Natrag   Forum.hr > Društvo > Ljubav, erotika, seks

Ljubav, erotika, seks Stvari intimne prirode. Neke teme zahtijevaju i rječnik koji možda nije za jako mlade (i jako stare).

Zatvorena tema
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 19.02.2009., 08:46   #21
Da. Tetovirao bi jednog dana ali samo ako mi je zena. Cura ili tako nesto nema sanse.
__________________
Sell, sell, sell...
Mutavac™ is offline  
Old 19.02.2009., 09:14   #22
Ime?Božesačuvaj..totalna seljačija.Još usput da si tetovira JNA i dojam je potpun.
__________________

“I regret nothing. The end.”
Ron Swanson
Violently happy is offline  
Old 19.02.2009., 09:26   #23
Nas dvoje smo si nakon vjenčanja tetovirali na glagoljici ime ovog drugog i datum vjenčanja.
Ideja je bila njegova, a obzirom da je meni to treća tetovaža nisam imala ništa protiv.

I ne, neću žaliti ako se jednog dana razvedemo. Zato što ja na tetovaže ne gledam isključivo kao na sliku ili ukras.
Sve tri koje imam obilježavaju jedan period mog života i imaju ZNAČENJE te su uspomene.
Kome se ne sviđa ne mora biti sa mnom, al' to je dio mene i mog tijela i nema šanse da bih ikad zbog ijedne žalila.

I da, btw, crtao nas je dečko koji radi predobro tako da sve skupa izgleda SAVRŠENO.
__________________
After this we have to rewrite all definitions of what awesome stands for.
Morticia Addams is offline  
Old 19.02.2009., 09:29   #24
pa i ja se slazem s Mortisom ,kome se ne svidja ne mora "kupiti kravu" he, he....
svi imaju proslost i cemu se sramiti toga Ali, sad to ne bih napravila, kada sam bila mladaj bih
Mantis Religiosa is offline  
Old 19.02.2009., 09:32   #25
Quote:
Morticia Addams kaže: Pogledaj post
Nas dvoje smo si nakon vjenčanja tetovirali na glagoljici ime ovog drugog i datum vjenčanja.

Dobro je dok je na glagoljici pa se ne kuži šta piše.
Zamisli da ti piše Billy Bob kao što je onomad imala Anđa..u jebemti, redneck alert!
__________________

“I regret nothing. The end.”
Ron Swanson
Violently happy is offline  
Old 19.02.2009., 09:34   #26
Nikad.I opet nikad.
Možeš istetovirati nešto drugo što simbolizira određeni period u životu,ali ime.Još najgore što mogu vidjeti je ime+srce.Grozno.Ali ko voli nek izvoli.
__________________
The time is now
u...prolazu is offline  
Old 19.02.2009., 09:38   #27
Quote:
violently_happy kaže: Pogledaj post
Dobro je dok je na glagoljici pa se ne kuži šta piše.
Zamisli da ti piše Billy Bob kao što je onomad imala Anđa..u jebemti, redneck alert!
Ne kuže drugi, mi kužimo, a to i jest najbitnije.

Gle, nije važno, neke stvari su stvar ukusa. Meni je recimo odvratno vidjeti tetovirane leptire, srca, delfine, zmajeve i slične pizdarije koje nemaju baš nikakvog smisla i koje je netko spičio na sebe samo zato što mu se sviđala slika. Al' ok, poštujem i to. Što bi se reklo- svoga tela gospodar.
__________________
After this we have to rewrite all definitions of what awesome stands for.
Morticia Addams is offline  
Old 19.02.2009., 09:43   #28
Quote:
Morticia Addams kaže: Pogledaj post
Nas dvoje smo si nakon vjenčanja tetovirali na glagoljici ime ovog drugog i datum vjenčanja.
Ideja je bila njegova, a obzirom da je meni to treća tetovaža nisam imala ništa protiv.

