Natrag   Forum.hr > Lifestyle > Kozmetika

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 31.08.2006., 20:46   #1
Uriage

Mislim da je i na njega došao red.
Što ste sve isprobale i kakve su cijene?
Posebno me zanima Hydracristal emulzija i suppleance mlijeko za tijelo.
Sugarplum Fairy is offline  
Odgovori s citatom
Old 31.08.2006., 23:28   #2
ja koristim njihovu vodu za skidanje sminke,za suhu kozu,super stvar.na moru sam imala istu stvar,samo u maramicama.koristila sam i hydracristal kremu za lice,masku hydracristal-to mi je prosjecno,supleance kremu za lice-nije mi bas odgovarala.imam i njihov gel za tusiranje,super mirisi iako je za osjetljivu kozu.probala sam i termalnu vodu,al mi je bolja avenova.malo su mi preskupi u zagrebu,al kad dodem u doma(u kc)kupim zalihu jer su tamo jeftiniji barem 30%.e da,ove godine sam na moru koristila kremu u spreju,za njegu poslije suncanja i to mi je fakat savrseno tak da sam ju kupila opet,iako sam se vratila s mora vec prije mjesec dana...i to je to...
super_maca is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.09.2006., 04:08   #3
Quote:
super_maca kaže:
.malo su mi preskupi u zagrebu,al kad dodem u doma(u kc)kupim zalihu jer su tamo jeftiniji barem 30%.
Nemoj zezat da su u Koprivnici toliko jeftiniji...
Čovječe... onda je idem u nabavku u Babinu Gredu, tam mora da su bar duplo jeftiniji...

Zadnje uređivanje green_eyes : 01.09.2006. at 08:03.
green_eyes is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.09.2006., 11:02   #4
Smile

Koristim njihovu termalnu vodu, čak sam i bebici kupila termalnu vodu baš za bebe
frogy is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.09.2006., 17:02   #5
Dezic, nema skoro nikakav miris, ali ni znoj
Hocu sad njihovu vodu. Inace koristim avene, ali uriage navodno ima bolji ph. Inace se vichy i avene vode preporucuju potapkati rucnikom kad se naspricaju ili preko njih namazati krema, a uriage voda ima najpovoljniji ph i moze se ostavit da se cijedi po licu.
Eto, tko je picajzla za te gluposti ovo je korisna informacija od tete farmaceut, a mene iskreno to ne dira previse, samo bi htjela malo drugaciju ambalazu, ova bijela od avene mi vec ide na zivac
__________________
"The pretence is not what restricts me, it's the circles inside...."
-kitten- is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.09.2006., 14:25   #6
Cu Zn krema i Cu Zn gel za umivanje - nakon (poprilicnog) prvotnog peckanja, dobro smiruje iritacije
amber is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.09.2006., 15:39   #7
Quote:
green_eyes kaže:
Nemoj zezat da su u Koprivnici toliko jeftiniji...
Čovječe... onda je idem u nabavku u Babinu Gredu, tam mora da su bar duplo jeftiniji...
Ne samo da su toliko jeftiniji, već i testere dijele šakom i kapom. Barem u ljekarni u koju ja idem.
Sugarplum Fairy is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.09.2006., 15:40   #8
Možda netko zna kakav je piling?
Sugarplum Fairy is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.09.2006., 20:49   #9
Quote:
amber kaže:
Cu Zn krema i Cu Zn gel za umivanje - nakon (poprilicnog) prvotnog peckanja, dobro smiruje iritacije

hej amber... daj mi pojasni to poprilicno peckanje...
ja sam bas pikirala tu kremu da ju kupim... ja sam nekako mislila da je ona blaga i da smiruje kozu
daj mi malo reci kakva ti je krema, masna, ostavi takni film na faci ili je bas po mjeri.... hajde raspisi se....
 
Odgovori s citatom
Old 03.09.2006., 13:36   #10
Gel sam kupila nedavno, a kremu sam vec prije koristila..ma znas u cemu je stvar - kad sam pocela koristiti gel imala sam ogrebotine po licu, pa mislim da me peklo zbog toga...krema me, koliko se sjecam, nije peckala...nije premasna,ali je - kako bi rekla - gusta...meni je tekstura odgovarala (ja ti imam suhu kozu koja sve upija)...i jos nesto...ti Cu Zn proizvodi imaju karakteristican miris - nekome se mozda ne svidja, ali meni ne smeta jer je trenutacan, tj ne osjecam ga cijeli dan nego samo dok stavim kremu...
amber is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.09.2006., 13:42   #11
ako imas normalnu do suhu kožu - ne bi ti trebala bit masna...ako imas masnu kožu - onda ne znam.
amber is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.09.2006., 13:46   #12
vec sam nekoliko puta napisala, al se opet ne mogu sjetit cijene (mislim da je negdje 50-60 kn) - vlazne maramice za ciscenje lica. posebno namijenjene za osjetljivu kozu, imaju varijantu za suhu i za mjesovitu kozu, meni su odlicne za putovanje ili za navecer ocistiti lice kad npr. dodjem izvana kasno i nemam snage za standardnu rutinu ciscenja.

