Natrag   Forum.hr > Društvo > Usamljena srca

Usamljena srca Lonely Hearts Club Band
Podforumi: Druženje forumaša

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 09.08.2012., 23:05   #1
Prijatelj bivšeg dečka - postoji li šansa?

Moja situacija je sljedeća, sviđa mi se prijatelj mog bivšeg dečka. Nije to nedavno prekinuta veza, prošle su 4 godine od prekida, a oni su prijatelji unazad godinu dana.

U zadnje vrijeme se intenzivno družim s tim društvom i dečko je idealan po svim mojim kriterijima (pametan, dobar, zanimljiv, ambiciozan, sposoban, lijep, uspješan... ) i pokazao je interes za mene, a i osjetila sam strašnu kemiju. Trnci me prođu kad se zagleda u moje oči, kada me dodirne, zagrli... sva se naježim!

Više puta smo se dopisivali, dogovarali za kavu, ali uvijek je nešto iskrsnulo. No onda je meni prekipjelo i otvoreno sam ga pitala u čemu je problem, na što je odgovorio ON, u naslovu spomenuti bivši dečko. ON mu je prepreka jer kaže da bivši još ima osjećaje prema meni, no nije taj razgovor htio voditi putem poruka već mi reći osobno. Zatim je rekao da poziv za kavu i dalje stoji, što sam ja odbila otvoreno mu rekavši da bi mi to samo otežalo situaciju... nakon par sati se javio i rekao da poziv za kavu i dalje stoji ako se predomislim.

Naravno, prošlo je nekoliko tjedana od tada, zvao me par puta i ispričao se i opet se nismo uspjeli uskladiti, a zadnjih tjedan dana se uopće nismo čuli jer je pretpran poslom. Znam da je u problemima (surađujemo pa sam upoznata sa situacijom), znam da ga puno stvari trenutno muči pa ga ne želim još dodatno opterećivati pa sam ga pustila na miru.

Postoji li tu nešto više ili me iz pristojnosti zove? Naravno, da je stvarno želio d se nađemo našao bi vremena, no upoznata sam sa problemom pa ga trenutno razumijem (radi od jutra do navečer i puno putuje, a kad dođe doma nema volje ni za čim).

Znam da mi ne možete dati neko rješenje problema, no htjela sam samo verbalizirati cijelu situaciju pa možda i sama dođem do nekog pametnog zaključka.
kOlon is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.08.2012., 23:17   #2
Trebala si otić na tu kavu.

Možda sad već pomalo on gubi interes i distancira se (namjerno, jer mu je crnjak), ali, ako se uspijete uskladit, otiđi i pričajte o tome.
Alexa is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.08.2012., 23:20   #3
U nekim rijetkim situacijama da stvarno želi, našao bi vremena ne vrijedi. Jedna od njih je kada je on u gužvi, a kava na koju zove curu je sve ili ništa. Mora je impresionirati jer trenutna situacija nije dobra po njega, bar koliko on zna. Zvao te nekoliko puta, odbila si ga. Mora smisliti novu taktiku, a to trenutno nije u stanju.
MyNameIsJane is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.08.2012., 23:26   #4
Možda i bi, da si otišla na tu kavu.
Fru - Fru is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.08.2012., 23:26   #5
Šta mi je sada činiti? Da mu se javim?

Mislite da postoji šansa iako je rekao da ne želi to napraviti prijatelju?

Vjerujem da bi kava promijenila sve, ali kako ga sad pridobiti? U nekom bedu je i vrlo teško izlazi iz kuće.
kOlon is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.08.2012., 23:32   #6
Mogla si iskoristiti ga pravovremeno. Nije dobro za muški ego par puta biti odbijen i da glumiš Milu Geru.

I sad tu dramiti oko toga. A mogla si sve lijepo riješiti kad je bilo vrijeme za to. Brijem da je on već izgubio volju. Ne'š ti, prijatelj. Yeah right! Bezveze dižeš nos.




Javi mu se.
Fru - Fru is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.08.2012., 23:32   #7
dogovorite se za kavu. to je definitivno. mozda promjeni misljenje u vezi prijatelja, ako između tebe i tvog bivseg vise nikad nista nece biti(sto je vjerovatno tako cim ste bivsi) to nema veze. a između ostalog,prosle su 4 godine od toga.
__________________
Now I'm sober. No more intoxicating my mind.
LittleDreamer is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.08.2012., 23:40   #8
Mislim da neće biti ništa od toga na tvoju žalost.
__________________
Ne.
Yuna is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.08.2012., 23:45   #9
Quote:
kOlon kaže: Pogledaj post
Šta mi je sada činiti? Da mu se javim?

Mislite da postoji šansa iako je rekao da ne želi to napraviti prijatelju?

Vjerujem da bi kava promijenila sve, ali kako ga sad pridobiti? U nekom bedu je i vrlo teško izlazi iz kuće.

