Natrag   Forum.hr > Kultura i zabava > Televizija > Sapunice

Sapunice meksičke, španjolske, američke, hrvatske - nije važno, gledamo ih sve, ma što god drugi rekli o tome

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 16.08.2013., 03:11   #2501


kaže ximena da na sebi najviše voli oči.... slažem se ..ima prelijepe oči
evo voli iana ahahahahh
__________________
Emma & Hook || I miss you - AU
uckvondy is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.08.2013., 15:50   #2502
Današnja epka u stilu u kakvom smo i očekivali. Estercita pili po svome. Mi smo oženjeni, ti si moj, ovo ono. A sad sam se ja sjetila...možda je to kod njih s tim crkvenim vjenčanjem kao sad kod nas. Vjenčaš se crkveno i odmah ti se računa kao da si i općinski. Taj dio smo smetnuli s uma?
I naravno glupost da je ono Damianovo dijete....i još Mercedes potvrdi tj. i ona posumnja u to. Mislim ljudi dragi, ja sam slab matematičar al vi ste još gori nego ja.

Eh da.....ja ne idem baš u crkvu pa ne znam, pitam vas koji se bolje razumijete u to? Kako Lazaro kao oženjen čovjek i dalje može obavljati onu funkciju u crkvi kao pomoćnik svećenika? Jer s obzirom da u katolika svećenik ne može biti oženjen pa pretpostavljam da ni onda ovi ostali ne mogu biti? .

Delfinino padanje u nesvjest, ležanje tako pol dana, pa onda poslije histeriziranje . Mislim ajd ok scena, majka se uznemirila što vidi živu kćer...al izvedba ravna nuli. Nekontrolirano lamatanje rukama i glavom....bezveze

Damian kad je izletio iz crkve za Marinom je imao dvije velike fleke na leđima od sakoa...valjda od znoja.....trebali su na to paziti...upada u oči
__________________
nije more toliko veliko ni duboko da u njega stanu sve uspomene na tebe
Nata-SilvaFan is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.08.2013., 17:21   #2503
tako bih išamarala onu glupu estercitu dok joj zubi ne bi ispali...
ali kako joj je fulgi opalio jednu a cijela crkva u šoku haha

damian u razgovoru s onom glupačom kaže kako je svećenik poništio njihov brak nadam se da je to istina i da će se marina borit za damiana, a ne samo on za nju kao što to inače biva u telenovelama...

ali kad je popaj rekao esterciti tontaditi da ju je nesreća napravila još glupljom nego što je bila prije... odvalila sam se od smijeha...
__________________
I believe in happy endings.
M@l@ crnk@ is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.08.2013., 17:23   #2504
i estercita se naravno opet žali kako damianu nije stalo do nje, kako se nikad ne brine o njoj... pa HALOOOOO!!!! koliko puta ti je rekao glupačo da te NE VOLI i da se ženi s tobom zbog obveze...ajme koje razmaženo derište
__________________
I believe in happy endings.
M@l@ crnk@ is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.08.2013., 20:10   #2505
šta reći? rekcije marine i damiana dolaskom estersite razumijem... postupci su im u ovoj epizodi za mene reći ćemo opravdani... al kad sam pogledala avance neznam jel gluplju on kad onako dopušta da ga ona poljubi il marina koja odma pada na to i bježi iz sela

Quote:
Nata-SilvaFan kaže: Pogledaj post
Današnja epka u stilu u kakvom smo i očekivali. Estercita pili po svome. Mi smo oženjeni, ti si moj, ovo ono. A sad sam se ja sjetila...možda je to kod njih s tim crkvenim vjenčanjem kao sad kod nas. Vjenčaš se crkveno i odmah ti se računa kao da si i općinski. Taj dio smo smetnuli s uma?
I naravno glupost da je ono Damianovo dijete....i još Mercedes potvrdi tj. i ona posumnja u to. Mislim ljudi dragi, ja sam slab matematičar al vi ste još gori nego ja.

