Natrag   Forum.hr > Kultura i zabava > Televizija > Sapunice

Sapunice meksičke, španjolske, američke, hrvatske - nije važno, gledamo ih sve, ma što god drugi rekli o tome

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 25.10.2014., 13:06   #641
Quote:
maya mishalska kaže: Pogledaj post
Pedro izgleda napušta seriju

http://www2.esmas.com/entretenimient...a-espectaculo/

David Zepeda će najvjerovatnije biti zamjena
Znači ipak je istina. Što će smisliti, prometnu nesreću u kojem će promijeniti izgled?
__________________
All the king's horses, all the king's men couldn't put me together again 'cause all of my enemies started out friends, help me hold onto you
I've been the archer, I've been the prey, who could ever leave me, darling? But who could stay?
PamSwynford is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.10.2014., 13:11   #642
Quote:
maya mishalska kaže: Pogledaj post
Pedro izgleda napušta seriju
David Zepeda će najvjerovatnije biti zamjena
Moram se i ja oglasiti u vezi te vijesti. Dakle, čim sam čula da će Pedro glumiti u seriji pao mi je mrak na oči, kao i svim sapunoljupcima, jer očito malo ljudi prati seriju (mislim na one ljude koji komentiraju na ovoj temi).
Ja sam puno očekivala od ove serije, valjda zato jer sam pogledala Dulce Amor, a HEFDM nije niti blijeda kopija DA.
Još kada sam čula da Pedro ima određene zahtjeve u vezi sex-a, poljubaca i sličnih scena, definitivno sam se razočarala.
Ali da prekida glumiti u seriji, baš je od njega. Mislim da nakon ovoga ga više nitko ne bi trebao uzimati za glumca. Dobro je exodus175 napisao:

Quote:
exodus175 kaže: Pogledaj post
Ma ne znam što si je on toliko umislio, niti je zgodan, niti je dobar glumac, a bome ni pjevač. Nije žvaka za seljaka, a samo mu to leži.
Quote:
maya mishalska kaže: Pogledaj post
Me meni je ovo urnebesno. Čovjek glumi u SAPUNICI i dobija da snima scene poljubca Ne znam zašto je uopšte prihvatio ulogu u seriji. Neka se Nicandro nauči pameti konačno
Mislim da je Nicandro mislio da će s Pedrom postići veliku gledanost, jer Meksikanci/ke obožavaju Pedrovu glazu, pa je valjda išao na to. A i Pedro izgledom podsjeća na Sebastiana Estevaneza (Marcosa iz DA). Mogao je Pedro naći nekog drugog glumca, a ne Pedra, pa u Meksiku ima još glumaca koji sliče Sebastianu. Pišem o izgledu glumaca, jer je očito Nicandro pucao na to da mu glumci iz HEFDM sliče glumcima iz DA. Po meni je i Marjorie loš izbor za Sofiju (Victoria iz DA). Nije Marjorie na toj razini da odglumi ono što je Victoria odglumila. Ne idu Marjorie uloge dobrica. I točno se vidi da pokušava iskopirati Carinu Zampini (Victoriu iz DA), umjesto da sebe unese u ulogu.
Uglavnom, po mojem mišljenju Nicandro je zeznuo s izborom glumaca glavnog para.
Također moram spomenuti da i odjeća koju oblače Sofiji je , a i nakit koji joj namijene. Oni kao da žele da Sofia izgleda što ružnije, umjesto što ljepše. Inače mi je Marjorie jako lijepa žena, ali u ovoj ulozi mi baš loše izgleda.
I da, Nicandro je pretjerao sa scenama sex-a između Mariane Seoane i Juliana Gila, kada god sam okrenula na seriju, njih dvoje u nekoj sex pozi. Kao da su oni glavni par. A Pedro ne želi pošteno poljubiti Marjorie, ovdje nigdje nema logike.


Quote:
PamSwynford kaže: Pogledaj post
Znači ipak je istina. Što će smisliti, prometnu nesreću u kojem će promijeniti izgled?
Ne moraju to raditi, samo u onoj epizodi u kojoj se pojavi David, napišu da od sada David glumi Salvadora. Znalo se to događati u serijama, pa sam vidjela da onda samo to napišu. Ali da, znali su ići i na tako ekstremne stvari pa izazivati nesreće i promjeniti izgled.
123danas is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.10.2014., 13:21   #643
Slažem se u većini stvari sa tobom osim jedne Marjorie je dobra ovdje. Nisam neki poremećni fan koji će ono sad zakivati unebesa onog koga voli ali žena zaista radi korektno svoj posao. Eh sad složoću se da je ova uloga preveliki zalogaj za nju. Ona je onaj tip glumice koju će čitavu karijeru pratiti uloge villana. Ja protiv toga nemam ništa dapače kao negativka je odlična i nadam se da će se vratiti takvim ulogama Po meni bolje bi bilo da je Marjorie dobila ulogu srednje sestre tj Alexe a da je recimo Silvia Navarro dobila ulogu Sofie kako se i pisalo u početku. Ali opet i poreds dvih nedostataka serija ima dobar raiting. Uvijek su tu oko 25-26 a evo zadnja 2-3 dana su na 27. Bojim se da će se nakon svega ovoga taj raiting poljuljati ali opet ostaje da se vidi

