Natrag   Forum.hr > Lifestyle > Gastronomija

Gastronomija Za kuhare i kuharice te one koji to žele postati
Podforumi: Eno i ino, Hrana i zdravlje, Kuhinja bez mesa

Zatvorena tema
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 07.05.2006., 16:51   #81
Quote:
t.star kaže:
jao fife!!! nisam dugo bila!! jedva čekam!!

a ja neki dan u gračanki neki beefsteak s accetom balsamicom i povrćem s grilla! mljac! i neki merlot uz to. desert nisam mogla. dragi jajeće kotlete. to mi nije bilo tak primamljivo. janjetinu volim samo kad mi mama doma napravi

btw. ne znam kad sam zadnji put bila u gračanki, valjda prije 10 godina sa starcima. inače mi je baltazar drag za takvu vrstu klope, al mogu reć da je stvarno bilo fino. toliko da nisam uspjela desert pojest.
Danas je Gračanka čist' nekaj drugo nego prije. Nekad je tamo stolovao debeli, a sada Kamanjo. Ne možeš zamisliti dva različitija kuhara. Kamanju bih prao suđe svaki put, ako bi to bio uvjet da mi kuha.
Emericzy is offline  
Old 07.05.2006., 17:49   #82
Maloprije u prijatelja.

Janjetina s ražnja.
__________________
Ne odlučuje onaj koji izlazi na referendum, nego onaj koji broji glasove.
Jalnuški Diletant is offline  
Old 07.05.2006., 18:52   #83
Na pazaru prova rižot

Quote:
Jalnuški Diletant kaže:
Maloprije u prijatelja.

Janjetina s ražnja.
A šta ti se nije dalo gužvat?
Saharun is offline  
Old 08.05.2006., 03:06   #84
Quote:
Saharun kaže:
A šta ti se nije dalo gužvat?


Jok.

Janjetina je janjetina, a rižot je rižot.

O uvjetima i uslovima da i ne pričam...

A par sati posli toga na rođendan do maloprije...

Pili su se isključivo razno - razni barriquei.
__________________
Ne odlučuje onaj koji izlazi na referendum, nego onaj koji broji glasove.
Jalnuški Diletant is offline  
Old 08.05.2006., 16:59   #85
Quote:
tough_cookie kaže:
cijena, za ovaj dozivljaj, prava sitnica (ne razumijem kak je nekim ljudima za ovo previse dat 200 kn po osobi)
ma di??
mi smo taj slijed platili 1200 kn za nas dvoje.
al mi se čini da je bilo 6, 7 slijedova.
al sam već bila toliko pijana od različitih vina da se jedva sjećam deserta
__________________
do not forget to have fun at work
t.star is offline  
Old 08.05.2006., 17:16   #86
Quote:
t.star kaže:
ma di??
mi smo taj slijed platili 1200 kn za nas dvoje.
al mi se čini da je bilo 6, 7 slijedova.
al sam već bila toliko pijana od različitih vina da se jedva sjećam deserta
da, rekoh da smo uzeli mali degustacijski.

meni to vrijedi svaku lipu. za razliku od npr. nautike koju sam spomenula u temi "najbolji restoran ..." koja ima finu hranu i krasan pogled ali mi ipak nije tako dobra kao kukuriku.
ja sam odlucila ne piti iza svakog slijeda, tak da se jos uvijek sjecam okusa nekih od jela ...
__________________
Bože molim cuvaj nase klince
To love and be loved is to feel sun on both sides. D.V.
tough_cookie is offline  
Old 08.05.2006., 17:19   #87
Quote:
tough_cookie kaže:
da, rekoh da smo uzeli mali degustacijski.

meni to vrijedi svaku lipu. za razliku od npr. nautike koju sam spomenula u temi "najbolji restoran ..." koja ima finu hranu i krasan pogled ali mi ipak nije tako dobra kao kukuriku.
ja sam odlucila ne piti iza svakog slijeda, tak da se jos uvijek sjecam okusa nekih od jela ...
dobro, razlika je između 3, 4 čaše vina. sori, nisam skužila da ste uzeli mali degustacijski. mi smo tamo sjedili satima. i bilo mi je žao ne probat 'odgovarajuće' vino uz svako jelo. jako volim vina.

a što se tiće dubrovnika, ja sam ti u temi 'najbolji restoran' napisala jedan drugi prijedlog
__________________
do not forget to have fun at work
t.star is offline  
Old 08.05.2006., 17:21   #88
neku vecer bijah s frendicom u skoli.