Eh da.....ja ne idem baš u crkvu pa ne znam, pitam vas koji se bolje razumijete u to? Kako Lazaro kao oženjen čovjek i dalje može obavljati onu funkciju u crkvi kao pomoćnik svećenika? Jer s obzirom da u katolika svećenik ne može biti oženjen pa pretpostavljam da ni onda ovi ostali ne mogu biti? .

Delfinino padanje u nesvjest, ležanje tako pol dana, pa onda poslije histeriziranje . Mislim ajd ok scena, majka se uznemirila što vidi živu kćer...al izvedba ravna nuli. Nekontrolirano lamatanje rukama i glavom....bezveze

Damian kad je izletio iz crkve za Marinom je imao dvije velike fleke na leđima od sakoa...valjda od znoja.....trebali su na to paziti...upada u oči
bold 1-da u potpunosti smo smetnuli... al i dalje enki govore da su vjenčani drugi da nisu WTF?
2 bold- u mexicu je dosta toga moguće...za dume znam da se nežene,al za ministranete misnim da to nema određeno, iako kod nas to sve mlađi obavljaju
3 bold- jao jao koji smor sa delfinom...ubi bože bratee...kakvo je ono padanje mlataranje... WTF? po drugi put
4 bold- nisu imali 2 ista naka odijela hahahahhaha...poskupilo
__________________
Emma & Hook || I miss you - AU

Zadnje uređivanje uckvondy : 16.08.2013. at 20:16.
uckvondy is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.08.2013., 20:14   #2506
Quote:
uckvondy kaže: Pogledaj post
šta reći? rekcije marine i damiana dolaskom estersite razumijem... postupci su im u ovoj epizodi za mene reći ćemo opravdani... al kad sam pogledala avance neznam jel gluplju on kad onako dopušta da ga ona poljubi il marina koja odma pada na to i bježi iz sela
čitaš mi misli
__________________
I believe in happy endings.
M@l@ crnk@ is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.08.2013., 20:24   #2507
Quote:
M@l@ crnk@ kaže: Pogledaj post
tako bih išamarala onu glupu estercitu dok joj zubi ne bi ispali...
ali kako joj je fulgi opalio jednu a cijela crkva u šoku haha

damian u razgovoru s onom glupačom kaže kako je svećenik poništio njihov brak nadam se da je to istina i da će se marina borit za damiana, a ne samo on za nju kao što to inače biva u telenovelama...

ali kad je popaj rekao esterciti tontaditi da ju je nesreća napravila još glupljom nego što je bila prije... :: odvalila sam se od smijeha...
bold1- do sad se više marina borila
bold2- ahhahahah




eh..sad.. damian i estersita razgovaraju ona ga poljubi...marina naleti i baš vidi kako se ljube jer damian ne može da odgurne estersitu...nije dovoljno jak .... onda mairna sva uplakana i razočarana stiže doma i to priča svojoj materešini... ova joj onda malo soli na ranu baci, kaže joj da je estersita možda rodila damianovo dijete... tu se nađe hernan kojem u sekundi sine ideja potvrdit se to il će poslat samu estersitu marini da joj to kaže....ova se pokupi i bez da kaže a damianu ode u mexico sa materešinom...neznam samo kako becky-legenda tu ništa neće poduzet... možda je zauzeta sad sa 2 josa pa se nemože još i marinom bavit ... i eto ti tako se popaj i oliva razdvojiše... eto recite mi da neće bit tako...

al očekujemo popaja za njom da dođe.. ernesot mora bit živ..ima ona slika ernesta i damiana... neko vrijeme će i damian vjerovatno past na foru da je mali njegov...vidimo one neke nježne slike iako mi nisu nimalo nježne kad znam čiji je mali...
i eto prema toj slici damiana i ernesta ..koja nije davno snimana očekujemo da damian ipak sazna istinu... i onda eto šansa za popaja i olivu ponovo jer ja nevjerujem da će ona hjet ostaviti dijete bez oca bla bla bla već viđeno... Mejia očito nevoli puno razmišljat kad razrađuje scenarij
__________________
Emma & Hook || I miss you - AU
uckvondy is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.08.2013., 20:26   #2508
Nisam jos pogledala epku ali jesam sve avance

