Natrag   Forum.hr > Lifestyle > Kozmetika

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 04.01.2011., 21:18   #61
max factor miracle touch. baš me čudotvorno dotaknuo po cijeloj faci kad su mi iskočili potkožni od njega. inače imam i tekući i u kamenu od max factora i baš mi odgovaraju pa me ovo zbilja iznenadilo.
obicna is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.01.2011., 01:11   #62
Lidlov brend maramica za uklanjanje šminke (trebala sam znat kad se zove iserre xD) - prvi paket mi je bio super, a od drugog mi je oko nateklo -.-' užas!
clean & clear matirajuća krema - izbili mi sitni prištići na obrazima
e da...i bourjois cleansing milk u zelenoj bočici me peklo za oči, a ne mogu reć da su mi inače baš osjetljive oči
__________________
A year in nail polish
-Amaranth- is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.01.2011., 12:05   #63
da kucnem o drvo, u zadnje vrijeme nemam nekih gadnih alergijskih reakcija. ne znam jel to zato sto sam "ocvrsnula" il sto pametnije kupujem .

zadnji proizvod koji me je posteno "sredio" je balea aqua serum - pristici, poslije njih perutanje koze isl...
a za tijelo nuxe tonific nutrition - uzasno me svrbi koza nakon sto se tim cudom namazem. svrbi toliko da sam si raskrvarila potkoljenice od silnog cesanja .
__________________
PPPP
Just a Girl is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.01.2011., 13:14   #64
Vitaskin krema za depilaciju lica cijela brada mi je u lišajevima koje mi je jedino Cicaplast uspio sanirati
eyedetox is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.01.2011., 17:27   #65
Pozdrav svima

Imala sam dosta neugodnih iskustava s kozmetičkim proizvodima, najgore je bilo s clean & clear za mitesere-koma, dobila sam po cijeloj desnoj strani lica potkožne prišteve, nisam noćima spavala od bolova, nakon par kura eucerina, od kojeg sam dobila bore jer mi je previše isušio kožu, prešla sam na pyrus proizvode i unazad 5 godina koristim samo njih, postoji topic pa si možete pročitati više https://www.forum.hr/showthread.php?t=138503.

Za skidanje šminke koristim nivea baby kremu i odlična mi je ili običnu niveu ako nemam baby. Kozmetičarka mi je rekla da treba izbjegavati kozmetičke proizvode jer u principu rade više štete nego koristi, na kraju ipak je sve to samo dobar marketing: reklame, primamljiva ambalaža, miris, lijepe tube. flašice, samo da se proda, a mi ćemo svi biti ljepši, ispeglaniji, mlađi, bla bla bla...
Na površini kože vidimo promjene od takvih proizvoda i reagiramo na vrijeme, a što je s onim proizvodima koje svakodnevno koristimo, nemamo vidljivih alergijskih reakcija, dok njihove supstance ulaze u naš krvotok i možda negdje rade štetu...

Hm....nije nam baš lako..
avista01 is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.01.2011., 21:24   #66
Chilly Delicate - kupljen prvenstveno zbog kupončića -50% koji nam daruje DM. U petak popodne donesen i tu večer korišten. Sljedeći dan svrbež i crvenilo. Ponovno korišten u subotu i nedjelju. Jednake reakcije. U ponedjeljak uz crvenilo i svrbež pojavilo se oticanje stidnih usana koje su postale debljine palca
Tek tada sam povezala stvari i shvatila kako su svi moji problemi s organčićem nastali upravo zbog navedenog proizvoda. Situacija se smirila, perem se vodom i nanosim aloa veru gel.

Chilly Delicate bacam u koš za smeće. No, ako je netko zainteresiran, poklanjam!
ZelenaKomarčica is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.01.2011., 21:28   #67
Chilly Delicate? Chilly Delicate?
patientia is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.01.2011., 21:56   #68
Quote:
ZelenaKomarčica kaže: Pogledaj post
Chilly Delicate - kupljen prvenstveno zbog kupončića -50% koji nam daruje DM. U petak popodne donesen i tu večer korišten. Sljedeći dan svrbež i crvenilo. Ponovno korišten u subotu i nedjelju. Jednake reakcije. U ponedjeljak uz crvenilo i svrbež pojavilo se oticanje stidnih usana koje su postale debljine palca
Tek tada sam povezala stvari i shvatila kako su svi moji problemi s organčićem nastali upravo zbog navedenog proizvoda. Situacija se smirila, perem se vodom i nanosim aloa veru gel.

