Natrag   Forum.hr > Društvo > Ženski kutak

Ženski kutak Mi smo babe. Otpor je đžabe.
Podforumi: Kokošinjac, Slikovnica

Zatvorena tema
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 30.05.2003., 14:30   #81
drzi se. ne znam sto da ti kazem, osim da vam oboma zelim svu srecu i da cu stalno mislit na nju i na to da joj bude bolje. idemo, svi pozitivne misli u akciju!!!!
gea is offline  
Old 30.05.2003., 14:31   #82
drzi se
znam da je tesko gledati voljenu osobu kako trpi bol ali moras biti jak radi nje i vase djecice

Soraja je snazna osoba i uspjet ce sve to preboljeti
ima i zato
zna da je kod kuce cekate ti i djecica

sretno
i drzi se
sunshine is offline  
Old 30.05.2003., 14:32   #83
Nemam riječi prijatelju. Suosjećam s tobom i želim vam svima najbolje!
ROAD RUNNER is offline  
Old 30.05.2003., 14:33   #84
Ne mogu vjerovati.
Nemam riječi.

Drži se Sorajić...bolji dani će doći.
Tija is offline  
Old 30.05.2003., 14:38   #85
Mislimo na vas... bit će sve u redu... poljubac tebi, dečkićima... a Soraju izljubi u ime svih nas čim je vidiš danas predvečer...
__________________
Nikad ne reci nikad !
duda is offline  
Old 30.05.2003., 14:41   #86
Jao, sve mi se oko srca stislo!

Drzi se, bit ce sve u redu. Izborit ce se ona protiv infekciije.
lahor is offline  
Old 30.05.2003., 14:42   #87
Malo pisem,vise citam,ali na ovaj topic se moram javiti.Ne poznajem ni Soraju ni njenu obitelj ali vam zelim puno srece.Budi hrabar i misli pozitivno,jednostavno mora sve biti u redu.
Mare is offline  
Old 30.05.2003., 14:42   #88
Don't give up, man!

Hm, zafrkana stvar. Znam da ce ti zvucati nelogicno, ali moras pronaci neku zanimaciju da odvratis misli od problema. Pored briga za suprugu, ne zaboravi da ne smijes zanemariti djecu. Igraj se s njima, pricaj im bilo sto, njima to treba, jer vjeruj mi, djeca znaju kad nesto nije u redu, a i tebi ce to malo pomoci.

Nadam se najboljem.

BTW, u kojoj je bolnici?
Ame®icano is offline  
Old 30.05.2003., 14:46   #89
Citam topic, ali moram nesto i reci sada....
Strasno mi je zao, ali biti ce sve u redu! Samo se drzite, i ti Sorajic i Soraja!!!!!
Doria is offline  
Old 30.05.2003., 14:46   #90
Ne mogu Vam opisati kako se grozno osjecam, nikako da prodje vrijeme, stalno cekam 3 sata, pa da prodje operacija i da je vidim predvece, da je zagrlim jako jako, da mi vise nikada ne ode ni minutu od mene. ne mogu Vam opisati koliko je volim, i stalno mislim da to nisam dovoljno pokazivao, stalno mislim na komplet koji sam joj danas trebao ici kupiti , ona je uzivala u kupovinu, radovala se i najmanjem poklonu. uvjek osmjeh na licu, a sda mi je tamo bolesna, ja joj ne mogu pomoci....


stalno gledam nase bebe kako spavaju, bezbrizno, volio bih da samo i ja i ona pored njih i da ih zajedno gledamo, da stalno gledamo smjesne face u snu kako se nesto kao ljute...

jaoj hoce li vrijeme ikako proci,...

lutam po forumu idem na roditelji i djeca, na ljubav erotika.... obilazim sve one djelove doruma na koje je ona volila pisti... smijem se njenim postovima, gledam kako divno opisuje nas brak... Boze koliko je samo volim....
__________________
" NAVRATI PONEKAD :), "
Soraja is offline  
Old 30.05.2003., 14:51   #91
Moraš ju ogrijati svojom ljubavlju sad kad joj je najteže. Šalji joj svoju ljubav neprekidno. Sigurna sam da ćete uspjeti. Sretno!
north wind is offline  
Old 30.05.2003., 14:54   #92
Hm... Sorajicu, jedna osoba iz moje obitelji je bila operirana takodjer na maternici, ali bila je seceras, a kreteni nisu skinuli secer i rana nije zarastala, pa je na kraju isto zaradila sepsu. Operirali su jos jednom i izrezali sve sto je bilo zahvaceno i pocelo trunuti... Uglavnom, iako puno starija i generalno bolesnija od tvoje Soraje - prezivjela je i zivi jos danas.
Dakle, moguce da ce i Soraja stvarno ostati bez maternice jer tko zna sto je sepsa sve zahvatila. Ako do toga i dodje, mislim da je vaznije da ona ostane na zivotu.
Jedino se cudim da je se u tako slabom stanju uopce usude operirati, a s druge strane i nemaju izbora...
Jos uvijek nije sve izgubljeno.
Dokle god je ziva, dotle ima nade.