Koji je vrag nije odmah odgurnuo a i Marina odmah povjerovala i otisla iz sela

a onaj kraj s djetetom valjda Damian zna da racuna i da nece povjerovati u ovu laz

Ma Meija i Abudica samo recikliraju vec vidjeno grrrrrr......

da kad se Ernesto pojavi reci ce mu istinu ali to je toliko puno puno prozvakano
vise bi voljela da on sam dodje do toga a ne da joj odmah povjeruje
__________________
Ximena Navarrete & William Levy for People En Español ♥♥♥

When calls the Heart - Jack proposes Elizabeth ♥♥♥

Zadnje uređivanje pipa : 16.08.2013. at 20:37.
pipa is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.08.2013., 20:31   #2509
Quote:
pipa kaže: Pogledaj post
Nisam jos pogledala epku ali jesam sve avance

Koji je vrag nije odmah odgurnuo a i Marina odmah povjerovala i otisla iz sela

a onaj kraj s djetetom valjda Damian zna da racuna i da nece povjerovati u ovu laz
uh... velika greška gledati avance prije epke..odma ti se neda gledat epka poslije onako groznig avancea i još predvikend hm

nažalost niko ti ondje nezna računat i svi će oni popit priču da je mali njegov... 100%



ova epizoda je imala "solidan" rejting 19,4
__________________
Emma & Hook || I miss you - AU
uckvondy is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.08.2013., 20:42   #2510
Da znam da je velika greska gledati avance ali sta cu jace je od mene

ne brini pogledat cu epku bez obzira na sve

ajde bar se priblizio rejting 20 % ali dolazi petak kad
Meksikanci spavaju

da sad ce biti one scene u busu kad Popaj ide po Olivu
__________________
Ximena Navarrete & William Levy for People En Español ♥♥♥

When calls the Heart - Jack proposes Elizabeth ♥♥♥
pipa is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.08.2013., 20:55   #2511


ovaj članak me tako nasmijao
http://nov.la/13qLypw
evo da ga kopiram

Las escenas de sexo han funcionado para La Tempestad que ha subido su audiencia esta semana mientras la gente habla más sobre el melodrama protagonizado por William Levy y Ximena Navarrete.

A pesar de que la telenovela De Que Te Quiero, Te Quiero baja de audiencia, sigue por encima de las otras telenovelas como Libre Para Amarte y Mentir Para Vivir.

Mentir Para Vivir y Libre Para Amarte marcan la misma audiencia, pero la producción de Rosy Ocampo marca un porcentaje de share más alto.
__________________
Emma & Hook || I miss you - AU
uckvondy is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.08.2013., 21:44   #2512
Quote:
uckvondy kaže: Pogledaj post
kako becky-legenda tu ništa neće poduzet... možda je zauzeta sad sa 2 josa pa se nemože još i marinom bavit ... i eto ti tako se popaj i oliva razdvojiše... eto recite mi da neće bit tako...
A ne može ni jadna teta Becky imati sve pod svojom kontrolom . Mislim da je bio više nego dovoljan uspjeh to što je postigla da se Marina ne duri previše kad je ovaj izašao iz zatvora.

Naravno...gdje bi netko tamo znao računati? A ako i zna...ovi drugi će ga uvjeriti da je u krivu.

I kao što rekoste...klišej nad klišejima....ova ga ljubi...a njemu treba 10 minuta da je odgurne i baš će ju odgurnuti kad ova okrene leđa i ode.
A mislim i Marina me tu razočarala. Malo više povjerenja u Damiana ne bi bilo na odmet. No dobro....da ne bi ovog kissa ništa od zapleta za još narednih 100 epki koje moramo žvakati. O bože ovo prestrašno zvuči...a kamoli još za gledanje. Pa tko će to izdržati i šta će tu još sve da prostite nasrati...strah me.

