Natrag   Forum.hr > Kultura i zabava > Televizija > Turske serije

Turske serije Bivši podforum Neprikazano-sapunice

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 23.10.2014., 12:13   #7641
Ajoj almko draga, o kakvim isprikama ti govoriš? Ma svašta i ja ovdje napišem, ponekad sam i ljuta na njega, ponekad bih ga savjetovala (da mogu), ponekad bih ga prodrmala, ali sam i ponosna na njega i zadovoljna s njim (kao i na svoje najbliže), sve su to naše reakcije jer ga volimo (koliko se uopće može voljeti neki čovjek sa ekrana) i želimo mu sve najbolje.

I razumjela sam ja tebe dobro, ljute smo na taj svijet koji misli samo na profit pa bismo mu najradije rekle: ma bježi što dalje od toga! Ali Mehmet je svega toga svjestan i ako osjeća glumu kao svoj poziv ostat će u tome, na kraju u mnogim poslovima ima i rizika i lijepih strana. Ako je borac nastojat će se izboriti u tom svijetu. A ako i pusti sve k vragu, opet dobro jer će to biti njegov izbor.

Sve znamo da je on veliki emotivac pa se bojimo kako na njega ovo utječe. No, ja vjerujem da je borac i da će naći svoje mjesto pod suncem.
đurđevak is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.10.2014., 19:11   #7642
A zašto bi se povukao,zar ne snima Emanet?

Ja baš nisam puno to jeste nisam ni malo upućena u aktuelna dešavanja.
Poslednjih par meseci jedva pogledam forum a kamoli da nešto napišem,zašto nemam pojma.
__________________
Emiruša.
beren cansu fan is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.10.2014., 20:52   #7643
Quote:
beren cansu fan kaže: Pogledaj post
A zašto bi se povukao,zar ne snima Emanet?

Ja baš nisam puno to jeste nisam ni malo upućena u aktuelna dešavanja.
Poslednjih par meseci jedva pogledam forum a kamoli da nešto napišem,zašto nemam pojma.

Draga beren, bilo je puno živciranja jučer i danas jer se "Emanet" trebao ukinuti. No sada je došla vijest da ipak ide dalje, samo je promijenio dan emitiranja.

Sretne smo zbog Mehmeta.

Bio je aktivan malo prije i postavio novi cover, njemu omiljenu temu. http://oi59.tinypic.com/a5civl.jpg

Ali nije sam, ima dobro društvo. Danas i ubuduće. http://oi57.tinypic.com/33msnpi.jpg

Zadnje uređivanje đurđevak : 23.10.2014. at 21:26.
đurđevak is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.10.2014., 22:25   #7644
Ne može nam Mehica ni popušiti cigaretu u miru, a da ga ne spopadnu fanice.






đurđevak is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.10.2014., 23:03   #7645
Ima tih fotkiiiii

ovdje su Mehicu fotkali krisom ....




 
Odgovori s citatom
Old 24.10.2014., 23:37   #7646
Nije mi jasno kako dugo ljudi cuvaju te fotke

zasto nemamo danas takvih fotki gdje je nasmijan ,vedar i pun zivota ....





Zadnje uređivanje hanumka : 25.10.2014. at 00:04.
 
Odgovori s citatom
Old 25.10.2014., 00:40   #7647
Hanuma moja, najsretniji je bio dok je snimao Adanali...najvise veselih fotki su nastale bas tada.
__________________
"Bog je s tugom znao reći: anđeli oko nogu imaju kuglu, đavli krila na leđima." (Alexandre Romanes)
"Ako vam je težak stijeg čestitosti, utaknite ga u zemlju gdje počivaju naše kosti - mi ćemo ga držati."
"Bolje zapaliti i najmanju šibicu u mraku, nego se pjeniti i/ili piskarati o tami."
nasmijanonebo is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.10.2014., 06:26   #7648
Nakon videnog, MAA je stvarno bio najsretniji dok je snimao Adanali,
tu je on igrao sebe,zivio sebe,boksao,vozio lude aute,druzio se s deckima,nema ni jedne tuzne fotke njegovog lica,pa i za vrijeme Reisa bio je sretan ,djecacki nasmijan,vrazicak,

Nakon Fatiha kao da se ugasio taj zivot u njemu,kao da nosi teret na svojim ledima.
Ne znam ,kao da je psihicki pao,sto mi je stvarno zao,gledati,

Bez obzira na sve,on sada mora vidjeti koliko je fanovima stalo do njega.
Emanet ako ozivi,ako se bude snimao , fanovi su ga digli,pokrenuli akciju spasavanja serije.
Mehica valjda sada zna kako je omiljen,kako je publici stalo do njega.
Eto razloga za osmijeh,
__________________
Sutra je novi dan,
divna diva is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.10.2014., 19:08   #7649
Quote:
nasmijanonebo kaže: Pogledaj post
Hanuma moja, najsretniji je bio dok je snimao Adanali...najvise veselih fotki su nastale bas tada.

