Natrag   Forum.hr > Društvo > Religija

Religija Religija u društvu
Podforum: Teologija i religijska praksa

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 31.10.2006., 16:51   #1
Što vas potiče da šetate ovim dijelom foruma?

Čitajući ovaj thread "Jedan Bog" palo mi je na pamet jedno pitanje koje želim postaviti svima vama.
Što vas potiče da "šetate" ovim dijelom foruma, točnije "Religijom", da čitate i odgovarate na postove? Zašto vas zanima ta tema?
Zanimaju me vaši stavovi. Tnx
Athalie is offline  
Odgovori s citatom
Old 31.10.2006., 16:53   #2
Quote:
Athalie kaže:
Čitajući ovaj thread "Jedan Bog" palo mi je na pamet jedno pitanje koje želim postaviti svima vama.
Što vas potiče da "šetate" ovim dijelom foruma, točnije "Religijom", da čitate i odgovarate na postove? Zašto vas zanima ta tema?
Zanimaju me vaši stavovi. Tnx
Puno mišljenja proširuje vidike.....
Galileo is offline  
Odgovori s citatom
Old 31.10.2006., 17:03   #3
Quote:
Athalie kaže:
Čitajući ovaj thread "Jedan Bog" palo mi je na pamet jedno pitanje koje želim postaviti svima vama.
Što vas potiče da "šetate" ovim dijelom foruma, točnije "Religijom", da čitate i odgovarate na postove? Zašto vas zanima ta tema?
Zanimaju me vaši stavovi. Tnx
Ljudi su po prirodi, uglavnom, znatiželjna stvorenja. A obzirom da su , opet uglavnom, i društvena bića, nije čudno da se šeću svugdje gdje se šetati mogu. I da žele sudjelovati u svakoj temi koja se pojavi i o kojoj imaju što za reći. I ne trebaju svugdje biti istomišljenici. Pa bilo bi fakat dosadno da svi o svemu isto mislimo.
__________________
Be yourself, no matter what they say.
arna is offline  
Odgovori s citatom
Old 31.10.2006., 23:54   #4
ne znam tocno zasto, ali odkad sam bila klinka...stvarno jako malena... interesirale su me religiozne teme, iako nisam iz neke prakticno religiozne obitelji...cudno. uvijek sam voljela promisljati o zivotu, a religija je dio toga...takodjer to me dovelo na neki studij srodan takvim temama... ali kao sto sam i rekla...uvijek razmisljam - mozda i previse pa sam trenutno u nekoj fazi ponovnog promisljanja i preispitivanja o smislu...
 
Odgovori s citatom
Old 01.11.2006., 00:20   #5
Quote:
Galileo kaže:
Puno mišljenja proširuje vidike.....
__________________
De lingua stulta, veniunt incomodia multa.
Piggy is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.11.2006., 13:25   #6
Kada vidim kako se ljudi koji se smatraju vjernicima danima prepucavaju oko teoloskih i dogmatskih pitanja umjesto da naprave nesto dobro za ljude oko sebe, podsjetim se u kojem smjeru moj duhovni razvoj nikako ne smije ici.
Rijetko se gdje moze vidjeti toliko negativnih emocija kao kada se dva 'vjernika' suprotnih orjentacija sukobe na forumu...
__________________
"The sheepdog is both blessed and cursed with the capacity for violence, and a profound love for the flock. This is what makes it different from the wolf."
Dienekes is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.11.2006., 17:53   #7
Zašto da ne...vidjet tuđa stajališta, a uvijek se može i lijepo raspravljati, a volim dobru raspravu
__________________
Jesus loves you!
Everyone else thinks you´re an asshole!!!

http://obnevidjelicuvar.blog.hr
monkeylord is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.11.2006., 17:57   #8
Quote:
Athalie kaže:
Čitajući ovaj thread "Jedan Bog" palo mi je na pamet jedno pitanje koje želim postaviti svima vama.
Što vas potiče da "šetate" ovim dijelom foruma, točnije "Religijom", da čitate i odgovarate na postove? Zašto vas zanima ta tema?
Zanimaju me vaši stavovi. Tnx
Zar postoji još neki dio foruma osim ovog?
Derviš is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.11.2006., 23:05   #9
Da si nabijem broj postova

No ozbiljno, ovo je jedan od tri podforuma na koja sam počeo pisati kada sam tek došao na forum prije koju godinu (politika, religija i star trek ), pa sada kad sam se ponovo "vratio" pišem ovdje u nadi da ću jednog dana ponovo sresti legendu I.L-a.
Xerex is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 08:28.