Sad će još i Magdalena pobjeći i idemo all over again .
A ona Merđina sluškinja je stvarno neka tulava. Ništa ne obavi kak spada. Em se Magda javi na telefon em joj ova pobjegne pred nosom.

Malo mi nije jasan Ursulin plan. Ona će Esterciti pomoći da vrati Damiana da bi ona dobila Hernana. Al kozo....ak Damian nije s Marinom onda će Krpelj tebi dati nogu..mislim ne za nego ovako i odtrčati Marini. Što je odmah danas i napravio. Tak mi je došlo da ga . I ona kuća je stvarno ko autobusni kolodvor...svi ulaze izlaze bez kucanja, bez zvona..ičega
__________________
nije more toliko veliko ni duboko da u njega stanu sve uspomene na tebe
Nata-SilvaFan is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.08.2013., 22:54   #2513
http://www.youtube.com/watch?v=haMbOfoJiow


jao jao crkajem
__________________
Emma & Hook || I miss you - AU
uckvondy is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.08.2013., 23:02   #2514
Quote:
Nata-SilvaFan kaže: Pogledaj post
A ne može ni jadna teta Becky imati sve pod svojom kontrolom . Mislim da je bio više nego dovoljan uspjeh to što je postigla da se Marina ne duri previše kad je ovaj izašao iz zatvora.

Sad će još i Magdalena pobjeći i idemo all over again .
A ona Merđina sluškinja je stvarno neka tulava. Ništa ne obavi kak spada. Em se Magda javi na telefon em joj ova pobjegne pred nosom.
Malo mi nije jasan Ursulin plan. Ona će Esterciti pomoći da vrati Damiana da bi ona dobila Hernana. Al kozo....ak Damian nije s Marinom onda će Krpelj tebi dati nogu..mislim ne za nego ovako i odtrčati Marini. Što je odmah danas i napravio. Tak mi je došlo da ga . I ona kuća je stvarno ko autobusni kolodvor...svi ulaze izlaze bez kucanja, bez zvona..ičega

:
bold1- teta je dakako već dosta učinila... i opet će ona učiniti sigurna sam...
bold2- mogla bi magdalena doć damianu...pravit mu društvo dok nema marinice
bold3- ahhahaha a krpelj će počet iz paštete da iskače


ma ursula nije zaljubljena u nikoga.. ona hoće pare... ne treba njoj ni hernan ni damian ..ona sad ima one papire i imat ce fulgija i hernana za ucjenu ... netrebamo se brinut za nju..ona će se snać.... a sigurna sam i da je esteresiti samo ono rekla da bi ej dobila na svoju stranu
__________________
Emma & Hook || I miss you - AU
uckvondy is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.08.2013., 23:05   #2515
Ma bilo kako bilo i radila što radila al meni je Ursula puno bolja i draža nego Estercita. Ursula onak ima stila....a Estercita se samo preserava da ga ima
__________________
nije more toliko veliko ni duboko da u njega stanu sve uspomene na tebe
Nata-SilvaFan is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.08.2013., 00:37   #2516
Quote:
Nata-SilvaFan kaže: Pogledaj post
Ma bilo kako bilo i radila što radila al meni je Ursula puno bolja i draža nego Estercita. Ursula onak ima stila....a Estercita se samo preserava da ga ima
estersita naporluk žešći..ursula još nije pokazala nokte.. estersita će bit mala beba za usrsulu poslije sigurna sam


glasajte za ximenu
http://www.peopleenespanol.com/galle...#643511_643506

super klipovi
http://www.youtube.com/watch?v=cBK3WC_UiBk

http://www.youtube.com/watch?v=XL1piFxZhEE
__________________
Emma & Hook || I miss you - AU

Zadnje uređivanje uckvondy : 17.08.2013. at 00:55.
uckvondy is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.08.2013., 01:37   #2517
Evo nam tetkice i nećakinje

https://pbs.twimg.com/media/BOtgYXyCcAAYXaA.jpg
__________________
nije more toliko veliko ni duboko da u njega stanu sve uspomene na tebe
Nata-SilvaFan is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.08.2013., 02:54   #2518
Pomoć, pomoć!