I ne, neću žaliti ako se jednog dana razvedemo. Zato što ja na tetovaže ne gledam isključivo kao na sliku ili ukras.
Sve tri koje imam obilježavaju jedan period mog života i imaju ZNAČENJE te su uspomene.
Kome se ne sviđa ne mora biti sa mnom, al' to je dio mene i mog tijela i nema šanse da bih ikad zbog ijedne žalila.

I da, btw, crtao nas je dečko koji radi predobro tako da sve skupa izgleda SAVRŠENO.
ako ništa barem imate kaj čitat kad legnete u krevet...ili na plaži
__________________
ma jebeš potpis
Vilibald is offline  
Old 19.02.2009., 09:44   #29
Jako velike tetovaže su mi neprivlačne općenito,
Jedan moj dečko je imao lijepu tetovažu (horoskopski znak), koja je bila postavljena zeru u krivo, baš me nervirala ha ha ha ne možeš ju ispraviti da si pita .

A inače volim vidjeti tradicionalne tipa JNA 1969 ili srce i u njemu ime npr. Ruža, ili kao neka životinja u stilu naive na ramenu i sl.... hihihihihi te su mi najseksi, kakva glagoljica i moderna umjetnost .
kuroishijin is offline  
Old 19.02.2009., 09:49   #30
Quote:
Morticia Addams kaže: Pogledaj post
Ne kuže drugi, mi kužimo, a to i jest najbitnije.

Gle, nije važno, neke stvari su stvar ukusa. Meni je recimo odvratno vidjeti tetovirane leptire, srca, delfine, zmajeve i slične pizdarije koje nemaju baš nikakvog smisla i koje je netko spičio na sebe samo zato što mu se sviđala slika. Al' ok, poštujem i to. Što bi se reklo- svoga tela gospodar.
Ili ko ona tamo neka (sad već banirana) kojoj su, a da nije ni znala, tetovirali neko oko koje je zapravo ukleto..or something.

Ma meni je ok što si netko stavi nešto jer mu je lijepa slika.Što ima loše u tome ako čovjek želi da mu bude vizualno lijepa?

A imena..joj, to mi je nekak ružno, valjda još imam traume od onih seljačkih tetovaža iz Juge.
__________________

“I regret nothing. The end.”
Ron Swanson
Violently happy is offline  
Old 19.02.2009., 09:50   #31
...idiotizam.....
ščegetaušćek is offline  
Old 19.02.2009., 09:51   #32
Quote:
violently_happy kaže: Pogledaj post
Ili ko ona tamo neka (sad već banirana) kojoj su, a da nije ni znala, tetovirali neko oko koje je zapravo ukleto..or something.

Ma meni je ok što si netko stavi nešto jer mu je lijepa slika.Što ima loše u tome ako čovjek želi da mu bude vizualno lijepa?

A imena..joj, to mi je nekak ružno, valjda još imam traume od onih seljačkih tetovaža iz Juge.


Kao što rekoh, o ukusima (mi) se ne raspravlja.

Kad kažem samo slika nisam mislila da si treba staviti nešto što je RUŽNO, pobogu. Samo mislim da bi tetovaža trebala biti SIMBOL nečega, a ne isključivo slika. Al' kažem- tko voli, nek' izvoli.
__________________
After this we have to rewrite all definitions of what awesome stands for.
Morticia Addams is offline  
Old 19.02.2009., 09:53   #33
Molio bih da se ovdje jave i kamiondžije sa svojim bogatim iskustvima!


(ne seksualnim, nego tetovažastim)...

Dakle, sirene s velikim sisama i ostalo, te pripadajuća (plural) imena ispod i uokolo tih sirena.
O'š latinica, o'š ćirilica... glagoljica nije opcija- takav tetoarmirač nema taj tečaj..
Deedy is offline  
Old 19.02.2009., 09:54   #34
Quote:
KastorTheFat kaže: Pogledaj post
Tetovirat ime trenutnog partnera je jedna velika idiotarija, radije bi ima JNA na ruci...
i srce sa strelicom,ili sidro
sammir 10 is offline  
Old 19.02.2009., 09:59   #35
ne pada mi na pamet
jednog dana možda početno slovo imena svog djeteta,ali muža ipak ne
a i kad bi stavila slovo ili inicijale bilo bi to na nekom nevidljivom mjestu i sasvim sitno
možda na grudima,da bi budu blizu srca
ili blizu guzice
znam,patetika
Mona* is offline  
Old 19.02.2009., 09:59   #36
Quote:
Morticia Addams kaže: Pogledaj post


Kao što rekoh, o ukusima (mi) se ne raspravlja.

