Natrag   Forum.hr > Kultura i zabava > Televizija > Turske serije

Turske serije Bivši podforum Neprikazano-sapunice

Zatvorena tema
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 25.08.2012., 00:29   #422
bravo Lavie!!!
Odlicne fotke!
A za Hazal i odjecu,neznam koji joj je!
Love ima ali stila nema!
Ali zato sise ima
A Caga uhh....ljubim mu oca koji ga napravi
Kendi is offline  
Old 25.08.2012., 05:56   #423
evo ga,krenulo je snimanje i uhvacen je na djelu..
uhode rade odlican posao

Caga i dalje zgodan





ajme koji pogled na more,lijepa neka mahala



Kendi is offline  
Old 25.08.2012., 06:01   #424
Nemam ideju nikakvu sta ovo snimaju?
vidi se da je nova lokacija
sve drugacije izgleda




Kendi is offline  
Old 25.08.2012., 06:17   #425
upravo gledam 12 epizodu i placem kao luda
riza istukao ferihu zbog magazina,ona lezi,place,dolazi u sobu da mu poljubi ruku a on neda
nikada,nikad se nebi pokorila nekome ko me tuce,nema te cijene.
koliko moras nekoga voljeti,postovati i biti u strahu da mu jos i poljubis ruku poslije udaraca
mene onako da je otac klepao ja bi mu zaprijetila da cu ga zaklat na spavanju,ma sta zaklat,zapalit kucu cijelu
mrzi rizuuuuu seljacina neotesana
Kendi is offline  
Old 25.08.2012., 17:11   #426
Riza , meni nije jasno kako se tako nešto može trpjeti, mislim ona je odgajana tako da su Riza i Meho glavni samo zato što su muški, ali sve jedno , nakon što bih ja završila s njima ni Zehra ih ne bi prepoznala
Mislim da nikad nisam bila više ponosna na Emira, nego tu http://www.youtube.com/watch?v=xJA2IxMIUNE
LaVie znala sam da će ti se svidjeti
Mislim da to nije sa seta, nego da su to klinkice stalkale po Istanbulu
Evo i Kivo nosi iste natikače kao Ceyda i Hazal http://a2.sphotos.ak.fbcdn.net/hphot...97144805_n.jpg

Zadnje uređivanje vanhaver : 25.08.2012. at 17:17.
vanhaver is offline  
Old 25.08.2012., 19:17   #427
Sad gledam kraj 11. ep, ona jebena Cansu stavila pred vrata časopis da Riza vidi , da ju je barem Halil ranije sredit išao, trol ljubomorni
Redateljica iz 1. sezone zove se Merve Girgin, radila je i na Lale devri, a sada radi na Umutsuz ev kadinlari

Zadnje uređivanje vanhaver : 25.08.2012. at 19:25.
vanhaver is offline  
Old 25.08.2012., 19:58   #428
Quote:
vanhaver kaže: Pogledaj post
Sad gledam kraj 11. ep, ona jebena Cansu stavila pred vrata časopis da Riza vidi , da ju je barem Halil ranije sredit išao, trol ljubomorni
Redateljica iz 1. sezone zove se Merve Girgin, radila je i na Lale devri, a sada radi na Umutsuz ev kadinlari
Ja upravo zavrsavam 12 epku,nadjem vremena navecer da gledam u miru ali brzo zaspem
Hande bi se natukla kao nikoga!
A Rizu bi na mrtvo ime
Kendi is offline  
Old 25.08.2012., 20:02   #429
Quote:
vanhaver kaže: Pogledaj post
Riza , meni nije jasno kako se tako nešto može trpjeti, mislim ona je odgajana tako da su Riza i Meho glavni samo zato što su muški, ali sve jedno , nakon što bih ja završila s njima ni Zehra ih ne bi prepoznala
Mislim da nikad nisam bila više ponosna na Emira, nego tu http://www.youtube.com/watch?v=xJA2IxMIUNE
LaVie znala sam da će ti se svidjeti
Mislim da to nije sa seta, nego da su to klinkice stalkale po Istanbulu
Evo i Kivo nosi iste natikače kao Ceyda i Hazal http://a2.sphotos.ak.fbcdn.net/hphot...97144805_n.jpg

Ako je Feriha navikla na takav zivot,zao mi je...Ali ja sigurno nebi isla ljubiti ruku ocu nakon sto me je iskefao
Svaka cast Zehri kao majci,ona je majka za pozeljeti!
I meni se taj dio svidja kad je Emir izlemao Mehu,uzivala sam mada znam nije primjerno tuci starijeg covjeka ali trebao je bar kao nenamjerno malo zahvatiti i Rizu pa ga sastavit sa betonom

Ja neznam dali je ovo neka reklama ili samo isjecak iz njegovog filma ali Caga je
http://www.youtube.com/watch?v=3eWf5Q1KvJc
Kendi is offline  
Old 25.08.2012., 20:08   #430
vanhi
jel ovo najava nove serije od Tube i Engina?
jos ako bude neka ljubavna ajmeeee

http://www.televizyondizisi.com/inde...ilir/92878/05/
Kendi is offline  
Old 25.08.2012., 20:11   #431