toplo preporucujem
__________________
Bože molim cuvaj nase klince
To love and be loved is to feel sun on both sides. D.V.
tough_cookie is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.09.2006., 19:42   #13
Quote:
amber kaže:
Gel sam kupila nedavno, a kremu sam vec prije koristila..ma znas u cemu je stvar - kad sam pocela koristiti gel imala sam ogrebotine po licu, pa mislim da me peklo zbog toga...krema me, koliko se sjecam, nije peckala...nije premasna,ali je - kako bi rekla - gusta...meni je tekstura odgovarala (ja ti imam suhu kozu koja sve upija)...i jos nesto...ti Cu Zn proizvodi imaju karakteristican miris - nekome se mozda ne svidja, ali meni ne smeta jer je trenutacan, tj ne osjecam ga cijeli dan nego samo dok stavim kremu...
hej amber hvala.... bila sam danas u sopingu i teta u ljekarni me odgovorila od Cu Zn, kao ne treba mi iako sam bas htjela tu kremu al jebiga ,nisam karakter.. i uvalila mi tri uriage proizvoda (spiskala sam para) kremu za pranje - Creme lavante i fluid za lice - hydracrystal.. i stick za usne...

probala sve malo prije, me like
 
Odgovori s citatom
Old 03.09.2006., 20:18   #14
Quote:
bettie_page kaže:
hej amber hvala.... bila sam danas u sopingu i teta u ljekarni me odgovorila od Cu Zn, kao ne treba mi iako sam bas htjela tu kremu al jebiga ,nisam karakter.. i uvalila mi tri uriage proizvoda (spiskala sam para) kremu za pranje - Creme lavante i fluid za lice - hydracrystal.. i stick za usne...

probala sve malo prije, me like
Kakav je taj fluid? Kakva je tvoja koža, sklona mašćenju? Pikiram ga već dulje vrijeme, ali se bojim da bi mi se t-zona mastila
Sugarplum Fairy is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.09.2006., 20:25   #15
Quote:
Sugarplum Fairy kaže:
Kakav je taj fluid? Kakva je tvoja koža, sklona mašćenju? Pikiram ga već dulje vrijeme, ali se bojim da bi mi se t-zona mastila
ja imam suhu kozu, sklonu pristicima... pa si misli... s obzirom da sam ga samo jedan puta nanijela, ne mogu ti puno reci... jako se brzo upije i fin je osjecaj na licu... mislim da ti se ne bi mastilo zato sto krema tj fluid nije teska, onaj je jako prozracno, ukoliko se to uopce moze reci za kremu... i miris je krejnje ugodan....
ne znam da li sam ti uopce pomogla ali javi ako ga kupis, mozemo usporedjivati....
 
Odgovori s citatom
Old 03.09.2006., 21:03   #16
Quote:
bettie_page kaže:
ja imam suhu kozu, sklonu pristicima... pa si misli... s obzirom da sam ga samo jedan puta nanijela, ne mogu ti puno reci... jako se brzo upije i fin je osjecaj na licu... mislim da ti se ne bi mastilo zato sto krema tj fluid nije teska, onaj je jako prozracno, ukoliko se to uopce moze reci za kremu... i miris je krejnje ugodan....
ne znam da li sam ti uopce pomogla ali javi ako ga kupis, mozemo usporedjivati....
Merci!
Po tvom opisu, to bi moglo biti to što tražim. Ja imam mješovitu, ali dehidriranu kožu i prištiće, i tražim nešto hidratantno, ali lagano.

Inače, koristim termalnu vodu i dezodoran i oboje je
Sugarplum Fairy is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.09.2006., 21:28   #17
Quote:
bettie_page kaže:
hej amber hvala.... bila sam danas u sopingu i teta u ljekarni me odgovorila od Cu Zn, kao ne treba mi iako sam bas htjela tu kremu al jebiga ,nisam karakter.. i uvalila mi tri uriage proizvoda (spiskala sam para) kremu za pranje - Creme lavante i fluid za lice - hydracrystal.. i stick za usne...

probala sve malo prije, me like
koji je to stick za usne?

ja sam prije mora uzela neki za suncanje s faktorom al je bio jako bijeli pa sam ga koristila samo na plazi. ovaj ne ostavlja bijeli trag?
__________________
Bože molim cuvaj nase klince
To love and be loved is to feel sun on both sides. D.V.
tough_cookie is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.09.2006., 21:38   #18
Quote:
tough_cookie kaže:
koji je to stick za usne?

ja sam prije mora uzela neki za suncanje s faktorom al je bio jako bijeli pa sam ga koristila samo na plazi. ovaj ne ostavlja bijeli trag?
Obični stick, balzam za usne, u bijeloj tubici. Jaaaako hidratantan, ne ostavlja bijeli trag. 50 kn
Jedino što mi je spasilo usnice.
__________________
...I find it kind of sad...the dreams in which I'm dying are the best I've ever had...
Dobar čovjek može se postidjeti čak i pred psom.
Sugarplum Fairy is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.09.2006., 22:11   #19
suppleance corps: krema za tijelo: kupljena prije nekoliko tjedana na blef.
125kn; ali dobra investicija za suhu i osjetljivu kožu piše.
__________________
Life is not a journey to the grave with the intention of arriving safely in a pretty and well preserved body, but rather to skid in broadside, thoroughly used up, totally worn out, and loudly proclaiming "Wow, what a Ride!"
tilla is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.09.2006., 22:44   #20
Quote:
tough_cookie kaže:
koji je to stick za usne?

ja sam prije mora uzela neki za suncanje s faktorom al je bio jako bijeli pa sam ga koristila samo na plazi. ovaj ne ostavlja bijeli trag?
ovaj ne ostavlja bijeli trag, svidja mi se jer je dovoljno mastan, a ne ostavlja onak jako masni trag kao da si upravo pojela ne znam ni ja sta.... na njemu samo pise stick levres, mislim da to nije taj tvoj... nemam vise info....
 
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 14:10.