Za Patricia i Silvanu potpis. Seoane se nije obukla od PESE
maya mishalska is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.10.2014., 13:40   #644
Quote:
maya mishalska kaže: Pogledaj post
Slažem se u većini stvari sa tobom osim jedne Marjorie je dobra ovdje. Nisam neki poremećni fan koji će ono sad zakivati unebesa onog koga voli ali žena zaista radi korektno svoj posao. Eh sad složoću se da je ova uloga preveliki zalogaj za nju. Ona je onaj tip glumice koju će čitavu karijeru pratiti uloge villana. Ja protiv toga nemam ništa dapače kao negativka je odlična i nadam se da će se vratiti takvim ulogama Po meni bolje bi bilo da je Marjorie dobila ulogu srednje sestre tj Alexe a da je recimo Silvia Navarro dobila ulogu Sofie kako se i pisalo u početku. Ali opet i poreds dvih nedostataka serija ima dobar raiting. Uvijek su tu oko 25-26 a evo zadnja 2-3 dana su na 27. Bojim se da će se nakon svega ovoga taj raiting poljuljati ali opet ostaje da se vidi

Za Patricia i Silvanu potpis. Seoane se nije obukla od PESE
Ja se slažem u svemu s tobom. Definitivno bi bolje bilo da je Marjorie dobila ulogu srednje sestre, a da je Silvia Navarro dobila ulogu Sofije. Mislim da bi Silvia to puno bolje izvela.
Meni i dalje Marjorie bolje glume zle cure (negativke). Po meni ne zna dobro iznijeti preplašen i iznenađen izraz lica. Sjetim je se u onoj jednoj sceni dok je gledala Pedra kako pere auto i nije mi baš to pogodila.
Znam da serija ima dobru gledanost, ali nekako i dalje mislim da je to najviše zbog Pedra, jer je on za Meksikance/ke ikona.

S obzirom da mi je DA odlična serija, mislila sam da će slična biti i HEFDM, ali sam se prevarila, u biti jako sam se razočarala, zato se meni HEFDM ne sviđa. Možda da nisam pogledala DA, možda bi mi se HEFDM svidjela.
123danas is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.10.2014., 18:03   #645
Potvrđeno je, Pedro napušta telenovelu zbog problema sa zdravljem..

Quote:
Pedro Fernández Confirma Salida De ‘Hasta El Fin Del Mundo’ Por Problemas De Salud



Pedro Fernández ha confirmado su salida de Hasta El Fin Del Mundo debido a problemas de salud. “La realidad he tenido 5 meses de un constante de un ritmo sumamente alto, he bajado mucho de peso y la recomendación medica es que tengo que bajar el ritmo,” dijo el actor y cantante en el programa radiofónico de Javier Poza. “Tengo que cuidarme, tengo que atenderme, me da tristeza dejar el proyecto por respecto a mis fans que sea así, la salud es primero.”
ezel00 is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.10.2014., 18:33   #646
Da, zdravlje... Ili si jednostavno papučar.
exodus175 is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.10.2014., 18:44   #647
Da zdravlje moš mislit

šta god da je nek je otišao brzo ozdravljenje

Majrorie se spasila od njega bar na pola puta
__________________
Ximena Navarrete y William Levy for People En Español ♥♥♥

La Promesa - Manuel y Jana ♥♥♥
pipa is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.10.2014., 18:52   #648
Njegovu ulogu preuzima David Zepeda..

Quote:
Nicandro Diaz nos platica que el nuevo protagonista en @davidzepeda1! ¡El personaje de Chava continúa!

ezel00 is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.10.2014., 19:15   #649
Bolje i Zepeda nego Pedro u svakom slučaju ja nemam ništa protiv
__________________
Ximena Navarrete y William Levy for People En Español ♥♥♥

La Promesa - Manuel y Jana ♥♥♥
pipa is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.10.2014., 20:05   #650
Ma ta priča o zdravlju ne drži vodu. Od početka se provlači priča o problemima sa ženicom i kćerkama. Ne zna se ko je gori Pedro koji je mlakonja ili njegova nesigurna žena Navodno Pedra je na setu uvijek pratila kćerka koja je imala prigovore na svaku scenu sa Marjorie. Time nabijaš i pritisak Marjorie koja se ne smije opustiti pa se i ona ukoči zajedno sa njim u scenama poljubaca.

Nadam se da će se Pedro posvetiti muzici i napustiti svijet telenovela na duži period. Od početka se govorilo da ovaj par ne funkcioniše. Ne kažem ja da je Pedro glavni krivac ali njih dvoje nisu par. Trebao je dovesti neku drugu glumicu umjesto Marjorie ako je toliko zapeo za Pedra. Marjorie nije "lijepa" žena nego je bomba i pored nje neko poput Pedra odudara totalno.

