Natrag   Forum.hr > Lifestyle > Moda

Moda Za one koji žele biti u trendu.

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 25.10.2014., 21:42   #401
Mogu samo reći da su postale užasno loše. Strašno Da ih toliko ne volim, ne bih ih kupovala Evo, kupila sam authentic crvene u 7 mj. ove godine i već su mi puknule I nije do mojeg nošenja jer fino hodam Ali jednaka stvar dogodila mi se s takvim crnim Vansicama
Depeche E. is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.12.2014., 19:30   #402
Moze mi netko reci kakav kalup imaju klasicne vansice? Nisam ih nikad probala a nemam ni sad vremena ici negdje probati,jer se radi o online snizenju pa moram biti sto brza hvala
Npr u usporedbi sa converse starkama?
__________________
Krzno lijepih životinja nose ružni ljudi...
gloria56 is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.12.2014., 19:36   #403
Ja i authentic i old skool nosim 40.5, a i starke isto, ili 41 ako nema 40.5. Nike uzimam 41
__________________
she has the blood of reptile just underneath her skin
~*Aurora*~ is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.12.2014., 00:13   #404
Quote:
gloria56 kaže: Pogledaj post
Moze mi netko reci kakav kalup imaju klasicne vansice? Nisam ih nikad probala a nemam ni sad vremena ici negdje probati,jer se radi o online snizenju pa moram biti sto brza hvala
Npr u usporedbi sa converse starkama?
Brojevi odgovaraju brojevima starki, oboje imam u uk 3
Dorée is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.04.2015., 20:05   #405
koja je razlika između ženskih i muških vans authentic? mislila sam da su to jedne te iste i unisex, ali nisu jer je i cijena drukčija za par funti

sad također vidim da na schuh.co.uk stoji (m) i (w) u imenu, no ja ne vidim nikakvu razliku...
Dotty is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.04.2015., 00:13   #406
Jesu li ženski 40.5 i muški 40.5 isti ? Pikirala sam oldskool jedne, tj. Milton Vans tenisice, al izgledaju kao old skool. Želim si muške uzet, nadam se da će mi odgovarat, nemam ih gdje isprobat, samo webshop ostaje. Kmuu
lauxret is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.04.2015., 01:19   #407
Razliciti su, kod mene su klasicne Vansice u broju koji inace nosim US 10 (br.40), a na etiketi pored pise da je to u muskom broju US 8.5
Ne znam sad hoces li narucivati u UK ili US brojevima, evo ti tablica usporedbe za americke ako ti moze pomoci. Dakle, tebi treba broj Men US 9

Zadnje uređivanje TheSpy : 21.04.2015. at 01:35.
TheSpy is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.04.2015., 06:49   #408
Hvala
lauxret is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.04.2015., 14:39   #409
jel vidio tko u nekom od Zg ducana muski baxter model?

http://i.imgur.com/3wf26gO.jpg

ili neki slican, glavno da je djon prosiven.
chavez ding is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.05.2015., 23:05   #410
opet ja sa razlikama...koja je razlika između authentics i era? čitam da je samo razlika u paddingu(nisam sigurna), zanima me oblik jer nikako skužiti koje su koje.
Dotty is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.05.2015., 11:56   #411
I meni su se zadnje Vansice raspale kroz malo više od pola godine
Al ne znam jel to do njih ili do mene jer sam ko muško šta se tiče patika Ne štedim ih.. I uvijek kažem da ću šetat psa u starim starkama ili općenito nekim starim patikama, a uglavnom nemam volje preobut se.
Trudit ću se sad jer su mi ove nove prekokrasne.
Šta se tiče brojeva.. ja u većini slučajeva moram uzet neki međubroj iako inače nosim 38, Vans uvijek uzmem 38,5.
__________________
Za spasiti svijet nemam ideju..
Terranea is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.07.2015., 13:53   #412
Uzeo sam nove prije mjesec i pol - grozno nešto.

Kako do starih modela, prodaju li se igdje?

Ove nove su mi se rašile nakon tjedan dana i primili su reklamaciju. Sada su se iznutra raspale, džon (tj. ono s unutarnje strane u što gazim) je rupičasto - kao da je netko kopao nožem kroz to. Jako ih čuvam i izvana uopće ne djeluju istrošeno. Ima li smisla ponovo reklamirati?
Tražio bih novac nazad i nadao se da ću naći neki od starijih modela koji su i preko godine dana znali izdržati.
motangens is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.08.2015., 19:33   #413
Pozdrav svima!

Prvi put sam kupila vansice, crne vans authentic i kad sam dosla kuci primjetila sam da jako cudno pucketaju dok hodam. Lijeva vise od desne.
Pregledala sam dzonove i skuzila da u jednom dijelu, tamo kod pete, kao da dzon nije dobro zalijepljen.
Tako je na lijevoj i desnoj.