Kendi is offline  
Old 25.08.2012., 20:12   #432
Ne kuzim ja te Turce cure moje,a jos manje teoriju da su zene niza vrsta i moraju biti dobre i poslusne bez obzira na sve,pa cak i premlacivanje. Nema sanse,ja bi vratila,ne bi mene ni vlastiti otac taknuo,nikada nije,niti bi to ikome dozvolila,joook! A i zasto to majke tih cura dozovoljavaju,pa bilo koja zdravorazumska majka bi mu otkinula ruku nakon takvog postupka,svasta si oni zamisljaju Samo steta sto im to prolazi,uzas.
__________________
Bolek obmanjuje narod! ♥
LaVie is offline  
Old 25.08.2012., 20:12   #433
Kendi,Cagica na ovim fotkama izgleda ko neki mali mrgud,hihihiihhi,slatkica
Korayko je i dalje isti,kakvu su li sudbinu njemu namijenili,jaooo! Mislim da ce biti nesretan uz onu Gugutavu kozu do kraja zivota
__________________
Bolek obmanjuje narod! ♥
LaVie is offline  
Old 25.08.2012., 20:16   #434
Ja sad gledam kako smrdljivi starac tuče Ferihu, zatucani stari konj, nek se vrati na brdo , ja da sam Zehra bi ga iz kuće izbacila, on da tuče tako moju djecu , nek si mamu ode tuči, zatucani starac, ne bi ni pitao što je to u novinama, ni ništa samo odmah šaka , može ako ništa drugo biti ponosan što mu se kći ne druži s nekom propalicom kao Meho, nego s ministrovim sinom . A ona glupa Cansu se dolje naviruje, gleda jel F već dobila batina, ljubomorno

Kendi to je iz Anadolu Kartallari, Caginog film, pogledala sam ga, ima prijevod na eng, ali meni je film bio pomalo dosadan, očekivala sam više
Trebao je davno već netko Rizu po glavini lupit, možda bi ga pameti prizvao
Neka ga već jednom taj truli herc izda i da odapne papke odvratni starac

pardon my french malo sam se zanijela
vanhaver is offline  
Old 25.08.2012., 20:18   #435
Quote:
LaVie kaže: Pogledaj post
Ne kuzim ja te Turce cure moje,a jos manje teoriju da su zene niza vrsta i moraju biti dobre i poslusne bez obzira na sve,pa cak i premlacivanje. Nema sanse,ja bi vratila,ne bi mene ni vlastiti otac taknuo,nikada nije,niti bi to ikome dozvolila,joook! A i zasto to majke tih cura dozovoljavaju,pa bilo koja zdravorazumska majka bi mu otkinula ruku nakon takvog postupka,svasta si oni zamisljaju Samo steta sto im to prolazi,uzas.
LaVie,za mene su zene krive,nikako muskarci..
Jer svako ko si dozvoli da ti uradi jednom tako ce opet ponoviti jer zna da moze!
Zene su same uvijek dizale muskarce u nebo,iako su mnogi znali sjediti kuci,ne raditi,tuci,piti dok su zene se brinule za sve ali one su njih smatrale bogovima pa su sutile i izvrsavale svoje duznosti i tako sa koljena na koljeno i zajebes cijelu generaciju zena u familiji.
Moram da napomenem da sam ja uvijek bila iznimka pa cesto znam biti neshvacena jer kako to da nedam preko sebe
Sjecam se kad sam bila mala,moj brat bi uvijek trazio casu vode da mu donesem,ja nisam htjela,moja mama bi uvijek rekla donesi mu on je musko
Kendi is offline  
Old 25.08.2012., 20:19   #436
Quote:
vanhaver kaže: Pogledaj post
Ja sad gledam kako smrdljivi starac tuče Ferihu, zatucani stari konj, nek se vrati na brdo :504 :, ja da sam Zehra bi ga iz kuće izbacila, on da tuče tako moju djecu , nek si mamu ode tuči, zatucani starac, ne bi ni pitao što je to u novinama, ni ništa samo odmah šaka , može ako ništa drugo biti ponosan što mu se kći ne druži s nekom propalicom kao Meho, nego s ministrovim sinom . A ona glupa Cansu se dolje naviruje, gleda jel F već dobila batina, ljubomorno

