Natrag   Forum.hr > Kultura i zabava > Televizija > Sapunice

Sapunice meksičke, španjolske, američke, hrvatske - nije važno, gledamo ih sve, ma što god drugi rekli o tome

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 03.12.2013., 03:08   #21
Quote:
sweet ivi kaže: Pogledaj post
Zašto ne ponude gl. ulogu nekim mlađim i perspektivnijim glumicama, poput Mariane Van Rankin ili Michelle Renauld, recimo?! : o :ras pa:
daaaaa, Marianu v R bi bilo lijepo vidjet u glavnoj ulozi

Quote:
pipa kaže: Pogledaj post
AB postaje ženski Zepeda :r ofl:
a njih dvoje u paru kao protag? tek onda ne
__________________
Peralta&Terry
chandlerbing is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.12.2013., 04:28   #22
Quote:
chandlerbing kaže: Pogledaj post
a njih dvoje u paru kao protag?
tek onda ne
Jedino bi to bilo gore od toga da jedno od njih dvoje bude protagonist
__________________
*"Hombres van y hombres vienen,pero las amigas de verdad siempre quedan!"#Jimena#Pasion❤/❤#Irene&Alonso❤#DQTQTQ❤*/"Antes que LA SOMBRA DE nuestro PASADO intente cambiar el destino y separarnos,créeme que estaré a tu lado..."
sweet ivi is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.12.2013., 11:48   #23
AB mi je odlična glumica,ajde sad radi pauzu jer će EM početi s emitiranjem tek na ljeto. Ali mislim da je zaslužuje bolji termin da napreduje,prvo se iz 19 vratila u 16 (al' ajde uspješno),i sad u 17? Znam da se i za Osorija ona spominjala,skupa s Maite.
__________________
El Clon | Camaleones | ¿Dónde está Elisa?
Pase lo que pase, estaré a tu lado... Por siempre mi amor
WitchHunter is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.12.2013., 11:59   #24
Meni je Ana grozna,neka malo uzme pauzu,a dobro bi došlo i neko novo lice malo za promjenu..
ezel00 is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.12.2013., 12:03   #25
čitao sam negdje da je ona velika radoholičarka i ne može ne raditi
exodus175 is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.12.2013., 12:05   #26
Kad se samo sjetim koliko je suza Adela Noriega isplakala u originalu,moraju naći baš neku plačljivicu za ovu telenovelu..
ezel00 is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.12.2013., 12:44   #27
Ja bih rado gledala Wendy gonzalez u glavnoj ulozi. Mislim da zaslužuje
Svidja mi se i Mariana kao izbor a ko je Michelle?
Za glavnog više od svih želim Marsela kordobu ali ako treba neko mladji onda Mauricio Henao .Wiliema želim bilo gde kao antagonistu ,nije na odmet malo promene.
__________________
Emiruša.
beren cansu fan is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.12.2013., 12:55   #28
Henao je na Telemundu,snima ''La Impostora.'' I nadam se da se ne vraća na Televisu.
Poznavajući MaPat izabrat će nekog mlađeg glumca
__________________
El Clon | Camaleones | ¿Dónde está Elisa?
Pase lo que pase, estaré a tu lado... Por siempre mi amor
WitchHunter is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.12.2013., 15:01   #29
Quote:
ezel00d kaže: Pogledaj post
Meni je Ana grozna, neka malo uzme pauzu, a dobro bi došlo i neko novo lice malo za promjenu..
Potpis na cijeli post.

Quote:
beren cansu fan kaže: Pogledaj post
Svidja mi se i Mariana kao izbor a ko je Michelle?
Alba iz La mujer del Vendaval.
__________________
*"Hombres van y hombres vienen,pero las amigas de verdad siempre quedan!"#Jimena#Pasion❤/❤#Irene&Alonso❤#DQTQTQ❤*/"Antes que LA SOMBRA DE nuestro PASADO intente cambiar el destino y separarnos,créeme que estaré a tu lado..."
sweet ivi is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.12.2013., 22:36   #30
Quote:
ezel00d kaže: Pogledaj post
Ana Brenda se prva spominje kao moguća protagonistica..