ona je jela njoke u umaku od mrkve s puretinom ... njoki su bili za umrijet mekani, nesto prefino, ... skoro sam joj otela tanjur ispred nje!!

a ja rizoto od tikvica u raguu od janjetine ... isto mljac!!

za desert semifredo u umaku od narance i meda s krokantom ...

jako fino i na kraju ispalo jako jeftino (toliko obicno platim u bobana a svaki put se razocaram!), 100 kn po osobi, kao sto sam vec i gore napisala.
__________________
Bože molim cuvaj nase klince
To love and be loved is to feel sun on both sides. D.V.
tough_cookie is offline  
Old 10.05.2006., 23:30   #89
ručak u čihe, neke lignje na korčulanski i kozice s crnom paštom.
bilo je vrlo dobro; ali ne i odlično ko što u njih zna bit.
__________________
Life is not a journey to the grave with the intention of arriving safely in a pretty and well preserved body, but rather to skid in broadside, thoroughly used up, totally worn out, and loudly proclaiming "Wow, what a Ride!"
tilla is offline  
Old 10.05.2006., 23:44   #90
Quote:
tilla kaže:
ručak u čihe, neke lignje na korčulanski i kozice s crnom paštom.
bilo je vrlo dobro; ali ne i odlično ko što u njih zna bit.
Ala ala, proslavili mi moderaturu

Kod čihe nisam nikad naletio na loše
Saharun is offline  
Old 10.05.2006., 23:47   #91
ha, jučer sam jela; sad radim, niš ne slavim...

a gle; daaaleko je bilood lošeg, a malo mi je i konobar bio izgubljen.
al mlad je, neka, ima još za popravit se.

i da nemaju kolače s korčule
__________________
Life is not a journey to the grave with the intention of arriving safely in a pretty and well preserved body, but rather to skid in broadside, thoroughly used up, totally worn out, and loudly proclaiming "Wow, what a Ride!"
tilla is offline  
Old 14.05.2006., 22:42   #92
četvrtak: ručak u Dućama, Bonita ****
večera u Stonu, Bota *****

petak: ručak u Kotoru Stari mlin ****
večera Konavoski dvori ***

subota: ručak u Dubrovniku, Pergola ****
večera u Međugorju, zaboravija kako se zove restoran ***

nedilja: ručak u Opuzenu, Vila Neretva ****


Saharun is offline  
Old 14.05.2006., 22:48   #93
jucer cavapi kod rose u rudeshu

danas kod njegovih staraca
__________________
Hormonella de Rum
atlantis is offline  
Old 16.05.2006., 22:53   #94
Quote:
tough_cookie kaže:
da, rekoh da smo uzeli mali degustacijski.