Mislim da paničariš. Ako ste se dogovarali, ali niste uspjeli dogovoriti, to nije odbijanac. Dečku kom se zbilja sviđaš ne bi skroz odustao jer se niste eto uspjeli dogovoriti jedan put, iako ste oboje imali namjeru za to. Ako ste u istom poslu, iskoristi to. Javi mu se nekom porukom podrške ili već nekak iskoristi da ga čuješ, vidiš kako je raspoložen prema tebi, daš mu do znanja da misliš o njemu. A možda si bila i bitchy pa je fakat mislio da ga odjebavaš. U tom slučaju u razgovor ubaci i pitanje nikad ne popijene kave.
MyNameIsJane is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.08.2012., 23:49   #10
Moj bivši je problem za sebe. Svima je očito da su s njegove strane osjećaji snažni i ponaša se jako zaštitnički prema meni i reagira na sve muškarce koji mi se približe. S moje strane je priča završila prije 4 godine i to je također svima jasno.

Moram napomenuti da nisam mazohist, već smo poslovno povezani i provodimo 8 sati dnevno zajedno , a dečko koji mi se sviđa surađuje s nama te smo često na poslovnim večerama i slično svo troje skupa.

Kako sam mogla na kavu kad mi on javi u 4 popodne da mora na put ili ja moram raditi prekovremeno. Jednostavno nam se rasporedi nisu poklopili nije bilo izigravanje Mile Gere i sl.,al isto tako sam ga i ja zvala pa nije mogao, što znači da nije samo on dobio odbijenice.

Ono što me veseli u cijeloj priči je to što ste svi pozitivno reagirali. Već mi se učinilo da sam krivo protumačila njegove postupke.
kOlon is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.08.2012., 23:51   #11
Quote:
Yuna kaže: Pogledaj post
Mislim da neće biti ništa od toga na tvoju žalost.
Tako nekako se i meni čini, koliko god mi to bilo teško prihvatiti.
kOlon is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.08.2012., 23:53   #12
Quote:
Yuna kaže: Pogledaj post
Mislim da neće biti ništa od toga na tvoju žalost.
ma kako ne. Sexsa bu bilo garant... :babavanga:
__________________
Ötterdämmerung
Dear Prudence is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.08.2012., 23:54   #13
Ma gle, možda je krivi tajmnig.


Ali javi mu se za kavu svakako.



I da, sexa bi moglo biti.
Fru - Fru is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.08.2012., 00:01   #14
Quote:
Fru - Fru kaže: Pogledaj post
Ma gle, možda je krivi tajmnig.


Ali javi mu se za kavu svakako.



I da, sexa bi moglo biti.

Uff, di ćeš bolje!

Nadam se da dobro proričete
kOlon is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.08.2012., 00:04   #15
Quote:
kOlon kaže: Pogledaj post
Uff, di ćeš bolje!

Nadam se da dobro proričete

Samo opušteno.
Fru - Fru is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.08.2012., 01:11   #16
Ja mislin da od toga nece bit nista, ili ce puknit izmedju vas dvoje jer ste oboje proracunati i bez imalo "kako me odnese" ili ce puknit izmedju njega i tvog bivseg jer ovaj to sigurno nece trpit ako jos uvik nesto osjeca prema tebi (iako mi cudno nakon toliko godina)

Ako i bude ova druga opcija, opet cete prikinit jer ovaj tvoj macan to nece moc izdrzat jer su mu bitna misljenja drugih ljudi i sami neznaju rijesit svoju situaciju, jer da zna on bi sam otvoreno i takticki poprica sa tin svojin frendom u vezi tebe...

Sve u svemu popusila si, al ne njegovog misa... Vjeruj mi, move on...
splicoRI is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.08.2012., 22:28   #17
Pročitala sam tvoj prvi post i iz vlastitog iskustva ti mogu reći da ništa ne pokušavaš sa bratom/prijateljima od bivšeg dečka, (potencijalnog jel )
Nema šanse s ni jednim, vjeruj mi!!
Tako se meni sviđao (al samo sviđao) od bivšeg potencijalnog brat i isto se tako zezali itd, kad smo došli na tu temu reko je da ne može samnom ništa jer sam ja od njegovog buraza simpatija, a tako slično je bilo i sa frendom, kad sam shvatila da sam ''izabrala'' najgoreg papka u društvu, počeo mi se sviđat i taj frend, al samo bio simpa ništa drugo, sretne on mene neki dan i pita me di mi je ovaj, ja ono
Tak da zaključak: Od bivšeg kolege, prijatelji, braća, rodbina itd (u mom slučaju pola grada) ...
Miškicaa is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.08.2012., 22:30   #18
Quote:
Miškicaa kaže: Pogledaj post
Pročitala sam tvoj prvi post i iz vlastitog iskustva ti mogu reći da ništa ne pokušavaš sa bratom/prijateljima od bivšeg dečka, (potencijalnog jel )
Nema šanse s ni jednim, vjeruj mi!!
Tako se meni sviđao (al samo sviđao) od bivšeg potencijalnog brat i isto se tako zezali itd, kad smo došli na tu temu reko je da ne može samnom ništa jer sam ja od njegovog buraza simpatija, a tako slično je bilo i sa frendom, kad sam shvatila da sam ''izabrala'' najgoreg papka u društvu, počeo mi se sviđat i taj frend, al samo bio simpa ništa drugo, sretne on mene neki dan i pita me di mi je ovaj, ja ono
Tak da zaključak: Od bivšeg kolege, prijatelji, braća, rodbina itd (u mom slučaju pola grada) ...
Ehh, Miškice, i u mojem slučaju je pola grada . Najgore od svega što mi se većina njegovih prijatelja nabacuje i nimalo ih ne smeta, al baš ovaj kojeg ja želim mene neće.