Boooože daaj!! Ovo bi vrlo lako moglo biti jer izgleda da je onaj konj od njenog mužića prevario Anu Brendu tako da joj otpada putovanje u Španjolsku... Svako zlo za neko dobro! A i MaPat je bila izrazito zadovoljna Anom u "Juro que te amo"
__________________
... ¿como sería?, si un día la luna, se enamorará una noche del sol...
ManuellaNavarro is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.12.2013., 22:40   #31
Quote:
WitchHunter kaže: Pogledaj post
AB mi je odlična glumica,ajde sad radi pauzu jer će EM početi s emitiranjem tek na ljeto. Ali mislim da je zaslužuje bolji termin da napreduje,prvo se iz 19 vratila u 16 (al' ajde uspješno),i sad u 17? Znam da se i za Osorija ona spominjala,skupa s Maite.
Jedna od najboljih televisinih glumica i glumica koja dobiva glavne uloge zahvaljujući svojem trudu, talentu i radu, a ne kao neke koje zahvaljujući nekoj "kemiji", zamolbi muškog protagonista ili lijepoj guzici dobivaju PRVE uloge u životu i to u horario estelaru kao PROTAGONISTICE!! W-T-F?!
__________________
... ¿como sería?, si un día la luna, se enamorará una noche del sol...
ManuellaNavarro is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.12.2013., 22:58   #32
Ja bih najviše volela da glavnu ulogu dobije neko ko nikad nije.Televisa sve vrti u krug Lucero,Silvia,Maite,Ana,Jackie i Ariadne+Boyerica,postoji još puno dobrih glumica koje zaslužuju glavne uloge.
Već smo spomenuli Marianu , Wendy+i Michelle svidja mi se Esmeralda p.ali ona mi je suviše vedra da bi cmizdrila.
__________________
Emiruša.
beren cansu fan is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.12.2013., 23:38   #33
Quote:
beren cansu fan kaže: Pogledaj post
Ja bih najviše volela da glavnu ulogu dobije neko ko nikad nije.Televisa sve vrti u krug Lucero,Silvia,Maite,Ana,Jackie i Ariadne+Boyerica,postoji još puno dobrih glumica koje zaslužuju glavne uloge.
Već smo spomenuli Marianu, Wendy+i Michelle svidja mi se Esmeralda p. ali ona mi je suviše vedra da bi cmizdrila.
Ona mi je još i najbolja od tih mladih , ali je nisam spomenula jer je ona već dobila svoj protagonico u "Madre sustituta".
__________________
*"Hombres van y hombres vienen,pero las amigas de verdad siempre quedan!"#Jimena#Pasion❤/❤#Irene&Alonso❤#DQTQTQ❤*/"Antes que LA SOMBRA DE nuestro PASADO intente cambiar el destino y separarnos,créeme que estaré a tu lado..."
sweet ivi is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.12.2013., 00:08   #34
Quote:
beren cansu fan kaže: Pogledaj post
Za glavnog više od svih želim Marsela kordobu ali ako treba neko mladji onda Mauricio Henao .Wiliema želim bilo gde kao antagonistu ,nije na odmet malo promene.
lajkam ovo sve, ali boldani mladi gosp, kolko mi je god i i nebu se vratio na Televisu kad sniima već na Telemundu. eventualno neš gostujuće ko u LT makar sumnjam
__________________
Peralta&Terry
chandlerbing is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.12.2013., 00:13   #35
Ja sam mislila da je Mauricio prešao na televisu.
Eh kad bi Alfonso Herrera hteo íli Jerrick James može i Gonzalo Vivanco.
__________________
Emiruša.
beren cansu fan is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.12.2013., 09:19   #36
Prvo se usude dirati u PDG,zatim Corazon Salvaje, pa EPDA, pa Amor Real i sada očekuju da im gledatelji prihvate remake od Manantiala?
Neka se okane Carlinih djela, možda mogu Islasa nekako nadomjestiti no Noriegu kojoj je ta uloga bila najbolja u karijeri, te ''Justa'' nikada
Put99 is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.01.2014., 23:06   #37
Sad kad je otkazano snimanje MS,Jose Ron se spominje za ovu telenovelu..

Quote:
José Ron, primer candidato a protagonizar la nueva versión de #ElManantial que @MapatOficial prepara para Televisa.
Ma neka uzme pauzu malo...
ezel00 is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.01.2014., 23:09   #38
ako se on spominje, i bit će jer nema što raditi i jer ga MaPat voli
exodus175 is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.01.2014., 23:12   #39
Quote:
exodus175 kaže: Pogledaj post
ako se on spominje, i bit će jer nema što raditi i jer ga MaPat voli
A sigurno..
I još ako bude Ana Brenda protagonistica,kako se spominjalo..

To će im biti treća telenovela..
ezel00 is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.01.2014., 23:12   #40
Nije mi jasno kako će ići u terminu od 18h, kad tad idu ''laganije'' telenovele poput LMDV i DQTQTQ, a El Manantial nije baš bila opuštajuća koliko se sećam.
unapologetic is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 02:12.