meni to vrijedi svaku lipu. za razliku od npr. nautike koju sam spomenula u temi "najbolji restoran ..." koja ima finu hranu i krasan pogled ali mi ipak nije tako dobra kao kukuriku.
ja sam odlucila ne piti iza svakog slijeda, tak da se jos uvijek sjecam okusa nekih od jela ...
Na žalost moram konstatirati da je već neko vrijeme Kukuriku ( zadnja dva posjeta 1 i 3 mjesec ) izgubio svoj stari sjaj. Kao što tough_c. reče , cijene jesu išle dolje u odnosu na prije kad je gore još kuhao Zdravko T, ali prilikom moja dva zadnja posjeta sva hrana je bila prosječna.
Kako si ti već pisala o dvojbama Kukuriku ili Le Mandrać , moj glas definitivno ide u Volosko. Nakon isprobanog malog degustacijskog menu u LM koji je idealan za prvu posjetu ,kaže konobar , po preporuci smo sami odabrali dva jela + desert sa jelovnika ( kojeg nikad nisam vidio u Kukuriku ). Sva vina koja sam pio ( u Kukuriku ) uz sljedeve hrane spadaju u kategoriju srednja-niža , i poslije određenog vremena jednostavno dosade. Iz tog razloga sad samo naručujem boce vina ( uvijek boljeg ) bez obzira na hranu tj. dosadilo mi je piti obična vina na čaše u najboljim restoranima. Kad sam u nekom običnim restoranu onda ne marim ali kad idem u Marchellino ili Le Mandrać onda uvijek pijem top vina. Ovo je naravno subjektivan komentar i ne mislim da bi svi to trebali raditi, ali svakoga dana u svakom pogledu ....... Uh jesam ga zabrio......
Nautika u Dubrovniku , zaobilaziti u velikom luku što se tiče gastro očekivanja , ako želite pogled sa cijenom onda ( ma i tad možda ) da.
guraman is offline  
Old 16.05.2006., 23:05   #95
U Trnjanki
BluesCat is offline  
Old 16.05.2006., 23:09   #96
Quote:
guraman kaže:
Na žalost moram konstatirati da je već neko vrijeme Kukuriku ( zadnja dva posjeta 1 i 3 mjesec ) izgubio svoj stari sjaj. Kao što tough_c. reče , cijene jesu išle dolje u odnosu na prije kad je gore još kuhao Zdravko T, ali prilikom moja dva zadnja posjeta sva hrana je bila prosječna.
Kako si ti već pisala o dvojbama Kukuriku ili Le Mandrać , moj glas definitivno ide u Volosko. Nakon isprobanog malog degustacijskog menu u LM koji je idealan za prvu posjetu ,kaže konobar , po preporuci smo sami odabrali dva jela + desert sa jelovnika ( kojeg nikad nisam vidio u Kukuriku ). Sva vina koja sam pio ( u Kukuriku ) uz sljedeve hrane spadaju u kategoriju srednja-niža , i poslije određenog vremena jednostavno dosade. Iz tog razloga sad samo naručujem boce vina ( uvijek boljeg ) bez obzira na hranu tj. dosadilo mi je piti obična vina na čaše u najboljim restoranima. Kad sam u nekom običnim restoranu onda ne marim ali kad idem u Marchellino ili Le Mandrać onda uvijek pijem top vina. Ovo je naravno subjektivan komentar i ne mislim da bi svi to trebali raditi, ali svakoga
nazalost, propustila sam kukuriku iz doba zt, ali mene je i ovakav odusevio. razlog zbog kojeg se dragi i ja nismo mogli odluciti koji od ta dva bismo stavili na 1. mjesto, je taj sto nam spadaju u razlicite kategorije. mandrac je vise eksperimentalan a kukuriku ima tradicionalnije (ili klasicnije) kombinacije tak da su mi super rjesenja kad mi se jedno od toga (ili oboje ) posebno jede.
__________________
Bože molim cuvaj nase klince
To love and be loved is to feel sun on both sides. D.V.
tough_cookie is offline  
Old 17.05.2006., 23:01   #97
Danas probao 'Pod starim krovovima' u Basaričekovoj -- prvi put otkad ga je preuzeo Kamanjo. Nije onak' pravi restoran nego vrlo pristojna gostionica -- ima dva-tri glavna jela i vitrinu hladnjaka punu krasnih stvari za predjelo i to je to. Sve je jako, jako dobro; rakije su i dalje domaće Kamanjove. Pašticada za prste lizat. Marinirani inćuni su sami skakali u usta, a bili su servirani s onak' totalno nepravilnim i raznolikim kaparima da odmah vidiš da ih je netko sam brao 'na malo' a ne da su došli iz neke flašice. Kućni rinfuzni Plavac vrlo dobar. Jako simpatična i totalno nepretenciozna atmosfera i jako pristojna cijena. Sto kuna po glavi bez deserta. To mi se činilo vrlo pristojno. Mislim da ću tamo odlaziti na ručkove.
Emericzy is offline  
Old 17.05.2006., 23:19   #98
100 po glavi stanovnika i nije puno s obzirom na kamanjo ime.
__________________
Life is not a journey to the grave with the intention of arriving safely in a pretty and well preserved body, but rather to skid in broadside, thoroughly used up, totally worn out, and loudly proclaiming "Wow, what a Ride!"
tilla is offline  
Old 28.05.2006., 22:32   #99
Konoba More u Kostreni. Nikakav luksuzan restoran, čisto prosječan. Ali meni je svaki put hrana bila fina
Npr., za 35 kn dobila sam 9 lignjica na žaru! I bile su odlične! A prošli put u Arca Fiumana, za 40 kn su bile 4 lignjice i bile su žilave
Jedina zamjerka konobi More u Kostreni su relativno prljavi stolnjaci Bilo bi puno ugodnije da ti stavi čisti stolnjak - ja nisam od onih koja će inzistirati na tome - vraćam se dobroj hrani. Atmosfera je ok na terasi, osim ako u kafiću ispod ne svira neka bedarska mjuza tipa: ostavila me, razbijam čaše, režem vene....
__________________
mislim stvarno...
bubica is offline  
Old 28.05.2006., 23:07   #100
U petak u jeftinom ali vrlo ukusnom Nažigaču preko puta katedrale. A ako se treba hvaliti ovim skupljima u srijedu u Takenoku

Quote:
Emericzy kaže:
Za Fellinija je Butković (dobro, znam, nemojte odmah pljuvati!)
bbsan is offline  
Zatvorena tema


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 13:54.