Natrag   Forum.hr > Društvo > Kutak za školarce i studente > Fakulteti i visoka učilišta

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 28.10.2010., 11:59   #201
Quote:
balen kaže: Pogledaj post
za specijalnu policiju kako,sta i di? manje vise sve znam.jedino me muci ta srednja skola jer mi je jedan decko jucer reko,koj trenutno zavrsava akademiju da kao sad je zadnji tecaj i da ce vratit srednju skolu a to mi nije prva takva informacija,a opet neki ljudi koji rade u mup-u tvrde da jos neko vrjeme vratit srednju.pa sad ti znaj
Akademija ce bit jos min. 3 god
Što se tice srednje policijske to ti ni ovi u MUP-u neznaju..
__________________
Čovjek je rođen da radi, da trpi i da se bori; ko tako ne čini, mora propasti.
Mrki990 is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.10.2010., 12:08   #202
drzim te za rjec
balen is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.10.2010., 12:18   #203
Quote:
balen kaže: Pogledaj post
drzim te za rjec
razmisli malo...svake godine određeni broj policajaca ode u mirovinu.. kada bi oni sada prestali sa tecajem tj. akademijom i poceli sa srednjoskolskim obrazovanjem (koji traje dvije god) koliko mi manjka policajaca bilo ?!
__________________
Čovjek je rođen da radi, da trpi i da se bori; ko tako ne čini, mora propasti.
Mrki990 is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.10.2010., 12:27   #204
istina
balen is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.10.2010., 12:37   #205
Quote:
shafta kaže: Pogledaj post
a isuse bože koliko prepucavanja oko minimalca za sklekove! koliko bude - bude, i amen!
samo ću nadodati da je prošle godine dovoljno bilo 6 sklekova za minimalne bodove, rekla mi jučer frendica koja je bila prošle godine! ovdje ima pet tvrdnji oko iste stvari!
meni je ovo prvi put da idem na testiranja, sad 2.11. sam na redu, pa ne stvaram toliku frku! možda ovisi o karakteru ispitivača, netko će zadati 10 minimalno sklekova, netko možda 6! vidjet ćemo sve i znati kad dođemo tamo! bzvz se ovdje natežete, nikad kraja...

ma nije prepucavanje nikakvo....

bit će kak bude, da
ani_8 is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.10.2010., 13:46   #206
cure pa sta se vi toliko bojite prosle godine su cure napravile minimalno 10 sklekova pravilnih i dobile su maksimalno bodova mada je bilo da moraju napraviti 21.to vam sve ovisi koji je dan,koliko sati itd.koliko napravite napravite,dobit cete bodove ako se vidi da se trudite.kod mene su cure bile ne zelim biti diskriminantan ali cure su bile ocajne a prosle su neke nisu napravile jedva 3 skleka par trbusnjaka koliko sam god pratio nisu ni istrcale a prosle su to vam sve govori,dodjite tamo rastreseni,dodjite tamo s voljom i proci cete
rayadante is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.10.2010., 15:28   #207
Bok!
Mene uopće ne zanima ništa vezano uz te trbušnjake i skLekove, tema ima 5 stranica i staLno tupite isto.
Mene zanima sLjedeće: natječaj objavLjuju jednom godišnje? Vjerojatno je sad kasno, ako se još netko žeLi prijaviti?
KoLiko novaca se dobiva, jeL istina da je pLaćen smještaj, hrana itd?
Šta točno podraumijeva taj tečaj, znači praksa po poLicijskim postajama, i šta još...?
Ako ima koji poLicajac neka odg., žeLim da mi netko iz iskustva, netko tko je prošao sve to, tko već radi, napiše. HvaLa
skorpionka87 is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.10.2010., 15:34   #208
Quote:
skorpionka87 kaže: Pogledaj post
Bok!
Mene uopće ne zanima ništa vezano uz te trbušnjake i skLekove, tema ima 5 stranica i staLno tupite isto.
Mene zanima sLjedeće: natječaj objavLjuju jednom godišnje? Vjerojatno je sad kasno, ako se još netko žeLi prijaviti?
KoLiko novaca se dobiva, jeL istina da je pLaćen smještaj, hrana itd?
Šta točno podraumijeva taj tečaj, znači praksa po poLicijskim postajama, i šta još...?
Ako ima koji poLicajac neka odg., žeLim da mi netko iz iskustva, netko tko je prošao sve to, tko već radi, napiše. HvaLa
na natjecaju pise:
Rok za podnošenje prijava teče od 06.09.2010. godine i traje do 30. 11. 2010. godine.
znaci mozes se jos prijavit..
__________________
Guns N Roses 4ever!! \m/
drz_nedaj is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.10.2010., 17:48   #209
Quote:
skorpionka87 kaže: Pogledaj post
Bok!
Mene uopće ne zanima ništa vezano uz te trbušnjake i skLekove, tema ima 5 stranica i staLno tupite isto.
Mene zanima sLjedeće: natječaj objavLjuju jednom godišnje? Vjerojatno je sad kasno, ako se još netko žeLi prijaviti?
KoLiko novaca se dobiva, jeL istina da je pLaćen smještaj, hrana itd?
Šta točno podraumijeva taj tečaj, znači praksa po poLicijskim postajama, i šta još...?
Ako ima koji poLicajac neka odg., žeLim da mi netko iz iskustva, netko tko je prošao sve to, tko već radi, napiše. HvaLa