Chilly Delicate bacam u koš za smeće. No, ako je netko zainteresiran, poklanjam!

i ja sam ga kupila na tom popustu, uzela sam onaj antibakterijski, koji je tvoj?
necu ga jos neko vrijeme probati jer imam druga dva otvorena, sad se bojim uopce ga probati.
i meni je to chilli bilo cudno ali sam pala na to sto pise da ga preporucuje hrvatsko drustvo za ginekologiju i opstetriciju.
wanna be is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.01.2011., 22:23   #69
Quote:
wanna be kaže: Pogledaj post
i ja sam ga kupila na tom popustu, uzela sam onaj antibakterijski, koji je tvoj?
necu ga jos neko vrijeme probati jer imam druga dva otvorena, sad se bojim uopce ga probati.
i meni je to chilli bilo cudno ali sam pala na to sto pise da ga preporucuje hrvatsko drustvo za ginekologiju i opstetriciju.
I ja uzela onaj Sensitive, sad me frka probati.
DNS_U2_fan is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.01.2011., 22:58   #70
Quote:
DNS_U2_fan kaže: Pogledaj post
I ja uzela onaj Sensitive, sad me frka probati.
sad ce opca frka nastati kod svih koji su ga kupili. ko zna mozda i ima chillija u sebi, to bi bilo logicno ako poslije "ona" netekne, samo kad se poslije zalimo lijepo mogu reci da je ime sve reklo.
wanna be is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.01.2011., 23:49   #71
Ja imam Chilly Delicate i meni je odličan. Apsolutno nikakvih problema s njim. I taj Delicate ne hladi, hladi samo onaj zeleni. Meni nije niš nateklo niti me kaj peklo ili svrbilo, dapače, manje me peče i svrbi i imam manje problema nego sam prije imala. Tak da, od mene ima samo esove.
TheEmpress is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.01.2011., 11:12   #72
Bijah šokirana i sama zbog reakcije na Chilly Delicate jer su doista jako lijepo i primamljivo opisali taj proizvod i baš sam ga s guštom upotrijebila prvog dana misleći kako će mi činiti dobro. No, nikad prije nisam imala problema ni s kakvim smetnjama na intimnom području. Danas je drugi dan kako više ne nanosim Chilly i situacija se poboljšala.
ZelenaKomarčica is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.01.2011., 19:16   #73
Nažalost, moram prijaviti Fruttini body spray (ginger passionfruit).
Preksinoć sam se našpricala s njim nakon dugo vremena, i danas skužim na dekolteu i gornjem dijelu leđa hrpetinu malih bijelih pričtića, onih vodenastih
I tek sam sad povezala: cijelo ovo ljeto sam imala te prištiće na dekolteu i užasno su me deprimirali Ali bila sam uvjerena da su od sunca.
I sad skužim kako sam se cijelo ljeto s njim špricala

Baš mi je žao, obožavala sam taj miris, i općenito Fruttini. Sad me strah kupiti bilo šta drugo
__________________
Sometimes there's so much beauty in the world I feel like I can't take it, and my heart is just going to cave in...
Muffet is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.01.2011., 03:14   #74
prijavljujem garnier roll on dezić, onaj 48h sa rozom oznakom. ambalaža je u obliku slova 8
na moru sam od njega imala strašan svrbež ispod pazuha, toliko jak da ni floceta, aloe vera i led nisu spašavali situaciju. mislila sam da je zbog iziritiranosti od mora, sunca i brijanja, ali prije par dana sam ga opet stavila i nakon pola sata se pojavio opet taj svrbež
brbtch is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.01.2011., 03:28   #75
Quote:
Muffet kaže: Pogledaj post
Nažalost, moram prijaviti Fruttini body spray (ginger passionfruit).
Preksinoć sam se našpricala s njim nakon dugo vremena, i danas skužim na dekolteu i gornjem dijelu leđa hrpetinu malih bijelih pričtića, onih vodenastih
I tek sam sad povezala: cijelo ovo ljeto sam imala te prištiće na dekolteu i užasno su me deprimirali Ali bila sam uvjerena da su od sunca.
I sad skužim kako sam se cijelo ljeto s njim špricala

Baš mi je žao, obožavala sam taj miris, i općenito Fruttini. Sad me strah kupiti bilo šta drugo
Uf, ja imam body sprej od ananasa, često ga koristim. Valjda neće i meni iskočit, zasad nemam nikakve prištiće po dekolteu ili rukama. Sad ću stalno bit na oprezu.
TheEmpress is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.01.2011., 07:32   #76
Quote:
Konkubina kaže: Pogledaj post
sad ste mi dale misliti....

