Natrag   Forum.hr > Lifestyle > Moda

Moda Za one koji žele biti u trendu.

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 09.12.2014., 22:26   #2361
Coffee Lapel Long Sleeve Pockets Woolen Coat
http://www.sheinside.com/Coffee-Lape...-cat-1735.html


Kaput sam platila 36 USD i za te novce sam jako zadovoljna, očekivala sam neku krpu, ali došao je sasvim solidan kaputić, nije za neke ludo niske temperature, ali za malo toplijih zimskih dana će poslužiti.
Uzela sam veličinu xl iako sam između s i m (175 cm), ali bilo me najviše strah zbog rukava, da ne budu kratki, i ovako mi savršeno odgovaraju, isto kao i širina u ramenima. Velika mana masi kineskih stvari je što nemaju ušitke u struku, isti problem je i s ovim kaputom i u struku mi je dosta širok, ali mislim da će krojačica to riješiti bez problema. I ovaj gumb ću preseliti i bit će ok. No, on ni ovako ne izgleda loše ako se nosi otkopčan. Nisam mjerila da vidim točnost njihovih mjera, ali mislim da je to sve tu negdje. Sve u svemu, ja zadovoljna.
glam-g is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.12.2014., 12:38   #2362
Quote:
Astrid10 kaže: Pogledaj post
Bok, meni treba za curicu koja sad ima godinu dana, trenutno nai naš 86, dal da joj naručim 90, ili ipak 100, dal su im brojevi mini?
Hvala!!
Izmjerite neku haljinu koja ona sad nosi, kontajte da će narasti još 4-5 cm do ljeta pa usporedite sa tablicom i mjerama koje su dane. Bolje naručit veću nego knap. Ja sam mojoj uzela 110, ona sad ima cca 95cm, i nosi 98/104 (kako koji proizvođač) Ja sam uzela veću da budem mirna i nije joj PREVELIKA, bit će joj taman. Mogu čak i na proljeće joj nositi uz body ispod
marusha99 is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.12.2014., 06:30   #2363
Postoji li negdje recenzija za : http://www.ebay.com/itm/New-Womens-L...91790712&rt=nc

i

http://www.ebay.com/itm/New-Women-Lo...3D271673708674
__________________
Blabla
meri lu is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.12.2014., 14:15   #2364
New Autumn/Winter Women Mirco Velvet Round Collar Thickening Sexy Dress Skirt

http://www.dresslink.com/new-autumnw...t-p-16253.html

dosla za 28-29 dana

Potkrojena siva haljina s dresslinka
I moja siva je malo tamnija nego kod njih,kod mene je vise tamno siva dok je kod njih dosta svijetlija,ali meni ne smeta stovise i bolje

Cijena (koju sam ja platila) : 0,01 $ + 6,75$ poštarina (lov na akcije s dresslinka)

Ovo je jedna od najboljih stvari s dresslinka, jako topla haljina koja je cijela potkrojena (i rukavi), meni dovoljno duga malo se moze i nadoteknut i malo rastegnut. Ja sam uzela broj XXL vodeci se dimenzijama iz njihove tablice i dimenzije su tocne sto znaci da mi odgovara, ja sam velicina M/L (malo siri donji dio ), visoka sam 168 cm (da bolje skuzite sliku dolje).

Ja sam prezadovoljna, jos s obzirom da sam je ulovila na njihovoj akciji 0.01$ time je sreca veca, ali definitivno vrijedi puno,puno vise nego je i sad cijena na dresslinku.
Kod njih pise duzina 83 cm, kod mene je 81cm sto je zanemariva, i ramena su do nekih 38cm, kod njih eto pise 35 cm, ostale dimenzije su tocne (iako su i ove kao "netocne" u 2 cm)

slike na meni na blogu koji se nalazi u potpisu


__________________
<3 "Ja savrseno zivim u savrsenoj lazi, imam sve sto ima cijenu...a srce svoje trazi" <3
***Recenzije blog
đinđiber is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.12.2014., 07:14   #2365
Women's Men's Unisex Warm Winter Knit Hat Fashion cap Hip-hop Beanie Hats

http://www.ebay.com/itm/291260003480...%3AMEBIDX%3AIT



moja slika nepotrebna jer je identična

naručeno 23.11., stiglo 10.12.
naručena je po recenziji ovdje i zbilja je odlična, topla, rastezljiva, mekana
preporučujem
kom. sa sellerom nije bilo
sharenaloptica is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.12.2014., 12:36   #2366
WO US Jewelry Pendant Chain Crystal Choker Chunky Statement Bib Necklace Charm

http://www.ebay.com/itm/WO-US-Jewelr...item2ed5e7a7f6



sve naručeno 26.11.. ova je stigla za 12 dana. jako sam zadovoljna, ima tezinu, ista kao na slici