Kaaako je teško pogledati i pročitati natječaj na www.mup.hr , prvo neke osnovne stvari pročitaj
cro_cop is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.10.2010., 18:17   #210
Quote:
skorpionka87 kaže: Pogledaj post
Bok!
Mene uopće ne zanima ništa vezano uz te trbušnjake i skLekove, tema ima 5 stranica i staLno tupite isto.
Mene zanima sLjedeće: natječaj objavLjuju jednom godišnje? Vjerojatno je sad kasno, ako se još netko žeLi prijaviti?
KoLiko novaca se dobiva, jeL istina da je pLaćen smještaj, hrana itd?
Šta točno podraumijeva taj tečaj, znači praksa po poLicijskim postajama, i šta još...?
Ako ima koji poLicajac neka odg., žeLim da mi netko iz iskustva, netko tko je prošao sve to, tko već radi, napiše. HvaLa

kaj je sa slovom L??
ani_8 is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.10.2010., 19:00   #211
Quote:
shafta kaže: Pogledaj post
a isuse bože koliko prepucavanja oko minimalca za sklekove! koliko bude - bude, i amen!
samo ću nadodati da je prošle godine dovoljno bilo 6 sklekova za minimalne bodove, rekla mi jučer frendica koja je bila prošle godine! ovdje ima pet tvrdnji oko iste stvari!
meni je ovo prvi put da idem na testiranja, sad 2.11. sam na redu, pa ne stvaram toliku frku! možda ovisi o karakteru ispitivača, netko će zadati 10 minimalno sklekova, netko možda 6! vidjet ćemo sve i znati kad dođemo tamo! bzvz se ovdje natežete, nikad kraja...

Aj ti ISUSE BOŽE nemoj se pjenit odma bzv , ovo je forum i ljudi pitaju , pišu svoje doživljaje i raspituju se da bi znali otprilike šta ih čeka...

I evo neznam što i ti onda baljezgaš o skelkovima kad ti je dosta o tome

Bez ljutnje
cro_cop is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.10.2010., 19:09   #212
Hvala onima koji su bili sad na provjerama i javili svoja iskustva, svi ćemo mi proći sam trebamo prije vježbati i doć spremni i to je to...sad koliko čega nije bitno......ionako još treba doć do lječnićkog tj. dobiti i taj poziv...ovo sve prije većina može proći uz malo vježbe i truda...
tonkica009 is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.10.2010., 19:39   #213
MALA(velika) POMOĆ

Pozdrav svima.....
Vidin da ste svi pomalo nervozni iskreno nije ni meni svejedno!!! Ovo mi je prvi put da iden pa baš i neznam šta me čeka,koliko san skužia nema neko određeno vrime za sklekove i trušnjake nego koliko možeš al nesmiš stat,moželi mi netko ko je bia ove godine reć jeli to točno i ako vam nije problem da nam svima opišete jedan dan na provjerama,većina koja prvi put ide bit će vam zahvalna
Kako to tamo funkcionira i sve..... FALA VAM
Dodo219 is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.10.2010., 19:58   #214
haha...evo još jednog koji se raspituje o provjerama...lol...

@ ana: fuLaLa si temu

@ cro: pa čuj, to sam sve već pročitaLa, ne zanima me to šta tamo piše, kao što sam već naveLa, žeLim da mi netko iz ISKUSTVA odg. Imaš Li TI iskustva? Ako ne, ciao.
skorpionka87 is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.10.2010., 20:38   #215
Quote:
cro_cop kaže: Pogledaj post
Aj ti ISUSE BOŽE nemoj se pjenit odma bzv , ovo je forum i ljudi pitaju , pišu svoje doživljaje i raspituju se da bi znali otprilike šta ih čeka...

I evo neznam što i ti onda baljezgaš o skelkovima kad ti je dosta o tome

Bez ljutnje
ja se ne pjenim... ja se sapunam
ja sam samo napomenula u vezi sklekova, i time sam htjela reći da jedni kažu ovo, jedni ono... kao što se vidi iz priloženog! ništa nije pouzdano.... zato se ja UZDAM SAMO U SEBE i što bude bude na taj "dan D"
__________________
HoW Do yOu eXpeCt tO fLy?!? :p
shafta is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.10.2010., 00:32   #216
Quote:
skorpionka87 kaže: Pogledaj post
@ cro: pa čuj, to sam sve već pročitaLa, ne zanima me to šta tamo piše, kao što sam već naveLa, žeLim da mi netko iz ISKUSTVA odg. Imaš Li TI iskustva? Ako ne, ciao.

Da si pročitala prvu i osnovnu stvar koju bi znala je da se mogu predat papiri do 31.11

Zadnje uređivanje Lady_D : 30.10.2010. at 17:51. Reason: quote
cro_cop is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.10.2010., 11:11   #217
Quote:
Slavonka22 kaže: Pogledaj post
Prošla sam....napravila 41 trbušnjak i 15 sklekova.
Sorry na smetnji, ali dali si radila muske ili zenske sklekove??
Marijaxoxo is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.10.2010., 12:21   #218
Evo sad mi je baš rekao jedan dečko, pošto je on poLicajac, da ne zapošLjavaju starije od 24.g., većina njih je na čekanju..a ja sad imam 23.godine..ne znam daL se uopće ispLati onda prijavLjivat na to..
skorpionka87 is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.10.2010., 12:26   #219
Quote:
skorpionka87 kaže: Pogledaj post
Evo sad mi je baš rekao jedan dečko, pošto je on poLicajac, da ne zapošLjavaju starije od 24.g., većina njih je na čekanju..a ja sad imam 23.godine..ne znam daL se uopće ispLati onda prijavLjivat na to..
A možes probati nista nemas za izgubiti, samo nemoj da ti kasnije bude zao sto nisi probala!!
Marijaxoxo is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.10.2010., 12:28   #220
Quote:
Marijaxoxo kaže: Pogledaj post
Sorry na smetnji, ali dali si radila muske ili zenske sklekove??

muški sklekovi se rade!
ani_8 is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 14:02.