Natrag   Forum.hr > Društvo > Alternativa

Alternativa Noetički pristup stvarnosti.
Podforumi: Astrologija, Na rubu znanosti, Magija i mistika, Alternativno liječenje

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 14.03.2008., 12:28   #1
KAKO PREPOZNATI BIONERGIJU

Davnim susretom sa jednim bioenergičarom rečeno mi je da posjedujem dosta bioenergije.Naravno ne obraćajući posebno pažnju na tim riječima čak sam i zaboravila na to dok mi jedna kolegica kada mi je gledala malo po datumima rođenju satu..isto tako rekla da posjedujem veliku energiju koju ni sama nisam svjesna čak da mogu neke stvari vidjeti u snu.. lječiti kako druge tako pomoći sebi te da mi je život i te kako povezan sa bionergijom.Drugu noć drugi dan sanjam san i povezujem..neke stvari koje nisam ni primjećivala ranije iako još uvijek sam iskreno skeptična u vezi svega toga
Svaka primjedba ,milšljenje prijedlog te možda iskustva ma sve je dobro došlo...hvala...........
larma is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.03.2008., 13:41   #2
procitaj par knjiga na tu temu...
inace kazu da ju isprva ne osjecas, pa pokusas zamisliti da osjecas, a kasnije ju tako i osjecas, naravno s vremenom i vjezbom se taj osjecaj i sposobnosti usavrsavaju...
obicno je rijec o toplini ili jednostavno osjetis kao da nesto prolazi kroz tebe, mal o tesko definirati, al kad osjetis, znat ces da je to to
inace ti preporucujem svu literaturu na temu meditacije, cakri, reiki, astralne projekcije, jer sve to sljaka na istom principu energije (ili nazovije bioenergija)
anonymus is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.03.2008., 14:07   #3
Mama mi je početkom 90ih imala nekih problema s glavoboljom i ošla nekom bioenergičaru u zg, sad kad je lik krenuo ju lječit srušio se ko klada na zemlju i bio bez svijesti par minuta. Kasnije joj je rekao da ima veliku bioenergiju - te da ju je svojom seansom"pobudio" i da bi bilo pametno da ju ode "trenirat" te joj je dao adresu nekog čovijeka, vratio joj pare za tretman i reko da joj on ne može pomoći (oko toga radi čega je došla) . Stara se vratila doma, i namjeravala je otić kod tog čovijeka no pošto se pogoršalo stanje u Hrvatskoj (nedje oko 91.) sve je to propalo u vodu.
looki is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.03.2008., 17:17   #4
Ja ti znam i neke linkove ako hoćeš pitaj.
demon hunter 666 is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.03.2008., 08:47   #5
Quote:
demon hunter 666 kaže: Pogledaj post
Ja ti znam i neke linkove ako hoćeš pitaj.
da jako me zanima...hvala
larma is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.03.2008., 11:19   #6
ja energiju osjećam samo na mjestima gdje je ima previše
neka mjesta koja zrače,u prirodi pogotovo
osjećam jako strujanje na prstima i ako se koncentriram mogu upasti u neku vrstu transa.
ali nažalost nisam imala vremena raditi na tome

čak sam se testirala da ne umišljam,naime,najjače iskustvo sam imala pored jednog prastarog hrasta duboko u šumi,nešto me jako privlačilo tom drvu. kad bi ruke ispružila prema tom hrastu,osjećala sam jako strujanje,onda sam za probu,odmakla se malo od hrasta,vibriranje u prstim bi prestalo..
deelayla. is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.03.2008., 11:41   #7
Pa što bi umišljla? Bioenergija je životna energija i imaju je sva živa bića. To što su neki ljudi neosjetljivi na nju, ne znači da je nemaju.

Inače, velika drva, a pogotovi hrastovi, imaju jaku bioenergiju i senzibilni ljudi je lako osjete. I ja imam takav hrast na kojem uživam.
__________________
Be yourself, no matter what they say.
arna is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.03.2008., 11:58   #8
2 demonhunter666 - ak ti nije bed da i meni šibneš par linkicha na pm ...

LP
__________________
ˇ^
Accu is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.03.2008., 13:37   #9
Quote:
arna kaže: Pogledaj post
Pa što bi umišljla? Bioenergija je životna energija i imaju je sva živa bića. To što su neki ljudi neosjetljivi na nju, ne znači da je nemaju.

Inače, velika drva, a pogotovi hrastovi, imaju jaku bioenergiju i senzibilni ljudi je lako osjete. I ja imam takav hrast na kojem uživam.
vaauu to za hrastove nisam znala

i još jedno iskustvo mi se desilo u zagrebačkoj katerdali,kod balzamiranog alojzija stepinca (valjda je balzamiran,ili šta već)
čim bi se makla od njega vibracije bi prestale,općenito obožavam stare male crkivce,tamo ima puno energije od molitve,iako se ne smatram vjernikom,najveći mir osjećam na takvim mjestima, i tamo bi lako mogla upast u žešći trans ..nečeg tamo ima..
deelayla. is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.03.2008., 15:00   #10
Quote:
deelayla. kaže: Pogledaj post

..nečeg tamo ima..
Svakako da ima. Tamo ljudi dolaze u potrazi za mirom, sa potrebom da budu bliži dobru i ljubavi, da komuniciraju s vlastitim izvorom. Zato je, poglavito u katedralama, posebno ozračje smirenosti i uzvišenosti.
__________________
Be yourself, no matter what they say.
arna is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.03.2008., 23:43   #11
Quote:
Accu kaže: Pogledaj post
2 demonhunter666 - ak ti nije bed da i meni šibneš par linkicha na pm ...