Pozdrav svima

Navukoh se na seriju ko nikad, međutim duže vrijeme nisam imala pristup netu i sad kad sam se odlučila na ponovno gledanje vidjela sam da su pobrisali epizode s youtuba i dailymotiona.

Pa molim neku dobru dušu od vas da mi pošalje link ( linkove) na pp putem kojih pratite seriju.

Puno, puno hvala unaprijed!
Klia is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.08.2013., 10:23   #2519
Quote:
Klia kaže: Pogledaj post
Pozdrav svima

Navukoh se na seriju ko nikad, međutim duže vrijeme nisam imala pristup netu i sad kad sam se odlučila na ponovno gledanje vidjela sam da su pobrisali epizode s youtuba i dailymotiona.

Pa molim neku dobru dušu od vas da mi pošalje link ( linkove) na pp putem kojih pratite seriju.

Puno, puno hvala unaprijed!
evo ti tu link: http://www.gratisnovelas.com/la-tempestad.html




cure, da se malo prisjetimo onih vrućih trenutaka...

http://twitpic.com/d6blpo
__________________
I believe in happy endings.
M@l@ crnk@ is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.08.2013., 11:31   #2520
Evo pogledala sam epku od četvrtka i čekam da stave na net novu
da se jos malo naživciram s reciklažom iz TDA grrrrrrrr...

Quote:
neznam jel itko komentirao kako izgledaju mladenci i uzvanici na vjenčanju...jest da smo odprije znali jer su se slike pojavile davno, al svejedno bih voljela da malo iskometiramo... (možda vi jeste,a ja nisam doživila )
meni je tetka becky bila super... i mamice su se skockale nema šta..
marinina vjenčanica hm..neznam šta da kažem...mene nije baš nešto oduševila...a frizura...mogli su to puno bolje napraviti..iako ximenica izgleda genijalno i u vreći
evo ja cu da bacim komentar u vezi obleke na vjencanju

dobro su bili obuceni nemam neke primjedbe sve su se lijepo skockale
i teta Becky i mamice a slazem se nije mi vjenčanica bas pogodjena
al dobro kakvih sve ima ova je jos dobra

Will odličan u odijelu lajkam

Quote:
popaju su mogli kravatu neke druge boje kad je već košulj bijela...ovako su se boje stopile..., al dobro možda čovjek nije imao para ..istrošio se za prsten
meni je kravata ok sve je tip top a i to sto kažeš istrošio se za prsten
pa nema novaca za novu kravatu hahhhhahhah....

Quote:
Nata-SilvaFan kaže: Pogledaj post
Današnja epka u stilu u kakvom smo i očekivali. Estercita pili po svome. Mi smo oženjeni, ti si moj, ovo ono.
I naravno glupost da je ono Damianovo dijete....i još Mercedes potvrdi tj. i ona posumnja u to. Mislim ljudi dragi, ja sam slab matematičar al vi ste još gori nego ja.
da Pijavica pili jedno te isto

bas sam se neugodno iznenadila kad je i Mercedes pocela da sumnja u ocinstvo WTF???? svi ponovo u školu na učenje matematike

Quote:
Delfinino padanje u nesvjest, ležanje tako pol dana, pa onda poslije histeriziranje . Mislim ajd ok scena, majka se uznemirila što vidi živu kćer...al izvedba ravna nuli. Nekontrolirano lamatanje rukama i glavom....bezveze
bas to scena totalno bezvezna odnosno izvedba

Quote:
Damian kad je izletio iz crkve za Marinom je imao dvije velike fleke na leđima od sakoa...valjda od znoja.....trebali su na to paziti...upada u oči
očito su zaboravili na to da isprave mali kiks hahhahah...