Evo duuuugo ocekivane fotke Meho onakav kakvog smo se zazeljeli ...

nemojte da sada neko nakilja

 
Odgovori s citatom
Old 25.10.2014., 19:25   #7650
Opaaa, dobro izgleda, frizura mu je super, brada taman. A vidim, nije zimogrozan vise.
__________________
"Bog je s tugom znao reći: anđeli oko nogu imaju kuglu, đavli krila na leđima." (Alexandre Romanes)
"Ako vam je težak stijeg čestitosti, utaknite ga u zemlju gdje počivaju naše kosti - mi ćemo ga držati."
"Bolje zapaliti i najmanju šibicu u mraku, nego se pjeniti i/ili piskarati o tami."
nasmijanonebo is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.10.2014., 19:30   #7651
Ostala sam bez teksta .....Sve je na svom mjestu, baš onako kako treba biti...
Jel ovo novije ili nešto staro?, jel privatno ili iz neke serije?
__________________
I... neka mi to nebo ne uzme za zlo. Ali, ti si jedino čemu se molim..
Ako uopće znam što je ljubav, onda to znam zbog Tebe....
almko39 is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.10.2014., 19:34   #7652
Quote:
almko39 kaže: Pogledaj post
Ostala sam bez teksta .....Sve je na svom mjestu, baš onako kako treba biti...
Jel ovo novije ili nešto staro?, jel privatno ili iz neke serije?
Fotka je od 15. septembra ...... ovako nesto nam treba i kod Firata a ne samo kod Mehe
 
Odgovori s citatom
Old 25.10.2014., 19:41   #7653
Quote:
hanumka kaže: Pogledaj post
Fotka je od 15. septembra ...... ovako nesto nam treba i kod Firata a ne samo kod Mehe
Aha..... to je od onog dana kada je sa dijelom ekipe sa seta bio na jahanju.... Vidjeli smo već par fotki, ali ova je definitivno mrak....
Vidimo tu, da definitivno nije zimogrozan, ali onda je i vanjska temperatura bila negdje vjerojatno oko 25 ili čak i više celzijevaca...
Ono što još tu vidimo, to je, da bez obzira na njegovu koščatost i mršavost u onoj Firatovoj uniformi, on sve svoje mišiće i dalje ima itekako isklesane.
__________________
I... neka mi to nebo ne uzme za zlo. Ali, ti si jedino čemu se molim..
Ako uopće znam što je ljubav, onda to znam zbog Tebe....
almko39 is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.10.2014., 20:39   #7654
Quote:
almko39 kaže: Pogledaj post
Aha..... to je od onog dana kada je sa dijelom ekipe sa seta bio na jahanju.... Vidjeli smo već par fotki, ali ova je definitivno mrak....
Vidimo tu, da definitivno nije zimogrozan, ali onda je i vanjska temperatura bila negdje vjerojatno oko 25 ili čak i više celzijevaca...
Ono što još tu vidimo, to je, da bez obzira na njegovu koščatost i mršavost u onoj Firatovoj uniformi, on sve svoje mišiće i dalje ima itekako isklesane.
Nisam ni sumnjala,uvijek je on isti ,samo ovi sminkeri iz Emaneta,prave od njega ustogljenog kapetana,narocito s frizurom
__________________
Sutra je novi dan,
divna diva is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.10.2014., 20:58   #7655
Wow, po ovoj slici uopće ne izgleda mršavo. Sve JE na svom mjestu kako almko kaže. Lijepo tijelo, nema što.

Iako je slika od prije mjesec dana, ali ne vjerujem da bi u mjesec dana mogao baš puno smršaviti.
đurđevak is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.10.2014., 21:50   #7656
nikad nisam sumnjala da to ovako ne izgleda,
čovjek ima adute, ali se ne razbacuje njima, prosto je opušten,
i ono što je zapanjujuće da se skinio, znači da je vani paklano vruće bilo...
zanima me autor ovo fotke,
jer on spremno pozira, čak štoviše čak zadovoljno...

artiktonski sve u statici ili ravnoteži sila...
svaka čast, ovo je vrijedno za pokazati...vojničina...

@ hanuma...gotovo u isti čas, smo u bespućima interneta pronašle obučenog Akifa...
ne treba se nahladiti...
__________________
Uvijek su teže posljedice ljutnje, nego njeni uzroci.
Marko Aurelije

Zadnje uređivanje AKIF : 25.10.2014. at 22:14.
AKIF is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.10.2014., 22:03   #7657
Quote:
đurđevak kaže: Pogledaj post
Wow, po ovoj slici uopće ne izgleda mršavo. Sve JE na svom mjestu kako almko kaže. Lijepo tijelo, nema što.
Poslije jahanja malo je zahladnilo pa se Meho opet zabundao




Zadnje uređivanje hanumka : 25.10.2014. at 22:16.
 
Odgovori s citatom
Old 25.10.2014., 22:21   #7658
Quote:
hanumka kaže: Pogledaj post
to i liči na njega... pa i u trećem mjesecu kad se penjao onim planinama dolje na jugu na tren se skinuo..

a to za fanove i svoju popularnost.. možda se nakon svega nešto kod njega promijeni u pristupu.
eMarina13 is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.10.2014., 23:10   #7659
Ja nikako da shvatim zasto se potencira njegova mrsavost,
covjek nije uopce mrsav,sve je na svom mjestu,on samo nije nabildan,a hvala bogu da nije,
u nekim epizodama Adanalija izgledao je prejak zbog bildanja,a onda se cinilo da je i prejak.

Razumijem da volimo razlicito,ali neslazem se kada se stalno govori o mrsavosti.

Prije bih rekla da je on iscrpljen,a vjetojatno i uloga zahtjeva vitkost bez napumpavanja misica.
MAA
__________________
Sutra je novi dan,
divna diva is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.10.2014., 17:29   #7660
Quote:
divna diva kaže: Pogledaj post
Ja nikako da shvatim zasto se potencira njegova mrsavost,
covjek nije uopce mrsav,sve je na svom mjestu,on samo nije nabildan,a hvala bogu da nije,
u nekim epizodama Adanalija izgledao je prejak zbog bildanja,a onda se cinilo da je i prejak.
Nekako smo navikli na Mehicine miske i da nosa djeve na rukama

pa nam toga ocito fali .... a mrsavko nije
 
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 23:12.