jel moguće da od kreme za lice ujutro budu natečeni kapci?

sad već neko vrijeme koristim Rosalove kreme i nekad mi se neda navečer posebno stavljati okoloočnu (trenutno Nivea aqua sensation) pa sve namažem Rosalovom Hydrafresh. i u zadnje vrijeme se često budim nateknutih kapaka (osobito gornjih), a nije mi palo na pamet da bi to moglo biti od kreme. morat ću malo pratiti .....

quotam svoj post od 3.1.
rezultati: kriva je okoloočna Nivea aqua sensation. otkako sam nju izbacila iz upotrebe na natiču mi kapci.

ali čudno mi je, i prije sam je koristila pa mi kapci nisu tako reagirali
ili su nešto radili po pitanju sastava kreme ili ja više nisam ona stara
Konkubina is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.01.2011., 10:03   #77
Quote:
TheEmpress kaže: Pogledaj post
Uf, ja imam body sprej od ananasa, često ga koristim. Valjda neće i meni iskočit, zasad nemam nikakve prištiće po dekolteu ili rukama. Sad ću stalno bit na oprezu.
Ma neće, odmah bi ti se pojavili. Meni je doslovno preko noći iskočilo milijun malih gadova
Mislim da mi se od njihovih mlijeka to nije događalo, ali spray mi je puno bolji, intenzivnijeg mirisa

edit: meni su isto Garnier dezići bili katastrofa. Imala sam neki u spreju i isto me svrbuckalo ali sam ga odmah bacila (poučena iskustvima sa Nivea Pure-om) pa nije bilo većih posljedica...
__________________
Sometimes there's so much beauty in the world I feel like I can't take it, and my heart is just going to cave in...
Muffet is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.03.2011., 16:21   #78
meni je dermatolog rekao da kad nebi deset dana na lice stavila ništa osim vode da bi mi sv iproblemi nestali. naravno..nemrem stavit ništa osim avena.. a i čim se našminkam većina koristi od avena nestane.
e sad-znam da ne smijem koristiti garnier,niveu,baleu,pa čak ni bepanten!!!!!!
uglavnom..sve sam svjesnija da se moram odreći pudera..i rumenila-što mi još teže pada.imate savjet za kakvu rumenilo i bronzer koji su antialergijski i nekomod???????
sunchych is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.03.2011., 16:28   #79
Quote:
Muffet kaže: Pogledaj post
Nažalost, moram prijaviti Fruttini body spray (ginger passionfruit).
Preksinoć sam se našpricala s njim nakon dugo vremena, i danas skužim na dekolteu i gornjem dijelu leđa hrpetinu malih bijelih pričtića, onih vodenastih
I tek sam sad povezala: cijelo ovo ljeto sam imala te prištiće na dekolteu i užasno su me deprimirali Ali bila sam uvjerena da su od sunca.
I sad skužim kako sam se cijelo ljeto s njim špricala

Baš mi je žao, obožavala sam taj miris, i općenito Fruttini. Sad me strah kupiti bilo šta drugo
ja imam njihove losione za tijelo- mlijeko,naranca i visnja,vanilija
predobro mi mirise a isto sam primjetila prisice gdje i ti i cak i na podlakticama, nisam mogla vjerovati.. testirala sam ga par puta da sama sebi dokazem..
bas steta..
efghi is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.03.2011., 18:34   #80
Quote:
Konkubina kaže: Pogledaj post
quotam svoj post od 3.1.
rezultati: kriva je okoloočna Nivea aqua sensation. otkako sam nju izbacila iz upotrebe na natiču mi kapci.

ali čudno mi je, i prije sam je koristila pa mi kapci nisu tako reagirali
ili su nešto radili po pitanju sastava kreme ili ja više nisam ona stara
: padaunesvijest:

A ja kukam kako su mi pored podočnjaka, počeli i oticati kapci
Tek sam nedavno kupila nju, žao mi baciti, šta sad da radim. I to baš pazim na okoloočno područje najviše.
Probat ću večeras i sutra da ne stavim, pa ću vidjeti.
__________________
They say we all lose 21 grams at the exact moment of our death, everyone. 21 grams, the weight of a stack of 5 nickels, the weight of a chocolate bar, the weight of a hummingbird...
MelodyNine is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 17:46.