Kad kažem samo slika nisam mislila da si treba staviti nešto što je RUŽNO, pobogu. Samo mislim da bi tetovaža trebala biti SIMBOL nečega, a ne isključivo slika. Al' kažem- tko voli, nek' izvoli.

A joooooj...

Dakle, svatko nek si stavi ono što mu je lijepo ili ono što mu predstavlja nešto važno(npr. ime).Ako može na glagoljici, bilo bi uputno.
__________________

“I regret nothing. The end.”
Ron Swanson
Violently happy is offline  
Old 19.02.2009., 10:05   #37
Tetovaža meni danas ne predstavlja apsolutno ništa...

U ogledalu je niti ne vidim
U vrijeme kad sam se tetoviro sam imao neke brije u glavi po tom pitanju, ali kad danas sagledam samo se nasmijem sam sebi...


Ne žalim kaj sam se tetovirao, čak sam razmišljao da ukoliko se slijedeći put tetoviram da to bude nešto moćno...meni važno, znakovito...


Problem je kaj se nisam ničeg takvog mogel sjetiti
__________________
...da ne znam više sebe sama,
ni dima bola u maglama.
Sviba is offline  
Old 19.02.2009., 10:10   #38
ma to na glagoljici mi je bas ok, i podrzavam takve tetovaze koje ti obiljezavaju neki period zivota il nacin razmisljanja...zbog tetovaze se nikad ne bi smjelo zaliti...

al bas da ime....znam jednog decka koji je isel upoznavati curinog starog, i stari je na ramenu imal napisano ''blazenka'' precrtano i ispod toga napisano ''Bog oprasta, al ja ne''

tak da me tetoviranje imena uvijek podsijeca na to
__________________
have no fear of perfection. you will never reach it.
neftis is offline  
Old 19.02.2009., 10:10   #39
Quote:
wannda kaže: Pogledaj post
Potaknuta ovom grupom na fejsu moram vas priupitati što mislite o tome?
Meni je to jako dražesno i sve 5, al mi je sam taj čin malo pretežak s obzirom na činjenicu da će ti to vjerojatno ostat cijeli život.

ajde neda mi se filozofirat, pišite šta oćete!
Ma to je čista glupost, nula bodova
__________________
Jer moj je život,igra bez granica .....
delfin19 is offline  
Old 19.02.2009., 10:13   #40
Jel neko imao prilike vidjeti tradicionalne tetovaže hrvatskih žena (točnije to su radile djevojke u punoj mladosti) iz Bosne? To je zanimljiv običaj, skoro pa definitivno nestao tako da je teško naći danas te tetovaže osim na pokojoj starici.

Glavni motiv je križ, ali ne ovaj moderni što je uvela Madonna 80-tih, nego izgleda poput nekog motiva sa miljea , ima ih raznih oblika i veličina btw običaj je star par stotina godina.

Tetoviralo se čelo (ponekad i obrazi), ruke i prsa...

Novije genereacije nisu držale do tradicije, tako da su kasnije tetovaže bile sve manje i jednostavnije, urađene sa puno manje umješnosti... nekada je to samo jedna velika točka, kao ubod, ili ime (Obično upisano naopako npr. EVA bi bila AVE ha ha ha ha )
kuroishijin is offline  
Zatvorena tema



Kreni na podforum


Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 23:50.


Powered by vBulletin Version 3.8.4 (hrvatski)
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Site content ©1999-2016 Forum.hr
Ad Management by RedTyger