LP
i meni ak nije bed. sad kad te krenu svi pilat, hehe
alcatraz is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.04.2008., 00:30   #12
Ja imam negativnu bioenergiju. Tj., mogu crpiti energije ljudi, a svoju energiju koristiti za ozljeđivanje. Senzibilnije ljude trese struja kada ih dotaknem (nije to jaka struja 220 volti, ali dovoljno jaka da se makne od mene)
__________________
That is not dead which can eternal lie.
And with strange aeons even death may die.
Asmodeus666 is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.04.2008., 14:06   #13
Quote:
Asmodeus666 kaže: Pogledaj post
Ja imam negativnu bioenergiju. Tj., mogu crpiti energije ljudi, a svoju energiju koristiti za ozljeđivanje. Senzibilnije ljude trese struja kada ih dotaknem (nije to jaka struja 220 volti, ali dovoljno jaka da se makne od mene)
Prestani furati sintetiku, biće bolje...
daz is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.04.2008., 19:49   #14
Quote:
demon hunter 666 kaže: Pogledaj post
Ja ti znam i neke linkove ako hoćeš pitaj.

Quote:
alcatraz kaže: Pogledaj post
i meni ak nije bed. sad kad te krenu svi pilat, hehe

Pa daj ak mozes i meni isto, thnx
Aryan is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.04.2008., 19:53   #15
Kaj sam ja negativac?

Quote:
Asmodeus666 kaže: Pogledaj post
Ja imam negativnu bioenergiju. Tj., mogu crpiti energije ljudi, a svoju energiju koristiti za ozljeđivanje. Senzibilnije ljude trese struja kada ih dotaknem (nije to jaka struja 220 volti, ali dovoljno jaka da se makne od mene)
Ja fakat isto radim nekej slično tome, najsretniji/najispunjeniji sam kad nekog totalno iscrpim na svim područjima. To me jednostavno "puni energijom". A kaj se tiče elekcititreta (pazi kak sam napiso a ne da mi se ispravit) isto tako znam "stepsti" neke ljude, a sintetiku ne furam, već samo pamuk i takve obleke mislim ono tkanine(biljkaste a ne plastiku).

Ima nekej u tome, ak neko zna nekej di se može provjerit dal imas biopotencijal i di se može izvjezbat nek mi javi. thnx
Aryan is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.04.2008., 20:05   #16
Quote:
larma kaže: Pogledaj post
Davnim susretom sa jednim bioenergičarom rečeno mi je da posjedujem dosta bioenergije.Naravno ne obraćajući posebno pažnju na tim riječima čak sam i zaboravila na to dok mi jedna kolegica kada mi je gledala malo po datumima rođenju satu..isto tako rekla da posjedujem veliku energiju koju ni sama nisam svjesna čak da mogu neke stvari vidjeti u snu.. lječiti kako druge tako pomoći sebi te da mi je život i te kako povezan sa bionergijom.Drugu noć drugi dan sanjam san i povezujem..neke stvari koje nisam ni primjećivala ranije iako još uvijek sam iskreno skeptična u vezi svega toga
Svaka primjedba ,milšljenje prijedlog te možda iskustva ma sve je dobro došlo...hvala...........
ako ti je život i te kako povezan sa bioenergijom onda si morala primjetiti recimo da se ljudi uz tebe osjećaju bolje, da živnu, da se lijepe za tebe jer im zračiš tako da im prijaš, mogla si primjetiti da ti životinje lako prilaze, da ti ako sadiš cvijeće ono bolje raste nego susjedima i sl. Drugi su ti već trebali reći: da se uz tebe dobro osjećaju, da su uz tebe mirniji nego inače i sl.

Ako imaš uvide kroz snove i to si već trebala primjetiti, to zna biti vrlo očigledno ...

Prema tome nemoj da te neke kvazi gatare uvjere da si posebna, jer to gotovo svaka kvazi gatara čini.
Lonna Imzadi is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.05.2008., 23:19   #17
Quote:
daz kaže: Pogledaj post
Prestani furati sintetiku, biće bolje...
dejan1471 is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.05.2008., 23:18   #18
osjecam,vise nego sam bila svjesna.4 puta sam bila u 4 razlicite kuce,2 puta kod prijateljica moje mame i 2 puta kod svojih prijateljica.u svima mi se desilo isto,pa cu pisati u jednini.dakle,prije nego udjem u kucu osjecam se dobro i veselo,ali kad udjem osjecam se kao da me lovi paranoja...tesko disem,oblijeva me hladan znoj,kao da me netko prati u mraku....raspitala sam se o tim familijama i doznala da je netko izvrsio samoubojstvo,ili nedavno preminuo ili da je osoba kod koje sam bila,jednostavno zla.inace,po zanimanju sam kozmeticarka,klijenti su me toliko voljeli da sam ponekad radila i duple smjene,jer kako kazu,nakon nekog tretmana,nejcesce masaze,osjecaju se preporodjeno...neznam jel to zbog energije ili zbog moje iskrene zelje da se osjecaju bolje(masiram sklopljenim ocima,usredotocim se na osobu i u mislima joj zelim svako dobro)..inace,miljenica sam svih ljudi koje susrecem svaki dan..kazu,ugodno im je samnom....

moze i meni link?bila bi jako zahvalna,da jednom za sva vremena znam o cemu se radi
LillyDoe is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.05.2008., 01:34   #19
a jadni vi kad djete koje u nicku ima to "jebeno" 666 (ajde klinjo spat, ode si doso fore prodavat) pitate za edukativne linkove
pms is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 06:22.