Nije mi jasno što Nicandro nije uzeo Zepedu od samog početka jer se već tada pominjao. Ovako mu je Pedro dobro naplaćivao, nije radio ništa i otišao usred frke. Ako je čovjek zaista bolestan želim mu brz oporavak ali mene niko ne može ubjediti da je seriju napustio radi zdravlja baš kad mu je i novi album u prodaji

Zadnje uređivanje maya mishalska : 27.10.2014. at 20:28.
maya mishalska is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.10.2014., 22:09   #651
Zdravlje, nda.

Mislim, Zepeda nije ništa glumački talentiraniji, al bar su Marjorie i on fizički kompatibilniji od nje i Pedra.
Jay Bluebell is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.10.2014., 23:24   #652
Zdravlje? HAHAHAHAHAHAHA dobar vic.
__________________
All the king's horses, all the king's men couldn't put me together again 'cause all of my enemies started out friends, help me hold onto you
I've been the archer, I've been the prey, who could ever leave me, darling? But who could stay?
PamSwynford is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.10.2014., 10:26   #653
Evo i od mene nekoliko riječi na temu Pedrovog odlaska. Nadala sam se promjeni protagonista još od kada je Pedro odabran. Nicandro inače zna složiti ok parove, ali s njim i Marjorie je skroz fulao. Marcos i Victoria iz DA su nenadmašivi, pa nisam ni očekivala kemiju glavnog para veliku kao njihovu, ali Pedro i Marjorie su ispod svih očekivanja. Njega mi je bilo bolno gledati. I kao što je Maya napisala, otežao je i Marjorie posao jer se ni ona ne može opustiti kraj takvog partnera kojeg ne smije ni dotaknuti jer mu žena ne dozvoljava. Nije mi jasno zašto je uopće prihvatio ulogu, a još manje zašto je Nicandro toliko inzistirao na njemu. Ove priče o problemima sa zdravljem su glupost, moraju ga nekako opravdati i ne smije ispasti da je neprofesionalan pa je ovo najbolje rješenje.
U svakom slučaju, sigurna sam da će Zepeda biti puno bolji izbor. Serija nije loša, a bit će još bolja čim se Pedro makne.
Zna li se od koje ep. bi mogao doći David?


Quote:
pipa kaže: Pogledaj post
Bolje i Zepeda nego Pedro u svakom slučaju ja nemam ništa protiv
Quote:
Jay&AmberFan kaže: Pogledaj post
Zdravlje, nda.

Mislim, Zepeda nije ništa glumački talentiraniji, al bar su Marjorie i on fizički kompatibilniji od nje i Pedra.

Slažem se skroz, točno to i ja mislim. Nije Zepeda neki glumački talent, ali je barem zgodniji i prikladniji za Marjorie.
luce01 is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.10.2014., 14:49   #654
Zepeda je još juče počeo sa snimanjem tako da bi se za otprilike 10-15-ak epizoda trebao pojaviti

Sofia i novi Chava

maya mishalska is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.10.2014., 15:57   #655
Quote:
maya mishalska kaže: Pogledaj post
Zepeda je još juče počeo sa snimanjem tako da bi se za otprilike 10-15-ak epizoda trebao pojaviti

Sofia i novi Chava

Super, čim prije-tim bolje.
Baš dobro izgledaju zajedno.
luce01 is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.10.2014., 19:24   #656
prvo, promjena looka Pedra s prošle strane je


a ovo tek znači Zepeda ulazi i preuzima baš Pedrov lik?

Marjorie i Zepeda izgledaju solidno skupa
__________________
Peralta&Terry
chandlerbing is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.10.2014., 19:47   #657
Quote:
maya mishalska kaže: Pogledaj post
Zepeda je još juče počeo sa snimanjem tako da bi se za otprilike 10-15-ak epizoda trebao pojaviti

Sofia i novi Chava
Slažem se sa vama.
Marjorie puno bolje stoji David nego Pedro.
Nije niti on neki izbor, ali ako ćemo gledati po izgledu, u svakom slučaju bolje od Pedra.
Sada samo treba vidjeti kako će promjena glavnog glumca utjecati na gledanost.
123danas is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.10.2014., 21:19   #658
Braco i seka preslatki su

https://pbs.twimg.com/media/B1DpeRHIgAE8a7-.jpg
__________________
Ximena Navarrete y William Levy for People En Español ♥♥♥

La Promesa - Manuel y Jana ♥♥♥
pipa is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.10.2014., 21:32   #659
jedna strana slike je preslatka a ta nije Zepeda
__________________
Peralta&Terry
chandlerbing is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.10.2014., 22:00   #660
Jesi zločesta

meni su obadvije strane slatke baš su dobro ispali
za razliku od odmetnutog brata Pedra
kako sam rekla bolje i Zepeda nego on ako ništa drugo gledljivo je
__________________
Ximena Navarrete y William Levy for People En Español ♥♥♥

La Promesa - Manuel y Jana ♥♥♥
pipa is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 03:44.