Quote:
M@l@ crnk@ kaže: Pogledaj post
tako bih išamarala onu glupu estercitu dok joj zubi ne bi ispali...
ali kako joj je fulgi opalio jednu a cijela crkva u šoku haha
pridružujem ti se treba nju šamarati non stop možda joj proradi mozak

Fulgi kralj tako i treba odmah šamar za dobrodošlicu hahahhahah....

Quote:
damian u razgovoru s onom glupačom kaže kako je svećenik poništio njihov brak nadam se da je to istina i da će se marina borit za damiana, a ne samo on za nju kao što to inače biva u telenovelama...
i ja se nadam ali kako je Abudica glupa sigurno je zaboravila na to grrrrrrr....

ceka nas svasta strah me i pomisliti sta ce sve ubaciti u seriju

Quote:
M@l@ crnk@ kaže: Pogledaj post
i estercita se naravno opet žali kako damianu nije stalo do nje, kako se nikad ne brine o njoj... pa HALOOOOO!!!! koliko puta ti je rekao glupačo da te NE VOLI i da se ženi s tobom zbog obveze...ajme koje razmaženo derište
čim se pojavila u kadru i počela opet tjerati po svome
odmah mi je počela dizati živce grrrrrrrrrrr.....

i kako se hladno ponasala prema Delfini nije ona to zasluzila
za razliku od Fulgia

Quote:
I kao što rekoste...klišej nad klišejima....ova ga ljubi...a njemu treba 10 minuta da je odgurne i baš će ju odgurnuti kad ova okrene leđa i ode.
A mislim i Marina me tu razočarala. Malo više povjerenja u Damiana ne bi bilo na odmet. No dobro....da ne bi ovog kissa ništa od zapleta za još narednih 100 epki koje moramo žvakati. O bože ovo prestrašno zvuči...a kamoli još za gledanje. Pa tko će to izdržati i šta će tu još sve da prostite nasrati...strah me.
da ne bi bilo zapleta da nije bilo tog kissa hahhahhah....

ne brini nece biti 100 epki nego oko 60 do 70 do kraja
moram priznati da je i mene strah sta ce sve utrpati do kraja
poznavajuci Meiju i Abudicu

Quote:
Malo mi nije jasan Ursulin plan. Ona će Esterciti pomoći da vrati Damiana da bi ona dobila Hernana. Al kozo....ak Damian nije s Marinom onda će Krpelj tebi dati nogu..mislim ne za nego ovako i odtrčati Marini. Što je odmah danas i napravio. Tak mi je došlo da ga . I ona kuća je stvarno ko autobusni kolodvor...svi ulaze izlaze bez kucanja, bez zvona..ičega
ni meni nije jasan taj plan a kako su se one lijepo podjelile
Pijavici Damian a Ursuli Krpelj hahhahahh.....

bas je pravi Krpelj odmah je dotrčao i počeo da brani Damianu
da vidi Marinu svašta si dopušta

Quote:
Nata-SilvaFan kaže: Pogledaj post
Ma bilo kako bilo i radila što radila al meni je Ursula puno bolja i draža nego Estercita. Ursula onak ima stila....a Estercita se samo preserava da ga ima
slažem se kakva god da bude Ursula ima stila za razliku od balavice Pijavice

Quote:
cure, da se malo prisjetimo onih vrućih trenutaka...

http://twitpic.com/d6blpo
hvala na podsjećanju ovo nam je potrebo da lakše prebrodimo
ove teške trenutke

promo za TV Pink
http://www.youtube.com/watch?v=WwBQx...ature=youtu.be
__________________
Ximena Navarrete & William Levy for People En Español ♥♥♥

When calls the Heart - Jack proposes Elizabeth ♥♥♥
pipa is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 15:48.