Nažalost, danas sam shvatila da stvarno ništa od toga. Pozvala sam ga na piće, nije se udostojao ni odgovoriti... oh, sudbo kleta
kOlon is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.08.2012., 08:35   #19
Quote:
kOlon kaže: Pogledaj post
Moja situacija je sljedeća, sviđa mi se prijatelj mog bivšeg dečka. Nije to nedavno prekinuta veza, prošle su 4 godine od prekida, a oni su prijatelji unazad godinu dana.

U zadnje vrijeme se intenzivno družim s tim društvom i dečko je idealan po svim mojim kriterijima (pametan, dobar, zanimljiv, ambiciozan, sposoban, lijep, uspješan... ) i pokazao je interes za mene, a i osjetila sam strašnu kemiju. Trnci me prođu kad se zagleda u moje oči, kada me dodirne, zagrli... sva se naježim!

Više puta smo se dopisivali, dogovarali za kavu, ali uvijek je nešto iskrsnulo. No onda je meni prekipjelo i otvoreno sam ga pitala u čemu je problem, na što je odgovorio ON, u naslovu spomenuti bivši dečko. ON mu je prepreka jer kaže da bivši još ima osjećaje prema meni, no nije taj razgovor htio voditi putem poruka već mi reći osobno. Zatim je rekao da poziv za kavu i dalje stoji, što sam ja odbila otvoreno mu rekavši da bi mi to samo otežalo situaciju... nakon par sati se javio i rekao da poziv za kavu i dalje stoji ako se predomislim.

Naravno, prošlo je nekoliko tjedana od tada, zvao me par puta i ispričao se i opet se nismo uspjeli uskladiti, a zadnjih tjedan dana se uopće nismo čuli jer je pretpran poslom. Znam da je u problemima (surađujemo pa sam upoznata sa situacijom), znam da ga puno stvari trenutno muči pa ga ne želim još dodatno opterećivati pa sam ga pustila na miru.

Postoji li tu nešto više ili me iz pristojnosti zove? Naravno, da je stvarno želio d se nađemo našao bi vremena, no upoznata sam sa problemom pa ga trenutno razumijem (radi od jutra do navečer i puno putuje, a kad dođe doma nema volje ni za čim).

Znam da mi ne možete dati neko rješenje problema, no htjela sam samo verbalizirati cijelu situaciju pa možda i sama dođem do nekog pametnog zaključka.
pa kao prvo previše komplicirate i obadvoje tražite iglu u plastu sijena... a kao drugo opustite se obadvoje. postavi si, njemu ili već bilo kome drugom pitanje bi li se tvoj bivši isto tako zbog njega ili tebe suzdržavao od života.
bi maunu. još pogotovo ako tvoj bivši ima curu...

malo ga pere film njih dvojica se druže međusobno i tako dalje ali to je nebitno jer će večinu vremena ukoliko je ozbiljan lik nači u tebi gdje ćeš mu ti ustvari biti najbolji prijatelj ali i djevojka.

ukoliko vam je pritisak toliko velik, dogovorite kavu negdje van vašeg mjesta ili kvarta boravišta... možda će vam taj "izlet" biti od koristi da još raščistite neke stvari kako biste se konačno mogli okrenuti jedno drugome.

Quote:
kOlon kaže: Pogledaj post
Ehh, Miškice, i u mojem slučaju je pola grada . Najgore od svega što mi se većina njegovih prijatelja nabacuje i nimalo ih ne smeta, al baš ovaj kojeg ja želim mene neće.

Nažalost, danas sam shvatila da stvarno ništa od toga. Pozvala sam ga na piće, nije se udostojao ni odgovoriti... oh, sudbo kleta
sorri tek sad sam ovo pročitao... sad ću dobiti od moderatora po repu što ne čitam što je bilo na kraju
...lik očito nije dovoljno zainteresiran za tebe... nemoj gubiti vrijeme u tom slućaju i kriviti sudbinu, uzmi je u svoje ruke i kreni dalje
stormlord is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.08.2012., 12:44   #20
Quote:
kOlon kaže: Pogledaj post
Ehh, Miškice, i u mojem slučaju je pola grada . Najgore od svega što mi se većina njegovih prijatelja nabacuje i nimalo ih ne smeta, al baš ovaj kojeg ja želim mene neće.

Nažalost, danas sam shvatila da stvarno ništa od toga. Pozvala sam ga na piće, nije se udostojao ni odgovoriti... oh, sudbo kleta
E jbg, sad znamo za ubuduće, biraj ili dečka iz drugog grada ili nekog ko nema toliko frendova

A ovaj ima tako simpaa frenda

Btw žao mi je što nije bilo happy enda
Miškicaa is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 21:29.