strujni krug samojeba koji pak takvim tipovima licnosti najbolje pase ilitiga odgovara...lp

F32.3

...google is your friend..

.mosquito. is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 15:36.