Zanima me je li to okej, pucketaju li i drugima vansice i hoce li taj zvuk s vremenom nestati?

Hvala svima unaprijed na odgovoru!
una_22 is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.08.2015., 10:00   #414
Nije ok da pucketaju i normalno da bi dzon trebao bit dobro zalijepljen. Idi i zamijeni.
__________________
Za spasiti svijet nemam ideju..
Terranea is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.08.2015., 17:59   #415
Meni se nisu brzo raspale (ali opet nisam samo njih nosila), ali je bolja izbljedila nakon ručnog pranja. Ostale su narančaste mrlje :/
Dorée is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.08.2015., 22:11   #416
moje su stare 3 godine i još su cijele, doduše moje nisu ova "old school" i classic sranja za curice i hipstere
UnknownRoad is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.09.2015., 21:25   #417
Quote:
Terranea kaže: Pogledaj post
Nije ok da pucketaju i normalno da bi dzon trebao bit dobro zalijepljen. Idi i zamijeni.
Vec sam zaboravila sam sam se ovdje registrirala.
Hvala na odgovoru.

Na kraju sam ih isla mijenjati i zaista drugi par nije pucketao. Prodavacice su bile ljubazne i nije bilo nikakvih problema.

Inace, nosim ih vec dva mjeseca jako cesto i odlicne su, strasno udobne. Inace imam problem kad sam dugo u ravnom, a njih mogu furati i na duge setnje i nista me ne boli. Tako da cu ih kupiti svaki put kad bude neki dobar popust.
una_22 is offline  
Odgovori s citatom
Old 31.12.2015., 10:22   #418
bok, nasla sam si ove Vansice https://shoebedo.com/hr/brand/vans/a...ds-ombre-blue/ koje mi se jako sviđaju, no zanime me kvaliteta Vansica općenito jer sam tu na temi svaša pročitala i pozitivno i negativno. I jesu li udobene? Još nisam imala Vansice pa me sve zanima. Hvala!
credolina is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.01.2016., 10:24   #419
Meni su sve Vansice bile udobne, nikad me niti jedne nisu nažuljale i svake sam nosila bar 2g (to u doba svakodnevnog nošenja, sad ih rjeđe nosim pa mi duže traju). E sad, nisam sa svim modelima jednako zadovoljna što se ostaloga tiče. Nikad nisam imala platnene nego uvijek kožne i godinama sam kupovala Rowley model (službeno je muški, ali sam uvijek uspijevala negdje pronać broj 39), te su sve redom bile savršene tene, nosila sam ih cijele godine, po suncu, kiši i snijegu, nikad mi nisu noge bile mokre (a nikad ih nisam impregnirala, neke nikad nisam ni oprala). Zadnji put kad sam kupovala nove, ne samo da Rowley modele nisam nigdje našla u ZG, nego su skoro sve koje sad kod nas prodaju platnene Kupila sam model izgledom najsličniji ovome i nisam zadovoljna. Tu gdje po đonu ide crta je peta lijepljena (nije u komadu kao na svima koje sam prije imala) i iza na mjestu gdje je onaj znak nakeljen na peti se po crti počela razdvajati te propuštaju ako s njima izađem na kišu, a naravno da i ne izgleda baš lijepo
__________________
I'm not a conspiracy theorist, I'm a bullshit analyzer
Orlandica is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.01.2016., 10:58   #420
Quote:
Orlandica kaže: Pogledaj post
Meni su sve Vansice bile udobne, nikad me niti jedne nisu nažuljale i svake sam nosila bar 2g (to u doba svakodnevnog nošenja, sad ih rjeđe nosim pa mi duže traju). E sad, nisam sa svim modelima jednako zadovoljna što se ostaloga tiče. Nikad nisam imala platnene nego uvijek kožne i godinama sam kupovala Rowley model (službeno je muški, ali sam uvijek uspijevala negdje pronać broj 39), te su sve redom bile savršene tene, nosila sam ih cijele godine, po suncu, kiši i snijegu, nikad mi nisu noge bile mokre (a nikad ih nisam impregnirala, neke nikad nisam ni oprala). Zadnji put kad sam kupovala nove, ne samo da Rowley modele nisam nigdje našla u ZG, nego su skoro sve koje sad kod nas prodaju platnene Kupila sam model izgledom najsličniji ovome i nisam zadovoljna. Tu gdje po đonu ide crta je peta lijepljena (nije u komadu kao na svima koje sam prije imala) i iza na mjestu gdje je onaj znak nakeljen na peti se po crti počela razdvajati te propuštaju ako s njima izađem na kišu, a naravno da i ne izgleda baš lijepo

Orlandice, hvala ti...
credolina is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 02:46.