Womens Fashion Vintage Enamel Butterfly Pendant Long Chain Sweater Necklace

http://www.ebay.com/itm/Womens-Fashi...item1c36947aa9



lijevo je slika od sellera, desno je ono sto sam dobila. za tu cijenu je ok, ali malo sam zarocarana jer nije isti model. stiglo za 14 dana


Hot Fashion Retro Silver Metal Luxury Clear Crystal Flower Choker Bib Necklace

http://www.ebay.com/itm/Hot-Fashion-...item2ed0d8016d



desna je moja slika, identicna je kao od sellera, samo sto je dosla zlatna, a ne srebrna. svejedno mi se svida, ne izgleda jeftino, predivna je uzivo stigla za 15 dana
gloria693 is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.12.2014., 13:26   #2367
Style2030 NEW Women Backpack Satchel Book Bags Casual School Bag Faux Leather



Ruksak sam naručila 1.11., stigao je 11.11.
Mjere odgovaraju onima u tablici, stvarno je lijep i efektan, čini se kvalitetan, a komunikacije sa sellerom nije bilo. I da, nije nimalo smrdio
__________________
There's only one instant, and it's right now.
AnimusVox is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.12.2014., 18:17   #2368
Thumbs up Retro Floral Bird Printed Short Sleeve Club Party Mini Dress

Quote:
Melemka kaže: Pogledaj post
Sve ebay.
Women's Retro Floral Bird Printed Short Sleeve Club Party Mini Dress A3591 IUK
Pozdrav!
Da li je materijal onaj sjajni i koliko je duga haljina? Ja isto nosim S ali sam visoka 165 cm a htjela bih da mi je do koljena,nikako prekratko.

Zadnje uređivanje makyca : 16.12.2014. at 06:12.
silver71 is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.12.2014., 19:00   #2369
Thumbs up Fashion Women Metal Collar Shrug Slim Fitted Suit Blazer Jacket Coat Tops

Quote:
ToxiclyStronger kaže: Pogledaj post
New Fashion Women Metal Collar Shrug Slim Fitted Suit Blazer Jacket Coat Tops

LINK
Daj,molim te koliko si visoka?!! Sako ti stoji baš kako treba,mene zanima koji bi broj ja sebi trebala uzeti a visoka sam 165 i inače nosim XS/S?!!!
POZZZ!

Zadnje uređivanje makyca : 16.12.2014. at 06:13. Reason: skraćivanje citata
silver71 is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.12.2014., 19:25   #2370
Thumbs up Women Embellished Bead Neckline Chiffon Ruffle Shoulder Shirt Top Blouse N4U8

Koliko si visoka i koji broj inače nosiš?!Ja sam 165,nosim XS/S, zanima me koji bih broj trebala naručiti. Koliko je majica duga taj tvoj M?

Zadnje uređivanje makyca : 16.12.2014. at 06:11. Reason: skraćivanje citata
silver71 is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.12.2014., 21:25   #2371
Quote:
silver71 kaže: Pogledaj post
Daj,molim te koliko si visoka?!! Sako ti stoji baš kako treba,mene zanima koji bi broj ja sebi trebala uzeti a visoka sam 165 i inače nosim XS/S?!!!
POZZZ!
Piše ti sve na postu o crvenom blazeru
177cm, nosim inače S/M. Mislim da najviše ovisi o širini ramena, u ramenima je dosta uži, pa ako si šira u ramenima uzmi veći, ako nisi onda manji
__________________
Those who have a 'why' to live, can bear with almost any 'how'.
- V. Frankl
ToxiclyStronger is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.12.2014., 01:07   #2372
Quote:
silver71 kaže: Pogledaj post
Koliko si visoka i koji broj inače nosiš?!Ja sam 165,nosim XS/S, zanima me koji bih broj trebala naručiti. Koliko je majica duga taj tvoj M?