Kendi to je iz Anadolu Kartallari, Caginog film, pogledala sam ga, ima prijevod na eng, ali meni je film bio pomalo dosadan, očekivala sam više
Trebao je davno već netko Rizu po glavini lupit, možda bi ga pameti prizvao
Neka ga već jednom taj truli herc izda i da odapne papke odvratni starac

pardon my french malo sam se zanijela
Bold,hahahaha,prije ce poumirati cijela ekipa iz serije nego Rizu herc strefi
__________________
Bolek obmanjuje narod! ♥
LaVie is offline  
Old 25.08.2012., 20:21   #437
Quote:
vanhaver kaže: Pogledaj post
Ja sad gledam kako smrdljivi starac tuče Ferihu, zatucani stari konj, nek se vrati na brdo , ja da sam Zehra bi ga iz kuće izbacila, on da tuče tako moju djecu , nek si mamu ode tuči, zatucani starac, ne bi ni pitao što je to u novinama, ni ništa samo odmah šaka , može ako ništa drugo biti ponosan što mu se kći ne druži s nekom propalicom kao Meho, nego s ministrovim sinom . A ona glupa Cansu se dolje naviruje, gleda jel F već dobila batina, ljubomorno

Kendi to je iz Anadolu Kartallari, Caginog film, pogledala sam ga, ima prijevod na eng, ali meni je film bio pomalo dosadan, očekivala sam više

Trebao je davno već netko Rizu po glavini lupit, možda bi ga pameti prizvao
Neka ga već jednom taj truli herc izda i da odapne papke odvratni starac

pardon my french malo sam se zanijela
Ma samo ti!
I ja se osjecam isto,namlatila bi ga na mrtvo ime
Nije ni pitao,pokusao da shvati nego odma saka,nos,patos!
Turbo seljacina
Kendi is offline  
Old 25.08.2012., 20:23   #438
Quote:
Kendi kaže: Pogledaj post
LaVie,za mene su zene krive,nikako muskarci..
Jer svako ko si dozvoli da ti uradi jednom tako ce opet ponoviti jer zna da moze!
Zene su same uvijek dizale muskarce u nebo,iako su mnogi znali sjediti kuci,ne raditi,tuci,piti dok su zene se brinule za sve ali one su njih smatrale bogovima pa su sutile i izvrsavale svoje duznosti i tako sa koljena na koljeno i zajebes cijelu generaciju zena u familiji.
Moram da napomenem da sam ja uvijek bila iznimka pa cesto znam biti neshvacena jer kako to da nedam preko sebe
Sjecam se kad sam bila mala,moj brat bi uvijek trazio casu vode da mu donesem,ja nisam htjela,moja mama bi uvijek rekla donesi mu on je musko:504:
Hahahha,moji doma nisu takvi,ali jednom sam bila na moru sa svojima i tetkom,i kaze on meni donesi mi tanjur ili ne znam sta,a ja,reko e pa bas necu,digni se i idi si po to,a on na mene da kak si ja to dozvolim,reko imam mozak i necu nikome dopustiti da me zajebava,i ne ucim da bi tebi sluzila,nego da nesto u zivotu i postignem.Od tada me nije trazio ni da mu snitu kruha dodam,a kad se to dogodilo imala sam max 13,14 godina.
A to,daj mi ovo daj mi ono ja sam musko je poceo moj brat primjenjivati ali sam mu odmah prvi put dala do znanja kaj ga ide,vise nista ne trazi,nego si uzme
__________________
Bolek obmanjuje narod! ♥
LaVie is offline  
Old 25.08.2012., 20:26   #439
Quote:
LaVie kaže: Pogledaj post
Hahahha,moji doma nisu takvi,ali jednom sam bila na moru sa svojima i tetkom,i kaze on meni donesi mi tanjur ili ne znam sta,a ja,reko e pa bas necu,digni se i idi si po to,a on na mene da kak si ja to dozvolim,reko imam mozak i necu nikome dopustiti da me zajebava,i ne ucim da bi tebi sluzila,nego da nesto u zivotu i postignem.Od tada me nije trazio ni da mu snitu kruha dodam,a kad se to dogodilo imala sam max 13,14 godina.
Nedaj na sebe
Volim zene koje imaju svoje ja.
Ja upravo gledam pocetak 13 epke,Emir zaustavlja Ferihu da popricaju u skoli a eto ide Halil da vidi ko to hvata njegovu zarucnicu za ruku
Jebem i njega i njegove brkove
Kendi is offline  
Old 25.08.2012., 20:47   #440
Kendi ne zna se hoće li stvarno nešto biti s Tubom i Enginom, to su nagađanja/želje
Fali mi Cagina kosica
Koray mi je tako, mislim da bi Kendi rekla, ko felga
Ne znam ja što će biti s Kokom i Žrtvom , nek si ostanu sretni zajedno, žao mi je što nema više Hande, iako mi sada užasno na živce ide, ali kad se sjetim kraja 2. sezone . Neću gledat više seriju, za mene je AFK završio najkasnije nakon 1. vjenčanja, ostalo su bile same gluposti, ona buljooka Kuju i skurena Zubić vila
Pročitala sam danas na jednoj drugoj temi da u Kur'anu piše da ako udariš ženu da je zaslužila
Nije mi jasno kako Feriha u cijeloj seriji nije nikome vratila, barem Rizi, on je star, njega bi bez problema srušila na pod
Halil , da nije lud, smijala bih se na njega kao na Gulficu i Halu , najbolje mi je kad je Mehu išao obranit od svodnika
vanhaver is offline  
Zatvorena tema


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 22:36.