Amerov savjet je dobar... Koliko god se brines, pomoci trenutno zeni i tako ne mozes, pa se probaj sto vise posvetiti djeci.
Bebe su isto odjednom ostale bez mame i za njih mozes nesto uciniti, a usput ce ti to mozda malo odvratiti misli.

Sretno.
Gospon Pes is offline  
Old 30.05.2003., 14:54   #93
Sorajiću, svi smo ovdje uz vas i svi mislimo na Soraju.

Nemoj dozvoliti da te uhvati panika, koliko god sada sve izgledalo strašno.
Ona je mlada i njezin organizam se može boriti protiv najtežih bolesti, osobito uz lječničku pomoć.

Budi hrabar i vjeruj da će sve dobro ispasti.
VelmaX is offline  
Old 30.05.2003., 14:54   #94
Zvao me je drug, koji je gore u bolnici pored nje, on je doktor...

odveli su je ranije na operciju, malo nakon sto sam ja krenuo kuci ona je uvedena u salu....nije mi htio nista reci, ali kaze da je situacija teska jer ne znaju koje je i da li je epsa zhvatila nesto vise od maternice, sumnjaju na jeetru.,....ali nisu sigurni, sve ce znati kada je otvore... prvo ce joj matericu operistai pa ce vidjeti dalje sta ce i kako....

hvala svima na podrsci divno je znati da toliko ljudi brine, pise i pomaze da vrijeme sto prije prodje.

kada ona meni ozdravi i odje kuci svi svi svi svi cete biti pozvani u Sarajevo kod nas, mi cemo sve organizovati za Vas ,,, vase ce biti samo dodjete...

SVE VAS VOLIMO, HVALA VAM OD SRCA
__________________
" NAVRATI PONEKAD :), "
Soraja is offline  
Old 30.05.2003., 14:54   #95
Sorajiću ne daj se....Glavu gore i hrabro..Nije to kraj, tek možda jedan trenutak da ti pokaže da je sve na svijetu vrijedno truda i ljubavi.
Uskoro ćeš biti uz nju i to je jedino bitno i to nek te učini snažnim.
smotana2001 is offline  
Old 30.05.2003., 14:56   #96
Vidis, nikad nije rekla da ste u Sarajevu.

Ja sam nesto stalno mislila da ste u Tuzli, jer jedino sam znala da ste u BiH.



Mogu jedino reci - daj Boze da joj konacno tijelo odluci primati terapiju. Daj Boze da poslije tih operacija danas bude bolje.

Ja sam vjerovatno najmanje religiozna osoba na ovom Forumu, ali eto ne znam sta bih drugo rekla.

Cuvajte se.

Ako ti treba bilo kakva pomoc, javi mi se na PM. Ja na zalost, i zlu ne trebalo, zaista ne znam lijecnike ovdje osobno. Takodjer, popodne putujem na jug. Je li ona na ginekologiji ili na nekom drugom odjelu? Kosevo ili Opca?

Ma mnogo te propitujem, samo te zamaram, izvini.

Neka te na forumu, ako ne znas sta bi drugo cekajuci. Brze ce ti proci vrijeme s nama. A i mi ovdje izgorjesmo cekajuci.

Rajna is offline  
Old 30.05.2003., 15:00   #97
znam kako je to kad čekaš voljenu osobu koja je na operaciji. Pogotovo na teškoj operaciji. Misli na vašu ljubav i kako si sretan s njom. Budi zahvalan Bogu. Meni je pomoglo.

Javi se obavezno. Uz tebe smo.

Pozdrav,
gogo
gogo is offline  
Old 30.05.2003., 15:00   #98
Ma bas sam glupa, jer ne razmisljam bistro.

Ne znam zasto ti govorim neka te na forumu, kad imas ta dva mala zamotuljka - ma neka tebe kraj njih.

Ali nama javi obavezno sta se desava.
Rajna is offline  
Old 30.05.2003., 15:01   #99


sve su mi trnci prolazili dok sam čitala ovu tužnu dramu

iskreno se nadam da će sve biti u redu i da će se Soraja brzo oporaviti!
Agirl is offline  
Old 30.05.2003., 15:07   #100
I meni idu trnci .

Uopce neznam sta bi napisala... jako se nadam da ce biti ok, a ti se drzi! Mislit cu na vas i na male.
__________________
You are disturbing me. I'm picking mushrooms.
Bluegirl is offline  
Zatvorena tema



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 13:07.