Visoka sam 1,65, također nosim xs/s. Nažalost, nemam majicu kod sebe, ali dođe mi otprilike do hipbonea, koliko se sjećam... Slobodno uzmi M, bit će ti dobra.
missNiki is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.12.2014., 12:32   #2373
Women Skirt Summer High Waist Flower Printing Skinny Midi Bandage Hip Skirt Sexy

link



Naručena 27.11., stigla danas. Jako lijepa suknja, materijal je dobar i nigdje ne vire konci. Na slici pozadina suknje možda izgleda crno dok je stvarnosti tamno plava. Dobila sam tracking number. Naručila sam XL i odgovara mjerama. Inače sam M/38. Za čudo je dužina suknje na mojih 180 cm ista kao i kod Kineskinje na slici. Uglavnom dosta sam zadovoljna, jedna od boljih kupnji od Kineza
__________________
But I think that God's got a sick sense of humor and when I die I expect to find him laughing
Elbereth7 is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.12.2014., 14:50   #2374
Divna je suknja. Da li je materijal tanki baš za ljeto ili se može i sad nosit na deblje čarape?
romy_2703 is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.12.2014., 14:58   #2375
Sličan kao i sve druge pencil suknje koje imam iz Manga ili H&M. Srednja debljina rekla bih, nije predebel, a i nije nešto prelagano ljetno i ima podsuknju. Ja ću je nositi i sada na čarape i čizme, a i mislim da će izgledati super i po ljetu na sandale
__________________
But I think that God's got a sick sense of humor and when I die I expect to find him laughing
Elbereth7 is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.12.2014., 16:25   #2376
Ladies New Girls Black Sequin Midi Stretch Elasticated Party Fashion Skirt S-L

stigla za 10 dana, komunikacije sa sellerom nije bilo. suknja je predivna, iz velike britanije dolazi pa su brojevi normalno naši nisu kineski. Nosim M i uzela sam M i taman mi je... rastezljiva je, šljokice su dobro pričvršćene i teška je, nije onako jadna nego baš solidna. taman za novu

evo sellerova slika, ako nekome treba moja samo vičite, mogu slikat za vikend kad dođem doma, moja suknja je ova šarena

LilieMarlen is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.12.2014., 20:50   #2377
Quote:
AnimusVox kaže: Pogledaj post
Style2030 NEW Women Backpack Satchel Book Bags Casual School Bag Faux Leather

http://i.imgur.com/McckXYr.png

Ruksak sam naručila 1.11., stigao je 11.11.
Mjere odgovaraju onima u tablici, stvarno je lijep i efektan, čini se kvalitetan, a komunikacije sa sellerom nije bilo. I da, nije nimalo smrdio
mozes molim te stavit svoju sliku ruksaka, gledam ga vec dugo
Cadhla is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.12.2014., 10:16   #2378
Vintage Women Boho Hippie Loose Style Kimono Coat Cape Blazer Jacket

Plaćeno i poslano 29.11., stiglo 16.12. Komunikacije sa sellerom nije bilo.

Naručila sam veličinu L iako inače nosim XS/S jer ne volim bilo što usko u gornjem dijelu. Velik mi je, ali i htjela sam da tako bude tako da se mogu fino u njega zamotati. Malo je smrdio, ali nakon pranja je bilo ok. Boje su intenzivnije nego što je prikazano kod sellera. Nisam očekivala ništa posebno, a na kraju mi se stvarno sviđa.

Sellerova slika:



Moja slika:



Girls Cute Applique Clutch Case Holder Coin Purse Metal Frame Wallet

Ovo sam kupila sestri za rođendan jer obožava lisice, plaćeno i poslano također 29.11., a stiglo 16.12., komunikacije sa sellerom nije bilo, predivan mi je ovaj novčanik, čvrst je, iznutra ima mjesta za kartice i novce i zapravo se svašta još može nagurati jer je napravljen kao mala torbica.

Moja slika nije potrebna jer izgleda isto kao na sellerovoj.

Natassha is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.12.2014., 14:27   #2379
Quote:
Cadhla kaže: Pogledaj post
mozes molim te stavit svoju sliku ruksaka, gledam ga vec dugo
Naravno, nema problema Nažalost nemam trenutno ništa bolje za slikanje od mobitela, a još mi je i sunce pičilo u sobu.

Evo:

__________________
There's only one instant, and it's right now.
AnimusVox is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.12.2014., 14:54   #2380
dresslink

naljepnice za nokte

narukvica

Doslo za odprilike nekih 30 dana
Narukvica je odlična,ja sam kupila tip 10,moja slika na blogu




Naljepnice za nokte (bozicne) su odlične, ljepih ih stalno, :klap::klap:
Došlo je 6 komada pahuljica, i 6 komada raznih bozicnih dekoracija.
Jako mi se svidjaju, takodjer moja slika na blogu (ima slikica 1 i na nokticima)

__________________
<3 "Ja savrseno zivim u savrsenoj lazi, imam sve sto ima cijenu...a srce svoje trazi" <3
***Recenzije blog
đinđiber is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 16:42.